برگزیده های پرشین تولز

وایسا دنیا من میخوام پیاده شم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
امروز 19 آذر 86 هست و جو فروم بدجور به طرف یاس و نومیدیو مشگلات حادو تومورو دلشکستگیو اینا کشیده شده
خودکشی تو ادیان الهی ازش به بدی یاد شده و همشون عقوبت الهی رو برای کسی که خودکشی میکنه هشدار میدن
...
از دین که بگذریم خودکشی یعنی ترس از ادامه دادن بازی
یعنی تسلیم شدن جلوی مشگلات دنیا
یعنی بی ایمانی ( چون آدم با ایمان هیچوقت هراسی نداره که تنهاست و به آخر خط رسیده چون همیشه خدا رو همراه خودش میدونه)
یعنی ...
تمام عرفها و دینهای مختلف این پدیده رو نفی میکنن
...
ولی گاهی میشه که انقدر مشگلات از همه طرف به شخص هجوم میاره که اگر اون فرد روحیه ضعیفی داشته باشه از پا درمیاد و دستاشو میبره دنیا و میگه وایسا دنیا وایسا دنیا من میخوام پیاده شم! و یکی از روشهای خودکشی رو انتخاب میکنه

در بد بودن خودکشی بحثی نیست ولی گاهی که خودکشی هم درست انجام نمیشه باعث یک زندگی توام با درد و مشگلات زیاد میشه مثلا قرصهیی که خورده شده ولی شخص زنده مونده به قسمت آسیب شدیدی که قرصع به بدنش زدن
یا پرش از ارتفاع که شخص زنده بمونه و زندگی همراه با فلج اعضای بدن داشته باشه
----
میخوایم اینجا آموزش بدیم که حالا که انقد خری:p که میخوای تسلیم شی جلوی زندگی اقلا درست اینکارو بکن:
------------------------------------
---------------------------------
------------------------------------
--------------------------------------
اشاره به انواع خودکشی در ویکی پدیا:
از روش‌های خودکشی می‌توان به حلق‌آویز کردن خود، پرش از ارتفاع، غرق کردن، خودسوزی، بریدن رگ‌ها، شلیک گلوله به سر و خوردن بیش از اندازه دارو یا سم را نام برد.
----------
خودکشی طنز:

اصولا واژه خودکشی به معنی خود کشتنه .
یعنی در این عمل فرد اونقدر خودشو می کشه که میمیره و این خود کشتن به علت وارد آمدن مصایب و رنج های فراوان یا بالعکس می صورته .
به نظر من خودکشی کار چندان جذابی نیست ولی بسیار هیجان انگیزه و به یه بار امتحانش میرزه .
من خودم چند بار امتحانیدمش و با اینکه چند بارش هم مردم ولی همچین بگی نگی بدم نیومد.
و اما...
برخلاف نظر خیلیا که می گن خودکشی خیلی راحت و سهله باید بگم نخییییییییر ... اونجوریام نیست .
هر کاری قواعد و اصول خاص خودشو داره و خودکشوندن هم جدا از این مطلب نیست .
اول از همه اون کسایی که می خوان خودکشی کنن رو دسته می بندیم .
1 - کسی که در عشقش شکست خوردیده .
2 - کسی که ور شکستیده .
3 - کسی که قاط زدیده .
4 - کسی که از زندگی خیر ندیده .
5 - کسی که بدجوری روش فشار اومده .
6 - کسی که کنجکاوه زودتر جهنمو ببینه .
7 - و خلاصه هر کسی که یه جورایی به آخر خط رسیده .
این افراد به هرحال مستقیم به جهندم می رن ولی خدا همشون رو رحمت کنه .
حالا یه شناخت کلی تری از خودکشونده ها داریم .
شما جزو این دسته بندی ها هستید ؟
اگه هستید ادامه مطلب رو بخونید و گرنه یه دسته جدید برای خودتون ببازید و بعد بقیه شو بخونید .
حالا فرض می کنیم طرف تنها میاد توی یه اتاق و در رو می قفله و عزمشو برای خودکشوندن می جزمه .
به دور برش می نگاهه و این وسایل رو می بینه .
1 - طناب .
2 - سیخ کباب .
3 - کبریت آغشته به بنزین .
4 - قرض دیاز خام .
5 - آمپول هوای تهران .
6 - دندون مصنوعی حاج خانمشون .
7 - لوله گاز .
8 - پاکت نایلون .
9 - چاقوی میوه بری .
10 - نخ کاموایی .
11 - سوزن لحاف دوزی .
12 - تیغ ریش تراشی مصرف شده .
13 - مرگ موش .
خب... بد نیست .
ولی نظرتون رو به یه موضوع مهم می جلبم .
تصویر و قیافه و دیسیپلین شما بعد از مردن خیلی مهمه .
فرض کنید در اتاق شما رو می شکنن و شما رو در حالتی پیدا می کنن که از یه طناب از سقف آویزونید و دارید مثه پاندول ساعت تاب می خورید و زبونتون مثه زبون بلانسبت سگ آقای پتیبل از دهنتون آویزونه و صورتتون سیاه و ورم کرده و احتمالا در اثر فعل و انفعالات شیمیایی شلوارتون هم خیسه .
نه ... خودتون جای تماشاگرا با شین حالتون بهم نمی خوره .
احساس انزجار بهتون دست نمی ده ؟
قیافه شما بعد از خودکشی باید از همیشه معصومانه تر ... از همیشه زیباتر و از همیشه دوست داشتنی تر باشه تا دل همه حسابی بسوزه .
با این حساب دور حلق آویز کردن ... خود سوزی ... خفه گی با گاز رو خط بگیرید .
یه بنده خدایی از دوستان خیلی جالب خودکشی کرد که در نوع خودش یه ابتکاره .
اون دوتا انگشت شصتش رو فرو کرد توی سوراخای دماغش و با انگشتای دیگش دهنشو محکم گرفت و اونقدر خودشو خفه کرد تا مرد .
فقط بدی کارش این بود که هیچکس بعد از مرگش انگشتای شصتشو از توی دماغش بیرون نکشید ... چون به هر حال کار کثیفیه . حالا خودتون قضاوت کنید این خودکشی ترحم کسی رو بر می انگیزه ؟
یا اونایی که روی سرشون نایلون می کشن و دور گردنشون روی نایلون رو با طناب می بندن و یا اونایی که خودشون رو جلوی ماشین میندازن و له می شن ... اینا همشون دیوونه ان .
خودکشی ایده آل خودکشییه که بدون درد .. بدون عوارض جانبی ... بدون تاثیرات بد و منفی روی صورت و اندام ... بدون صدا... بدون کثافتکاری و ... باشه .
ژاپونی ها یه جور خودکشی جالب رو ابداع کردن به این صورت که یه سوزن جوالدوز رو بر داشته و از روی سینه فرو می کنن توی قلبشون . البته این کار یه کم درد داره .یه جورایی حس می کنید که توی سینه تون آب جوش داره می قله . ولی حداقل عوارض ظاهری نداره ولی بدیش اینه که حتما می میرید .
در صورتی که خودکشی وقتی خوبه که شما نمیرید .
یه جور خودکشی که بیشتر بین شکمو ها رواج داره استفاده از خوراکی برای مردنه .
این نوع خودکشی خیلی حال داره ... چون گشنه نمیمیری حداقل .
و خوبی مهم ترش اینه که به سر منزل مقصود هم نمی رسی و معمولا زنده می مونی .
یه بنده خدایی یاده که با سی تا قرص دیاز پام خودکشی کرد و دور و بری ها به هوای اینکه مرده خاکوندش و بهد یارو بعد از دو سه روز خواب ملس چشاشو باز کرد و دید ای دل غافل ... همه جا سیاه و یه موش هم داره انگشن پاشو می جوه .زنده بگوری خداییش وحشتناکه .... تصور کنید .
یه موضوع مهم توی خودکشوندن پشیمونی دیر هنگامه .
هشتاد و نه درصد کسایی که خودشون رو می کشونن وسط یا آخر کار پشیمون می شن و این در حالیه که هیچ راهی برای برگشت نیست .
یه یارویی برای خودکشی یه تیکه پارچه رو گلوله می کنه و فرو می کنه توی حلقش و با ته گوشکوب میده بره پایین ولی همون لحظه پشیمون می کنه و این درحالیه که داره خفه می شه ... یارو می دوه بیرون و از شدت عجله از روی پله های آپارتمان پرت می شه پایین و می میره ... وجالب اینکه مرگش به علت ضربه مغزی اعلام شد .
اول خووووب فکراتونو بکنین بعد خودتونو بکوشونید .
نکته مهم دیگه اینه که مدت خود کشوندن نباید زیاد طولانی باشه .
مثلا فرض کنید در نوع رگ زدن خیلی طول می کشه تا خون تموم بشه و تازه آلودگی خون روی زمین و لباساتون رو هم در نظر بگیرید .
یا استفاده از گاز شهری امکان داره باعث بشه نه تنها خودتون بمیرید بلکه خونه و بقیه رو هم بفرستید روی هوا .
پس عاقلانه تر رفتار کنید .
تا حالا به چند نتیجه مهم رسیدیم .
1 - زمان خودکشی رو درست انتخاب کنید .( بهترین موقع بعد از ظهر ساعت شش )
2 - مبادا بعد از خودکشی از ریخت و قیافه بیفتید .
3 - بهترین لباستونو تنتون کنید .
4 - حتما یه یادداشت بذارید و علت خودکشی رو شرح بدید و انگشت هم بزنید .
5 - خواهشا زیاد کثیف کاری نکنید .
6 - موقع خودکشی لبخند بزنید تا لبخند روی لبتون باقی بمونه .
7 - لطفا چشاتونو باز نذارید چون خیلی وحشتناکه .
8 - یه بسته دستمال کاغذی حتما روی میزتون باشه .
9 - اتاقتونو قبل از خودکشی مرتب کنید .( پلیسا ببینن خوب نیست .)
10 - رد انگشتتونوهمه جا بمالید تا بفهمن خودتون خودتونو کشوندید .
11 - یه جوری خودکشی کنید که دوباره بشه زنده تون کرد .
12 - دلیلتون برای خودکشی قانع کننده باشه .
13 - برای مسایل عشقی خودکشی کردن کار الاغاست ... بلانسبت شما .
14 - قبل از خودکشی حتما یه فال حافظ بگیرید .
15 - قبل از خودکشی استفاده از ادکلن و دئودرانت و زدن مسواک یادتون نره .
16 - بهتره بعد از مرگ ... مثلا مرگ ... در حالت دراز کش باشید .
17 - اگه توی دستتون یه گل سرخ باشه صحنه خیلی رمانتیکتر و رویایی تربه نظر میاد و اشک آور تره .
18 - در اتاق رو حتما قفل کنید که جریان هیجان انگیزتر باشه .
19 - قبل از خودکشی حتما گریه کنید . صورتتون اشک آلود باشه .
20 - خودتون برای جهندم رفتن آماده کنید .
خب ... این نکته ها رو حتما مد نظرتون قرار بدید .
حالا جدید ترین و راحت ترین روشهای خودکشی :
* برای جنس نرینه :
(( استفاده از جوراب ))
تخت خواب رو آماده کنید .
تمام تن و سرتونو ببرید زیر پتو .
خیلی آروم نوک انگشتاتونو از زیر پتو بیرون بیارید و جوراباتونو ببرید زیر پتو .
هیچ راه نفوذی برای هوا نذارید .
یک ساعت بعد .... شما مردید .
خدا رحمتتون کنه .
* برای جنس مادینه :
(( سوء استفاده از موش ))
تخت خواب رو مرتب کنید .
برید زیر پتو .
اتاق حتما کاملا تاریک و ساکت باشه .
حالا چشماتونو ببندید و فرض کنید یه موش خوشگل داره روی تنتون راه میره .
خواهش می کنم جیغ نزنید و بدون سر و صدا از وحشت زیاد بمیرید .
مرسی ...
توی جهنم می بینمتون .
...........................................................................................
ولی این یادتون نره .
خودکشی یا همون خودکشوندن کار خیلی مضحکیه .
قبول دارین ؟
منبع:نامشخص

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
بنیاد پرس وایز، اتحادیه ملی روزنامه نگاران بریتانیا و ایرلند و انجمن بین المللی روزنامه ‏نگاران (‏IFJ‏) پس از ارتباط و رایزنی با موسسات جلوگیری از خودکشی راهنمایی های زیر ‏را جمع آوری و منتشر کرده است. قرار است این راهنمایی ها کمک کند تا خبرنگاران ‏روزنامه ها، رادیو و تلویزیون و آنلاین متوجه خطراتی بشوند که ممکن است به خاطر پوشش ‏ناصحیح اخبار مربوط به خودکشی بروز کند. در این راهنمایی ها همچنین نکاتی گوشزد شده ‏تا بتوان از بروز چنین خطراتی جلوگیری کرد.‏

برای پوشش اخبار مربوط به خودکشی باید موارد زیر را در نظر بگیرید:‏

‏- نزدیکان فردی که خودکشی کرده،
‏-‏ خودداری از شرح جزییات خودکشی،
‏-‏ درک این موضوع که رفتارهایی که به خودکشی می انجامد پیچیدگی های خود را ‏دارد،
‏-‏ در اختیار گذاشتن اطلاعاتی در این خصوص که چه طور می توان به چنین افرادی ‏کمک کرد

گزارش نویسی مسؤولانه جان آدم ها را نجات می دهد

هر خود کشی ای خبر نیست. اما اگر خبر باشد نحوه پوشش آن نباید طوری باشد که باعث ‏شود تا چند نفر دیگر هم جان خود را از دست بدهند.‏

از تیتر، تصاویر و لحن جنجالی استفاده نکنید

پس این که خودکشی رخ می دهد، خانواده یا افرادی که به فرد نزدیک هستند غمگین، ‏ناراحت و بسیار حساس می شوند. آنها ممکن است عصبانی باشند، یا رنجور و مایوس، ممکن ‏است احساس گناه بکنند، خجالت زده باشند یا همه چیز برایشان مبهم و غیر قابل درک باشد. ‏انتشار خبر می تواند همه چیز را بدتر کند، به خصوص برای کودکان. قبل از این که اطلاعاتی ‏را منتشر کنید که مردم از آن خبر ندارند با خانواده نزدیک فرد تماس بگیرید و صحبت کنید. ‏برخی ممکن است از همدردی رسانه ها استقبال بکنند، به خصوص اگر خودکشی به شکل ‏غیرمتعارفی رخ داده باشد، اما حواستان باشد که روی زخم نمک نپاشید، بر درد و رنج ‏خانواده اضافه نکنید و وارد حریم خصوصی آنها نشوید.‏

انتشار جزییات روش های خودکشی ممکن است به تقلید بینجامد

این که بگویید چه طور شخصی مرده ارزش خبری دارد و دلیلی هم ندارد که بخواهید علت ‏مرگ را ننویسید. اما ارایه جزییات دقیق و زیاده از حد ممکن است دیگران را به به کارگیری ‏روش خودکشی ترغیب کند. ذکر صریح و بی پرده جزییات همچنین ممکن است نمک بر ‏زخم نزدیکان بپاشد و درد و رنج آن ها را اضافه کند، به خصوص کودکان.‏

حدس و گمان را کنار بگذارید، به خصوص در مورد خودکشی آدم های سرشناس (مثل ‏خواننده ها، هنرپیشه ها، ...)‏

افراد معروف هم حریم خصوصی دارند، حتی وقتی که خود را می کشند. حواستان باشد اسیر ‏شایعات و حرف و حدیث نشوید. همیشه منابع خود را چک کنید و با خانواده و افراد نزدیک ‏به فردی که خودکشی کرده درباره اظهاراتی که در مورد آن ها شک دارید یا ممکن است ‏نزدیکان را ناراحت کند صحبت کنید.‏

خودکشی عملی پیچیده است، و اغلب با بیماری های ذهنی ارتباط دارد‏

نه کمک می کند، و نه اطلاعات دقیقی داده اید اگر بگویید خودکشی فلان شخص فقط یک ‏دلیل داشت. اغلب تاریخچه ای از اتفاقات و انواع و اقسام بیماری های ذهنی مثل افسردگی ‏در تصمیم خودکشی دخیل بوده و این موضوع باید روشن بشود. حواستان باشد از مطلبی که ‏می نویسید چنین برداشت نشود خودکشی «راه حل» ساده ای برای فلان مشکل بوده ؛ این ‏موضوع را برای مخاطبان روشن کنید که مرگ آنی و ناگهانی برای خانواده، دوستان و ‏نزدیکان کلی مسئله و مشکل درست کرده است.‏

حواستان به پیش زمینه، بافت و فضای پیرامون شخصی که خودکشی کرده باشد – خودکشی ‏در داخل موسسات نیاز به تحقیق و تفحص دارد

وقتی فردی که تحت مراقبت یک موسسه بوده خود را می کشد – مثلا در بیمارستان، تحت ‏مراقبت پلیس، در زندان، یا در سایر موسسات، مرگ ناگهانی فرد سؤوالات زیادی به وجود ‏می آورد که به نحوه مراقبت و نگهداری و مسؤولیت طلبی آن موسسه مربوط می شود. منافع ‏عموم وقتی به بهترین نحوه تامین می شود که درباره شک و تردیدها تحقیق بشود و از اتفاقی ‏که افتاده درس هایی آموخته شود تا چنین اتفاقی دیگر تکرار نشود.‏

حواستان به خرافات و افسانه ها و ذهن پردازی های راجع به خودکشی باشد‏

از دامن زدن به سو برداشت های عامیانه اجتناب کنید – مثلا کسی که می گوید "خودکشی ‏می کنم،" هیچ وقت خودکشی نمی کند یا "کسی که می خواهد خودش را بکشد، کسی ‏جلودارش نیست و او بالاخره این کار را می کند." کار اصلی ما این است که اطلاعات و ‏واقعیت ها را منتشر کنیم و قضیه، شرایط، وضعیت پیرامونی و سایر موضوعات مرتبط را شرح ‏بدهیم.‏

سانسور یا دادن اطلاعات غلط درمورد خودکشی کمکی نمی کند

چگونگی رویکرد به خودکشی در فرهنگ های مختلف فرق می کند، اما کسانی که به طور ‏حرفه ای در رسانه ها کار می کنند نباید در پی این باشند که حقایق و واقعیت ها را پنهان ‏کنند. برای جامعه مهم است که از این پدیده آگاه باشند و آگاهی داشتن بهتر از این است که ‏به هشدارها بی توجه باشند و ندانند برای مبارزه با این پدیده می توانند به چه مراجعی رجوع ‏کنند. تحریریه ها باید خبرنگارها را ترغیب کنند تا درباره چگونگی نحوه پوشش خودکشی ‏ها با یکدیگر صحبت کنند و سیاست هایی را تنظیم کنند.‏

کاری کنید تا مردم بتوانند با موسسات جلوگیری از خودکشی ارتباط برقرار کنند
اگر خبر یک خودکشی آن قدر مهم باشد که بخواهید آن را درست و حسابی پوشش بدهید، ‏باید بخشی از مطالب را هم به این موضوع اختصاص بدهید که مردم به چه ترتیبی می توانند با ‏موسسات جلوگیری از خودکشی تماس بگیرند. تحریریه باید مطمئن بشود که شماره تلفن ها ‏و آدرسی که در اختیار مردم می گذارد صحیح و به روز شده است.‏

روزنامه نگارها هم جزو کسانی هستند که احتمال خودکشی در بین آن ها زیاد است، از ‏همکاران خود پشتیبانی کنید و به آنها روحیه و دلگرمی بدهید

کار کردن در رسانه ها استرس های خود را دارد، نیاز به رقابت دارد و آدم همیشه با چالش ‏های جوراجور رو در رو است. علاوه بر همه این ها هر کسی فشارهایی را تحمل می کند که ‏به زندگی شخصی اش مربوط می شود. این که نشان بدهید نگران همکاران خود هستید و به ‏آنها روحیه بدهید و آنها را پشتیبانی کنید یک ارتباط حرفه ای در محل کار محسوب می ‏شود، به خصوص وقتی برخی از همکاران شما مشکلات روحی داشته باشند.‏

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
خداییش فکر کن من این تاپیک رو زدم .. تو میای این همه رو بخونی؟ که اونم چی بخوای خودت رو بکشی؟ :دی!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
من که حوصلم نشد همشو بخونم ولی همین یه جنس اینجا نبود که اینم جور شد

بشتابید تا تموم نشده همه با هم خودمونو خودکشی کنیم

دست به دست هم دهیم به مهر شاید تو این اول شدیم

اینم یه مطلب از یه وبلاگ قدیمی در این مورد که نگه داشته بودم :

دیشب در یک مجله خوندم که آمار خودکشی در ایران خیلی بالا رفته ولی خوب چون این آمار محرمانه است کسی از اون خبر نداره ولی خوب خود مسئله مهمه و آمار همچین هم مهم نیست و همین که ما بدانیم که خودکشی هم طرفدار داره خیلی خوب است در این راستا بنده نطق زیر را از خویشتن خویش ساطع میکنم اینگونه و به شرح زیر:

ای مردم همیشه در صحنه ایران بپا خیزید ما میکنیم ما خود کشی میکنیم ما روی هرچی خودکشی کنه کم میکنیم ما چنان خودمان را میکشیم که عمرا کسی بتواند ما را دوباره زنده کند ما تمام رکوردهای خود کشی در تمام دنیا را میشکنیم و باز هم برای این مملکت پر افتخار خود افتخار می آفرینیم ما ........

در راستای بهینه شدن صنعت خودکشی خواهش میکنم به توصیه های بنده که در زیر آمده دقت کنید:

۱:از دختران و بانوان این میهن عزیز که برای افتخار این مملکت جان خود را در کف دست قرار داده و هی خودکشی میکنند بسیار متشکرم ولی مخلصانه تقاضا دارم که جدی تر باشند مسایل وطن که کشک نمیباشد لطفا طوری خود کشی نکنند که بشود سر سه سوت دوباره آنها را برگرداند کار را اساسی و ریشه ایی انجام دهید تا دیگر حرف و حدیث پشت سر شما افتخار آفرینان از جان گذشته نباشد

۲:پسران ومردان این میهن آفرین بر شما که با اراده آهنین خود ثابت کردید که واقعا غیوران این مرز و بوم میباشید آفرین بر شما که تقریبا همه خودکشی های شما موفقیت آمیز میباشد همین...

۳:در راستای زودتر جان دادن این افتخار آفرینان بنده از مسئولان تقاضا دارم با تاسیس موسساتی در قالب خود کشی سر پایی و خود کشی در سه سوت به این عزیزان از دست رفته کمک کنند تا راحتر جان خود را مثل تخم مرغ زیر پا له کنند

۴:بنده پیشنهاد دارم کسانی که ید طولایی در زدن سایت در پیت و غیره دارند مثل این کشور ژاپن یا چین بیایند و سایت های اینترنتی خودکشی دست جمعی راه بیاندازند تا هم آمار سریعتر بالا رود و هم کلاس این مملکت عزیزمان بالاتر رود مگر ما چه کم از دیگران داریم

۵:از کارگردانان این خطه هنر دوست خواهش دارم به کارهای اصیل و هنری خود همچنان ادامه دهند و با ساختن فیلمهای پر مغز و استفاده روز افزون از محمد رضا گلزار و مهناز افشار در فیلمهای خود همیجوری ما را بکشند ..........بابا فیلمتو بخورم

۶:از آنجایی که در دین شریف ما یعنی اسلام خود کشی گناه بزرگی میباشد و ایضا از آنجایی که مردم مومن ما همیشه در راه اسلام قدم برداشته اند بنده از این ملت استوار و مومن تقاضا دارم همچنان بر اسلام خودچون گذشته باقی بمانند و همچون گذشته به دستورات این دین عمل کنند باشد که بلایی آسمانی از صاحب این دین عزیز بر ما وارد شود و همه در یکزمان بمیریم و از این نظر رکورد تسونامی را هم بشکنیم به امید آن روز.......

۷:از رادیو و تلوزیون این دو عزیز که با تلاش شبانه روزی خود میکوشند تا این ملت را به اهداف بلند خود که همانا رسیدن به ملکوت اعلاست یاری دهند کمال تشکر را دارم باشد که در آن دنیا به یاد آنها سالهای سال عذاب بکشیم

۸:از تمامی خوانندگان خوش صدای این مملکت که با صدای گرم و شعرهای زیبای خود جوانان زنان مردان و پیران را مجبور به خود کشی میکنند کمال تشکر را دارم و مخلصانه تشکر میکنم مخصوصا از آقایان محسن چاووشی ؛داریوش ؛سیاوش قمیشی ؛ حسن شماعی زاده این عزیز دل و بقیه عزیزان هنرمند

در انتها از تمام کسانی که خودشان را خود کشی میکنند تقاضا دارم با علم روز این کار را انجام دهند و از راهای قدیمی و دل به هم زنی مثل حلقه دار و رگ زدن و غیره استفاده نکنند تا که دیگران هم رغبت

کنند دست به خودکشی بزنند

به امید آینده ایی روشن برای میهن مان

Never

Registered User
لایک‌ها
10
هر چی فکر کنم مدرنیتش یادم نیومد .
یکم اینترنتی شو هم یاد بدین ، با اینترنت هم میشه ؟!!!!!!!!!! حداقل نگن یع عمر درس خوند بعدش خودشو انداخت له و لورده شد . خون ریزی نداشته باشه بهتره

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
این راه هم توصیه میشه چون خوب زجر کش میکنه

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
ساشاجون احساس نمیکنی تو اینو از یه سایت دیگه برداشتی؟ :D
اونجایی که ازش برداشتم منبع نزده بود
احساس هم کردم کار خودش نیست:D
آقای خلبان این تاپیک چرا عنوانش ادیت شد؟! عنوان مسخره ای گذاشتینا!!!
اقلا از این لیست یه اسم انتخاب کن
اینی که شما تیتر کردی هیچ ربطی به موضوع نداره!
1 خودکشی در 24 ساعت
2 آموزش خودکشی
3 خودکشی مقدماتی متوسط پیشرفته
4 خودکشی : بد یا خوب؟
5 انواع خودکشی
6 وایسا دینل من میخوام پیاده شم!

یا عنوانو عوض کنین یا تاپیکو ببندین
لطفا دیگه بدون هماهنگی تاپیکی که میزنم ادیت نکنین! اقلا یه پی ام بدین بگین عنوان مشگل داره عوض کنم نه اینکه تو نوشته من دخل و تصرف کنین!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
هر چی فکر کنم مدرنیتش یادم نیومد .
یکم اینترنتی شو هم یاد بدین ، با اینترنت هم میشه ؟!!!!!!!!!! حداقل نگن یع عمر درس خوند بعدش خودشو انداخت له و لورده شد . خون ریزی نداشته باشه بهتره

فیلمشو زیاد ساختن :D مثلا ویروس کامپیوتریه میاد تو بدنتون مختونو شات داون میکنه . ولی واقعیشو بخوای یکیش اینه که یه تشت آب بیاری دستتو بذاری توش کیس کامپیوتو رو هم روشن بذاری توش:rolleyes:

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
ساشاجون احساس نمیکنی تو اینو از یه سایت دیگه برداشتی؟ :D
اونجایی که ازش برداشتم منبع نزده بود
احساس هم کردم کار خودش نیست:D
آقای خلبان این تاپیک چرا عنوانش ادیت شد؟! عنوان مسخره ای گذاشتینا!!!
اقلا از این لیست یه اسم انتخاب کن
اینی که شما تیتر کردی هیچ ربطی به موضوع نداره!
1 خودکشی در 24 ساعت
2 آموزش خودکشی
3 خودکشی مقدماتی متوسط پیشرفته
4 خودکشی : بد یا خوب؟
5 انواع خودکشی
6 وایسا دینل من میخوام پیاده شم!

یا عنوانو عوض کنین یا تاپیکو ببندین
لطفا دیگه بدون هماهنگی تاپیکی که میزنم ادیت نکنین! اقلا یه پی ام بدین بگین عنوان مشگل داره عوض کنم نه اینکه تو نوشته من دخل و تصرف کنین!

جناب coolzero عنوان قبلی خلاف مرامنامه بود و تاپیک با اون عنوان بایستی پاک میشد
عنوان فعلی هم عنوان نوشته شما در پست اول هست.

بد نیست یه نگاهی هم به بند 15 مرامنامه پرشین تولز بندازید!

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
جناب coolzero عنوان قبلی خلاف مرامنامه بود و تاپیک با اون عنوان بایستی پاک میشد
عنوان فعلی هم عنوان نوشته شما در پست اول هست.

بد نیست یه نگاهی هم به بند 15 مرامنامه پرشین تولز بندازید!
ببخشید استاد یه سوال واسه بنده حقیر پیش اومد
این تاپیک با کدوم بند اساسنامه منافات داره؟
بعد دلیل بسته شدن اون تاپیک خداخافظی این بنده خدا چی بود؟ من تا اومدم پست بزنم دیدم بسته شده؟!

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
ساشا جان مشخصه اسم تاپیک بد آموزی کامل بود همین مونده بود که اینجا آموزش خودکشی هم بزارن درسته متنش طنز بود ولی عنوان رو خود من که دیدم جا خوردم
بعد هم تاپیک خوداحافظی خودتون هم دیدید که چنان از رو بی جنبگی و لوس بازی بود که در یه لحظه چندین پست پشت سرش خورد دیگه چی میخواستید بشه اگر تا صبح میموند مطمئن باشید چندین صفحه الکی اسپم میخورد

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
ساشا جان مشخصه اسم تاپیک بد آموزی کامل بود همین مونده بود که اینجا آموزش خودکشی هم بزارن درسته متنش طنز بود ولی عنوان رو خود من که دیدم جا خوردم
بعد هم تاپیک خوداحافظی خودتون هم دیدید که چنان از رو بی جنبگی و لوس بازی بود که در یه لحظه چندین پست پشت سرش خورد دیگه چی میخواستید بشه اگر تا صبح میموند مطمئن باشید چندین صفحه الکی اسپم میخورد

حرف شما متین اما ایشونو من الان باهاش صحبت کردم گفتم بابا بخاطر یه ادیت ناراحتی گفت نه دلیلش ادیت نیست دلیلش اینه که عوض اینکه بیان ادیت کنند واسه ثابت کردن مدیریتشون تاپیک رو close کردن و اگه همونجا یه لیست اسم دادم انتخاب میکردن یکیشو و ادیت میکردن من اصلا خداحافظی نمی کردم.

در مورد اسپم هم سعید جان شما دقت کنید اکثر تاپیک های این بخش غیر مفید و به گفته شما همش اسپم دیگه اون یه تاپیک که چیزی نبود

611

Registered User
لایک‌ها
0
کول زیرو جان ، به نظر من پی تی هم تا چند وقته دیگه به دست فیل بانان شکار میشه ،پس اگر ما بهونه ندیم دستشون بهتره .

امیدوارم که برگردی ، بیبن EAsasha یه بار خداحافظی کرد ، دوباره برگشت ، آبم از آب تکون نخورد ;)

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
نرو بابا
کجا رفتی coolzero تازه داشتیم با هم آشنا میشدیم
تازه میخواستم بگم یک تاپیک برای آموزش kickbox بزن:lol:
حالا تاپیک تو رو که اسمشو عوض کردن
من یک تاپیک در مورد آمار اعدام در ایران زدم هنوز 5 دقیقه نگذشته بود که
اومدم دیدم تاپیک رو پاک کردن و pm هم فرستاده بودن که ما تاپیک رو
پاک کردیم هیچ غلطی هم نمیتونی بکنی:blink: