برگزیده های پرشین تولز

PersianTools یا ChineseTools

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
نمیدونم چرا اینجوری شده ، چند ماهی میشه فروم بیشتر حال و هوای چنی گرفته تا پرشین ، هروقت به فروم سر میزنم میبینم اکثر اواتارها ، قیافه ها و نقاشی های چینی شده ، نام های کاربری هم در این میان بی نصیب نمونده ، وقتی یه تاپیک رو میخونی احساس میکنی بین یه عده غریبه هستی ، چون تعداد زیادی این روش رو در پیش گرفتن، حتما بدون دلیل نیست، شاید نشانه هایی از ظهور یه ابرقدر جدید باشه.
به هر حال با اینکه به نظر همه دوستان احترام میذارم ولی این وضعیت برای من که اصلا جالب نیست.

آریامرد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:D

من چند ماه پیش می خواستم تاپیکی باز کنم به نام PoolTools یا PersianTools ، چون اینجا به Persian جماعت هر چی بگی هیچکس جیک نمی زنه ، همچین که 2 کلوم در مورد پول بنویسی ، سیل کاربر و غیر کاربر هست که سرازیر می شه ... که البته میاند واسه حالگیری در بیشتر موارد که من دیدم !

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیدونم چرا اینجوری شده ، چند ماهی میشه فروم بیشتر حال و هوای چنی گرفته تا پرشین ، هروقت به فروم سر میزنم میبینم اکثر اواتارها ، قیافه ها و نقاشی های چینی شده ، نام های کاربری هم در این میان بی نصیب نمونده ، وقتی یه تاپیک رو میخونی احساس میکنی بین یه عده غریبه هستی ، چون تعداد زیادی این روش رو در پیش گرفتن، حتما بدون دلیل نیست، شاید نشانه هایی از ظهور یه ابرقدر جدید باشه.
به هر حال با اینکه به نظر همه دوستان احترام میذارم ولی این وضعیت برای من که اصلا جالب نیست.

احتمالاً دلیلش اون سریال کره ای (کرۀ جنوبی) هست و منم خیلی در جریانش نیستم چون تماشا نمی کردم ولی میدونم که وحشتناک طرفدار پیدا کرده بود، مردم ما هم زود جوگیر میشن دیگه.... این از خصوصیّات ما ایرانی هاست. (لطفاً رگ گردنتون بیرون نزنه. ;))

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

کجای کاری بابا!
تا چند وقت دیگه زبون چینی از انگلیسی می خواد جلو بزنه از نظر تعداد ملتی که صحبت می کننش! (جمله بندی رو داشتی؟!:D)

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برید بخشه انیمه جانه من
کلی میخندید :D
یوزرا خودشونو گذاشتن جایه شخصیتای کارتونی مثه ناروتو
اینا چند سالشونه واقن؟؟؟
شاهه دیوونه ها برادرشیانم که رفت به سلامتی

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
ربط چین به نام کاربری رو من نگرفتم! (یه کم توضیح لطفا)

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
ربط چین به نام کاربری رو من نگرفتم! (یه کم توضیح لطفا)

اگه به نام های کاربری نگاه کنین اسامی چینی فراوانی رو خواهین دید ( فکر میکنم بیشترشون اسم هنرپیشه ها و شخصیتهای داستانهای چینیه) اگه به تاپیک های بخش هنر سربزنید بیشتر مشهوده.

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
اگه به نام های کاربری نگاه کنین اسامی چینی فراوانی رو خواهین دید ( فکر میکنم بیشترشون اسم هنرپیشه ها و شخصیتهای داستانهای چینیه) اگه به تاپیک های بخش هنر سربزنید بیشتر مشهوده.
مرسی از توضیحت

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

این همه کشور توی جهان هست، حتماً ما باید به چین و بعضی اوقات به روسیّه بند کنیم؟؟؟؟ :(

frog

Registered User
لایک‌ها
36
در مرود ایدی و آواتور و .. خوب شخصیه و بستگی به علاقه طرف داره .

ولی در مورد اون پول توز غیره خدایش بی انصافی می کنید ، نمی گم کاربرای نیستند که از این جور کارا بکن . ولی اینجا خبره اش خیلی بیشتره تقریبآ اکثره سوال های معقول به جواب میرسه . در مورد بعضی موارد هم خوب وقتی مثلا شما یه فیلم چیزی میخوای طرف مفت خوب نمیده که ( نمونش خودم"دی") یا اینکه بخوای یه وب سایت داشته باشی با دانش صفر نباید انتظار داشته باشی یکی بیاد و مرامی کلش رو انجام بده و هیچ انتظاری نداشته باشه .

در ضمن تاپیک مشارکت پی تی رو شما کجا دیدی تا حالا .

برید پی سی ببینید چه خبره ،همین تایپک رو اونجا میزدی میدی چی میشد تا پست نزدی n نفر میان و اسپم میزنن کلا تاپیک میره بیراهه . یه سری بخشاش که اصلا تعطیله تاپیک بزن تا n روز دیگه هم کسی نمیگه خرت به چند ،کسی نیست راهنماییت کنه . ولی بخش فیلمش که امین مدیریتش رو میکنه یه چیزه دیگه است . حرف نداره .

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
در مرود ایدی و آواتور و .. خوب شخصیه و بستگی به علاقه طرف داره .

ولی در مورد اون پول توز غیره خدایش بی انصافی می کنید ، نمی گم کاربرای نیستند که از این جور کارا بکن . ولی اینجا خبره اش خیلی بیشتره تقریبآ اکثره سوال های معقول به جواب میرسه . در مورد بعضی موارد هم خوب وقتی مثلا شما یه فیلم چیزی میخوای طرف مفت خوب نمیده که ( نمونش خودم"دی") یا اینکه بخوای یه وب سایت داشته باشی با دانش صفر نباید انتظار داشته باشی یکی بیاد و مرامی کلش رو انجام بده و هیچ انتظاری نداشته باشه .

در ضمن تاپیک مشارکت پی تی رو شما کجا دیدی تا حالا .

برید پی سی ببینید چه خبره ،همین تایپک رو اونجا میزدی میدی چی میشد تا پست نزدی n نفر میان و اسپم میزنن کلا تاپیک میره بیراهه . یه سری بخشاش که اصلا تعطیله تاپیک بزن تا n روز دیگه هم کسی نمیگه خرت به چند ،کسی نیست راهنماییت کنه . ولی بخش فیلمش که امین مدیریتش رو میکنه یه چیزه دیگه است . حرف نداره .

همین امین موذی خودمونو میگی ؟ :blink:

یانگول

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همش تقصیر این سریال مزخرف یانگول هست

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
برید بخشه انیمه جانه من
کلی میخندید :D
یوزرا خودشونو گذاشتن جایه شخصیتای کارتونی مثه ناروتو
اینا چند سالشونه واقن؟؟؟
شاهه دیوونه ها برادرشیانم که رفت به سلامتی

زیر هجده سال قدرت درک ظرافت و نکته بینی فرهنگ شرقی رو نداره!;)در ضمن در مورد توهینت چی بگم یه بچه زیر هجده سال که صد بار بخاطر فحش ناموسی و.. بن شده ارزش اینکه بهش جواب بهش بدمو نداره!!!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

ما ازدیم اسم ایدیمونو هرچی می خوایم بزاریم!نود درصد یوزرا اسم ایدشون غیر ایرانیه!حفظ زبان فارسی یعنی زحمتی که ما و بخصوص بعضی از یوزرا مثل پرشیانا می کشیدیم!تا مثلا از اسم خلیج فارس دفاع کنیم!من خودم تو همین فروم بخاطر اینکه به **** کشور بد بدیراه گفتم که چرا از فرهنگ فارسی دفاع نمی کنه بن شدم!اونوقت یکی با دویستا پست انگ وطن فروشی به ادم می زنه!
97.gif

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زیر هجده سال قدرت درک ظرافت و نکته بینی فرهنگ شرقی رو نداره!در ضمن در مورد توهینت چی بگم یه بچه زیر هجده سال که صد بار بخاطر فحش ناموسی و.. بن شده ارزش اینکه بهش جواب بهش بدمو نداره!!!
بابا ارزشمند
اولن من 18 سالمه خودتو نچیز برو تاپیکه تولدمو ببین
2ومن چیزیدم به هرچی شرقی با اون کارتوناشون
3ومن آنلی cascada

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
بابا ارزشمند
اولن من 18 سالمه خودتو نچیز برو تاپیکه تولدمو ببین
2ومن چیزیدم به هرچی شرقی با اون کارتوناشون
3ومن آنلی cascada

تو بالای هیجدهی!البته بعد از اینکه بچه ها بهت ایراد گرفتن که پونزده سالته یهو بزرگ شدی!:lol:
بعدم بچه ها چیز ندارن یا اقلا کوچولوئه تا چیزی رو بچیزن!
بعدشم راستی چی شد رفتی بیمس بن شدی بعدش گیر داده به فرهنگ شرق قبلش کاریمون نداشتی!

بالا