برگزیده های پرشین تولز

حاجی های پی تی بیان کمک ! میخوام برم سرزمین وحی

amirepsilon

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

لبیک لبیک لبیک

و بالاخره من هم آمدم و در این سن کم خداوند متعال طلبید و از طریق دانشکده برای حج قبول شدیم . :rolleyes:
به خودم قول دادم اول برم پابوس امام زضا (ع) بعد برم خونه خدا .

از دوستان میخوام هر کس اطلاعات و تجربه در مورد حج داره در اختیار ما (من و اونهایی که میخوان برن) بزاره
راستی اگه میشه چند تا کتاب خوب هم معرفی کنید :happy:

لبیک لبیک لبیک

یا علی - مددی

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
خدا بده شانس ما رو هم دعا کن:rolleyes:

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
برید استاد موز مارو صدا کنید بیاد
21.gif

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
منم رفتم میشه بهترین سفره زندگیت فقط کمتر بخواب که بعد مثله من پشیمون میشی که چرا تو مدینه شبا میخوابیدم ما رو هم دعا کن دوباره بطلبه یعنی میشه :blush:

amirepsilon

Registered User
لایک‌ها
2
منم رفتم میشه بهترین سفره زندگیت فقط کمتر بخواب که بعد مثله من پشیمون میشی که چرا تو مدینه شبا میخوابیدم ما رو هم دعا کن دوباره بطلبه یعنی میشه :blush:

سلام
ممنونم از تجربت
اگه میشه بیشتر برامون حرف بزن حاجی :p

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
سلام
ممنونم از تجربت
اگه میشه بیشتر برامون حرف بزن حاجی :p

دیگه چی بگم خیلی خوبه خیلی

ازش خوب استفاده کن

خریداتم بیشتر توی مدینه بکن مخصوصا پارچه و چادر و از اینا توی مکه چیزای لوکس گیر میاد اینم از خرید :D

غار حرا حتما برو ساعت 3 صبح بیدار شو با چندتا از رفیقات یه دونه از این ونا کرایه کن نفری 3 ریال میگیره میبره غار حرا بعد برین بالا تا نماز صبح برسین اون بالا خیلی شلوغ میشه هرچی زودتر برین بهتره هم به گرما نمیخورین هم شلوغی

یه مسجد دیگه غیر از شجره هم هست نزدیک مکه اسمش یادم نیست تاکسی بگیرین برین اونجا دوباره محرم شید دوباره برین مراسم و انجام بدید به نیت پدر و مادر تا چند بارم میشه رفت خود کاروانم خیلی جا ها میبیره همراشون برو خیلی خوبه

مدینه رو از دست نده که حصرتشو میخوری از من گفتن خیلی مدینه خوبه خیلی منم دعا کن :p

نماز بخون تو مسجد النبی زیاد بخون سراغه این کله قرمزا هم نرو اگه هم میری چند نفره برین اذیتشون بکنید ما با بچه پدرشونو در اوردیم ولی مواظب باشید خیلی گیرن

دیگه مواظب خودت باش مریض نشی البته دکتر همراهتون هست نرو بیرون عرق کن بعد فرطی بیا زیر کولر سرما میخوری بدبختی

هر شب تو مدینه کنار قبر نبی و قبرستان بقی این کاروانا میان دعا حتما برو مثلا صبح بعد از نماز صبح بخواب تا ساعت 11 یا 10 یه ساعت زنگ دار یا موبایلم ببر که بزاری بیدار شی

دعای کمیل هم میزاره بعثه برو

غذا هم خوب بخور غذای خوب هم میدن ولم عالی

همه رو دعا کن منم دعا کن

توی مکه وقتی رسیدی تو خونه خدا چشماتو ببند بعد یه دفعه نزدیکای خونه چشماتو باز کن اونجا هم همه رو دعا کن

توی طوافا عجله نکن دقیق 7 مرتبه رو بشمار که شک نکنی

دیگه حلالیت بطلب برو خوش باش که همین یه باره که دانشجویی میری دیگه هیچ وقت پا نمیده

ها یادم رفت یه دوربین خوب هم ببر حتما عکاسی که عکس بگیری من نبردم پشیمونم خیلی زیاد اگه داری یه موبایله با دوربین خوبم ببر تا از داخل حرم و کعبه عکس بگیری ولی یادت باشه اگه دیدنت فاتحه موبایلو بخونی

یه نکته کنکوری :p:lol::wacko: : برای بوسیدن حجر السود نماز صبحو زود برو توی کعبه برو صفه اول وایسا روبروی حجر صبحا معمولا زیاد مرده میارن برا نماز خوندن همین که نماز صبح و سلام داد با دو بدو بطرف حجر عینه وحشی ها وگرنه صف میبندن یه کیلومتر بعدم سریع ببوس بیا بیرون وگرنه خدای نکرده زیر آوار جمعیت له میشی

یا علی

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
چه جالب...!!! واقعا آدم هوسش ميشه!
يعني ميشه روزي قسمت ما هم بشه...!!!!!!
241.gif

من فقط يه بار كربلا و نجف رفتم! اونم خيلي باحال بود و هنوزم آرزو دارم دوباره برم!
ولي مكه و مدينه هم جاي خودش رو داره!

آقا رفتي ما رو هم از دعا فراموش نكن!
ايشالله به سلامتي ميري و برميگردي!

سوغاتي يادت نره!
15.gif

قربانت...!!!
27.gif

amirepsilon

Registered User
لایک‌ها
2
دیگه چی بگم خیلی خوبه خیلی

ازش خوب استفاده کن

خریداتم بیشتر توی مدینه بکن مخصوصا پارچه و چادر و از اینا توی مکه چیزای لوکس گیر میاد اینم از خرید :D

غار حرا حتما برو ساعت 3 صبح بیدار شو با چندتا از رفیقات یه دونه از این ونا کرایه کن نفری 3 ریال میگیره میبره غار حرا بعد برین بالا تا نماز صبح برسین اون بالا خیلی شلوغ میشه هرچی زودتر برین بهتره هم به گرما نمیخورین هم شلوغی

یه مسجد دیگه غیر از شجره هم هست نزدیک مکه اسمش یادم نیست تاکسی بگیرین برین اونجا دوباره محرم شید دوباره برین مراسم و انجام بدید به نیت پدر و مادر تا چند بارم میشه رفت خود کاروانم خیلی جا ها میبیره همراشون برو خیلی خوبه

مدینه رو از دست نده که حصرتشو میخوری از من گفتن خیلی مدینه خوبه خیلی منم دعا کن :p

نماز بخون تو مسجد النبی زیاد بخون سراغه این کله قرمزا هم نرو اگه هم میری چند نفره برین اذیتشون بکنید ما با بچه پدرشونو در اوردیم ولی مواظب باشید خیلی گیرن

دیگه مواظب خودت باش مریض نشی البته دکتر همراهتون هست نرو بیرون عرق کن بعد فرطی بیا زیر کولر سرما میخوری بدبختی

هر شب تو مدینه کنار قبر نبی و قبرستان بقی این کاروانا میان دعا حتما برو مثلا صبح بعد از نماز صبح بخواب تا ساعت 11 یا 10 یه ساعت زنگ دار یا موبایلم ببر که بزاری بیدار شی

دعای کمیل هم میزاره بعثه برو

غذا هم خوب بخور غذای خوب هم میدن ولم عالی

همه رو دعا کن منم دعا کن

توی مکه وقتی رسیدی تو خونه خدا چشماتو ببند بعد یه دفعه نزدیکای خونه چشماتو باز کن اونجا هم همه رو دعا کن

توی طوافا عجله نکن دقیق 7 مرتبه رو بشمار که شک نکنی

دیگه حلالیت بطلب برو خوش باش که همین یه باره که دانشجویی میری دیگه هیچ وقت پا نمیده

ها یادم رفت یه دوربین خوب هم ببر حتما عکاسی که عکس بگیری من نبردم پشیمونم خیلی زیاد اگه داری یه موبایله با دوربین خوبم ببر تا از داخل حرم و کعبه عکس بگیری ولی یادت باشه اگه دیدنت فاتحه موبایلو بخونی

یه نکته کنکوری :p:lol::wacko: : برای بوسیدن حجر السود نماز صبحو زود برو توی کعبه برو صفه اول وایسا روبروی حجر صبحا معمولا زیاد مرده میارن برا نماز خوندن همین که نماز صبح و سلام داد با دو بدو بطرف حجر عینه وحشی ها وگرنه صف میبندن یه کیلومتر بعدم سریع ببوس بیا بیرون وگرنه خدای نکرده زیر آوار جمعیت له میشی

یا علی

ممنونم ازت ان شا الله خودت هم دوباره بری :blush:

mehdi_motlagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه دانشجویی میری حتما 3 4 تا از دوستای با حالت رو اتنخاب کن که با هم باشید
توو 1 هفته ای که مکه هستی اگه خسته نمیشی میتونی 3 بار راحت احرام ببندی... خیلی بهت حال میده
حتما،حتما، پدر و مادر و مخصوصا رفتگان از این دنیا رو دعا کن و به نیتشون محرم بشو... مطمئن (500%) باش بهشون میرسه/
تو مدینه حتما مسجد شیعیان رو برو ببین
نخلستانهای علی(ع) رو هم برو ببین
تا میتونی کم بخواب
تا میتونی نمازا رو تو حرمین بخون
خریداتم همه رو از مدینه انجام بده
سعی کن هر شب حالی که بهت دست داده رو برا خودت بنویسی و وقتی اومدی ایران توو تنهاییت بخونی و صفا کنی
خیلی سفر خوبیه
از دست نده و فقط دعا کن که 2 باره قسمتت بشه
ما رو هم دعا کن:)

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
کمی دیر نیست؟
این جناب الان اونجا تشریف دارن ، دو سه روز دیگه بر میگردن
حالا شاید قسمت شد از اونجا آنلان شدن ، اینجا رو بخونن

amirepsilon

Registered User
لایک‌ها
2
اگه دانشجویی میری حتما 3 4 تا از دوستای با حالت رو اتنخاب کن که با هم باشید
توو 1 هفته ای که مکه هستی اگه خسته نمیشی میتونی 3 بار راحت احرام ببندی... خیلی بهت حال میده
حتما،حتما، پدر و مادر و مخصوصا رفتگان از این دنیا رو دعا کن و به نیتشون محرم بشو... مطمئن (500%) باش بهشون میرسه/
تو مدینه حتما مسجد شیعیان رو برو ببین
نخلستانهای علی(ع) رو هم برو ببین
تا میتونی کم بخواب
تا میتونی نمازا رو تو حرمین بخون
خریداتم همه رو از مدینه انجام بده
سعی کن هر شب حالی که بهت دست داده رو برا خودت بنویسی و وقتی اومدی ایران توو تنهاییت بخونی و صفا کنی
خیلی سفر خوبیه
از دست نده و فقط دعا کن که 2 باره قسمتت بشه
ما رو هم دعا کن:)
باز هم ممنونم

amirepsilon

Registered User
لایک‌ها
2
راستی بچه ها سوغاتی براتون چی بیارم ؟

بالا