برگزیده های پرشین تولز

چگونه یک سخت افزار بسازم و در وی بی کنترل کنم

xsx-vbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من می خواهم بدانم گه چگونه یک سخت افزار را بسازم یعنی هم مدار سخت افزار و هم طریقه کنترل و ایجاد ارتباط با آن در وی.بی.

مثلا یک دستگاه که سه تا چراغ داشته باشه بعد با سه تا دکمه در وی.بی کنترل بشن.ممنون اگر کمک کنید:happy:

abiTALA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من می خواهم بدانم گه چگونه یک سخت افزار را بسازم یعنی هم مدار سخت افزار و هم طریقه کنترل و ایجاد ارتباط با آن در وی.بی.

مثلا یک دستگاه که سه تا چراغ داشته باشه بعد با سه تا دکمه در وی.بی کنترل بشن.ممنون اگر کمک کنید:happy:

سلام دوست عزيز..

کتابی هست با عنوان
PC interfaces
برای انتشارات ناقوص هست

اونجا همه چيز رو توضيح داده..
حدود 30 تا مدار بسيار ساده هست... از جمله 7 تا لامپ LED که از طريق VB کنترل می شوند...
هم مدار و هم برنامه رو توضيح کامل داده...

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
اگه بخای با پورت پارالل کار کنی که زیاد سخت نیست . 10 خط برنامه می خاد . 8 بیت خروجی هم داری و 5 بیت ورودی (یا یه چیزی تو این مایه ها :D دقیق یادم نیست)

اگه بخای پورت سریال باشه بازم زیاد سخت نیست . منتها این ور یه دوایس ساده باید بسازی . یه اینترفیس هم میخاد مثل max232

اگه بخای یو اس بی بسازی کار سخت تر تره که چون نمی خای بسازی نمی گم (زیاد هم نمی دونم)

xsx-vbs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسیار از کمک شما ممنونم

:lol::lol:

abiTALA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه بخای با پورت پارالل کار کنی که زیاد سخت نیست . 10 خط برنامه می خاد . 8 بیت خروجی هم داری و 5 بیت ورودی (یا یه چیزی تو این مایه ها :D دقیق یادم نیست)

اگه بخای پورت سریال باشه بازم زیاد سخت نیست . منتها این ور یه دوایس ساده باید بسازی . یه اینترفیس هم میخاد مثل max232

اگه بخای یو اس بی بسازی کار سخت تر تره که چون نمی خای بسازی نمی گم (زیاد هم نمی دونم)

در مورد USB هم اتشارات ناقوس يا نشر علوم کتاب داره, اما يکم سطحش بالاست...

بالا