برگزیده های پرشین تولز

دانشگاه آزاد... مخالفین و موافقین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
در ابتدا از همتون خواهش دارم بحث رو سیاسی نکنین ... خواهشا . من هر تاپیکی میزنم حد اکثر 5 ساعت بعد پاک میشه .

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
من شخصا یکی از مخالف های شدید این دانشگاه های مثلا اسلامی هستم .
یه مشت جوون که می تونم قسم بخورم 50 درصدشون فقط و فقط به نیت .... می آن .
وای از کارهایی که من میشنوم انجام میدن ... جووون هر کله ای که واینساده ان و تو دلشون مونده رو میبرن تو دانشگاه آزاد وایمیسن ....
اصلا جو خیلی کثیفی داره ... همه ادعای روشنفکری دارن ... البته اینا روشنفکری نیست بی غیرتی جوون های مونث مذکر نماست .

من آماده ی پاسخگویی به همتون هستم ... لطفا فقط بحث سیاسی نشه ... لطفا .
از مدیرای محترم هم خواهش دارم بزارن این تاپیک بمونه ... جالب میشه .
من اولین مخالف شدید و سر سخت دانشگاه آزاد هستم .
و راستی من خودم دانشجو دانشگاه دولتی هستم.(دانشکده فنی)
تبدیل شده به خونه ی فساد . لطفا غیرتی نشین ... دروغ میگم؟

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
من خودم رشته مهندسی کشاورزی تو دانشگاه ازاد میخونم.
حرف هات درسته ولی نه فقط در محدوده دانشگاه ازاد. همه جا. چه سراسری چه ازاد. همیشه تو هر جا یکسری انگل وجود داره. اصلا باید هم وجود داشته باشه.
مثلا تو هر کلاس درس دو سه نفر پیدا میشن که میشن دلغک کلاس اینم همینجوریه. البته این نظر شما و برای خودتون محترمه. منم نظرم رو دارم میگم.
تو دانشگاه ما خوش بختانه چون فقط اختصاص داده شده به رشته اصلی خودم، همه هم رشته ای هستیم. بد و خوب، روشنفکر واقعی و غیر واقعیش هم هست. همه جورش که بخوای. ولی هیچکدوم تعدادشون از اون یکی بیشتر نیست. لا اقل من اینو فهمیدم تا الان....

611

Registered User
لایک‌ها
0
اصلا اینجوری نیست .

امسال هم شنیدم ، کلی قوانین جدید رفت و آمد تصویب کردن.

مثلا دختر ها باید مانتو گشاد بپوشن ،رنگ های شاد نپوشن.آرایش زیاد نداشته باشن و...

پسر ها ، شلوار های راک نپوشن ، کلاه یا تی شرت مارک دار و چسبون نپوشن.زنجیر به گردنشون نندازن و...

در دانشگاه هم 50 متر به 50 متر مسئولین خانم گزاشتن به هر بهونه ای ، کسی رو ببینن ، براش مورد انظباطی می کنن.

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253

اگه تحت قوانین فرم بحث ادامه پیدا کنه مشکلی نیس

اگه پستی خلاف مرامنامه دیدید حتما از بدریپورت استفاده کنین

ممنون

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
من خودم رشته مهندسی کشاورزی تو دانشگاه ازاد میخونم.
حرف هات درسته ولی نه فقط در محدوده دانشگاه ازاد. همه جا. چه سراسری چه ازاد. همیشه تو هر جا یکسری انگل وجود داره. اصلا باید هم وجود داشته باشه.
مثلا تو هر کلاس درس دو سه نفر پیدا میشن که میشن دلغک کلاس اینم همینجوریه. البته این نظر شما و برای خودتون محترمه. منم نظرم رو دارم میگم.
تو دانشگاه ما خوش بختانه چون فقط اختصاص داده شده به رشته اصلی خودم، همه هم رشته ای هستیم. بد و خوب، روشنفکر واقعی و غیر واقعیش هم هست. همه جورش که بخوای. ولی هیچکدوم تعدادشون از اون یکی بیشتر نیست. لا اقل من اینو فهمیدم تا الان....

خوبه موافقی من گفتم الان همه بهم میپرن ... البته الان منتظر موافقان هم هستم ... اونایی که چشماشون رو بستن و از این جو کثیف لذت میبرن .
گفتی روشنفکر واقعی :> ؟ روشنفکر واقعی چیه ؟ اینکه بیای همه کثافت کاری هاتو به دلیل اینکه دنیا پیشرفت کرده و باید مطابق فرهنگ غلط اروپایی ها پیش بریم سرپوش بزاری؟
البته بگم دانشکده فنی ما هم خدا رو شکر همه پسریم . عین دبیرستان .

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم دانشجو دانشگاه آزاد هستم ، رشته ی کامپیوتر.
بعضی از استادا فقط به خوشگلا و خوشتیپ ها نمره میدن :دی.
به جان خودم راست میگم.
در کل دانشگاه آزاد به دانشگاه شباهت نداره و بیشتر شبیه یه جاییه که میان مدرک بگیرن ، پسرا نرن سربازی ، دختر بازی، پسربازی ، گوریل بازی ، رو کم کنی ، پر کردن اوقات فراغت و ...
80%واسه این کارا میان.
آرزو دارم دوباره کنکور بدم سراسری قبول بشم.

armin_iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ابتدا از همتون خواهش دارم بحث رو سیاسی نکنین ... خواهشا . من هر تاپیکی میزنم حد اکثر 5 ساعت بعد پاک میشه .

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
من شخصا یکی از مخالف های شدید این دانشگاه های مثلا اسلامی هستم .
یه مشت جوون که می تونم قسم بخورم 50 درصدشون فقط و فقط به نیت .... می آن .
وای از کارهایی که من میشنوم انجام میدن ... جووون هر کله ای که واینساده ان و تو دلشون مونده رو میبرن تو دانشگاه آزاد وایمیسن ....
اصلا جو خیلی کثیفی داره ... همه ادعای روشنفکری دارن ... البته اینا روشنفکری نیست بی غیرتی جوون های مونث مذکر نماست .

من آماده ی پاسخگویی به همتون هستم ... لطفا فقط بحث سیاسی نشه ... لطفا .
من اولین مخالف شدید و سر سخت دانشگاه آزاد هستم .
و راستی من خودم دانشجو دانشگاه دولتی هستم.(دانشکده فنی)
تبدیل شده به خونه ی فساد . لطفا غیرتی نشین ... دروغ میگم؟

از كجا ميدوني 50 درصدشون براي چيز اومدن اونجا امار گرفتي يا سرشماري كردي شايدم اطلاعات از منبع موثق داري:blush: فوقش هم بيان به من و شما چه اگه كسي بخواد بياد اونجا برا اين كارا خوب بياد (داره پول ميده وقت ميزاره اونا هم تا يه حدي بيشتر سخت نميگيرن چون اگه بگيرن ديگه كسي اونجا نميره )و تا زماني كه به حق من و شما تجاوز نكنه مشكلي نيست مگه من و شما وكيل وصي اونجاييم امسال هم داره دانشگاه دولتي 90 درصد يا بيشتر پذيرش ميگيره مطمئن باش اونجا هم ميشه دانشگاه آزاد كم كم بدون اگه كسي بخواد درس بخونه تو هر محيطي ميتونه مگه توي غرب اين چيزا نيست حالا مشكلي پيش اومده براشون .
آره جو كثيفي داره اما بستگي داره كثيفي چي باشه اگه مانتوي كوتاه كثيفيه آره كثيفه اگه روشنفكري و آزادي هاي شخصي به نظرت كثيفيه آره كثيفه حتما به نظرت چادر پوشيدن و صورت را تا دماغ گرفتن يا ريش گذاشتن و ... پاك بودن را نشون ميده بايد بگم خيلي بچه اي يا خودت را زدي به بي اطلاعي ....
اگه اونجا شده خونه فساد پس خيلي از جاهايي كه دارن قانوني اين مملكت و ناموس اين مملكت را غارت ميكنن چطور بايد تشبيهشون كنيم اگه اونايي كه ميگي ادعاي روشنفكري داره توهم ادعات با اين تاپيكت كه زدي خيلي بيشتر از اوناست .
اصلا مشكل اصلي تو و دردت تو و خيلي هاي ديگه مثل مرحوم پسر شيعه كه بن هم شد تو اين فروم چيه نه تو اين تاپيك بلكه خيلي جاهاي ديگه اين فروم كه خودت ميگي تاپيكات پاك ميشن :p
در آخر بهت پيشنهاد ميكنم كه هيچوقت اينطوري قضاوت نكني راجع به قشري كه نميشناسيشون من تا پايان مقطع فوق ليسانس تو ي اين مركز كه تو بهش ميگي خونه فساد تحصيل كردم .
راستي آواتار قبليت بيشتر بهت ميومد :happy:

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
گفتی روشنفکر واقعی :> ؟ روشنفکر واقعی چیه ؟ اینکه بیای همه کثافت کاری هاتو به دلیل اینکه دنیا پیشرفت کرده و باید مطابق فرهنگ غلط اروپایی ها پیش بریم سرپوش بزاری؟
QUOTE]

اولا برات متاسفم که اینقدر تعصب داری. دوم خودت داری جو تاپیک رو سیاسی میکنی. غیر اینه؟
سوم این جملت مخاطبش من بودم یا کلی گفتی؟ اگه من بودم که خب میبخشید بیخود کردی و...(اگه با من بودی گفتم)!
چهارم، روشنفکر یعنی کسایی که سطح فرهنگ خودشون رو در حد تعادل نگه داشتن و هنوز انسان هستن. لابد فکر میکنی منظور درس خون بودن با یا همین جملات سیاسی که خودت نوشتی؟!!

.....................

armin_iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوبه موافقی من گفتم الان همه بهم میپرن ... البته الان منتظر موافقان هم هستم ... اونایی که چشماشون رو بستن و از این جو کثیف لذت میبرن .

حالا اگه دختر هم بود چي ميشد ,ميشد خونه ي فساد اين ديگه نشان از بي ظرفيتي خوته كه اين طور فكر ميكني انتظار داري بين پسر و دختر يك ديوار بشكن وسط كلاس بس كن اين حرفهاي ملايي را

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

ببینم تو با دخترا مشکل داری نه؟
اگر منظورت از کثافت کاری مانتو کوتاه و نمیدونم این چیزاست باید بگم که جمع کن بینیم بابا.
تو با دخترا مشکل داری.
کلا مشکل داری.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
از كجا ميدوني 50 درصدشون براي چيز اومدن اونجا امار گرفتي يا سرشماري كردي شايدم اطلاعات از منبع موثق داري:blush: فوقش هم بيان به من و شما چه اگه كسي بخواد بياد اونجا برا اين كارا خوب بياد (داره پول ميده وقت ميزاره اونا هم تا يه حدي بيشتر سخت نميگيرن چون اگه بگيرن ديگه كسي اونجا نميره )و تا زماني كه به حق من و شما تجاوز نكنه مشكلي نيست مگه من و شما وكيل وصي اونجاييم امسال هم داره دانشگاه دولتي 90 درصد يا بيشتر پذيرش ميگيره مطمئن باش اونجا هم ميشه دانشگاه آزاد كم كم بدون اگه كسي بخواد درس بخونه تو هر محيطي ميتونه مگه توي غرب اين چيزا نيست حالا مشكلي پيش اومده براشون .
آره جو كثيفي داره اما بستگي داره كثيفي چي باشه اگه مانتوي كوتاه كثيفيه آره كثيفه اگه روشنفكري و آزادي هاي شخصي به نظرت كثيفيه آره كثيفه حتما به نظرت چادر پوشيدن و صورت را تا دماغ گرفتن يا ريش گذاشتن و ... پاك بودن را نشون ميده بايد بگم خيلي بچه اي يا خودت را زدي به بي اطلاعي ....
اگه اونجا شده خونه فساد پس خيلي از جاهايي كه دارن قانوني اين مملكت و ناموس اين مملكت را غارت ميكنن چطور بايد تشبيهشون كنيم اگه اونايي كه ميگي ادعاي روشنفكري داره توهم ادعات با اين تاپيكت كه زدي خيلي بيشتر از اوناست .
اصلا مشكل اصلي تو و دردت تو و خيلي هاي ديگه مثل مرحوم پسر شيعه كه بن هم شد تو اين فروم چيه نه تو اين تاپيك بلكه خيلي جاهاي ديگه اين فروم كه خودت ميگي تاپيكات پاك ميشن :p
در آخر بهت پيشنهاد ميكنم كه هيچوقت اينطوري قضاوت نكني راجع به قشري كه نميشناسيشون من تا پايان مقطع فوق ليسانس تو ي اين مركز كه تو بهش ميگي خونه فساد تحصيل كردم .
راستي آواتار قبليت بيشتر بهت ميومد :happy:
اول خواهشا سیاسیش نکن .
گفتم 50 درصد چون خیلی بیشتر از اینا هستن .
نه من جو کثیف رو تو مانتو کوتاه و ... نمی بینم . اصلا حرفای تو سیاسی و من جواب نمی دم.

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
سلام مهندس... اجازه هست من تو تاپیک شما اسپم کنم؟

راستش منم خودم یه دو سالی رو دانشگاه آزاد خوندم....
در رابطه با ورابط دختر و پسری که گفتی یک مقدار در اشتباهی ، داخل خود محیط دانشگاه آزاد بنظر من خیلی سخت گیری های مسخره وجود داره... (حداقل نسبت به دانشگاه های دولتی)

نمیگم رابطه وجود نداره... اصلاً نمیشه اینجوری جلوشو گرفت

اصلاً بنظر من دختر و پسر اگه رابطشون آزاد باشه خیلی تو طرز برخورد و شکلگیری شخصیت اجتمایی موثر تره ، اونایم که دانشگاه میرن دیگه بچه مدرسه ای نیستن... (گرچه یک عده از شرایط بوجود آماده بشکل همون بچه مدرسه ای ها استفاده میکردن)
من خودم تو خیلی وقتی تو دانشگاه ترجیح میدادم بیشتر با دختر ها همکاری کنم ، مثلاً تو پروژه های گروهی ، چون اگه با پسرا بودم ، پسرا هیچ کاری واسه پروژه نمیکردن و ادعا هم داشتن ، ولی خب خانمها حداقل یه معرفتی داشتن و در حد امکانشون همکاری میکردن، به هرفت بی اعتنایی نمیکردن ، حتی اگه همکاری علمی نمیتونستن بلکنن (که در اغلب موارد اینطور بود) هزینه های مالی پروژه رو تقبل میکردن...

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
ببینم تو با دخترا مشکل داری نه؟
اگر منظورت از کثافت کاری مانتو کوتاه و نمیدونم این چیزاست باید بگم که جمع کن بینیم بابا.
تو با دخترا مشکل داری.
کلا مشکل داری.

نه غلاف کن ... درست هم حرف بزن .
کلا مشکل دارم؟
منظورم از کثافت کاری اینه که دانشجو مملکت صبح که از خواب پا میشه نیت میکنه امروز مخ فلان دختر رو بزنه یا دختر میره سر کلاس هی برای استاده چشم و ابرو بیاد تا یه جوری خودش رو بچسبونه بهش. اصلا بهث مانتو کوتاه یا چادر نیست .

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
حالا اگه دختر هم بود چي ميشد ,ميشد خونه ي فساد اين ديگه نشان از بي ظرفيتي خوته كه اين طور فكر ميكني انتظار داري بين پسر و دختر يك ديوار بشكن وسط كلاس بس كن اين حرفهاي ملايي را
حالم از جواب زشتت به هم خورد .
بی ظرفیتی من ؟ من !!!؟ تو منو میشناسی؟ پس حرف بیخود نزن .
نه انتظار دارم یه کم شعور قشر دانشجومون بیشتر بشه و همین طور هم ظرفیت .

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
نه غلاف کن ... درست هم حرف بزن .
کلا مشکل دارم؟
منظورم از کثافت کاری اینه که دانشجو مملکت صبح که از خواب پا میشه نیت میکنه امروز مخ فلان دختر رو بزنه یا دختر میره سر کلاس هی برای استاده چشم و ابرو بیاد تا یه جوری خودش رو بچسبونه بهش. اصلا بهث مانتو کوتاه یا چادر نیست .

نه .
وقتی خیلی ضایس که طرف صبح تا شب بخاد مخ یکی رو بزنه ولی نتونه :D بعدش بیاد بگه : واه واه این جوونا چقدر جلفن :D

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
سلام مهندس... اجازه هست من تو تاپیک شما اسپم کنم؟

راستش منم خودم یه دو سالی رو دانشگاه آزاد خوندم....
در رابطه با ورابط دختر و پسری که گفتی یک مقدار در اشتباهی ، داخل خود محیط دانشگاه آزاد بنظر من خیلی سخت گیری های مسخره وجود داره... (حداقل نسبت به دانشگاه های دولتی)

نمیگم رابطه وجود نداره... اصلاً نمیشه اینجوری جلوشو گرفت

اصلاً بنظر من دختر و پسر اگه رابطشون آزاد باشه خیلی تو طرز برخورد و شکلگیری شخصیت اجتمایی موثر تره ، اونایم که دانشگاه میرن دیگه بچه مدرسه ای نیستن... (گرچه یک عده از شرایط بوجود آماده بشکل همون بچه مدرسه ای ها استفاده میکردن)
من خودم تو خیلی وقتی تو دانشگاه ترجیح میدادم بیشتر با دختر ها همکاری کنم ، مثلاً تو پروژه های گروهی ، چون اگه با پسرا بودم ، پسرا هیچ کاری واسه پروژه نمیکردن و ادعا هم داشتن ، ولی خب خانمها حداقل یه معرفتی داشتن و در حد امکانشون همکاری میکردن، به هرفت بی اعتنایی نمیکردن ، حتی اگه همکاری علمی نمیتونستن بلکنن (که در اغلب موارد اینطور بود) هزینه های مالی پروژه رو تقبل میکردن...

سلام دوست قدیمی. ..
من تو این موارد هیچ نظری ندارم .... چون نمیشه بگی همیشه رابزه ها سالم میمونه ...

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
نه .
وقتی خیلی ضایس که طرف صبح تا شب بخاد مخ یکی رو بزنه ولی نتونه :D بعدش بیاد بگه : واه واه این جوونا چقدر جلفن :D

نمی فهمم ... با منی؟ نکنه می خوای یه چیزی بهت بگم !!!؟ اصلا معنی حرفت چی بود؟
احترام ریش سفیدت رو نگهدار... نه پیرمرد من نیازی به مخ زنی ندارم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من خودم دانشگاه ازادی هستم! به شخصه اون چیزی رو که تو تمام مدت تحصیلم تو دانشگاه دیدم برعکس اون چیزی هست که میگی! اصلا هم از این خبرا که میگی نیست! روابط بین پسرا و دخترا هم خیلی خوبه! یعنی به شکلی هست که بهش میگن روابط سالم بین دختر و پسر! در ثانی هر دانشگاهی برای خودش دانشجو ضعیف و وقوی داره ! ربطی هم به سراسری و ازاد نداره! از نظر درسی احتمالا دیدی که دانشجویان ازادی در المپیادهای دانشجویی و مسابقات همیشه جزء بهترین ها هستند! به شخصه وقتی به بعضی مسائل در بعضی دانشگاه های سراسری نگاه می کنم
به دانشگاه خودمون افتخار می کنم!

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
من خودم دانشگاه ازادی هستم! به شخصه اون چیزی رو که تو تمام مدت تحصیلم تو دانشگاه دیدم برعکس اون چیزی هست که میگی! اصلا هم از این خبرا که میگی نیست! روابط بین پسرا و دخترا هم خیلی خوبه! یعنی به شکلی هست که بهش میگن روابط سالم بین دختر و پسر! در ثانی هر دانشگاهی برای خودش دانشجو ضعیف و وقوی داره ! ربطی هم به سراسری و ازاد نداره! از نظر درسی احتمالا دیدی که دانشجویان ازادی در المپیادهای دانشجویی و مسابقات همیشه جزء بهترین ها هستند! به شخصه وقتی به بعضی مسائل در بعضی دانشگاه های سراسری نگاه می کنم
به دانشگاه خودمون افتخار می کنم!

خدا کنه اینجوری که تو میگی باشه ... آره . خیلی ها هم خوبن اما من میبینم مثلا رو مبایلش عکس نصفی از دخترای دانشگاه رو داره .... یه قضیه ای پیش اومده ... این هفته خدا به خیر بگذرونه ....

به دانشگاهتون افتخار میکنی؟
خودم گ ه ی نیستم اما کاکای غیوری دارم :D
خودت چی شدی؟ مقام آور؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا