برگزیده های پرشین تولز

ماجراهای من و ایکس 800 م

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوبی نمی خواستم خیلی این ترد حالت متکلف پیدا کنه ، اگر که تونستم بهش سامان بدم ، یک مرور سازمان یافته ازش در خواهم آورد و به ترد های تک هم کپی خواهد شد

اما برای فعلا ،
بهتره که کمی از تجربه 2-3 روزه ام بگویم.

خوب بزرگترین نکته ، عدم انطباق با سیم کارت مخابرات ایران هست ، هنوز از هیچ جای دیگر دنیا چنین چیزی گزارش نشده ، ولی اگر بشه ، ممکنه که خود ای تن یک فکری به حالش بکنه. یا اینکه ممکنه که اصولاً هکر های حرفه ای که مشکل مشابه پیدا کنن ، راه حلشو پیدا کنند
در هر حالت من فعلا رو با سیم کارت ایران سل استفاده می کنم ، به دلیل اینکه 2 هفته اخیر ازش استفاده کردم ، مشکلی با دوستان نزدیک ندارم ، شماره رو دارند ، از یک طرف ، بسیار بسیار افراد کمی شماره جدید رو دارند و زنگ خور موبایل ام کم شده:cool:
خوب باید اعتراف کنم که روز اول این قدر حالم گرفته شد ، که اصلا از شارژ درش هم نیاوردم ، ولی همش 3 ساعت کار با دستگاه کافی بود تا کاملا ً نظرم در مورد دستگاه عوض بشه ، به قدری امکانات جذابی داره که به کل فراموش کرده ام می بایست که بگردم دنبال راه حل برای سیم کارت :lol:
البته اعتراف می کنم ( چقدر من اعتراف می کنم ) دلیل ناراحتی اولیه ام ، یک مشکل با نصب برنامه پزشکی خیلی ضروری بود که فکر می کردم روی ویندوز موبایل 6 درست نصب شه ، که نشد ، ولی خوب اضطرار من رو به اجبار مجبور کرد که خودم راه حلی برایش پیداکنم ، و درست شدن اون هم خیلی حال داد ....

در این 2-3 روز ، من بدون مشکل از تلفن دستگاه استفاده کرده ام ، به وضوح کیفیت صدای مکالمه از ام500 قبلی ام ، و همین طور یکی دو دستگاهی که باهاشان زیاد کار کرده ام ( اتم ، جمین ...) بهتر ست ، یعنی خیلی noise کمتری دارد. کسانی که با گوشی های معمول مقایسه کرده باشند ، می دانند که این دستگاه ها ، کیفیت مکالمه خوبی ندارند ، این مسئله در مورد ایکس 800 درست نیست. حتی تمام مرور کننده های دستگاه در خارج هم اعتراف کرده اند ، از بزرگترین غول امروزین بازار، یعنی کایسر ، بهتر آنتن دهی دارد و مکالمه بهتر ست.
آنتن دهی نیز با ایران سل ، در جاهایی که من بیشتر هستم ، بهتر ست ، یعنی همین سیم کارت در دستگاه ام500 ، کمتر شانس دادن آنتن کامل داشت.

هنوز سرویس خدمات ایران سل رو استفاده نکرده ام، ولی به زودی خواهم کرد

در ضمن ، هنوز با دستگاه قبلی و این ایکس 800 موفق به اس ام اس فرستادن نشده ام :( نمی دانم باید دقیقا ً چه بکنم . کسی نظری داره؟

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مرسی دانیال جان
فقط این تجربه ای دو سه روزت چرا اینقده کم بود؟
ما منتظر دومیش هستیم! (عکس یادت نره دکتر جان)

راستی شما یه کاری کن
اول این شماره سرویس سنتر رو که بهت میدم و با شماره 9350001400 گوشی خودت انطباق بده
ببین همینه؟
اگه همین بود با گوشیت یه زنگ بزن به 140 و موضوع رو هم به اونها بگو
شاید فرجی شد و یه اپراتور اهل فن جواب سئوالت رو داد
=-=-=-=
ولی سوای این حرفا کاش یه ایرانسل دائمی میگرفتی!

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
خيلي خوشحالم كه نخورده تو حالت! كلي نگران بودم... آخه اون شوق اوليه شما رو ديده بودم، بعدش كه اين مشكل پيش اومد كلي غصه خوردم. به حال مشكلي نيست كه راه حل نداشته باشه مخصوصا واسه PPC. خوشحالم كه نرم افزار پزشكي رو هم تونستيد روش نصب كنيد (هم دكتريد، هم استاد). به هر حال اميدوارم كه هميشه به شادي از اين دستگاه استفاده كنيد... در مورد مشكل با مخابرات هم من سوال كردم براتون... البته اول زنگ زدم به همراه اول (مركز امام) با 4 نفر صحبت كردم اصلا نمي دونستن PPC چي هست. ولي با يكي از دوستام صحبت كردم گفت كه ببري علائدين درست مي كنن، البته شماره سريال گوشي رو عوض مي كنن. كه فكر نمي كنم شما همچين كاري رو بكنيد. به هر حال خواستم بدونيد كه به فكر شما هستم و سعي مي كنم كه يه راحي پيدا كنم كه اين مشكلت رفع شده...
آها... يه چيزي گفت اون مخابراتيه... گفت به قسمت PIN CODE مي رسه يا نه؟ (چون نمي دونستم كه PIN داريد يا نه). گفتم كه PIN CODE رو غير فعال كردم، گفت تو يه گوشي ديگه فعالش كنيد، اگه PIN CODE رو پرسيد(دستگاه) شدنيه... ولي اگه PIN Code رو نپرسيد تكنولوژي متفاوتي داره و بعيده كه بشه! البته نمي دونم يارو چقدر اطلاعات داشت... :happy:;)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
مرسی دانیال جان
فقط این تجربه ای دو سه روزت چرا اینقده کم بود؟
ما منتظر دومیش هستیم! (عکس یادت نره دکتر جان)

راستی شما یه کاری کن
اول این شماره سرویس سنتر رو که بهت میدم و با شماره 9350001400 گوشی خودت انطباق بده
ببین همینه؟
اگه همین بود با گوشیت یه زنگ بزن به 140 و موضوع رو هم به اونها بگو
شاید فرجی شد و یه اپراتور اهل فن جواب سئوالت رو داد
=-=-=-=
ولی سوای این حرفا کاش یه ایرانسل دائمی میگرفتی!

قربان به فکر عوض کردن هستم ، ولی خوب مسئله اینه که دقت کنید که با دستگاه ام500 هم مشکل داشتم ها

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام آقاي دكتر. خسته نباشيد....
دستگاه جديدتون مبارك باشه... خوشحالم كه به خواسته تون رسيديد و اميدوارم كه مشكلتون با سيم كارت مخابرات (نامرد!)حل بشه. راستش از تعاريفي كه شما از اسكرين وي جي اي كرديد من هم كه يك كاربر آماتور هستم به شدت به وي جي اي علاقمند شدم و به يكي از دوستان سفارش دادم واسم فليم بگيره( با وجود اينكه ميدونم مشكلات راديويي داره و البته با راه حل استفاده از ايرانسل خصوصا چون از gprs استفاده مي كنم...و همچنين عدم وجود wm6:( متاسفانه)
ميخواستم خواهش كنم چند تا اسكرين شات كه تفاوت هاي وي جي اي و كيو وي جي اي رو نشون بده به من كم اطلاع (در اسكرين هاي 2.8) كه خودتون از ديوايستون گرفته باشيد بگذاريد. همچنين يك اظهار نظر هم در خصوص اينكه الان واقعا با توجه به ابعاد كوچك صفحه مشكل ايبوك خوندن رو داريد يا نه؟
سپاس

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
@ دکتر عزیز
اگه این اعتباری رو عوض کنی و یه دائمی بگیری
یه سری محاسن داره (یکیش همین طرح طلایه که میتونی باهاش اینترنت رایگان داشته باشی)

من فکر میکنم کار این مخابرات چی ها ست
با خودشون گفتن یه برجک بیاریم پایین
دیدن کی بهتر از دکتر که تازه ایکس 800 گرفته
نامردا زدن برجک ایکس 800 دکتر رو اوردن پایین (اسمایل شکار)
ولی نمیدونن که "بچه های پی تی اهل پی تی نیستن اگر دکتر تنها بماند ":lol:

میگم دکتر جان
ما که خیری از ساپورت این سیستم ایتن ندیدیم
حالا باز شما طی حرکتهای قبلی
یه حرکت دیگه هم انجام بدین و ایمیل به بخش فنی ایتن بزنین
بالاخره از این ستون به اون ستون فرجه، ایشالاه که مشکلتون حل میشه
ما منتظر یه ریویو خوب و سرشار از انرژی ازتون هستیم ;)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
thumbs.gif

دانیال گوشی رو ببر مخابرات توپخونه میگن مشگل اگر از سیم کارت یا ریجستر باشه حل میکنن:)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام آقاي دكتر. خسته نباشيد....
دستگاه جديدتون مبارك باشه... خوشحالم كه به خواسته تون رسيديد و اميدوارم كه مشكلتون با سيم كارت مخابرات (نامرد!)حل بشه. راستش از تعاريفي كه شما از اسكرين وي جي اي كرديد من هم كه يك كاربر آماتور هستم به شدت به وي جي اي علاقمند شدم و به يكي از دوستان سفارش دادم واسم فليم بگيره( با وجود اينكه ميدونم مشكلات راديويي داره و البته با راه حل استفاده از ايرانسل خصوصا چون از gprs استفاده مي كنم...و همچنين عدم وجود wm6:( متاسفانه)
ميخواستم خواهش كنم چند تا اسكرين شات كه تفاوت هاي وي جي اي و كيو وي جي اي رو نشون بده به من كم اطلاع (در اسكرين هاي 2.8) كه خودتون از ديوايستون گرفته باشيد بگذاريد. همچنين يك اظهار نظر هم در خصوص اينكه الان واقعا با توجه به ابعاد كوچك صفحه مشكل ايبوك خوندن رو داريد يا نه؟
سپاس

قربان اولا عرض شود که فلیم انتخاب بدی نیست ، به خصوص اگر با قیمت زیر 600تومن خریده شود
دوما ً عرض شود برای دیدن صفحه شارپ و پر قدرت وی جی ای ، به خصوص وقتی همش ابعادش 2.8 اینچ هست ( پیکسل ها حتی نسبت به فلیم ؛ دانسیته بیشتری دارند) احتیاج به هیچ تخصصی نیست.
:D
در نهایت اینکه می خواهم در یک پست جداگانه بنویسم ، ولی همین قدر بگویم که هر لحظه ازینکه به اشتباه نیافتدم و یک کیو وی جی ای نخریدم ، خوشحال هستم ، واقعا ً شارپ بودن تصویر توی خوندن متن موثر هست.

در ضمن ، در مورد این مقایسه ، بهترین مقایسه مال موبایل ریویو بود و ایکس 500پلاس ، من در یکی از پست ها عکس رو لینک داده ام
موفق باشید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب جی پی اس دستگاه رو 2 روزی ست دارم تست می کنم ، بسیار حساس و سریع ، یا من جای خوبی هستم یا اینکه این چیپ ست خیلی قوی هست ، بی مشکل فیکس می گیرم ، خیلی وقت ها ، حتی توی خونه.
با برنامه نقشه Garmin mobile XT که دوست بسیار خوبم فرشید ( Lover) در فروم pcsevenمعرفی کرده ، و نقشه ایرانی که همراهش هست ، واقعا ً تجربه باحالی رو داشتم

در مورد صفحه وی جی ای ش ، احتمالا ً هرچه تعریف کنم ، یک جور کم لطفی کردن بهش هست.
باید بگم که وضوح وی جی ای در این ابعاد ً واقعا ً چیز ضروری ست.
برنامه های ای تن ، به وسیله نرم افزار ش ، قابل uninstall کردن هستن ، هر وقت هم بخواهید از رام قابل نصب مجدد هستن. ولی برنامه های جی پی اس ، برنامه های فون ( به یک دلیلی برنامه های جی پی اس به این وابسته هستن) و برنامه بیز کارت ریدر ، رو من نگه داشتم ، خیلی باهاش حال می کنم.

با خبری که در مورد ایکس 650 آمده ، که از رادیو دستگاه می شه باسه فرستادن موزیک در حال پخش بروی رادیو های نزدیک بهش استفاده کرد ، و کنار این قضیه گذاشتن که از فلش دستگاه راحت می تونید برای چراغ قوه استفادهکنید ، متوجه می شید که ای تن به سمتی داره حرکت می کنه که کاربردی بودن دستگاه رو به حداکثر برسونه

s_m_alhakim

Registered User
لایک‌ها
2
جناب دكتر :
تا وقتي كه شما دقيق ريويو بنويسيد فعلا از جيزهاي عموميش برامون بنويسيد ببينيم تو جه مايه هايي هست , نظير بلندي صدا و سرعت , كيفيت دوربين و يا اينكه با رم64 مشكلي نداشتيد ؟
متشكر

s_m_alhakim

Registered User
لایک‌ها
2
خوب جی پی اس دستگاه رو 2 روزی ست دارم تست می کنم ، بسیار حساس و سریع ، یا من جای خوبی هستم یا اینکه این چیپ ست خیلی قوی هست ، بی مشکل فیکس می گیرم ، خیلی وقت ها ، حتی توی خونه.
با برنامه نقشه Garmin mobile XT که دوست بسیار خوبم فرشید ( Lover) در فروم pcsevenمعرفی کرده ، و نقشه ایرانی که همراهش هست ، واقعا ً تجربه باحالی رو داشتم

در مورد صفحه وی جی ای ش ، احتمالا ً هرچه تعریف کنم ، یک جور کم لطفی کردن بهش هست.
باید بگم که وضوح وی جی ای در این ابعاد ً واقعا ً چیز ضروری ست.
برنامه های ای تن ، به وسیله نرم افزار ش ، قابل uninstall کردن هستن ، هر وقت هم بخواهید از رام قابل نصب مجدد هستن. ولی برنامه های جی پی اس ، برنامه های فون ( به یک دلیلی برنامه های جی پی اس به این وابسته هستن) و برنامه بیز کارت ریدر ، رو من نگه داشتم ، خیلی باهاش حال می کنم.

با خبری که در مورد ایکس 650 آمده ، که از رادیو دستگاه می شه باسه فرستادن موزیک در حال پخش بروی رادیو های نزدیک بهش استفاده کرد ، و کنار این قضیه گذاشتن که از فلش دستگاه راحت می تونید برای چراغ قوه استفادهکنید ، متوجه می شید که ای تن به سمتی داره حرکت می کنه که کاربردی بودن دستگاه رو به حداکثر برسونه

جناب دكتر اين سايت PCSEVEN عضو جديد قبول نميكنه , جطور ما به نقشه ها دسترسي بيدا كنيم ؟ ممكنه اينجا آبلود كنيد براي استفاده همه ؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
جناب دكتر اين سايت PCSEVEN عضو جديد قبول نميكنه , جطور ما به نقشه ها دسترسي بيدا كنيم ؟ ممكنه اينجا آبلود كنيد براي استفاده همه ؟

قربان اجازه بدید از فرشید خواهش کنم که اینجا یک ترد باز کنه

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
این FM transmitter رو غیر از اینکه میشه واسه پخش موسقی و مکالمات تلفنی رو رادیو ماشین ازش استفاده کرد, یه خواصیت خوب دیگه هم داره: تو کنفرانسها و سالنهای بزرگ, میشه ازش به عنوان میکروفون استفاده کرد که افرادی که اون ته نشستن با یه دونه رادیو کوچیک که بیشتر mp3 player ها دارن, راحت همه چیزو بشنون!
ولی در کل کیفیت صدا رو خیلی پایین میاره....

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
فکر کنم دکتر با ایکس 800 رفته ماه عسل
همچین بهشون خوش گذشته که هنوز اینجا سر نزده

s_m_alhakim

Registered User
لایک‌ها
2
فکر کنم دکتر با ایکس 800 رفته ماه عسل
همچین بهشون خوش گذشته که هنوز اینجا سر نزده

بعيد نيست ! قرار بود دكتر ماجراهاش رو اينجا بنويسه يا درحيقيت تجاربش رو با ايكس 800 اما معلوم نيست جه اتفاقي افتاده , يا اين ايكس 800 بدجوري حال دكتر رو كرفته يا اينكه دكتر بدجوري رفته تو حال و بيخيال شده !!!

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دكتر جان يك سوال ضايع داشتم!
ميشه ايكس 800 رو با اون گيگا كه گرفتي يه جوري سينك كرد؟ سيستم عامل گيگا كه خريدي چيه؟ نكنه ويستا باشه! شرمنده اگه آف تاپيك و ضايع بود.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دكتر جان يك سوال ضايع داشتم!
ميشه ايكس 800 رو با اون گيگا كه گرفتي يه جوري سينك كرد؟ سيستم عامل گيگا كه خريدي چيه؟ نكنه ويستا باشه! شرمنده اگه آف تاپيك و ضايع بود.
جسارتا" برای اینکه کار رو راه بندازم ، تا دکتر بیاد یه جواب مختصری بدم

سیاوش جان دکتر مخصوصا" تلاش کرد دستگاهشو با ویندوز ایکس پی بگیره ... یه کامپیوتر کامله فقط سی دی نمیخوره :D
واسه همین سینک هم میشه ...

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
شرمنده همانطور که فرمودید گزینه دوم صحیحه ، دو روز پیش رفتم پایتخت و پوزه تمامی فروشندگان داناشون به خاک مالیدم با ایکس800 ، البته می خواستم یک شارژر برایش بخرم ، ولی خوب خوب می شد فهمید حالشونون وقتی دستگاه رو می دیدند

در مورد اینکه می شه با گیگا سینک بشه ، بله همان طور که مانی نوشت ممکنه ، فقط باید اکتیو سینک رو هم روش نصب کنید. در ضمن ویندوز ایکس پی هوم ادیشن هست

خوب من سعی می کنم فردا که امتحان بخش 3 ماهه اطفال را دادیم و بیشتر فارغ شدم ، براتون بیشتر بنویسم ، فقط بگم که سرویس جی پی ار اس ش هم خیلی راحت راه افتاد ، من هم دیشب کشیک حسابی سرگرم بودم

موفق باشید

بالا