برگزیده های پرشین تولز

چند سوال با هم....

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
سلام...

دوستان عزیز من یه سری سوال دارم لطفا اگه امکانش هست پاسخ بدید :)

1- چرا بعضی از دوستان یا اکثرا ، دوست ندارند لینک سایتهای انگلیسی زبانشون رو بزارند تو امضاشون یا دوست ندارن کسی از بچه ها اسم سایتشون رو بدونه؟

2- کدوم Cms قدرت مانورش برای گزاشتن تبلیغات بیشتره؟

3- کدوم Cms هستش که هم روی Seo ش کار شده باشه یعنی هم خوب بتونه تو موتورهای جستجو مطالب رو ایندکس کنه ( بازدید کننده بیاره از سرچ انجینا ) + هم برای یه سایتی که میخواد توی هر پست یه مطلب بزاره مناسبه؟

4- فرضا سایتی که روش کلمه Free داره ، اگه برای دانلود فایلهاش نیاز به رجیستر داشته باشه آیا ناخوشایند خواهد بود؟

5- میشه یه تناسبی برقرار کرد بدین شکل که مثلا سایتهایی که نیاز به رجیستر ندارند و میشه از کل مطالب و فایلهاش استفاده کرد ، یوزرهاش بیشتر بر روی تبلیغات کلیک کنند یعنی تمایلشون بیشتر باشه یا فرقی نداره با یه سایتی که برای فایلها و مطالبش نیاز به رجیستر داره ( فرضا تعداد بازدیدهای روزانه و ماهیانه شون مثل هم باشه؟)
(شما اگه جای اون یوزر بودید چی؟)

6- سایتهایی که مطالبشون رو بدون رجیستر در اختیار کاربران میزارن بازدید بیشتری دارند یا سایتهایی که دارای رجیستر هستند؟ ( تا چه اندازه؟) ( منفعت هر دو عمل چیه؟ آیا یکی نسبت به دیگری منفعتی داره یا ضرری؟)

7- اصلا سایتی که رجیستر داره اون یوزراش به چه کاری میاد؟ که اگه نداشته باشه نیاد؟

==============
==============
==============

یه سوال دیگه هم هستش که به این سوالات بالایی زیاد مرتبط نیست اما دوست دارم به این سوال هم پاسخ بدید.

الان مثلا میگن اگه شما از 4-5 سایتی که رنک 5 دارند بهتون لینک داده بشه تو آپدیت بعدی گوگل رنکتون حتما (بقول دوستمون سهیل خان 99.99 درصد ، ما که الگوریتم رنکینگ گوگل رو نمیدونیم :D ) 4 میشه.

حالا با این اوصاف من خیلی برام جالبه یعنی سواله که آیا واقعا میشه از طریق کاری که میگم در زیر به این رنک رسید؟ یا نه.(البته امیرعباس عزیز هم تا حدودی این مطلب رو تائید کردن تو سایتشون اما نه به این شکلی که من میگم! )

سایتهایی مثل P30world , Persiantools , Majidonline و حالا یه سایت یا همون فورم دیگه که رنکش مثل همین سایتهایی که ذکر کردم لااقل 4 و 5 باشه ...
حالا اگه من توی امضام در ان سایتها لینک سایتم رو بزارم( منظورم تو سایتهای بالایی هستش ) آیا توی رنک من تاثیر داره یا خیر؟

منظورم اینه که آیا به همین شکلی که مثلا یه نفر 4 تا سایت داره (فورم نه!!!) که رنکشون 5 هستش و از هر 4 سایت به من لینک بده .

آیا هر دو مثل هم هستند یا نه؟

امیدوارم سوالم کمی گنگ نبوده باشه :)

.

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
جواب سوالات اینقدر سخته :D

.

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356

611

Registered User
لایک‌ها
0
سلام...

6- سایتهایی که مطالبشون رو بدون رجیستر در اختیار کاربران میزارن بازدید بیشتری دارند یا سایتهایی که دارای رجیستر هستند؟ ( تا چه اندازه؟) ( منفعت هر دو عمل چیه؟ آیا یکی نسبت به دیگری منفعتی داره یا ضرری؟)

.

مطمئنا گوگل نمیاد ،تو اون سایت رجیستر کنه و بعد مطالبش رو ایندکس کنه .پس اون مطالب ایندکس نمی شه.

تو وب مستر گاید هم به این مسئله اشاره کرده بود.

.
7- اصلا سایتی که رجیستر داره اون یوزراش به چه کاری میاد؟ که اگه نداشته باشه نیاد؟
.

من فکر می کنم ، صاحب سایت اگر بخواد یک روزی سایت رو واگزار کنه ، می تونه یو قیمت اش تاثیر بزاره.

.
حالا اگه من توی امضام در ان سایتها لینک سایتم رو بزارم( منظورم تو سایتهای بالایی هستش ) آیا توی رنک من تاثیر داره یا خیر؟

منظورم اینه که آیا به همین شکلی که مثلا یه نفر 4 تا سایت داره (فورم نه!!!) که رنکشون 5 هستش و از هر 4 سایت به من لینک بده .

.

فکر نمی کنم سایت و فروم از لحاظ گوگل فرق کنه .چون آدم تو سایت هم میتونه اسپم لینک کنه ، تو فروم هم میتونه .

ولی مهم این هست که مثلا صفحه ی اصلی پرشین تولز pr=4 هست ولی شما توی این صفحه امضا ت رو گزارشتی ، و pr این صفحه در حال حاضر صفر هست.

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
در مورد سوال اول بخاطر تبلیغاتی که میگیرن و مضرات بازدید کننده ایرانی:D و این حرفا ترجیح میدن نگن.
در مورد فرومهایی که گفتید همونطور که دوستمون گفتن رنک صفحات داخلی خیلی کمه یعنی معمولاصفر و در مواردی یک و... ! و خوب معلومه که حتی یه لینک از سایت با رنک پنج خیلی بهتر از چند صد تا لینک بدون رنکه!

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
ممنون از دوستان ...

=-=-=-=
البته بعضی از تاپیکها هستند که رنکشون 3-4 هستش (نمونش تو سایت امیرعباس عزیز کم نیست )، منظورم به اون تاپیکها هم بودش ( درسته که شاید تو 100 تا تاپیک پست داشته باشیم ،اما مطمئنا همشون 0 نیستش ، تاپیکی که فرضا خیلی بازدید از گوگل داره و تعداد پستها و بازدیدش زیاده ، مسلما رنک داره).
یادمه یک از تاپیکهای P30 که در مورد کارت سوخت بود 2 تا پست داشت و بیش از 48000 بازدید
60.gif

+
یا تو همین Pt ، مثلا اون ترد " جواهری در قصر " مطمئنا رنکی داره و حداقل شاید 2 باشه ،با اون همه پست و بازدید کننده از چه خود PT و از چه خود گوگل و دیگر سرچ انجینا. (فکر کنم حدود 500 هزار بازدید داشت فقط اون ترد
59.gif
)

مطمئنا دوستانی که بایستی مطلب رو میگرفتند گرفتند با این پست من ، جواب این پست کاملا مشخص شد و ...

=-=-=-=

دوستان لطفا پاسخ سوالات دیگه رو هم بدن .

مرسی :)

.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
الان مثلا میگن اگه شما از 4-5 سایتی که رنک 5 دارند بهتون لینک داده بشه تو آپدیت بعدی گوگل رنکتون حتما (بقول دوستمون سهیل خان 99.99 درصد ، ما که الگوریتم رنکینگ گوگل رو نمیدونیم :D ) 4 میشه.
من گفتم 99.9 % در آپدیت بعدی 4 میشه؟ یک حرفی ما زدیم تو هزار جا بصورت یک کلاغ چل کلاغ هر کی خواسته یک چی بهش اضاف کرده و از قول ما گفته:hmm:

من گفتم افزایش پیدا میکنه نه اینکه 4 یا x میشه. مثلا امکان داره رنک سایت شما الان 1 باشه و با این کار در آپدیت بعدی 3-4-5 بشه. یا امکان داره رنک سایتتون 4 یا 5 باشه و در آپدیت بعدی 4.3 یا 5.6 یا x.x بشه.

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
.

1. ترس از برخورد بد با ویزیتور ایرانی ، ترس از برخورد بد ویزیتور ایرانی ! ، ترس از حسادت و دشمنی ایرانی ، ترس از تهدید و اخاذی ، عدم اطلاع از فواید قرار دادن لینک!

2. با دروپال موافقم! .. اما تمام پی اچ پی ها جای کار و مانور دارند.

3. بازم همه ی پی اچ پی ها! ... اما vbulletin برای بعد بهتره.

4. رجیستر همیشه برای ویزیتور تنبل نا خوشایند و برای صاحب سایت خوشاینده! ( اما اول باید به فکر دلایل قوی برای رجیستر بود! .. چه چیزی وجود داره که ویزیتور احساس کنه بهتره رجیستر کنه و ارزشش رو داره؟ )

5و6. بهتره امکان مطالعه ی تمام مطالب سایت فری باشه و دانلودها نیاز به رجیستر داشته باشه ( البته برای سایتی که مد نظر شماست). اگه تمام صفحات اینکس بشه ، و بقیه ی شرایطشون هم یکی باشه ، ویزیتور اول ثابته،اما ویزیتور مجدد کم میشه در عوض با رجیستر شدن تعدادی ویزیتور اول، عضو جدید جبران کاهش ترافیک ظاهری رو می کنه. رجیستر دسترسی لحظه ای شما به تمام مشتری ها رو افزایش میده و از طرف دیگه مسئولیت شما رو برای حفظ اعضا افزایش میده.
در مورد کلیک هم توی ایران نمیشه نظر دقیق داد، اما معمولا اونایی که زحمت عضویت رو به خودشون میدن، تمایل بیشتری به مطالب دارند و بر روی تبلیغات مرتبط بیشتر کلیک می کنند اما از اونور اونایی که رجیستر نمی کنند امکان داره یا کم حوصله باشند یا بی علاقه به محتوا ، پس شاید دنبال بهانه ای برای خروج از سایت شما بگردن که چی بهتر از کلیک بر روی یه تبلیغ جذاب(و نه لزوما مرتبط!)

7. جوابش رو دادم، دسترسی سریع به تمام اعضا ، ترافیک و توقف بیشتر اعضا در سایت، کمک فوق العاده در قیمت سایت، معیار نسبتا قابل اطمینان برای تبلیغ دهندگان، ایجاد انگیزه و فشار از طرف اعضا ( روانی برای بهبود و پیشرفت ) و ...

8. به هیچ وجه مثل لینک در صفحه ی اول یک سایت نیست ، اما به دلیل رشد تدریجی و تضمین شده ی بک لینکها و کمک به افزایش ترافیک و بعضی ترفندای دیگه ، در کل بهتره به عنوان مکمل قرار بگیره و نه یه عامل صرف.
در ضمن کی گفته اگه توی چنتا سایت با PR5 لینک بزاریم، PR4 تضمین شده داریم ؟! به این سادگیا نیست برادر ;) .. کلی متغیر موثر دیگه داره . ارتباط اون سایت از نظر محتوا با سایت شما، تعداد کل بک لینکها، آپدیتهای سایتتون ، تعداد کلیک بر روی لینک شما در اون سایت ( قابل توجه همه ی دوستان سئو کار ) و ...

9 . موفق باشید :blush:

سلام...

1- چرا بعضی از دوستان یا اکثرا ، دوست ندارند لینک سایتهای انگلیسی زبانشون رو بزارند تو امضاشون یا دوست ندارن کسی از بچه ها اسم سایتشون رو بدونه؟

2- کدوم Cms قدرت مانورش برای گزاشتن تبلیغات بیشتره؟

3- کدوم Cms هستش که هم روی Seo ش کار شده باشه یعنی هم خوب بتونه تو موتورهای جستجو مطالب رو ایندکس کنه ( بازدید کننده بیاره از سرچ انجینا ) + هم برای یه سایتی که میخواد توی هر پست یه مطلب بزاره مناسبه؟

4- فرضا سایتی که روش کلمه Free داره ، اگه برای دانلود فایلهاش نیاز به رجیستر داشته باشه آیا ناخوشایند خواهد بود؟

5- میشه یه تناسبی برقرار کرد بدین شکل که مثلا سایتهایی که نیاز به رجیستر ندارند و میشه از کل مطالب و فایلهاش استفاده کرد ، یوزرهاش بیشتر بر روی تبلیغات کلیک کنند یعنی تمایلشون بیشتر باشه یا فرقی نداره با یه سایتی که برای فایلها و مطالبش نیاز به رجیستر داره ( فرضا تعداد بازدیدهای روزانه و ماهیانه شون مثل هم باشه؟)
(شما اگه جای اون یوزر بودید چی؟)

==============
==============
==============

یه سوال دیگه هم هستش که به این سوالات بالایی زیاد مرتبط نیست اما دوست دارم به این سوال هم پاسخ بدید.

حالا با این اوصاف من خیلی برام جالبه یعنی سواله که آیا واقعا میشه از طریق کاری که میگم در زیر به این رنک رسید؟ یا نه.(البته امیرعباس عزیز هم تا حدودی این مطلب رو تائید کردن تو سایتشون اما نه به این شکلی که من میگم! )

سایتهایی مثل P30world , Persiantools , Majidonline و حالا یه سایت یا همون فورم دیگه که رنکش مثل همین سایتهایی که ذکر کردم لااقل 4 و 5 باشه ...

امیدوارم سوالم کمی گنگ نبوده باشه :)

.

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
من گفتم 99.9 % در آپدیت بعدی 4 میشه؟ یک حرفی ما زدیم تو هزار جا بصورت یک کلاغ چل کلاغ هر کی خواسته یک چی بهش اضاف کرده و از قول ما گفته:hmm:

من گفتم افزایش پیدا میکنه نه اینکه 4 یا x میشه. مثلا امکان داره رنک سایت شما الان 1 باشه و با این کار در آپدیت بعدی 3-4-5 بشه. یا امکان داره رنک سایتتون 4 یا 5 باشه و در آپدیت بعدی 4.3 یا 5.6 یا x.x بشه.

چرا ناراحت میشی عزیز:rolleyes:

من کی گفتم شما گفتی 99.9 % در آپدیت بعدی 4 میشه؟

شاید من مطلبم رو بد رسوندم(اون پائین هم گفتم شاید گنگ باشه یکمی:wacko:) من فقط اون یه قسمت رو که گفتید 99.9 درصد ، از شما نقل زدم یعنی اینکه ما الگوریتم گوگل رو نمیدونیم چیه دقیقا ، فقط همین !!!
این دیگه کجا 1 کلاغ و 40 کلاغ بود :hmm:;)

.

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
سلام
.

1. ترس از برخورد بد با ویزیتور ایرانی ، ترس از برخورد بد ویزیتور ایرانی ! ، ترس از حسادت و دشمنی ایرانی ، ترس از تهدید و اخاذی ، عدم اطلاع از فواید قرار دادن لینک!

2. با دروپال موافقم! .. اما تمام پی اچ پی ها جای کار و مانور دارند.

3. بازم همه ی پی اچ پی ها! ... اما vbulletin برای بعد بهتره.

4. رجیستر همیشه برای ویزیتور تنبل نا خوشایند و برای صاحب سایت خوشاینده! ( اما اول باید به فکر دلایل قوی برای رجیستر بود! .. چه چیزی وجود داره که ویزیتور احساس کنه بهتره رجیستر کنه و ارزشش رو داره؟ )

5و6. بهتره امکان مطالعه ی تمام مطالب سایت فری باشه و دانلودها نیاز به رجیستر داشته باشه ( البته برای سایتی که مد نظر شماست). اگه تمام صفحات اینکس بشه ، و بقیه ی شرایطشون هم یکی باشه ، ویزیتور اول ثابته،اما ویزیتور مجدد کم میشه در عوض با رجیستر شدن تعدادی ویزیتور اول، عضو جدید جبران کاهش ترافیک ظاهری رو می کنه. رجیستر دسترسی لحظه ای شما به تمام مشتری ها رو افزایش میده و از طرف دیگه مسئولیت شما رو برای حفظ اعضا افزایش میده.
در مورد کلیک هم توی ایران نمیشه نظر دقیق داد، اما معمولا اونایی که زحمت عضویت رو به خودشون میدن، تمایل بیشتری به مطالب دارند و بر روی تبلیغات مرتبط بیشتر کلیک می کنند اما از اونور اونایی که رجیستر نمی کنند امکان داره یا کم حوصله باشند یا بی علاقه به محتوا ، پس شاید دنبال بهانه ای برای خروج از سایت شما بگردن که چی بهتر از کلیک بر روی یه تبلیغ جذاب(و نه لزوما مرتبط!)

7. جوابش رو دادم، دسترسی سریع به تمام اعضا ، ترافیک و توقف بیشتر اعضا در سایت، کمک فوق العاده در قیمت سایت، معیار نسبتا قابل اطمینان برای تبلیغ دهندگان، ایجاد انگیزه و فشار از طرف اعضا ( روانی برای بهبود و پیشرفت ) و ...

8. به هیچ وجه مثل لینک در صفحه ی اول یک سایت نیست ، اما به دلیل رشد تدریجی و تضمین شده ی بک لینکها و کمک به افزایش ترافیک و بعضی ترفندای دیگه ، در کل بهتره به عنوان مکمل قرار بگیره و نه یه عامل صرف.
در ضمن کی گفته اگه توی چنتا سایت با PR5 لینک بزاریم، PR4 تضمین شده داریم ؟! به این سادگیا نیست برادر ;) .. کلی متغیر موثر دیگه داره . ارتباط اون سایت از نظر محتوا با سایت شما، تعداد کل بک لینکها، آپدیتهای سایتتون ، تعداد کلیک بر روی لینک شما در اون سایت ( قابل توجه همه ی دوستان سئو کار ) و ...

9 . موفق باشید :blush:

ممنون hypermatrix جان

خیلی زحمت کشیدی :happy:

موفق باشی :)

.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

شما خودتو ببين تو PT يك يوزر هستي، براي چه كاري مياي؟

همگي شبيهه :blush:

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
شما خودتو ببين تو PT يك يوزر هستي، براي چه كاري مياي؟

همگي شبيهه :blush:

اینجا فورم پاور جان :)
من منظورم سایتهایی هستش که صرفا یوزر میاد فایل دانلود میکنه و از مطالب سایت استفاده میکنه و نمیتونه هیچ مطلبی ارسال کنه(جزء نظر دادن در مورد پستها) مثل سایت دانلود کتاب خودم (البته هدف من از این یوزرا برای خودم مشخصه ;))

.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
Dash Ashki خوب كيف ميكني تو p30 همكارانجمن وامضا هم داري كه url هم داره:D

شما هم اگر سايت خارجي داري وتبليغ گوگل توشه به ايراني جماعت معرفي نكن به ضررت هم بازديد وهم حسادت:blink:

100% بي تاثير نيست امضا تو فروم ها
يكي گفت 1لينك از سايت با رنك 4 از 100تا لينك با رنك 0 بيشتر
فكنم نباشه برعكسش درست تر است چون اونطوري اگر زياد هم ازاونها بياد ميشه 100تا بك لينك ولي اونطوري 1 بك لينك است و...
وبه قول اميرعباس سايت رنك صفري وجود نداره ومثلا همين صفحه رنكش 100% صفرنيست وازجاهاي ديگر لينك خورده

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
Dash Ashki خوب كيف ميكني تو p30 همكارانجمن وامضا هم داري كه url هم داره:D

شما هم اگر سايت خارجي داري وتبليغ گوگل توشه به ايراني جماعت معرفي نكن به ضررت هم بازديد وهم حسادت:blink:

100% بي تاثير نيست امضا تو فروم ها
يكي گفت 1لينك از سايت با رنك 4 از 100تا لينك با رنك 0 بيشتر
فكنم نباشه برعكسش درست تر است چون اونطوري اگر زياد هم ازاونها بياد ميشه 100تا بك لينك ولي اونطوري 1 بك لينك است و...
وبه قول اميرعباس سايت رنك صفري وجود نداره ومثلا همين صفحه رنكش 100% صفرنيست وازجاهاي ديگر لينك خورده

از امکانات بایستی استفاده کرد :D

=-=-=-=-=
الان مثلا یه سایت انگلیش دارم که تبلیغات گوگل نداره چی ؟ اونو معرفی کنم ، بزارم تو امضام چی؟ مشکلی پیش میاد یا اصلا بیخیال شم؟!

=============================

یه سوال دیگه هم پیش میاد برای تاپیکها مثلا دو تا تاپیک هستش که رنگ 2 دارند. تو یکیشون فرضا 5 پست داری ، تو یکی دیگه 15 تا !!!
آیا ارزش این دو تاپیک با هم برابره برای من؟ (منظورم بک لینکها و اصلا اون ارزشی که باعث میشه تو رنکم تاثیر داشته باشه؟!)

.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
تو ویکی بود فکر می کنم خوندم که می گفت (به زبان خیلی ساده) پیج رنک اون صفحه تقسیم بر لینک های خروجی اون صفحه!
مثلا شما پیج رنک یک صفحه 5 هست و توی اون 10 تا بک لینک هست به هر کدام از اون صفحه ها 5/10 یا نیم امتیاز صفحه می رسه (البته این فکر می کنم دست بالا باشه!!) ولی شبیه اینه

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
تو ویکی بود فکر می کنم خوندم که می گفت (به زبان خیلی ساده) پیج رنک اون صفحه تقسیم بر لینک های خروجی اون صفحه!
مثلا شما پیج رنک یک صفحه 5 هست و توی اون 10 تا بک لینک هست به هر کدام از اون صفحه ها 5/10 یا نیم امتیاز صفحه می رسه (البته این فکر می کنم دست بالا باشه!!) ولی شبیه اینه

میشه به این شکل گفت ؟!؟

فرضا 2 تا سایت مشابه با رنک 5 باشه ، از هر دو سایت به من لینک داده باشن ،تو یکی از سایتها کا 5 لینک خروجی باشه و تو یکی دیگه 10 تا لینک خروجی
یعنی با این اوصاف میگید که ارزش لینکهای سایت اول 1 امتیاز هستش و سایت دوم نیم امتیاز؟

شما مطمئنید واقعا یا نه؟

+++

اگه خروجی های یه سایت 10 باشه و سایت هم رنکش 5 و 3 تا از لینکهای خروجی بیاد به سایت من امتیازش برای من 1.5 میشه اونوقت؟!؟

این امتیاز یعنی چی اونوقت؟!

میشه یکمی بیشتر بشکافید؟!؟

ممنون

.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
میشه به این شکل گفت ؟!؟

فرضا 2 تا سایت مشابه با رنک 5 باشه ، از هر دو سایت به من لینک داده باشن ،تو یکی از سایتها کا 5 لینک خروجی باشه و تو یکی دیگه 10 تا لینک خروجی
یعنی با این اوصاف میگید که ارزش لینکهای سایت اول 1 امتیاز هستش و سایت دوم نیم امتیاز؟

شما مطمئنید واقعا یا نه؟

+++

اگه خروجی های یه سایت 10 باشه و سایت هم رنکش 5 و 3 تا از لینکهای خروجی بیاد به سایت من امتیازش برای من 1.5 میشه اونوقت؟!؟

این امتیاز یعنی چی اونوقت؟!

میشه یکمی بیشتر بشکافید؟!؟

ممنون

.
تقریبا
البته ملاک های دیگری هم هست، مثلا این لینک رو شما نخریده باشی!
این هم برا مو شکافی کامل:
http://en.wikipedia.org/wiki/PageRank

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
چند شب پیش می گفت که آمریکایی یه سیستم دارند که وقتی یکی توی تلفن از کلمات کلیدی (مثلا تروریست ) استفاده می کنه خود به خود اون مکالمه شروع به ضبط شدن می کنه!
اینکه دیگه خرید لینک هست، برا این قول بی شاخ و دم که تمام کلمات سرچ شده کار بر هارو آرشیو می کنه و تو خودت می تونی بهبینی تشخیص اینکه لینک خریداری شده هست یا نه زیاد سخت نیست!! مخلوطی از همکاری رباط هاش (برای اونهایی که حدس می زنه با کلمات کلیدی) و انسان که بهبینه رباط درست حدس زده یا نه

بالا