برگزیده های پرشین تولز

مشكل با باتري N73

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان

من يك هفته اي ميشه كه يه N73 ME گرفتم اما با باتريش مشكل دارم.

احساس مي كنم خيلي زود باتري خالي مي كنه، مثلا بعد از 30 الي 35 دقيقه پخش آهنگ با اسپيكر شارژ خالي ميشه در حالي كه علامت باتري فول هست اما يهو ميبيني Battery Low داد بعد هم خاموش شد. :(

گارانتي هم متاسفانه نداره اما اصل فلاند هست. من باتري رو هم تويه سايت نوكيا زدم و ار اورجينال بودنش مطمئن شدم.

يه شب گوشي رو خاموش كردم بعد كه روشن كردم ديدم باتري خالي شده و خاموش كرد :(

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
گوشی منم دقیقا تو این شرایط بود.ان73 موزیکال.یهو خالی شدن شارز .گوشی اصل فنلاند.باطری اصل + کار نکردن دگمه های هدست!!

باطری رو می زنی شارز می شه کار می کشه یهو خالی میکنه یا وقتی یه ذره شارز می کنی و بر می داری بعد ا ز مدتی فول شارز نشون می ده(البته این مشکل تو باطری های چینی هم به طور کم دیده می شه) .ما 3 تا از این گوشی ها با دوستام خریدیم که همش عین هم بود.الانم باطری چینی روشه که 1 روز ونیم تا دو روز دووم داره .البته بدم نیست با استفاده معمولی.اما باطری اصلی اگه خوب در بیاد تو این شرایط حداقل 3 روز دووم داره
من 1 ماه پیش دل به دریا زدم و یه باطری اصل نوکیا از تبریز گرفنم 20 تومن که اونم همین مشکل ها رو داره!!گذاشتمش کنار
فکر می کنم باید تحمل بکنید!!

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
گوشی منم دقیقا تو این شرایط بود.ان73 موزیکال.یهو خالی شدن شارز .گوشی اصل فنلاند.باطری اصل + کار نکردن دگمه های هدست!!

باطری رو می زنی شارز می شه کار می کشه یهو خالی میکنه یا وقتی یه ذره شارز می کنی و بر می داری بعد ا ز مدتی فول شارز نشون می ده(البته این مشکل تو باطری های چینی هم به طور کم دیده می شه) .ما 3 تا از این گوشی ها با دوستام خریدیم که همش عین هم بود.الانم باطری چینی روشه که 1 روز ونیم تا دو روز دووم داره .البته بدم نیست با استفاده معمولی.اما باطری اصلی اگه خوب در بیاد تو این شرایط حداقل 3 روز دووم داره
من 1 ماه پیش دل به دریا زدم و یه باطری اصل نوکیا از تبریز گرفنم 20 تومن که اونم همین مشکل ها رو داره!!گذاشتمش کنار
فکر می کنم باید تحمل بکنید!!
ممنون از جوابت دوست عزيز.

باتري من چيني زده. تو سايت نوكيا تست كردم اصل بود.

يعني هيچ راهي وجود نداره ؟!

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عجیبه!!
من هم این شکل رو داشتم ولی رفع شد

vahidshah

Registered User
لایک‌ها
0
بله باطری اصلیش که چینیه.

power DDL باطری شما بعدا درست شد!!!من قبلا یه5500 داشتم که حدودا تو هفته اولش گاها باطریش یهو یکی دو خونه خالی نشون می داد که بعدا درست شد .اما باطریه این..........
خلاصه امیدی نیست×!!1

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
باطری نو معمولا یکی دو هفته اول زیاد پایدار نیست و این طبیعیه. ولی اگر بیشتر طول کشیده شاید باطری مشکل داره. پخش آهنگ با اسپیکر هم زیاد باطری میخوره ولی نه اینکه نیم ساعته خالی بشه حداقل یک ساعتی باید کار کنه

Arya Service

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز مشکل باطری خالی کردن 1. از باطری 2. نرم افزار 3. سخت افزار که معمولا باطری بک آپ یا PF (البته همیشه نه)

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز مشکل باطری خالی کردن 1. از باطری 2. نرم افزار 3. سخت افزار که معمولا باطری بک آپ یا PF (البته همیشه نه)
ممنون از راهنمايتون و همينطور بقيه دوستان .

جناب شما كه در اين زمينه فعال هستين، ميشه بهترين پيشنهاد كه من چيكار كنم رو بهم بدين؟

ممنون ميشم...

بالا