برگزیده های پرشین تولز

دلایل عدم استقبال از بخش ادبیات

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
راستش من نمی دونم چرا بخش ادبیات اینقدر راکد و ساکته. البته سو تفاهم نشه این مساله هیچ ربطی به مدیر یا مدیران نداره اما سوالی که مطرحه اینه که ادبیات با وجود جذابیت عمومی که داره اما به طور عجیبی سوت و کوره.... گاهی اوقات این سوت و کوری خیلی وهم الود و وحشت اور میشه. مثل یه خونه ی بزرگی که یه گوشه ی حیاتش هیچ وقت مورد استفاده قرار نمیگیره. ادم میترسه وارد بخش ادبیات بشه چون میری می بینی یه پست گذاشتی 4 ماه پیش حالا همچنان اخرین پست مال خودته. خواستم بچه ها یه فکری برای این قضیه بکنن.:)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
من فکر میکنم که ادبیات توی جاهای دیگه جامعه هم راکده!
البته میشه یه کارایی کرد که بهتر بشه رمان و داستان و جک و طنز رو برد توی بخش ادبیات.

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
آقا مدیرش رو عوض کنید .. ;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
کم مخاطب بودن موضوعات خاص تری مثل ادبیات چیز عجیبی نیست ... اگه قرار بود پرمخاطب باشه ، اول تیراژ کتاب میره بالا ! ... تقصیر مدیر و کاربر و آب و هوا هم نیست ...
sad.gif

پیشنهاد من اینه حالا که اون بخش بوزر نداره !مدیر اون بخشو بزارن واسه بخش سریال!
آقا مدیرش رو عوض کنید .. ;)
شما هم که همه اش منتظر سوء استفاده هستید ...

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سلام
من فکر میکنم که ادبیات توی جاهای دیگه جامعه هم راکده!
البته میشه یه کارایی کرد که بهتر بشه رمان و داستان و جک و طنز رو برد توی بخش ادبیات.
سلام

من خيلي به بخش هاي فرهنگ و هنر نمي آیم ولي تا جائی که خاطرم است روزگاري اين بخش يک زير فروم از موضوعات عمومي بود تا اينكه روزی مديري آمد كه موجب تحول بخش و در گام اول مستقل شدن آن گردید . بعد از مدتي فعالیت، اين بخش تبدیل به يكي از بهترين و پر طرفدارترين بخش هاي فروم شد . کافیست نگاهي به تاپيك هاي اين بخش بیاندازید؛ خيلي از آنها در زمینه ادبیات مرجع شدند تا جائی که میتوان بعضی از آنها را بهترین رفرنس در دنیای مجازی برای موضوع ایجاد شده قلمداد کرد.
پس اين بخش هم میتواند راکد نباشد ولی بدون یک راهبر دلسوز این امری ناشدنی است . کسی که مسلط به این رشته بوده و بتواند کاربرها را با خلاقیت جذب این بخش کند

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
کم مخاطب بودن موضوعات خاص تری مثل ادبیات چیز عجیبی نیست ... اگه قرار بود

مگه سینما بخش خاص نیست؟ پس چرا اینقدر پر مخاطبه؟ من میگم اگه مدیران اون بخش یه خورده فعال تر باشن بهتره..... البته توهین به کسی نشه .... ما تا یه چیزی میگیم ما رو متهم به جنجال میکنن. بابا ما نه مدیریت میخایم نه چیزی دیگه فقط برام خیلی عجیبه که ادبیات چرا اینفدر غیر فعاله.... به طرز عجیبی ساکت و راکده. یا حق....:)

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید و راهکار ارایه بدید. منظور تون از فعال تر بودن مدیر ها چیه؟ دقیقا باید چه کارهایی انجام بدن؟

باتشکر

مگه سینما بخش خاص نیست؟ پس چرا اینقدر پر مخاطبه؟ من میگم اگه مدیران اون بخش یه خورده فعال تر باشن بهتره..... البته توهین به کسی نشه .... ما تا یه چیزی میگیم ما رو متهم به جنجال میکنن. بابا ما نه مدیریت میخایم نه چیزی دیگه فقط برام خیلی عجیبه که ادبیات چرا اینفدر غیر فعاله.... به طرز عجیبی ساکت و راکده. یا حق....:)

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
یه نگاهی به آمار مطالعۀ کتاب توی کشور بندازین تا معلوم بشه چرا بخش ادبیات کم رونقه. کلا بین همه هنر ها ادبیات توی کشور ما خیلی مظلوم واقع شده. این مساله کلیه و ربطی به این فروم نداره
hanghead.gif

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یعنی شما واقعا سینما و ادبیات رو در یه حد می دونی ؟ ... بابا دمت گرم ... یعنی بچه های دور و بر شما ، همونقدر که کتاب می خونن ، فیلم می بینن ؟ ... والا دور و بر ما که همه دارن فیلم باز میشن (البته به خیال خودشون) ، اما تعداد کتابخونها همیشه ثابت و محدود بوده ...
otkyki.gif

به نظر من فعالیت مدیران اون بخش ، کمتر از بخش های دیگه نیست ، بلکه کاربرای بخشی مثل ادبیات هستند که فعالیت و علاقه کمتری دارند و به همون ترتیب ، کاربرای بخش سینما هستند که پست می زنن و استقبال ایجاد می کنند ...

و اصلا می دونی چیه کاشکی که مشکل یه بخش به مدیرش برمی گشت ... چرا ؟ ... چون با تعویضش می شد قضیه رو حل کرد
wassat.gif
... درست نمیگم ؟ ...

Hoomaan

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
57
مگه سینما بخش خاص نیست؟ پس چرا اینقدر پر مخاطبه؟ QUOTE]

فقط به خاطر من و تو و سیمور و یکی دو نفر دیگه ;)

و اما بعد ....

آقا راستی من می خواستم از فرصت استفاده کنم و بگم این بخش علم و دانش هم جدیدا راکد شده ...
بد نیست مدیر اون بخش رو هم عوض کنید ..
wassat.gif

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
راستش من خودم از کساییم که خیلی با ادبیات حال می کنم . اما به علت جو حاکم این بخش نمیام اینجا .

یعنی همین دیشب بود تو کانالای ترک بزرگداشت مولوی رو گذاشته بود . بغض گلومو گرفته بود . می خواستم عقده هامو یه جایی بیان کنم . اومدن اینجا ترد بزنم . یه کم فکر کردم و بعدش بیخیال شدم !

تاپیکای این بخش پرستیژ خاصی داره . من دوست دارم توی بخش ادبیات خیلی راحت باشم . یعنی با زیرشلواری باشم . راحت شعرا رو بگم و ... .

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
کم مخاطب بودن موضوعات خاص تری مثل ادبیات چیز عجیبی نیست ... اگه قرار بود پرمخاطب باشه ، اول تیراژ کتاب میره بالا ! ... تقصیر مدیر و کاربر و آب و هوا هم نیست ...
sad.gif

مدیر بخش فوق اشاره اطلاعات بالایی در ضمینه سریال داره! از قدیمی ترین یوزرهای اون بخشه!محبوبیت بالایی هم بین بچه های سریال داره!درسته تو خیلی زمینه های دیگه مثل ادبیات هم متخصه ولی زحمات بسار بالاش برا بخش سریال غیر قابل انکاره!!
به هر حال باید استفاده بهینه از نیروها بشه!بخش سریال بیشتر از هر بخش دیگه برا این فروم یوزر جذب کرده!فقط تاپیک جواهری در قصر یا افسانه شجاعان باعث ایجاد حتی بخش های دیگه شدن!فقط یک مشکل بزرگ داریم میزان پستها زیاده و کسی نیست به کارها نظارت کنه!از بعد از تقسیم بخشها (که البته همش از صدقه سر سریال بود!) تا حالا حتی یک نفر از بچه های سریال کاربر فعال تخصصی نشدن!یوزر داشتیم بالای دوهزار تا پست تخصصی اونجا داشته الان رجیستر یوزره !یا با چند صتا پست مفید تو سایر بخشها کاربرفعلال اون بخشهاست!چرا باید یه برهوت مثل ادبیات مدیر داشته باشه و بخش سریال با وجود اینهمه خدمت به سایت مورد بی اعتنایی قرار بگیره!
به نظر من باید از نیروها بطور بهینه استفاده بشه!;)

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
یعنی شما واقعا سینما و ادبیات رو در یه حد می دونی ؟ ... بابا دمت گرم ... یعنی بچه های دور و بر شما ، همونقدر که کتاب می خونن ، فیلم می بینن ؟ ... والا دور و بر ما که همه دارن فیلم باز میشن (البته به خیال خودشون) ، اما تعداد کتابخونها همیشه ثابت و محدود بوده ...
otkyki.gif

به نظر من فعالیت مدیران اون بخش ، کمتر از بخش های دیگه نیست ، بلکه کاربرای بخشی مثل ادبیات هستند که فعالیت و علاقه کمتری دارند و به همون ترتیب ، کاربرای بخش سینما هستند که پست می زنن و استقبال ایجاد می کنند ...

و اصلا می دونی چیه کاشکی که مشکل یه بخش به مدیرش برمی گشت ... چرا ؟ ... چون با تعویضش می شد قضیه رو حل کرد
wassat.gif
... درست نمیگم ؟ ...
سیمور عزیز اخه مساله اینه که این بخش قابلیت فعال تر شدن رو داره... مساله اینه..... من میگم اگه مدیران یه خورده تحرک بیشتری نشون بدن قضیه حله....

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
یه نگاهی به آمار مطالعۀ کتاب توی کشور بندازین تا معلوم بشه چرا بخش ادبیات کم رونقه. کلا بین همه هنر ها ادبیات توی کشور ما خیلی مظلوم واقع شده. این مساله کلیه و ربطی به این فروم نداره
hanghead.gif
ما داریم در مورد این فروم صحبت می کنیم نه بیرون..... اگه قرار بود اینجوری فکر کنیم که من میرفتم سر کوچه تاپیک میزدم. یا حق....

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
مدیر بخش فوق اشاره اطلاعات بالایی در ضمینه سریال داره! از قدیمی ترین یوزرهای اون بخشه!محبوبیت بالایی هم بین بچه های سریال داره!درسته تو خیلی زمینه های دیگه مثل ادبیات هم متخصه ولی زحمات بسار بالاش برا بخش سریال غیر قابل انکاره!!
به هر حال باید استفاده بهینه از نیروها بشه!بخش سریال بیشتر از هر بخش دیگه برا این فروم یوزر جذب کرده!فقط تاپیک جواهری در قصر یا افسانه شجاعان باعث ایجاد حتی بخش های دیگه شدن!فقط یک مشکل بزرگ داریم میزان پستها زیاده و کسی نیست به کارها نظارت کنه!از بعد از تقسیم بخشها (که البته همش از صدقه سر سریال بود!) تا حالا حتی یک نفر از بچه های سریال کاربر فعال تخصصی نشدن!یوزر داشتیم بالای دوهزار تا پست تخصصی اونجا داشته الان رجیستر یوزره !یا با چند صتا پست مفید تو سایر بخشها کاربرفعلال اون بخشهاست!چرا باید یه برهوت مثل ادبیات مدیر داشته باشه و بخش سریال با وجود اینهمه خدمت به سایت مورد بی اعتنایی قرار بگیره!
به نظر من باید از نیروها بطور بهینه استفاده بشه!;)

مدیرای بخش سریال روی این بخش نظارت کامل دارن و تک تک تاپیک ها و پست ها رو می خونن. اگه جدیدا کسی عنوان کاربر فعالی اون بخش رو نگرفته، دلیلش این نیست که از طرف مدیرا کسی معرفی نشده
whatever.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
مدیرای بخش سریال روی این بخش نظارت کامل دارن و تک تک تاپیک ها و پست ها رو می خونن. اگه جدیدا کسی عنوان کاربر فعالی اون بخش رو نگرفته، دلیلش این نیست که از طرف مدیرا کسی معرفی نشده
whatever.gif
اوكي همين كه مديرا پيشنهاد دادن بسي جاي اميدواريست!;)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سیمور عزیز اخه مساله اینه که این بخش قابلیت فعال تر شدن رو داره... مساله اینه..... من میگم اگه مدیران یه خورده تحرک بیشتری نشون بدن قضیه حله....
والا تجربه کوتاه و ناقص ما نشون داده که کاربر باید فعالیت کنه ، نه مدیر ؛ کاربر باید استقبال کنه ، نه اینکه مدیر استقبال ایجاد کنه...

عین همون قضیه معروف که ماهی یه بار دوستان میان و میگن " واسه فلان موضوع یه بخش بزنید ، خیلی خوبه " ... اونجا هم روند موفقیت رو برعکس متوجه شدند دوستان ... یعنی لازمه استقبال رو وجود بخش مجزا می دونن که متاسفانه اشتباهه ...

برای روشن شدن این قضیه ، شما چند نمونه مصداقی از کارهایی که مدیر این بخش باید می کرد و نکرد رو بگو ... شاید اصلا مشخص شد که حق با شماست ...

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
والا تجربه کوتاه و ناقص ما نشون داده که کاربر باید فعالیت کنه ، نه مدیر ؛ کاربر باید استقبال کنه ، نه اینکه مدیر استقبال ایجاد کنه...

عین همون قضیه معروف که ماهی یه بار دوستان میان و میگن " واسه فلان موضوع یه بخش بزنید ، خیلی خوبه " ... اونجا هم روند موفقیت رو برعکس متوجه شدند دوستان ... یعنی لازمه استقبال رو وجود بخش مجزا می دونن که متاسفانه اشتباهه ...

برای روشن شدن این قضیه ، شما چند نمونه مصداقی از کارهایی که مدیر این بخش باید می کرد و نکرد رو بگو ... شاید اصلا مشخص شد که حق با شماست ...

مطلب اخر...
ببینید دوستان مدیر اگر خلاق باشه خیلی کارا میتونه بکنه.... من شخصا استقبال از سینما رو به خاطر فعالیت مدیران قبلی و البته دنیل اولیواو میدونم.....من فکر میکنم اینجا خیلی ها هستند که اثار داستایوسکی یا آلبر کامو رو خوندن و عاشق این دست نویسنده ها هستند و خیلی چیزا در موردشون میدونن ولی به دلیل سوت و کوری بخش ادبیات رغبت نمیکنن بیان اونجا پست بزارن... همونطور که ما توی بخش فوتبال تاپیک هواداران تیم بارسلونا داریم اینجا هم میتونیم تاپیک علاقه مندان داستایوسکی یا آلبر کامو و ... داشته باشیم که علاقه مندان بیان درباره ی آثار این نویسندگان بحث کنن...
یا یه طرح خوب دیگه میتونه این باشه که هر پستی توی بخش ادبیات دو تا پست محسوب بشه که اینکار انگیزه برای اومدن به این بخش رو بیشتر میکنه....
به هر حال این نظر من بود....چون فکر میکنم بخش ادبیات پتانسیل خیلی بیشتری داره....یا حق...

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
من که چون به بخش ادبیات علاقه دارم مطالبش رو دنبال می کنم .... تا جایی که پست ها و تاپیک ها رو می خونم مدیر اون بخش داره به اندازه چند تا کاربر فعالیت می کنه و پست می زنه.

مطلب اخر...
ببینید دوستان مدیر اگر خلاق باشه خیلی کارا میتونه بکنه.... من شخصا استقبال از سینما رو به خاطر فعالیت مدیران قبلی و البته دنیل اولیواو میدونم.....من فکر میکنم اینجا خیلی ها هستند که اثار داستایوسکی یا آلبر کامو رو خوندن و عاشق این دست نویسنده ها هستند و خیلی چیزا در موردشون میدونن ولی به دلیل سوت و کوری بخش ادبیات رغبت نمیکنن بیان اونجا پست بزارن... همونطور که ما توی بخش فوتبال تاپیک هواداران تیم بارسلونا داریم اینجا هم میتونیم تاپیک علاقه مندان داستایوسکی یا آلبر کامو و ... داشته باشیم که علاقه مندان بیان درباره ی آثار این نویسندگان بحث کنن...
یا یه طرح خوب دیگه میتونه این باشه که هر پستی توی بخش ادبیات دو تا پست محسوب بشه که اینکار انگیزه برای اومدن به این بخش رو بیشتر میکنه....
به هر حال این نظر من بود....چون فکر میکنم بخش ادبیات پتانسیل خیلی بیشتری داره....یا حق...

اتفاقا من همیشه دوست داشتم یه تاپیک در مورد داستایوسکی بزنم ولی فکر می کردم استقبال نشه ...
teef.gif

کلا اینکه به نظر منم حق با سیموره ... کاربرا هستن که بخش رو فعال می کنن. الانم با حساب همین چند نفری که معلوم شد به ادبیات علاقه مندن میشه یه تکونی به اون بخش داد :D

بالا