برگزیده های پرشین تولز

شهود پولکی در دادگاه

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
این خبر رو همین الان دیدم
گفتم جالبه اینجا هم بذارم تا دوستان بی نصیب نمونن

اگر در هفته‌هاي اخير گذرتان به دادگاه خانواده ومجتمع‌هاي قضايي پايتخت افتاده باشد ، افرادي را خواهيد ديد كه با ظاهري مرتب آماده هستند در قبال دريافت وجوه مختلف به عنوان يك فرد مطلع از موضوع و شاهد در دادگاه حاضر شده و شهادت دهند.

832515895366668.gif

ه گزارش ايرنا ، اين افراد كه در قالب تيم‌هاي شهود فعاليت مي كنند در مقابل مجتمع‌هاي قضايي خانواده حاضر شده و با اعلام اينكه "شهادت مي‌دهم"اقدام به دريافت وجه از شاكيان كه عمدتا تراول چك ‪۵۰‬هزار توماني است ، كرده و با حضور در دادگاه و در مقابل قاضي به نفع شاكي شهادت مي دهند.

اين افراد بدون آنكه كسي مزاحم كار آنها باشد به طور دائم مقابل مجتمع هاي قضايي حاضر بوده و جالب اينجاست تعدادي از انها كه در قالب يك تيم فعاليت مي‌كنند،اجازه حضور افراد غير در مقابل دادگاه رابراي شهادت دادن نمي دهند.

منبع خبر : جام جم ديلي - http://www.jamejamonline.ir/shownews2.asp?n=228448&t=acc

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بعد هی میگن برا جوونا کار نیست!!!!!!!!!!!

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این خبر رو همین الان دیدم
گفتم جالبه اینجا هم بذارم تا دوستان بی نصیب نمونن

اگر در هفته‌هاي اخير گذرتان به دادگاه خانواده ومجتمع‌هاي قضايي پايتخت افتاده باشد ، افرادي را خواهيد ديد كه با ظاهري مرتب آماده هستند در قبال دريافت وجوه مختلف به عنوان يك فرد مطلع از موضوع و شاهد در دادگاه حاضر شده و شهادت دهند.

832515895366668.gif

ه گزارش ايرنا ، اين افراد كه در قالب تيم‌هاي شهود فعاليت مي كنند در مقابل مجتمع‌هاي قضايي خانواده حاضر شده و با اعلام اينكه "شهادت مي‌دهم"اقدام به دريافت وجه از شاكيان كه عمدتا تراول چك ‪۵۰‬هزار توماني است ، كرده و با حضور در دادگاه و در مقابل قاضي به نفع شاكي شهادت مي دهند.

اين افراد بدون آنكه كسي مزاحم كار آنها باشد به طور دائم مقابل مجتمع هاي قضايي حاضر بوده و جالب اينجاست تعدادي از انها كه در قالب يك تيم فعاليت مي‌كنند،اجازه حضور افراد غير در مقابل دادگاه رابراي شهادت دادن نمي دهند.

منبع خبر : جام جم ديلي - http://www.jamejamonline.ir/shownews2.asp?n=228448&t=acc

میگم چطوره یه تیم شهود پی تی درست کنیم بریم بشینیم تو مجتمع های خانواده :lol:
فکر عالییه من اولیشم.
0.gif

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
عجبا

پ ن : نتیجه اخلاقی زن میگیریم فردا طلاقش میدهیم میگیم دیوونه بود چیزی هم که زیاده شاهد ولی کاشکی دختر بودم میتونستم شوهرمو دیوونه کنم شاهدم نمیخواست تازه مهرم میگرفتم :rolleyes:

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجبا

پ ن : نتیجه اخلاقی زن میگیریم فردا طلاقش میدهیم میگیم دیوونه بود چیزی هم که زیاده شاهد ولی کاشکی دختر بودم میتونستم شوهرمو دیوونه کنم شاهدم نمیخواست تازه مهرم میگرفتم :rolleyes:
خوشت میومد شوهر داشتیا.
20.gif

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برا مردم حرف در نیار

زشته زشته

شما انگار طرفای قزوین میشینی امشبی به ما چراغ میزنی :f34r:
اگه اونجا بودم الان جای اینکه بیا م اینترنت هواسم روز شب به پشتم بود چون قزوینیا به خودشون هم رحم نمی کنن.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اوه پسر ! لو رفتم :دی

شاهد پولکی
crazy.gif

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
لعنت به این افراد حرام زاده که حق رو به باطل تبدیل میکنند خدا نسلشون رو از این زمین برداره
اینا آدمایی هستند که از تخم حرام بوجود اومدن

خدایا ببین کارمون به کجا رسیده

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
باید بگیری دونه دونه شون رو آتش بزنی... با یه شهادت دروغ یه زندگی یا چندین زندگی رو از بین میبرن ... اینجاس که باید قیامت رو خود آدما اجرا کنن .

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
لعنت به این افراد حرام زاده که حق رو به باطل تبدیل میکنند خدا نسلشون رو از این زمین برداره
اینا آدمایی هستند که از تخم حرام بوجود اومدن

خدایا ببین کارمون به کجا رسیده

تو که دست منو هم تو بی تربیتی از پشت بستی... البته قبول دارم ...اینا نطفه حلال نیسن یا لقمه حرومن ...

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
صد رحمت به دزدی

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
حالا اینقدر به دار و دسته ما دری وری نگید دیگه
tooth.gif

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
باید بگیری دونه دونه شون رو آتش بزنی... با یه شهادت دروغ یه زندگی یا چندین زندگی رو از بین میبرن ... اینجاس که باید قیامت رو خود آدما اجرا کنن .

فتوای جدید از آیت الله العظما orginalfilm
244.gif

شوخی کردم!

بالا