برگزیده های پرشین تولز

مدیران لطفا این تاپیک را بخوانند

Amir.Mansoury

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همه ما میدانیم که فروم پرشین تولز دارای رتبه اول در بین تالارهای فارسی زبان است. همه ما هم این تالار را دوست ، مدیرانشون هم دوست داریم . امیدوارم روز به روز به درآمد شرکتتان اضافه شود.
فقط یک سری نکته است که به صورت پیشنهاد به شما میدم.ولی امیدوارم جواب این تاپیکو بدین.
-----------
پیشنهاد اول:

این فروم چندین سال است که با این ظاهر و قیافه مونده. یکمی یکنواخت شده. اگر برایتان امکان دارد مثل انجمن مجید آنلاین پوسته این تالارو عوض کنید. البته انتظار داریم که برای این فروم یک قالب اختصاصی طراحی کنید.
اگر هم وقت نمیکنید که من به شما حق میدم،میتونید این کارو به بچه های همین فروم بسپارید. خداییش بچه های خوبی هستن.برای پیشرفت این قروم این کار را میکنند. حداقل یکم از لحاظ گرافیکی قویترش کنید.:p:rolleyes:

----------
پیشنهاد دوم:

فارسی سازی تالار خیلی خوب است ولی هنوز کلمات بسیاری به زبان اصلی هستش. من فارسی ساز کامل تر این فروم را دارم ولی نمیدانم چطوری برای شما بفرستم. به هر حال همانطور که از اسم سایت هم معلومه این یک سایت پرشین است پس باید کلمات پرشین بیشتر از غیر پرشین باشه دیگه:(

----------
پیشنهاد سوم:

بعضی از کاربران تو بعضی از تالارها اقدام به فحاشی میکنند که این باعث میشه کسایی که برای اولین بار از این تالار دیدن میکنند دلسرد شوند و نه تنها خودشون نظرشون راجب این فروم عوض مشیه بلکه ممکنه به دیگران هم این نظرشون القاء کنند. اگر ممکن است یک بخش درست کنید و این کاربران را آنجا معرفی کنید تا ادب بشوند.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینها پیشنهادات این برادر کوچیکتان است. امیدوارم سرافراز و موفق باشید.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
جواب 1و2 به مدیرا مربوط نمیشه به ادمین ها ربط داره !
ولی 3 , شما هروقت دیدید کسی فحاشی کرده , پستش رو بد ریپورت بدید باهاش برخورد میشه ;)

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

ممنون از لطفتون.

پیشنهاد اول ، والا من خودم شخصا این تمپلیت رو خیلی می پسندم. این دیگه سلیقه ایست. البته خوب این تمپلیت ضمنا ساده است و سبک. حالا تا نظر بقیه دوستان چی باشه.

پیشنهاد دوم ، ما معتقدیم بسیاری از کلمات فارسی نشند بهتره. قبلا هم در این مورد بحث شده و به این نتیجه رسیدیم که همینجوری بمونه بهتره. دیگه همه می دونن Quick Reply یعنی چی اتفاقا شاید ترجمه فارسیش گاهی وقتا آدم رو بیشتر گیج کنه. ضمنا ما خودمون نسخه کامل فارسی شده VB رو داریم ولی این رو بیشتر ترجیح میدیم.
حرفه ای تره.

پیشنهاد سوم ، کاربری که اقدام به فحاشی می کنه کلا باید دسترسیش به فروم قطع بشه. مدیران و ادمین ها به شدت با این موضوع برخورد می کنند. شما هم موردی دیدید یک دکمه هست زیر هر پست برای گزارش کردن اون پست به مدیر ، مطمئن باشید مدیران سریعا رسیدگی می کنند.

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
پیشنهاد دوم ، ما معتقدیم بسیاری از کلمات فارسی نشند بهتره. قبلا هم در این مورد بحث شده و به این نتیجه رسیدیم که همینجوری بمونه بهتره. دیگه همه می دونن Quick Reply یعنی چی اتفاقا شاید ترجمه فارسیش گاهی وقتا آدم رو بیشتر گیج کنه. ضمنا ما خودمون نسخه کامل فارسی شده VB رو داریم ولی این رو بیشتر ترجیح میدیم.
حرفه ای تره.
.
:blink::blink::blink:

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اینقدر تعجب داشت ! ؟

مثلا به نظر شما مانیتور بهتره یا صفحه نمایش ؟!
یا مثلا Desktop بهتره یا میز کاربری. می دونید یک چیزهایی وقتی فارسی می شن فهمشون سخت تر می شه. چون کلمات تخصصی هستند. ضمنا کسایی که توی این فروم می یان و می رن اینقدر انگلیسی بلدند که بتونن از امکانات استفاده کنند بدون اینکه نیاز باشه همه چیز فارسی بشه.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
برا بعضی کلمات نمیشه معادل فارسی درست حسابی پیدا کرد!
یعنی فارسی اون کلمه زیاد جالب نمیشه , به خاطر اون انگلیسی بهتره !

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
اینقدر تعجب داشت ! ؟

یا مثلا Desktop بهتره یا میز کاربری. می دونید یک چیزهایی وقتی فارسی می شن فهمشون سخت تر می شه. چون کلمات تخصصی هستند. ضمنا کسایی که توی این فروم می یان و می رن اینقدر انگلیسی بلدند که بتونن از امکانات استفاده کنند بدون اینکه نیاز باشه همه چیز فارسی بشه.
به عنوان یکی از کاربران کاملا تایید میکنم

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
اینقدر تعجب داشت ! ؟

دقیقاً همینقدر تعجب داشت!

مانیتور یا صفحه نمایش یه چیزیه که همه میفهمن!
اما همه معنی Quote رو میدونین؟! چند نفر میدونن؟چند درصد از دفه اول دومه انجمن دیدن میدونن؟ و یا کسی هست که معنی نقل قول رو ندونه چیه؟

استفاده از متن "ارسال پاسخ" برای همه قابل درکه! اصلا بدیهیه کسی ندونه...
و همینطور کلمه "ویرایش" ، "تاریخ عضویت" ، "محل سکونت" ، "پیش نمایش" بنظرتون اینا کلماتی هستند که گنگ و مشکل هستند که لغت انگلیسی اون رو ارجهیت دادید؟ا
علاوه بر اون صفحات کنترل پنل کاربران ، و منوهایش که تمام انگلیسی هستند و گاهاً توضیحاتشان بصورت جمله هست نه تک کلمات!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
مدیرا خواهشن یکی این تاپیکو ببینه
http://forum.persiantools.com/t76961-page207.html
20 صفحه اخرش فقط 1 نفر داره پست میده!
واقعا هدف از این کار چیه؟!
من بالای 20 بار ریپورت دادم پی ام دادم ولی هیچی به هیچی!
فقط خواهشن یه نگاه بکنید!

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
مدیرا خواهشن یکی این تاپیکو ببینه
http://forum.persiantools.com/t76961-page207.html
20 صفحه اخرش فقط 1 نفر داره پست میده!
واقعا هدف از این کار چیه؟!
من بالای 20 بار ریپورت دادم پی ام دادم ولی هیچی به هیچی!
فقط خواهشن یه نگاه بکنید!

از عجایب است !!!

این تاپیک در بخش بازیهاست در قسمت بازیهای آنلاین . . .

ایشون هم در حال اعلام آمار مبارزات و . . . روزانه هستند . . .

البته ظاهرا هیچ شخصی با ایشون همراه نشده !!!

شاید یک نوع اسپم . . .

:blink:

بالا