برگزیده های پرشین تولز

تمرین امادگی ژاپن برای مبارزه با حمله موجودات فضایی

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
پس از کنفراس خبری که در 18 دسامبر بود و Nobutaka Machimura سخنگوی ژاپن گفت که کاملا مطمین شده ufo وجود داره ، طرحی برای ارتش برای مبارزه با حمله ufo ها دادن ...

اینم لینک خبری :

شرمنده من فقط المانیش رو دارم -

http://diepresse.com/home/panorama/350060/index.do?_vl_backlink=/home/index.do

اکشن دنیا داره میره بالا :lol::lol:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
منم اصلا اعتقاد نداشتم به این چیزا ولی چند ماه قبل که توی اخبار تلویزیون تصاویری از چند مزرعه که توشون علامتهایی مثل اونهایی که تو فیلم Signs مل گیبسون دیده بودم نشون داد نظرم عوض شد. مطمئنا کار هیچ انسانی نمیتونسته باشه.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
منم اصلا اعتقاد نداشتم به این چیزا ولی چند ماه قبل که توی اخبار تلویزیون تصاویری از چند مزرعه که توشون علامتهایی مثل اونهایی که تو فیلم Signs مل گیبسون دیده بودم نشون داد نظرم عوض شد. مطمئنا کار هیچ انسانی نمیتونسته باشه.
از دست تکنولوژی هر کاری بر میاد :D

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
از اونجایی که ما قرآن داریم و هیچ اشاره ای نشده پس این ufo ها اگه وجود هم داشته باشن بیان ..... و برن .
نه آقا از این خبرا نیست ... پشت همین کنفرانس هزار حقه ی سیاسی مخفیه .

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
چه جالب! دستتون درد نکنه بابات اطلاع رسانی!
البته دوست عزیز نمیشه با اطمینان کامل گفت که کار موجودات فضاییه. من مدت ها پیش خیلی مقاله و ... درمورد موجودات فضایی و ماورایی خونده بودم. و تغریبا مثل شما این موضوع رو باور داشتم. شاید هم فراتر از اون به این موضوع ایمان داشتم.
ولی یک سال پیش توی انقلاب میرفتم دیدم یه بنده خدایی کلی کتاب دست دوم رو حراج کرده بود. منم رفتم یه نگاهی کردم دیدم یه کتاب درباره یوفو و موجودات فضاییه. اول فکر کردم این کتاب هم مشابه متون قبلی که خونده بودم با دید مثبت به این قضیه نگاه کرده بود. ولی وقتی توی خونه شروع به خوندنش کردم دیدم نویسنده که یه پرفسوره سعی داره با دلایل کاملا علمی وجود این مساعل رو کتمان کنه. خب منم این کتاب رو خوندم. توضیحات انقدر واضح و روشن بود که منم متقاعد شدم. البته الان نه میتونم بگم نیست و نه میتونم بگم هست.
ولی در کل ژاپنی ها برام جالبن! :lol:
یکی از اولین اصول در تاکتیک ها و استراتژی های نظامی اینه که شما دشمن خودت رو بشناسی و بر اساس توانمندی ها و نقاط ضعف و قوت اون برنامه ریزی کنی. حالا ژاپنی ها باید دید که چقدر یوفو سوار ها رو میشناسند که میخوان باهاشون مبارزه کنن. :lol:

میدونید که یکی از بزرگترین مناطق از نظر دیده شدن یوفو در اون ایرانه؟ اینو میدونستین؟

این موضوع رو هم میدونستین که آمار دیده شدن یوفو در ایران بین پیروزی انقلاب تا وقوع جنگ به شدت بالا میره؟ و حتی در این مورد یه کارشناس هشدار میده که اتفاقات عجیب و مشکوکی داره توی آسمان ایران اتفاق میفته؟
یو فوهایی که از حدود پاکستان وارد ایران میشدن و دقایقی بعد از مرز ترکیه از ایران خارج میشدن!

پس میشه تا حدی حدس زد که حداقل بعضی از این ها مطعلق به کیه شایدم موجودات فضایی باشن ولی یه اطلاع رسانی دیگه.

فاصله نزدیک ترین ستاره به ما بعد از خورشید 4000 سال نوریه که تازه اون ستاره هم دارای هیچ سیاره ای نیست!

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ژاپنیا زیادی اسکلن با اون کارتوناشون که از هر 100تاش 101ش توش هیولا داره

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
من یه سوالی داشتم:
تا اونجایی که من میدونم ژاپن هنوز یکسال نشده که وزارت دفاعش راه افتاده(از بعد جنگ جهانی) همین چند ماه پیش اخبار اعلام کرد.
بعد اینا چجوری توی چند ماه مشکل آدما و زمین رو حل کردن و رسیدن به فضا؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
من یه سوالی داشتم:
تا اونجایی که من میدونم ژاپن هنوز یکسال نشده که وزارت دفاعش راه افتاده(از بعد جنگ جهانی) همین چند ماه پیش اخبار اعلام کرد.
بعد اینا چجوری توی چند ماه مشکل آدما و زمین رو حل کردن و رسیدن به فضا؟

سلام
این طور مساعل برای ارتش ها بیشتر جنبه تبلیغاتی داره. میدونید خب باید بعد از تاسیس به عنوان ارتش یه کشور صنعتی که کنار کره شمالی هم هست و از این حرفا بالاخره یه حرفی برای گفتن داشته باشه و به اصطلاح بگه مام هستیم. البته قصد توهین به ژاپنیا رو ندارم ولی حقیقت همینه.
یعنی این کار جنبه تبلیغاتی داره.

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
از اونجایی که ما قرآن داریم و هیچ اشاره ای نشده پس این ufo ها اگه وجود هم داشته باشن بیان ..... و برن .

من اعتقادی به اعتقادات شما ندارم ، ولی فکر کنم شما میگی خدا هر کاری میتونه بکنه و بدون دلیل هم کاری نکرده ،و این حرفا ،
پس بسیار مسخره هست که خدای شما فقط یک سیاره درست کرده باشه .

بعد هم یکم درباره امریکای لاتین و رائلیسم هم بخون ( یک مکتب هست ) ،

در ادامه ، لطفا بحث مذهبی نکنید ، رپورت می دم ....

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
سلام
این طور مساعل برای ارتش ها بیشتر جنبه تبلیغاتی داره. میدونید خب باید بعد از تاسیس به عنوان ارتش یه کشور صنعتی که کنار کره شمالی هم هست و از این حرفا بالاخره یه حرفی برای گفتن داشته باشه و به اصطلاح بگه مام هستیم. البته قصد توهین به ژاپنیا رو ندارم ولی حقیقت همینه.

امیر جان من اینطوری فکر نمی کنم ، نیروی هوایی امریکا خیلی چیزا رو مخفی کرده ، یک مدت پیش هم نیروی هوایی انگلیس هم فاش کرد که جلوی خیلی تحقیقات رو تو دهه های قبلی به عمد گرفته .

به هر حال وقتی درباره سفر انسان به ماه این همه شک و شبه هست و می گن انسان سفر کرده یا نکرده ....

یکم موضوع جالب تر میشه

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
سلام

آره! همینیه که میگی!
تو این چند ماه ارتششون تونسته باشه اسلحه جور کنه شاهکار کرده چه برسه به مانور واسه فضاییها هم بده

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
خلاصه بحث در این باره همیشه جذابیت های خودش رو برای من داره و من هم در موقعیتی نیستم که بتونم بگم موجود فضایی وجود داره یا نداره. (در نوع هوشمند در حد بشر یا فراتر از اون)
اصلا اگه وجود داره متخاصم هست یا نه؟
ولی بعید میدونم این مسائل جنبه تبلیغاتی نداشته باشه چون موجودات فضایی متخاصم خب یه مقدار عجیبه. اصلا برای چی باید این کار بکنن بر فرض موجودیتشون؟
در ضمن متنی که بالا نوشتم درسته طولانیه ولی یه بار بخونیدش ببینید یه سری از مسائل به هم ربط داره. و این حقیقته. خیلی از این وسائل ساخته دست بشر و برخی از این وسائل ابزار جاسوسیه و کاربرد های دیگه که ما فکرشو نمیکنیم. و اصلا اون کاربرد به ذهنمون هم خطور نمیکنه و ازش بی خبریم.
خیلی از کار شناسها این وساعل و ابزار با این تکنولوژی بسیار بالا و فاصله دار با تکنولوژی صنعتی ما رو! ساخته شده در زمان جنگ سرد توسط شوروی میدونن (یا امریکا یا هردو) آخه امریکا هم یکی از جاهاییه که در دیده شدن یوفو رکورد داره. مثل ایران عزیزمون. :lol:
متن بالا رو که من نوشتم یه بار لطف کنید بخونید

ولی بحث درباره موجودات فضایی برام همیشه جذاب بوده و هست .

611

Registered User
لایک‌ها
0

در بین بیش از 120 بیلیون کهکشان ، که فقط کهکشان ما 400

بيليون ستاره دارد
.

آیا فقط کره ی زمین ، این توانایی رو داشته که ، حیات در اون به تکامل برسه ؟

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
امیر جان من اینطوری فکر نمی کنم ، نیروی هوایی امریکا خیلی چیزا رو مخفی کرده ، یک مدت پیش هم نیروی هوایی انگلیس هم فاش کرد که جلوی خیلی تحقیقات رو تو دهه های قبلی به عمد گرفته .

به هر حال وقتی درباره سفر انسان به ماه این همه شک و شبه هست و می گن انسان سفر کرده یا نکرده ....

یکم موضوع جالب تر میشه
خودت داری میگی آمریکا و انگلیس و بقیه دماش چند دهه هست که دارن سری نگه میدارن. بعد این وسط ارتش ژاپن مانور ضد فضاییها بده! اگه هم میخواستن کاری کنن بی سر و صدا میکردن.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
در بین بیش از 120 بیلیون کهکشان ، که فقط کهکشان ما 400

بيليون ستاره دارد
.

آیا فقط کره ی زمین ، این توانایی رو داشته که ، حیات در اون به تکامل برسه ؟

شاید ... شاید .... شاید ....شاید .... شاید . :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
خیلی زیاد شاید ... خیلی زیاد شاید .... . . . . . اصلا شاید هم باشن ... شاید اصلا می آن برای قیامت ... اصلا war of world ...

هیچکدوممون در این مورد چیزی نمی دونیم پس الکی پستی ندیم که خودمون رو حق به جانب نشون بده .

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
حاجی کوتاه بیا! جوونه یه چیزی میگه! بالاخره شما باید بزرگی کنید.
شما یه دوتا پیرهن بیشتر پاره کردی شما چیزی نگو.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
من اعتقادی به اعتقادات شما ندارم ، ولی فکر کنم شما میگی خدا هر کاری میتونه بکنه و بدون دلیل هم کاری نکرده ،و این حرفا ،
پس بسیار مسخره هست که خدای شما فقط یک سیاره درست کرده باشه .

بعد هم یکم درباره امریکای لاتین و رئالیسم هم بخون ( یک مکتب هست ) ،

در ادامه ، لطفا بحث مذهبی نکنید ، رپورت می دم ....

تو همه تاپیک ها دارم تحملت میکنم ...

اول مسخره (......) ... دوم خدای من نه ... خدای همه ... سوم کور که نیستم میبینم ستاره ها رو ....
چهارم :
جناب فکر میکنی با یه کلمه میتونی سواد نشون بدی ؟آمریکای لاتین و رئالیسم ؟ همین رئالیسمی که بابای اروپا رو در آورده؟ همین رئالیسمی که همجنس بازی رو آزاد کرد ؟ اتفاقا یه چیزایی در باره ی رئالیسم خوندم . اما من طرفدار شریعتی هستم و ایده آلیسم (بیشتر) . نمیشه هر چیزی رو که میگن واقعیت قبول کرد ... اونی رو قبول میکنیم که ایده آل ذهن و دین ماست .
بابا رئالیسمی... بپذیر همه چیز رو هر چند احمقانه .

حالم از سیاست به هم میخوره .

بالا