برگزیده های پرشین تولز

نوشتن برنامه مدیریت بلاگ

amir-haghighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا::

من با چندی از دوستان تصمیم گرفتم که یه برنامه مدیریت بلاگ رو خودمون از پایه شروع کنیم به نوشتن.مشکلی که برای من به وجود اومده این هستش که من نمیدمنم که اگه بخوام اینم برنامه به برای هر بلاگ یه ساب دومین بزنه باید چی کار کنم؟

یعنی منظورم این هستش که من در نوشتن برنامه ای که ساب دومین بزنه با مشکل مواجه هستم.

ممنون میشم که کمکم کنید.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
با سلام

با چه زبانی قصد دارید بنویسید؟

اگر php کار می کنید اینجا رو ببینید:

http://forums.site5.com/showthread.php?t=7845

یا سرچ کنید:

http://www.google.com/search?hl=en&q=php+wildcard+create+subdomain

اگر تو hotscripts.com هم بگردید قاعدتا اسکریپت های مجانی برای اینکار باید پیدا بشه.

با تشکر

من با چندی از دوستان تصمیم گرفتم که یه برنامه مدیریت بلاگ رو خودمون از پایه شروع کنیم به نوشتن.مشکلی که برای من به وجود اومده این هستش که من نمیدمنم که اگه بخوام اینم برنامه به برای هر بلاگ یه ساب دومین بزنه باید چی کار کنم؟

یعنی منظورم این هستش که من در نوشتن برنامه ای که ساب دومین بزنه با مشکل مواجه هستم.

ممنون میشم که کمکم کنید.

amir-haghighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب من با زبان php کار میکنم.
منظور این دوستمون رو هم نفهمیدم از اینکه گفتن:
مشکل و سوال همیشگی که هر کس میاد یه چیزی میگه آخرم ما نمیفهمیم درست شد نشد.
در اون سایتی هم که جناب phoenix_i06 گفتن چیزی نبود.

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1

ممنون میشم که کمکم کنید.
سلام دوست من.
شما سيستم رو بنويس من خودم قول ميدم اينكار رو برات انجام بدم مجاني!‌ حتي بوس هم نميخوام! :blink:
به قول سياوش گيرت همينه؟

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست من.
شما سيستم رو بنويس من خودم قول ميدم اينكار رو برات انجام بدم مجاني!‌ حتي بوس هم نميخوام! :blink:
به قول سياوش گيرت همينه؟
ولي اگر جدا ميخوايد بفهميد توضيح بدم؟
www.golestanblog.com رو با وردپرس راه انداختم ولي براي هر بلاگ يه ساب دومين ميده. دهنمو صاف كرد!

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
نکته ی خیلی مهم: علاوه بر این که اسکریپت رو می نویسید هاست شما باید دارای قابلیت wildcard dns باشه تا بتونید با استفاده از ایکریپت ساب دامین ایجاد کنید.

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
بله درسته. wildcard dns معمولا براي share hosting ها فعال نميشه. يعني براي مشتري ها.

amir-haghighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

خوب مثل اینکه مشکلات خیلی خیلی بیشتر از اون چیزیه که آدم بخواد بنویسه.

راستش من در واقع این پست رو راه ننداختم که بخوام نحوه نوشتن این برنامه رو یادبگیرم تا بشینم و بنویسم.

من فقط هدفم از این کار افزایش سطح علمیم بود.

حالا خدا رو چه دیدین شاید بعد از امتحانات دانشگاه نشستم نوشتم!!!(لایسنسش رو هم پولی میکنم مثل vbulettin)

amir-haghighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولي اگر جدا ميخوايد بفهميد توضيح بدم؟
www.golestanblog.com رو با وردپرس راه انداختم ولي براي هر بلاگ يه ساب دومين ميده. دهنمو صاف كرد!

خوب دوست عزیز آیا میشه قالبهای رو که برای وورد پرس طراحی کرم هم برای همین سیستم بلاگ نویسی استفاده کنم؟

در واقع اگه من از سیستم وبلاگ نویسی ورد پرس که همون وررد پرس ام یو هست استفاده بکنم آیا میتونم از قالبهای دیگه وورد پرس هم در اینجا استفاده بکنم یا اینکه ساختار ساخت قالب در اینجا متفاوت تر هست؟

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1

خوب دوست عزیز آیا میشه قالبهای رو که برای وورد پرس طراحی کرم هم برای همین سیستم بلاگ نویسی استفاده کنم؟

در واقع اگه من از سیستم وبلاگ نویسی ورد پرس که همون وررد پرس ام یو هست استفاده بکنم آیا میتونم از قالبهای دیگه وورد پرس هم در اینجا استفاده بکنم یا اینکه ساختار ساخت قالب در اینجا متفاوت تر هست؟
همونه.
در ضمن اين Phoenix كه نوشتم به سيستم مديريت بلاگ تبديل شد. به شدت داريم روش كار ميكنيم. ولي نه پولي .

100% Opensource رفيق

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
همونه.
در ضمن اين Phoenix كه نوشتم به سيستم مديريت بلاگ تبديل شد. به شدت داريم روش كار ميكنيم. ولي نه پولي .

100% Opensource رفيق
تنهایی کار میکنی ؟
از پدرام چند هفته ای میشه خبری نیست !!

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
تنهایی کار میکنی ؟
از پدرام چند هفته ای میشه خبری نیست !!
نه با پدرام. بدون اون كه نميتونم پروژه ي به اون گندگي رو راه بندازم. پدرام خيلي كمكم ميكنه. معمولا نقاط حساس و كليدي رو مثل Plugin ها كه البته من اسمشو به Creepers تغيير دادم ، اون پايه شو مينويسه و بعدش من بسطش ميدم. خيلي كار حساسيه. بايد رو تك تك خطا شيش دانگ حواسمونو جمع كنيم اشتباه هاي چند سال گذشته رو تكرار نكنيم.

pedram_amiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه با پدرام. بدون اون كه نميتونم پروژه ي به اون گندگي رو راه بندازم. پدرام خيلي كمكم ميكنه. معمولا نقاط حساس و كليدي رو مثل Plugin ها كه البته من اسمشو به Creepers تغيير دادم ، اون پايه شو مينويسه و بعدش من بسطش ميدم. خيلي كار حساسيه. بايد رو تك تك خطا شيش دانگ حواسمونو جمع كنيم اشتباه هاي چند سال گذشته رو تكرار نكنيم.

مرتیکه جای الافی و چرت و پرت گفتن اینجا یاهو انلین شو کارت دارم!
به ادم که قل میدی یا پاش واسا یا بگو نمتونم! الاف نکن ادمو!

amir-haghighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من.
به قول سياوش گيرت همينه؟

دوست عزیز اگه میشه شما کد لازم برای ایجاد ساب دامین رو در اختیار من بذارید...

قول میدم که کلی ماچی هم بدم.!!!:D

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
بالا