برگزیده های پرشین تولز

وقت حذف تک درس رسیده . اما من باید 2 درس را حذف کنم :( لطفا راهنمایی کنید

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من امتحان میانترم یکی از درسهام رو خیلی خراب کردم و مجبورم حذفش کنم مگرنه 100% میفتم
یک درس دیگه هم هست که غیبت خیلی دارم . و استاد گفته اگه حذف نکنم صفر بهم میده

من در حال حاضر مجبورم که 2 درس را حذف کنم ! :( چه کار کنم ؟ راهنماییم کنید :(:(:(

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
اگه آزادی سر هیچکدوم از امتحانا نرو تا سه درس خود به خود حذف آموزشی میشی به همین راحتی

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
منه بدبخت این ترم فقط 14 واحد گرفتم !
حالا میخوام یه سه واحدی حذف کنم !
بدبخت شدم !!!

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
بدبخت شدم !!!
هم دردیم (تقریبا)
من 19 گرفتم. یدونه یک واحدی به خاطر غیبت حذف شد که چون عملی بود 23000 تومن پرید
یه 3 واحدی هم خودم حذف کردم (چون استاد لطف فرمودن جلسه آخر گفتن به خاطر غیبت زیاد میندازمت)
شد 15 واحد!:(
یه سه واحدی دیگه هم هست که نیم ترم غیبت داشتم. نصف کلاسهارو هم نبودم. (حذفم نکرده ولی معلومه که میفتم)
همش تقصیر این مصاحبه رشته دریانوردی هست.
مسخرشو در آوردن تازه بعد 6 ماه میخوان پونزدهم جوابشو بدن.(دعا کنید قبول شم، از اینجا انصراف بدم برم دریانوردی :D)
حالا خوبه تمام غیبتهام دلیل داشت(نیمه موجه بود)!

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بدبخت شدم !!!
منم 14 واحد دارم. می خوام یه سه واحدی رو حذف کنم، عین شما!
یه عده می گن معدلت خوب باشه هیچ کس حرفی نمی تونه بزنه. یادمه یکیم گفت اگه به خاطر حذف واحدات کمتر از 12 شه مشکلی نیست.

من حساب کردم دیدم این درسه رو 200 درصد می افتم! اگر افتادم 11 واحد و اگر با 10ی چیزی پاس کردم 14 واحدو پاس می کنم و ترم بعد 20 واحد بر می دارم که سرجمع میشه 34 واحد. اما اگه حذفش کنم 100 درصد از درسای دیگه معدل بالای 17 میارم که ترم بعد 24 واحد بر می دارم که با هم میشه 35 واحد. خوب این بهتره واسم.

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی میدانه که اگه به خاطر حذف واحدات کمتر از 12 شه مشکلی پیش میاد یا نه ؟

میشه خودم رو بزنم به مریضی و اینجوری یه درس رو حذف کنم ؟

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
کسی میدانه که اگه به خاطر حذف واحدات کمتر از 12 شه مشکلی پیش میاد یا نه ؟
اگر دانشجوی دانشگاه آزاد باشی باید عرض کنم که هیچ مشکلی پیش نمیاد.
شما مجاز هستید تا 3 تا درس رو سر جلسه امتحان غیبت کنید و بدون تشکیل کمیته و در خواست دانشجویی این سه درس بخ خودی خود حذف می شه.
این رو هم بگم که توی بعضی از واحد ها بهدلیل اینکه مسیولین نمی خوان که بچه ها درس هاشون رو اینجوری حذف کنند این قانون رو منکر می شن.
بریا حذف بیش از سه درس(یه جا دیدم که می گفتند 5 درس!) باید درخواست دانشجویی بنویسید تا توی شورای دانشگاهتون بررسی بشه(باید مدرک هم ارایه بدید ...بیماری یا فوت بستگان یا مسافرت های اجباری مثل حج)
اما مطمینم تا 3 درس هیچ مشکلی پیش نمیاد حتی اگر 1 واحد براتون باقی مونده باشه و جالب هم هست که بدونید اگر همون یه درس (مثلا وصایای امام) رو فقط با نمره 18 پاس کنید معدل ترمتون 18 هست و دانشگاه موظف هست ترم بعد بهتون 24 واحد درس ارایه کنه
البته یه چیزهایی هم در مورد یه قانون جدید شنیدم که فقط در صورتی می تونی توی یه ترم 24 تا واحد برداری که حداقل 12 واحد پاس کرده باشی و معدلت کمتر از 17 نباشه!

آبراهام_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما مجاز هستید تا 3 تا درس رو سر جلسه امتحان غیبت کنید و بدون تشکیل کمیته و در خواست دانشجویی این سه درس بخ خودی خود حذف می شه.
این رو هم بگم که توی بعضی از واحد ها بهدلیل اینکه مسیولین نمی خوان که بچه ها درس هاشون رو اینجوری حذف کنند این قانون رو منکر می شن.
بریا حذف بیش از سه درس(یه جا دیدم که می گفتند 5 درس!) باید درخواست دانشجویی بنویسید تا توی شورای دانشگاهتون بررسی بشه(باید مدرک هم ارایه بدید ...بیماری یا فوت بستگان یا مسافرت های اجباری مثل حج)
اما مطمینم تا 3 درس هیچ مشکلی پیش نمیاد حتی اگر 1 واحد براتون باقی مونده باشه و جالب هم هست که بدونید اگر همون یه درس (مثلا وصایای امام) رو فقط با نمره 18 پاس کنید معدل ترمتون 18 هست و دانشگاه موظف هست ترم بعد بهتون 24 واحد درس ارایه کنه
البته یه چیزهایی هم در مورد یه قانون جدید شنیدم که فقط در صورتی می تونی توی یه ترم 24 تا واحد برداری که حداقل 12 واحد پاس کرده باشی و معدلت کمتر از 17 نباشه!
دانشجوی سراسری هستم :(

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
البته توی دانشگاه ازاد اصلا قانونی وجود نداره.........هر واحدی هر جور دوست داره عمل میکنه!!!!!

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
یه چیز یک کمی عجیب!
دوست من ترم قبل معدلش بالای 17 شد و این ترم 24 واحد برداشت (سراسری) بعد به دلیل فعالیت های با لای اجتماعی و غیبت سر کلاس چند تا از استاد ها گفتند برو حذق کن، خودش هم چندتا دیگر رو می خواست حذف کنه، خلاصه از 24 واحد چند هفته پیش به 8 واحد رسید!!! گفتم چه شکلی این کارو کردی؟ گفت از وزارت خونه (تهران ) نامه گرفتم
گفتم از اونجا چه شکلی نامه گرفتی گفت بماند!

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
یه چیز یک کمی عجیب!
دوست من ترم قبل معدلش بالای 17 شد و این ترم 24 واحد برداشت (سراسری) بعد به دلیل فعالیت های با لای اجتماعی و غیبت سر کلاس چند تا از استاد ها گفتند برو حذق کن، خودش هم چندتا دیگر رو می خواست حذف کنه، خلاصه از 24 واحد چند هفته پیش به 8 واحد رسید!!! گفتم چه شکلی این کارو کردی؟ گفت از وزارت خونه (تهران ) نامه گرفتم
گفتم از اونجا چه شکلی نامه گرفتی گفت بماند!
چه جالب!!!!!
آزاد بود که راحت می رفت.

بالا