برگزیده های پرشین تولز

در مورد خريد گوشي كمك كنيد

الك دلك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قصد دارم يه گوشي جديد بخرم الان يه p990 دارم كه رد ميكنمش بعد هم مي خوام روش 250 تا 300 هزار تومن

بزارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد چي بگيرم؟:blush: راستي يادم رفت بگم ترجيحاً سوني اريكسون باشه ولي از

برند هاي ديگه هم باشه اشكال نداره

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اگر از P990 راضی بودی که P1 گزينه بدی نيست
از طرفی با این بودجه ( حدودا 530.000 !؟ ) میتونی مدتی ( شايد زياد !! ) صبر کنی برای W960 که ارزش'ش رو داره
K850 هم که هست با دوربين بینظير
از اون طرف روی N95 هم میشه نظر داشت

الك دلك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر از P990 راضی بودی که P1 گزينه بدی نيست
از طرفی با این بودجه ( حدودا 530.000 !؟ ) میتونی مدتی ( شايد زياد !! ) صبر کنی برای W960 که ارزش'ش رو داره
K850 هم که هست با دوربين بینظير
از اون طرف روی N95 هم میشه نظر داشت

ممنوم مدير عزيز واقعن بودن شما تو اين بخش باعث خوشحاليه :)

از p990 راضي نيستم داره اذيتم مي كنه از طرفي نمي دونم w960 كي مياد تو بازار چون بي صبرانه منتظرم بخرمش

البته با قيمت معقول ، و تا اون موقع اين گوشي دخل اعصاب منو مياره و درمورد n95 هم مرددم

به نظر شما چه تاريخي w960 مياد و با چه قيمتي ؟

در ضمن از نظرات سازندتون منو بي بهره نزاريد

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
به نظر من P1 بگیر...واقعا با p990 خیلی خیلی فرق میکنه..کلا اکثر مشکلات P990 توش حل شده...

الك دلك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من P1 بگیر...واقعا با p990 خیلی خیلی فرق میکنه..کلا اکثر مشکلات P990 توش حل شده...

mazi جان ممنون تو اين چند وقته كه p990 رو داشتم اينقدر مشكل داشته كه اين دفعه مي خوام با احتياط گوشي بگيرم يعني الان p1 باگهايي كه p990 داشت رو نداره ؟ من قصد نهاييم خريد w960 ، و مي دونم براي اينكه بياد تا قيمتش معقول شه حد اقل 5 يا 6 ماهي زمان مي بره و تو اين چند وقت يه گوشي بخرم كه اعصابم رو بهم نريزه ممنون ميشم مزاياي p1 نسبت به p990 بگي و لطف كني بگي موقع خريد P1 چه فاكتوري كنترل كنم ( مثل imei يا چيزهايي خودت خيلي بهتر از من ميدوني ) بازم از راهنمايي شما و ديگر دوستان ممنونم

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
بحث در مورد مزایا P1 زیاده...به همون تاپیک که تو صفحه اصلی هست مراجعه کنید...فقط این رو بگم که دیگه از کمبود رم و ریست شدن در صورت باز بودن چند برنامه با هم ابدا خبری نیست...ضمنا گوشی فوق العاده سیستم عاملی پایدار و بدون هنگ داره...همه چی دقیقا همون جوریه که انتظار داریم..و فکر میکنم سونی اریکسون تو P990 عجله کرد و P1 همونی هست که P990 در اصل باید می بود ولی متاسفانه نیست...

یعنی با P1 دوباره سونی اریکسون برگشته به روزهای رویایی P910...

باتری گوشی عالیه...خیلی پر قدرت و خوب...اسپیکرش قویتره...دوربینش بهتره...گوشی نازک تر و کوچیک تره و خیلی چیزهای دیگه....

الك دلك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بحث در مورد مزایا P1 زیاده...به همون تاپیک که تو صفحه اصلی هست مراجعه کنید...فقط این رو بگم که دیگه از کمبود رم و ریست شدن در صورت باز بودن چند برنامه با هم ابدا خبری نیست...ضمنا گوشی فوق العاده سیستم عاملی پایدار و بدون هنگ داره...همه چی دقیقا همون جوریه که انتظار داریم..و فکر میکنم سونی اریکسون تو P990 عجله کرد و P1 همونی هست که P990 در اصل باید می بود ولی متاسفانه نیست...

یعنی با P1 دوباره سونی اریکسون برگشته به روزهای رویایی P910...

باتری گوشی عالیه...خیلی پر قدرت و خوب...اسپیکرش قویتره...دوربینش بهتره...گوشی نازک تر و کوچیک تره و خیلی چیزهای دیگه....

مازي جون مرسي دارم يواش يواش تصميم ميگيرم p1 بگيرم فقط بگو موقع خريد به چه چيزهايي دقت كنم يه شماره هست كه چك مي كنن آخرين ورژن باشه الان يادم نيست اون بايد چي باشه؟ و چيزهايي كه موقع خريد دقت كنم شايد فردا رفتم بخرم

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
مازي جون مرسي دارم يواش يواش تصميم ميگيرم p1 بگيرم فقط بگو موقع خريد به چه چيزهايي دقت كنم يه شماره هست كه چك مي كنن آخرين ورژن باشه الان يادم نيست اون بايد چي باشه؟ و چيزهايي كه موقع خريد دقت كنم شايد فردا رفتم بخرم

تمام ورژن ها اینجا ذکر شده: http://www.se-world.blogfa.com/post-152.aspx

البته ورژن گوشی من وقتی خریدم هفته پیش با سیتادل اولین ورژن بود...یعنی 2 تا بعدش هم اومده...ولی من با همون اولیه تا الان مشکلی نداشتم و عالی داره کار میکنه...:)

Dr.B.M

Registered User
لایک‌ها
3
البته ورژن شما مازی جون یه ایراداتی داره شاید شما به پستت نخورده :cool:
مثلا برای فوروارد کردن اس ام اس ها نام و شماره تلفن فرستنده رو هم میفرسته که باید دستی پاکش کرد
مورد دوم که خیلی اذیت میکرد باگ در مرور گر اپرای گوشی بود که ما صد دفعه اینترنتمون رو رو گوشی با وای-فای share کردیم و دریغ از باز کردن یه صفحه وب:wacko:.بعدش که آپدیت کردم فهمیدم ایراد از اپرا بوده:(
ایرادات دیگری هم گفته شده که من سر کار پیدا نکردم.
نتیجه گیری :اقا پی وان بخر حالشو ببر.جنریک ورلد 1 بخر و اپدیت کن هرچی شد با من:D

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
البته ورژن شما مازی جون یه ایراداتی داره شاید شما به پستت نخورده :cool:
مثلا برای فوروارد کردن اس ام اس ها نام و شماره تلفن فرستنده رو هم میفرسته که باید دستی پاکش کرد
مورد دوم که خیلی اذیت میکرد باگ در مرور گر اپرای گوشی بود که ما صد دفعه اینترنتمون رو رو گوشی با وای-فای share کردیم و دریغ از باز کردن یه صفحه وب:wacko:.بعدش که آپدیت کردم فهمیدم ایراد از اپرا بوده:(
ایرادات دیگری هم گفته شده که من سر کار پیدا نکردم.
نتیجه گیری :اقا پی وان بخر حالشو ببر.جنریک ورلد 1 بخر و اپدیت کن هرچی شد با من:D

اره باگ که داره ولی فعلا راحتم باهاش...شاید 2-3 ماه دیگه بدم خود سیتادل اپ دیت کنن...چون خودم میترسم حقیقتش بعد بلاهای مختلفی که میبینم ضمنا ADSL هم ندارم :)

الك دلك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اره باگ که داره ولی فعلا راحتم باهاش...شاید 2-3 ماه دیگه بدم خود سیتادل اپ دیت کنن...چون خودم میترسم حقیقتش بعد بلاهای مختلفی که میبینم ضمنا ADSL هم ندارم :)

يعني من اگه گوشي با گارانتي سيتادل بگيرم خودشون آپديت مي كنن؟ چون من با اين آپديت مشكل دارم

حالا به نظر شما گوشيمو كجا بفروشم و چند بفروشم كه ضرر نكنم؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اره گویا دوستان میگفتن سیتادل میکنه...

برای فروش هم برو علاالدین دیگه...خوب میخرن زیرزمین...

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
حالا که داری رو P1 فکر میکنی بد نیست یه نیم نگاهی هم به W960 داشته باشی ...
بهترین گوشی موزیک پلیر با امکانات فوق العاده ...
میارزه یکم صبر کنی براش......

الك دلك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا که داری رو P1 فکر میکنی بد نیست یه نیم نگاهی هم به W960 داشته باشی ...
بهترین گوشی موزیک پلیر با امکانات فوق العاده ...
میارزه یکم صبر کنی براش......

منم با شما موافقم ولي متاسفانه گوشيم موافق نيست و سر ناسازگاري گذاشته:wacko::lol:

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
منم با شما موافقم ولي متاسفانه گوشيم موافق نيست و سر ناسازگاري گذاشته:wacko::lol:
آپدیت کن حل میشه.
چیکار داری بنده خدارو بفروشی ضرر هم میکنی.
البته اگه بعد بخوای 960 رو بگیری اگه نخوای بگیریش پی 1 گزینه ی خوبی هست.

بالا