برگزیده های پرشین تولز

کسایی که اینجا سرور دارن بگن پشتیبانی آنلاین اینجا چطوره

confesseur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه هاست ویندوز از ایران هاست دارم چند ساله واقعا خدای ساپورت هستن تیکت میزنی به یه ساعت نمی کشه جواب تمام حرفه ای میاد
حالا لینوکس میخام شنیدم ساپورت شما هم بصورت تیکت خیلی توپه
میخام مشتریا تایید کنن تا به امید خدا بگیرم تو روز های آینده
راستش شرکت هایی هستن که پنج تومن هم میدن و تو webhosting.info هم از شما بالاترن ولی ساپورتشون سریع نیست من خیلی برام مهمه در عرض کمتر از دو یا نهایتا سه ساعت جوابم بیاد
در واقع دارم بیشتر هزینه میکنم به عشق ساپورت

به امید goddady شدن pt:blink:
هر کی این تایپیک رو دید نظرشو بگه لطفا

upload_section

Registered User
لایک‌ها
58
سلام من یه هاست ویندوز از ایران هاست دارم چند ساله واقعا خدای ساپورت هستن تیکت میزنی به یه ساعت نمی کشه جواب تمام حرفه ای میاد
راستش شرکت هایی هستن که پنج تومن هم میدن و تو webhosting.info هم از شما بالاترن ولی ساپورتشون سریع نیست من خیلی برام مهمه در عرض کمتر از دو یا نهایتا سه ساعت جوابم بیاد

خوبه به نظر من

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34

بسیار عالی و خوب ! ماکسیمم زمان پاسخگویی 3 ساعت و نیم !! که این سه ساعت و نیم هم برای این بود که باید مورد خاصی بررسی و تحلیل میشد!

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
ساپورتش عالیه!
من سه سالی میشه از پرشین تولز سرویس میگیرم. پشتیبانیشون حرف نداره. خیلی کم پیش اومده که مشکلی باشه ولی اگه ایرادی یا سوالی هم بوده ، تیکت زدم و تو کمتر از یک ساعت راهنماییم کردن.

confesseur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:(
شیش تا جواب
فقط دوتاش مفیده
ضمن تشکر بخاطر اون دوتا(شرم آوره)
لطفا فقط جواب مفید بدید و توجیه نکنید اصلا فراموشش کنید
جواب مفید بدید
سوالم اینه که کسایی که اینجا هاست دارن بگن پشتیبانی آنلاین اینجا چطوره من میخام در عرض دو یا سه ساعت جواب بدن بصورت تیکت یا ایمیل
شاهد جان خیلی امید دادن
کسی هست منو نا امید کنه؟
درضمن دیروز و امروز سایت فروم مشکل داشت که شنیدم سرور هاست مشتریا جداس و این فروم واقعا بیننده زیاد داره و حق داره مشکلات داشته باشه

با تشکر به امید دوصفحه ای شدن این تایپیک تا امشب
مدیرای محترم اگه مقدوره شما هم یه اظهار نظر بفرمایین
به امید آپ تایمی ابدی برای pt servers

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سیستم پشتیبانی آنلاین ما به این صورت عمل می کنه در تمام ساعات شبانه روز به درخواست ها رسیدگی می شه و بر اساس اولویت درخواست به اونها پاسخ داده می شه.
مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سرور (که مربوط به ما باشه) سریعا و در کمتر از یک ساعت پاسخ داده می شه و رفع می شه.
مشکلات عمومی و سوالات فنی و ... معمولا توی بین ساعتهای 8 صبح تا 9 شب کمتر از یک ساعت و در بقیه ساعات با کمی تاخیر پاسخ داده می شه.

confesseur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا تشکر
به جوابم رسیدم
ساپورت خیلی برا من با ارزشه

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ما هم همه تلاشمون ارائه ساپورت بدون وقفه و بدون نقصه.

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
ساپورت خوب میخوای برو آریانیک بگیر :)
وقتی میگی چرا فلان جور شده یک خط توضیح میده و بیشتر هم توضیح بخوای میگه برای من به صرفه نیست پاسخ تو رو بدم چون گردش مالی شرکت فلان قدره و وقت ندارم !!!!!!!!!
تازه اینو به ریسلرش گفته! ببین به بقیه چی میگه!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
هر شرکتی سیاست خودش رو داره. متاسفانه برخی از شرکتها اینطوری که شما فرمودید عمل می کنند.

در پرشین تولز تمامی مشتریان برای ما با ارزش هستند و کلیه تیم ساپورت وظیفه دارند تمامی مشکلات کاربران رو با حوصله و از سر فرصت حل کنند.

بالا