برگزیده های پرشین تولز

اسكريپت دانلود لينك مستقيم از رپيدشير-راهنمايي

mahdii65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان، اميدوارم شاد و سلامت باشيد
من هميشه مشكل دانلود از رپيد شير و داشتم و دارم تا چند وقت پيش كه بين گشتن تو اينترنت با سايتهايي آشنا شدم كه لينك دانلود مستقيم از رپيدشيرو ميدادن و ميشد فايلهارو دانلود كرد. بدون هيچ محدودييتي. درست مثل وقتي كه اكانت داريد. منتها مشكلات زيادي هم دارند اين سايتها چون مجاني هستند و كاربران زيادي دارند عملا خيلي براي دانلودهاي زياد مناسب نيستد. (اگه بخواهي با اين سايتها كار كنيد فقط كافيه عبارت rapidshare premium link generator رو گوگل كنيد. سايتهاي زيادي پيدا ميشن)
فهميدم كه اين كارو با يه اسكريپت انجام ميدن كه كوكي هاي لازمو رو سرور خودشون ميگيرن و شما از لينك ايجاد شده استفاده ميكنيد. خيلي جاها اين اسكريپتو ميفرختند ولي من تونستم اين اسكريپتو مجاني پيدا كنم.(خيلي هم سخت نبود! )
حالا فقط يه مشكل دارم. چون زياد از برنامه نويسي تحت وب و php و SQL server نميدونم ميخواستم بدونم كسي ميتونه راهنماييم كنه چطور از اين فايلها استفاده كنم؟ البته تو خود فايل يه readme بود كه اونو انجا ميذارم. اسكريپتو هم ميذارم كه اگه كسي مايل بود استفاده كنه. فقط اگه كسي ميدونه بايد چطور ازش استفاده كرد لطف كنه و اينجا بزاره واقعا ممنون ميشم.
فقط دقت كنيد كه من تقريبا در اين زمينه صفر هستم و بايد جزيياتو خوب برام روشن كنيد لطفا!! مثلا روي چجور سروري بايد باشه. براي عوض كردن اكانت چجوري بايد عمل كرد؟ و ...
اميدوارم اين اسكريپت به همراه توضيحات شما بدرد ديگران هم بخوره.
با اميد شادي و سلامتي.

توضيحات داخل فايل:
1) Edit config.php
2) Upload the script
3) Create new MySQL database
4) Dump sql.txt to your MySQL database
5) Open sql2.txt and edit RS user/pass
6) Dump sql2.txt to your MySQL database
====================
مديران عزيز اگه فكر ميكنيد جاي اين تاپيك رو عوض كنيد بهتره و راحتتر بدست اهل فن ميرسه لطفا مضايقه(املاش درسته؟) نفرماييد.

فایل های ضمیمه

• rs.com_gen_1.1.rar
    6.3 KB · نمایش ها: 67
  • rs.rar
    20.2 KB · نمایش ها: 58

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
در درجه اول شما نیاز به یه هاست قوی دارید تا بتونید این اسکریپت را روی اون نصب کنید ( چون این اسکریپت فشار زیادی به سرور میاره )

بتون توصیه می کنم اگه فقط می خواهید از رپید شیر روی کامپوترتون دانلود کنید یه اکانت بخرید خیلی ارزون تر و به صرفه تر هست براتون ! چون حتی می تونید با یکی از دوستانتون اکانت رپید شیر به صورت شریکی بخرید :)

mahdii65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بتون توصیه می کنم اگه فقط می خواهید از رپید شیر روی کامپوترتون دانلود کنید یه اکانت بخرید خیلی ارزون تر و به صرفه تر هست براتون ! چون حتی می تونید با یکی از دوستانتون اکانت رپید شیر به صورت شریکی بخرید :)

سلام دوست عزيز. ممنون كه جواب دادي ولي گويا به چند نكته توجه نكردي. اول اينكه من اگه بخوام اين سايتو راه بندازم (البته برا استفاده شخصي خودم و چندتا از دوستام) باز هم بايد اكانت رپيد شير بخرم. فرقش اينه كه با اين كار خود سيستم سرور از اكانت استفاده ميكنه.
سيستم سرور هم بايد چند ويژگي داشته باشه. رم بالا و CPU قوي و پهناي باند هم بايد بالا باشه ولي نيازي به فضاي زياد نيست. از طرفي بايد band width رو نامحدود گرفت چون ممكنه خود سرور شما رو به عنوان band width consumer بشناسه و IP سايت رو band كنه يعني ديگه اجازه نده شما از سايت transfer كنيد.
خوب اين مشكلاتو ميشه حل كرد ولي مشكل اصلي من راه اندازي و استفاده از اين اسكريپت هست. چون اطلاعاتي در اين زمينه وب ندارم. مشكل اصلي من هم از اين ناشي شده كه rapidshare روي اينترنت من فيلتره. لازم ميدونم كه بگم من پشت يه پراكسي هستم و مسلما نميتونم از يه anonymous proxy ديگه استفاده كنم.(از LAN استفاده ميكنم كه پراكسي داره و نميشه كاريش كرد يا من نتونستم كاريش كنم.)
ممنون ميشم كسي بتونه كمك كنه.

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
نگاه کنید
اگر برای استفاده خصوصی می خواهین رپیدلیچ خیلی گزینه بهتری هستش
این اسکریپ با یوزر نیم و پسوردهای واقعی رپید کار میکنه
شما اول باید sql را اینجکت کنید تا جداولش ساخته بشه
بقیه مراحل نصبش رو اگر قدم به قدم از روی همون راهنما نصب کنید به راحتی روی سرور نصب میشه

mahdii65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز. ممنون از جوابت.
ولي من عرض كردم من از وب و SQL و database فقط اسماشونو بلدم. حتي نميدونم كدوم نرم افزار چكار ميكنه.
لطفا همون قدم به قدمشو برام بنويسين.
من بايد چه نرم افزارايي داشته باشم و چه فايلهايي رو توش چيكار كنم!!؟؟
من فقو مبتدي هستم. راستش وقتشو ندارم كه بخوام حتي دنبال چندتا مطلب آموزشي جامع برم. به هر حال هر كس تو يه زمينه كار ميكنه ديگه. ممنون ميشم كامل برام توضيح بدين. از اولِ اول plz!!
چطور بايد راه اندازي كنم. چطور upload. يا اگه فكر ميكنيد همون leecher كارمو انجام ميده اونو وضيح بدين. فقط در نظر داشته باشين كه خود rapidshare.com براي من فيلتر شده.
با تشكر قبلي.
با آرزوي شادي و سلامتي.

mahdii65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. فكر نميكنم بشه.
چون هم PHP ميخواد كه كم سرور رايگان پيدا ميشه كه داشته باشه. در ضمن شما اگه دانلودر خفني باشي نياز به band width زياد داري كه فكر نكنم بشه. و هزارو يك محدوديت ديگه كه سرورهاي رايگان دارند.

بالا