برگزیده های پرشین تولز

w850 مناسب یا خیر؟

bashir_nashi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .
من در زمینه گوشی تازه کارم و می خوام یه گوشی مناسب برای خودم بگیرم.
من از طراحی گوشی های سونی اریکسون بیشتر خوشم اومده تا نوکیا . مخصوصا از w850 . ولی یه چیزایی در مورد گوشی های سونی اریکسون شنیدم . مثلا اینکه صفحه کلید های خوب و با دوامی ندارند . همچنین ال سی دی هاشون هم نسبت به ضربه خیلی حساسه .
سوالم اینه که به نظر شما من بین نوکیا و سونی اریکسون سراغ کدوم برم و به طور خاص نظرتون در مورد w850 چیه؟
متشکر.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
صفحه کلید های خوب و با دوامی ندارند . همچنین ال سی دی هاشون هم نسبت به ضربه خیلی حساسه

Bullshittttt

یه کلام چرت و پرت !!!

شما هر گوشی رو بندازید روی یه جسم تیز LCD که هیچ خود گوشی هم داغون می شه.هیچ ربطی به برند هم نداره که برای کدوم کمپانیه !

صفحه کلید گوشی های سونی اریکسون هم خیلی خوبه و مشکلی ندارند.مثل همه برند ها.W850 هم صفحه کلید خیلی خوبی داره

سوالم اینه که به نظر شما من بین نوکیا و سونی اریکسون سراغ کدوم برم و به طور خاص نظرتون در مورد w850 چیه؟

closed.jpg

بستگی به نیاز شما دارد.تو خط میوزیک و عکاسی هستید و با برنامه زیاد کاری ندارید سونی اریکسون.اگر تو خط نرم افزار هستید و موارد دیگر مثه Wifi و اینترنت و غیره نوکیا.

کلا هر گوشی امکانات خاص خودشو داره و ربطی به شرکت سازندش نداره که نوکیا هست یا جاوا.نوکیا چون سیستم عامل داره در زمینه نرم افزار قوی تر است.

W850 یه گوشی واکمن هست و اساس کارش بروی میوزیک ساخته شده است.طراحی بسیار زیبا و عالی داره.lcd با کیفیت و رزولیشن 320-240 داره.دروبینش 2 مگ هست اما اتوفوکس نداره ! رم یه گیگ روشه و بلوتوث ورژن 2 داره.باتری خیلی قوی و خوبی هم داره.گوشی Slider و یا کشویی هست که طراحی بی نظیره.جویستیک خوبی نداره اما یه هفته کار کنید خیلی راحت عادت بهش می کنید.پخش میوزیک هم بسیار عالی و شفاف.

------

اگر دوربین براتون مهمه به شخصه K800 رو پیشنهاد می کنم.دوربین 3.2 مگ سایبرشات داره.کیفیت میوزیک هم در هدفون خودش خیلی عالیه.با خرید یه هدفون سری واکمن نیاز شما تقریبا از لحاظ میوزیک برطرف می شه هر چند که هدفون خودش بسیار عالیه و بیس خوبی داره.با خرید یه هدفون بلوتوث استریو دیگه کاملا یه گوشی واکمن دارید.lcd با کیفیت و در رولیشن 320-240 داره.رنگ کیپد بنفشه که خیلی زیبا جلوه می ده.جویستیک بسیار خوش دستی داره.کیفیت صداش هم خیلی خوبه.قیمتش هم با W850 زیاد فاصله ای نداره

k800_1.jpg

arash3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
البته کا 800 بدون هدفون صدای خوبی نداره

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
دوام و جنس w850 خیلی خوبه . تقریبا از همه ی w های قبلی بهتره .
بدترین عیبش همون اتوفوکس که نداره (اگه تجربه استفاده از اتوفوکس رو داشته باشی می فهمی چقدر بدربخوره!)

نظر من اینه که چیزی رو بخر که وقتی می بینیش براش ذوق کنی (دوسش داشته باشی)

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
البته کا 800 بدون هدفون صدای خوبی نداره

اصولا Cellphone کارش Comminucation و بلندگو نیست که تو خیابون باهاش مانور داد !!

معمولا تو یه محیط ساکت و یا داخل ماشین یه چهارتا میوزیک با اسپیکر گوش می دن مگر نه باطری گوشی اصلا در حد این نیست که بخواییم با اسپیکر ساعت ها و دقیقه ها میوزیک گوش بدیم !!

این گوشی هم باندش Mono هست و یکی بیشتر نیست.در حد Mono بودن خودش هم بسیار صدای عالی و با کیفیتی رو داره.

اگر بحث صدا هست این گوشی های چینی الان تو بازار زیاد اومده که 4 -5 تا اسپیکر قد و نیم قد داره و باسه مانور دادن تو خیابون خیلی خوب کاربرد داره...

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
بدترین عیبش همون اتوفوکس که نداره (اگه تجربه استفاده از اتوفوکس رو داشته باشی می فهمی چقدر بدربخوره!)

تایید !!

نظر من اینه که چیزی رو بخر که وقتی می بینیش براش ذوق کنی (دوسش داشته باشی)

صدرصد تایید !!
یه گوشی W810 داشتم هر وقت نگاش می کردم برام تازگی داشت !!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اولين نکته افت قيمت جالب این گوشی بوده
اگر دنبال يه واکمن کامل هستی توصيه میشه ، روی دوربين'ش حساب نکن ( اصلا در حد W800/W810/K750 نيست و AF هم نداره )
نکات مثبت و منفی'ش از نظر من :

1: دکمه های جهتی [ چپ ، راست ، بالا ، پايين ] جدا ناراحت کننده هست !! يعنی به صورت يک نقطه هست که غير از خود نقطه رو اگر بزنی عمل نمیکنه
2: دوربين'ش در حد ساير 2 مگاپيکسليهای SE با فلش + AF نیست
3: يک سری Picture رو کمی بد Load میکنه !!

اما از خوبی هاش بگم :

1: Earphone عالی و آپشنهای موسيقی و 1 گيگ مموری همه و همه دست به دست هم دادن و W850 رو تبديل به يک Walkman قوی کردن
2:رو خيلی عالی پخش میکنه
3:هنگامی که منوی واکمن و این حرفها رو میبينين لذت میبرين مخصوصا از ترکيب رنگ'ش
4:سرعت Load برنامه،بازيهای جاوا 'ش هم عالی هست
5: قیمت خوبی داره

//

نکته ديگه قيمت مناسب گوشی در این روزها هست
يعنی شما با 300.000 بودجه میتونی بهترين Music Phone ، بهترين Camera Phone ، بهترين Smart Phone و .. رو تهيه کنی !!

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
اصلا سراغ 850 نرومن داشتم گوشی بسار مزخرف
البته شما باید بگید از گوشی چی میخواید
به نظرمن یه کا 800 به یه هدفون حرفه ای نسبت به و850 خیلی بهتره من شخصا ترجیح میدم

bashir_nashi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از همه بخاطر راهنمایی ها.
من یه جورایی سوالم رو تغییر میدم.
من یه گوشی مد نظرمه که خیلی بزرگ نباشه . w850 غیر از اینکه از طراحی و امکاناتش خوشم اومده بود اندازش هم نسبتا خوبه. ولی وقتی در مورد جویستیکش دقت کردم دیدم مثل اینکه کار باهاش واقعا آسون نیست/
k800 یه مقدار بزرگتر از اونیه که من باهاش راحت باشم . در ضمن من موزیک برام مهمتره تا دوربین .در ضمن کشویی باشه هم بهتره. با توجه به این مسائل شما چه گوشی رو پیشنهاد میکنیین. رنج 250,000 تا 350,000 رو در نظر بگیرید.
ممنون

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به جوی استیکه w850 بعد از یک مدت عادت میکنی.فقط اول سخته.

میتونی روی s500 هم فکر کنی یا اینکه صبر کنی تا w580 بیاد.

ولی در کل تنها ایرادی که w850 داره نداشتن auto focous هست.

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
نکته ديگه قيمت مناسب گوشی در این روزها هست
يعنی شما با 300.000 بودجه میتونی بهترين Music Phone ، بهترين Camera Phone ، بهترين Smart Phone و .. رو تهيه کنی !!

w850 شده 300 تومن؟؟؟؟ :blink:

bashir_nashi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میتونی روی s500 هم فکر کنی یا اینکه صبر کنی تا w580 بیاد.
.

یعنی w580 هنوز تو بازار پیدا نمیشه :(
در ضمن اگه ممکنه در مورد کسفیت پخش موزیک و امکانات دیگر s500 هم یه نوضیحی بدین.

یه سوال دگه هم دارم اینکه همون طور که معلومه من تجربه و تخصصی در مورد خرید گوشی ندارم. میخوام بدونم که سونی اریگسون ساخت کجا با کدوم گارانتی باشه بهتره . تقلبیش هم هست یا نه . تو تهران کجا خرید کنم سرم کلاه نمی زارن و از این جور چیزا ...:wacko:
ممنون

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
w850 شده 300 تومن؟؟؟؟ :blink:

خیلی وقته ! :D

از وقتی رجیستر مخابرات برداشته شد.

یه سوال دگه هم دارم اینکه همون طور که معلومه من تجربه و تخصصی در مورد خرید گوشی ندارم. میخوام بدونم که سونی اریگسون ساخت کجا با کدوم گارانتی باشه بهتره . تقلبیش هم هست یا نه . تو تهران کجا خرید کنم سرم کلاه نمی زارن و از این جور چیزا ...
ممنون

سونی اریکسون از ترکیب دو شرکت سونی در ژاپن و اریکسون در سوئد قدرت می گیره که در حال حاضر در کشور چین فعالیت می کنند.قطعات هم برای چین هست و برای کشورهای مالزی هم سفارش می زنند.سوئد هم جای خود دارد !!! برای ایتالیا هم می زنن که اشتباه نکنم Vodofone گفته می شه به این سری.یه سری از گوشی هم انحصاری فرانسه هست و فرانسه تولید می کنه.

تقلبی هم بستگی به مدلت داره که می خوای بخری.مثلا الان k750 تقلبی تو بازار زیاده.هروقت تصمیم به خرید شدی یه پیغام خصوصی به من بده که چهارتا روش بهت یاد بدم که موقع خرید سرت کلاه نره !

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یعنی w580 هنوز تو بازار پیدا نمیشه :(
در ضمن اگه ممکنه در مورد کسفیت پخش موزیک و امکانات دیگر s500 هم یه نوضیحی بدین.

یه سوال دگه هم دارم اینکه همون طور که معلومه من تجربه و تخصصی در مورد خرید گوشی ندارم. میخوام بدونم که سونی اریگسون ساخت کجا با کدوم گارانتی باشه بهتره . تقلبیش هم هست یا نه . تو تهران کجا خرید کنم سرم کلاه نمی زارن و از این جور چیزا ...:wacko:
ممنون

w580 که هنوز نیومده توی ایران.باید صبر کنی.
s500 رو من خودم باهاش کار نکردم ولی امکانات واکمن سونی رو نداره و در حد سری های دیگه سونی اریکسون جز سری W هست.
این هم از مشخصاتش:

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_s500-1983.php

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
شاید ایشون منظورش اینه که گرون شده .
چون تا همین یکی دو هفته پیش 280 بود .

نه دوست عزیز، ممنون از توجهتون
آخه من بعد از حذف رجیستر کردن گذرم به جمهوری نیفتاد، بعد از این مغازه های گرون فروش گیج و مشنگ میدون ولیعصر قیمت پرسیدم همون قیمت قبل یعنی 450 تومن رو گفت خودم هم فهمیدم چرت میگه، یک لبخند مسخره یعنی خر خودتی رو هم تحویلش دادم ولی فکر میکردم دیگه حداکثر 100 تومن ارزونتر شده باشه :blink: فکر نمیکردم شده باشه 300 تومن. بهر حال ممنون.

از پارسال برنامه ریخته بودم امسال وقتی شد 300 تومن بخرمش، ولی حالا فکر کنم باید عوض کردن گوشی موبایل رو بندازم واسه سال دیگه و خرج الکی نکنم :( ببینیم تا سال دیگه کدوم گوشی سونی اریکسون گل میکنه و ارزون میشه :p

Aren

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بین این 3 تا کدوم بهتره؟
W580
S500
W850

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
بین این 3 تا کدوم بهتره؟
W580
S500
W850

در مورد W850 صفحه قبل هم موارد مناسبی يافت میشه
در کل من باشم W580 رو انتخاب می کنم ( بين این 3 البته )
اگر هم میخوای بودجه رو ذخيره کنی و يه گوشی مناسب تهيه کنی W610 توصيه میشه ( فقط LCD کوچکتر'ش تو چشم هست )
دوربين بهتری هم داره

Aren

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای Dark Knight خیلی ممنون از راهنمای
من الان خودم w610 دارم و می خوام بفروشم و گوشی کشوی بگیرم و دیگه شروع شده بازی های موبایل و برنامه ها صفحه های بزرگ 240 در 320 می خواهند مخصوصا بازی و از بین این سه 90% S500 را می گیرم فقط یک سوال من با گوشی زیاد بازی می کنم آیا س500 بگیرم مشکلی براش پیش نمی اد؟ بعضی ها می کن دکمه های س500 ترک می خوره بعضی ها می کن چرت و پرت
دوستمم 1 ماه 500 داره ولی هیچ مشکلی براش پیش نیومه می شه راهنمای کنید
ممنون می شم

بالا