برگزیده های پرشین تولز

everex e900 , pda2, jamin انتخاب بين

belphi122

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان.
من در مورد انتخاب جهت خريد يك دستگاه پي پي سي دچار سردرگمي شدم مي خواستم اگه امكان داره كمكم كنيد.
از بين pda2 , everex e900 , i-mate jamin كدومو پيشنهاد مي كنيد.
معيارهام براي خريد اينكه دستگاه دچار هنگ نشه ، قدرت پردازش بالايي داشته باشه و از همه مهمتر اينكه در بين مردم مقبوليت داشته باشه يعني اگه خواستم بفروشمش دردسر نداشته باشم.
اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم.
با تشكر

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوست عزیز حمل بر بی ادبی نشه ،فقط این جمله رو میگم که قضیه جا بیوفته:)

شما بین 124000 پیامبر جرجیس رو انتخاب کردی:blush:

هر 3 مدلی که شما اسم بردی (به جز pda2) همه از تعطیل اونطرف تر هستند تازه من سر تعصب هست که pda2 رو قبول دارم اون هم فقط به خاطر cpu واگر نه شما از اینها بدتر نمیتونید انتخاب کنید:blush:

بعدش شما میخواین چقدر پول خرج کنید ،فکر نکنم e900 , pda2 رو بتونید آک پیدا کنید

شما قسمت مشاوره برا خرید رو حتما یه بار بخونید و اونجا سوالاتتون رو مطرح کنید دوستان حتما به شما جواب خواهند داد:)

موفق باشید:)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
بالايي به شدت تائيد ميشه (يه بارم من تاييد كنم :D)

موندم اين گزينه ها از كجا پيدا ميشه .اول جسجار حالا اوركس و جسجم و پي دي اي 2 !!! فكر كنم ما 2 سال از زمان جلوئيم يا 2 سال بقيه از زمان عقب:wacko:

belphi122

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول مي شه برام توضيح بدين كه چرا ميگين تعطيل هستند چون ديگه توليد نميشن؟ يا دليل ديگه اي داره. والا من كه بررسي كردم از نظر cpu اوركس و پي دي اي 2 از پاكت پي سي هاي موجود و به روز(البته در شيراز) چيزي كم نداره و بقيه امكانات هم تقريبا با بقيه يكي هست. لطفا توضيح بدين.
بدش از اونجايي كه من در شيراز ساكن هستم و در شيراز جز آي ميت و تازگي اچ تي سي چيز ديگه اي گير نمي آد به خاطر همين حالا كه ديدم يه مغازه دست دوم اوركس و پي دي اي 2 را داره خواستم بپرسم بينم خوبه يا نه؟
شما چي پيشنهاد مي كنين؟(حدودا 600 تا 700) قابليت phone edition هم داشته باشه.(سيم كارت هم بخوره)

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
اول مي شه برام توضيح بدين كه چرا ميگين تعطيل هستند چون ديگه توليد نميشن؟ يا دليل ديگه اي داره. والا من كه بررسي كردم از نظر cpu اوركس و پي دي اي 2 از پاكت پي سي هاي موجود و به روز(البته در شيراز) چيزي كم نداره و بقيه امكانات هم تقريبا با بقيه يكي هست. لطفا توضيح بدين.
بدش از اونجايي كه من در شيراز ساكن هستم و در شيراز جز آي ميت و تازگي اچ تي سي چيز ديگه اي گير نمي آد به خاطر همين حالا كه ديدم يه مغازه دست دوم اوركس و پي دي اي 2 را داره خواستم بپرسم بينم خوبه يا نه؟
شما چي پيشنهاد مي كنين؟(حدودا 600 تا 700) قابليت phone edition هم داشته باشه.(سيم كارت هم بخوره)

شما با اين قيمت ميتوني يه اتم اگزك نو از تهران بگيري. يا اگه از دوبي ميتوني بخري ميتوني يه پي 535 نو بگيري يا با حداكثر 100 تومن بالاتر يه تايتن 2 به فرض اينكه نميتوني دبي هم بري بهترين گزينه اتم اگزكه كه واقعا به اين گزينه هايي كه نوشتي سره.

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
شما با اين قيمت ميتوني يه اتم اگزك نو از تهران بگيري. يا اگه از دوبي ميتوني بخري ميتوني يه پي 535 نو بگيري يا با حداكثر 100 تومن بالاتر يه تايتن 2 به فرض اينكه نميتوني دبي هم بري بهترين گزينه اتم اگزكه كه واقعا به اين گزينه هايي كه نوشتي سره.

من هم پيشنهاد مي كنم كه بيا از تهران بخر... فكر مي كنم اينجا بتوني بهتر از مدلهايي كه نوشتي بخري! راستي اگه رفتي دبي يه پي 535 هم واسه من بخر!:p;)

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام به دوستان.
من در مورد انتخاب جهت خريد يك دستگاه پي پي سي دچار سردرگمي شدم مي خواستم اگه امكان داره كمكم كنيد.
از بين pda2 , everex e900 , i-mate jamin كدومو پيشنهاد مي كنيد.
معيارهام براي خريد اينكه دستگاه دچار هنگ نشه ، قدرت پردازش بالايي داشته باشه و از همه مهمتر اينكه در بين مردم مقبوليت داشته باشه يعني اگه خواستم بفروشمش دردسر نداشته باشم.
اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم.
با تشكر
پاکت پی سی های اورکس رو 2 سال پیش یه شرکتی در ایران میاورد الان همینجوری تک و توک میاد
الان تو ایران فقط آیمیت و اچ تی سی و اچ پی شرکتی و تعداد وارد میشه بقیه رو گذری و موردی میارن
به نظر من اچ تی سی بگیر یا تایتن بگیر یا جسجم البته قیمتش بین 650 تا 850 هستش

بالا