برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای Se !

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلاممممممممممممممممممممم !

آقا من چند روزی هست که تصمیم جدی برای خریدن گوشی گرفتم !!!!

بودجه ام در حد 500-600 تومنی هست ! حالا یه خورده بالا پایین مشکلی نداره !!

موندم فقط هم se میخوام ، حالا نمیدونم پی1 بگیرم یا صبر کنم برا دبلیو960 !!!

اصلا نمیدونم تهران اومده یا نه ؟؟ (دبلیو960) ، قیمت در چه حدیه این گوشی ؟! با این بودجه تو se چیزه بهتری هست یا برم سراغ برند نوکیا !!!

خواشته من از یه گوشی همه اون چیزایی که پی 1 داره یا دبلیو 960 !! در این حد !!!!!! کمممممممممممممک !

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
شما همون P1 رو بگیر اگه الان میخوای بخری...اگه میتونی صبر کنی یکم قیمت w960 متعادل بشه حدود 500-450 رسید اون رو بگیر...

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما همون P1 رو بگیر اگه الان میخوای بخری...اگه میتونی صبر کنی یکم قیمت w960 متعادل بشه حدود 500-450 رسید اون رو بگیر...

===============================================================

من میگم کلا دونبال 960 اما اگه بخواد خیلی تول بکشه که بی ارزش بشه نمیخوام ! منم از طرح این سوال منظورم این بود که ارزش صبر داره یا p1 هم میتونه اون کارایی که 960 میکنه رو برام انجام بده ! ( به جز مموری) ! که البته همه لطف کردن وو منو راهنمایی کردن !!!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
===============================================================

من میگم کلا دونبال 960 اما اگه بخواد خیلی تول بکشه که بی ارزش بشه نمیخوام ! منم از طرح این سوال منظورم این بود که ارزش صبر داره یا p1 هم میتونه اون کارایی که 960 میکنه رو برام انجام بده ! ( به جز مموری) ! که البته همه لطف کردن وو منو راهنمایی کردن !!!

ببین W960 دقیقا همون P1 هست// یعنی تموم قابلیت ها و امکاناتی که P1 داره اونم داره جز مموری 8 گیگ...در عوض P1 دو تا چیز بهتر داره به نظر من:

1- کی برد کامل qwerty

2- باتری قویتر// چون باتری w960 که میدونید 950 میلی امپر هست ولی مال P1 قویتره..1120 میلی امپره :)

کلا اگه دنبال قیافه w960 هستی میتونی صبر کنی اگه نه همین P1 هم همون کار ها رو انجام میده :)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
W960 i سونی اریکسون یک واکمن پلیر 3 است خیلی با پی وان فرق داره خیلی

فرقشون فقط تو واکمن ورژن 3 هست دیگه...مثلا دیگه چه فرقی دارن؟ P1 اکولایزر مگا باس رو هم داره تازه...

فقط همون واکمن 3 هست که درسته فرق هایی داره ولی نه اونقدر که حالا فکر کنی چی هست...یکم واکمن خوشگل تر...امکان sort کردن با قابلیت های بیشتر و نمایش اسم و البوم اهنگ رو صفحه اصلی با دکمه های play ,stop و..به صورت بزرگ رو صفحه اصلی و از این چیزها دیگه..

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نظرم اگه شما میخواهی یه همچنین پولی بدی ، بهتره یه پاکت پی سی بگیری !

مثلا ایتن ام 700 یا اچ تی سی پی 3600 !

هر دو چی پی اس هم دارند !

farhoode

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما بلندی صدا و کیفیت هدفون W960 i سونی اریکسون رو دست کم گرفتین

از نظر فیزیکی p1 کار با دکمه هاش عذاب آوره ولی W960 i دکمه های باحالی داره و مناسب انگشتان دست

همون واکمن و حافظه 8 گیگ و صدای بلند و باکیفیت کلی به p1 ارزش و ارجعیت داره

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
شما بلندی صدا و کیفیت هدفون W960 i سونی اریکسون رو دست کم گرفتین

از نظر فیزیکی p1 کار با دکمه هاش عذاب آوره ولی W960 i دکمه های باحالی داره و مناسب انگشتان دست

همون واکمن و حافظه 8 گیگ و صدای بلند و باکیفیت کلی به p1 ارزش و ارجعیت داره

همون دکمه هایی که به نظر شما عذاب اوره به نظر من و خیلی ها از دکمه های w960 بهتره...چون برای نوشتن اس ام اس واقعا سرعت بالایی داره...

ضمنا باتری قویتر رو هم فراموش نکنید که خیلی مفیده...

کلا سلیقه ای هست ...با خرید هر کدوم یکسری مزیت به دست میارید و یکسری هم از دست میدین

BasetGhz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون دکمه هایی که به نظر شما عذاب اوره به نظر من و خیلی ها از دکمه های w960 بهتره...چون برای نوشتن اس ام اس واقعا سرعت بالایی داره...

ضمنا باتری قویتر رو هم فراموش نکنید که خیلی مفیده...

کلا سلیقه ای هست ...با خرید هر کدوم یکسری مزیت به دست میارید و یکسری هم از دست میدین

===========================================================

برا من قیافه اونقدر مهم نیست ، حتی باتری هم مهم نیس که بخام برا گرفتن گوشی روش مانور بدم ! ببینم یعنی 960 به خاطر قیافه و یه پلیر بهتر قراره فرق قیمته زیادی داشته باشه ؟ :blink: به صبرش نمی ارزه !!! البته اگه افه ای آدم نباشه ! :blush:

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6

amirs66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
se ما رو سرویس کرد تا 960 رو وارد بازار کرد.حالا نوبت وارد کننده های ایرانی!الان 20 روزه که تمام دنیا دیدنش جز اینجا. 960 مزیت هاش به p1:
صدای بیشتر+واکمن3
زیبایی ظاهری+player لمسی
8gig حافظه
handsfree قوی تر
اینا کم نیست اما مشکل ورود 960 تا 1ماه که قیمتش مناسب شه.500 خوبه واسش

بالا