برگزیده های پرشین تولز

یه سوال از همه دوستانی که اطلاعاتی در مورد پاکت پی سی دارند....

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
یکی از دوستانم یه گوشی qtek 9000 هداره که می خواد به من بفروشه.اما قیمتی که به من گفته خیلی پایین تز از حد معمول هست.
خودش می گه گوشی رو از دوبی اورده و جعبه هم نداره.
من می خوام گوشی رو ازش بگیرم اما می ترسم که خدایی نکرده دز...دی باشه.
من قصد این رو ندارم که اصلا توش سیم کارن بندازم.فقط می خوام به عنوان پاکت پی سی ازش استفاده کنم.
سوال من اینه:
اگر اصلا توی گوشی سیم کارت نندارم و خدایی نکرده گوشی دز...دی باشه باز هم امکان این که من توی درد سر بیفتم هست؟
مرسی

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
سلام بر دوست عزیز تهران جنوبی ... اگر بخوای از فون استفاده نکنی میتونی پاکت پی سی های بهتری بخری با پول کمتر . راستش مسئله گیر افتادن نیست ، چون اگه قرار باشه توی دردسر بیافتی اگه خدایی نکرده دزدی باشه ممکنه توی تاکسی طرف ببینتت ...
در ضمن یه چیزی رو بگم ، از دبی فقط آیمیتشو میشه گیر آورد نه کیوتک ...:blink:

--- TJ Forever ---
:D

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام بر دوست عزیز تهران جنوبی ... اگر بخوای از فون استفاده نکنی میتونی پاکت پی سی های بهتری بخری با پول کمتر . راستش مسئله گیر افتادن نیست ، چون اگه قرار باشه توی دردسر بیافتی اگه خدایی نکرده دزدی باشه ممکنه توی تاکسی طرف ببینتت ...
در ضمن یه چیزی رو بگم ، از دبی فقط آیمیتشو میشه گیر آورد نه کیوتک ...:blink:

--- TJ Forever ---
:D

کاملاً موافقم،اگه شما از جی اس ام دستگاه استفاده نمیکنید دستگاههای بهتری با قیمت پائینتر گیرتون میاد،در ضمن حتی اگه گوشی دزدی هم نباشه بازار فروش این گوشی زیاد جالب نیست،جعبه هم که نداره پس خودتون حسابشو بکنید دیگه :blush:
حالا حدود قیمتی رو که میخواد به شما بده رو بگید اگه خیلی پائین گفته باشه شاید ارزششو داشته باشه بگیرید :happy:​

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
راستش قیمتش خیلی پایینه!یعنی 40 درصد کمتر از قیمت یه پاکت پی سی دست دوم!که جی اس ام هم نداشته باشه.
یکی از دوستان می گفت حتی اگر سیم هم توش نندازی باز هم به مشکل می خوری چون شبکه گوشی رو می شناسه (منظورش تماس با پلیس و آتش نشانی و ...بود) و باز هم به مشکل می خوری.
من همیشه بد ترین شرایط رو فرض می کنم.
اگر خدایی نگرده گوشی دز..دی باشه و اگر توش سیم نندازم به درد سر می افتم یا نه؟

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
راستش قیمتش خیلی پایینه!یعنی 40 درصد کمتر از قیمت یه پاکت پی سی دست دوم!که جی اس ام هم نداشته باشه.
یکی از دوستان می گفت حتی اگر سیم هم توش نندازی باز هم به مشکل می خوری چون شبکه گوشی رو می شناسه (منظورش تماس با پلیس و آتش نشانی و ...بود) و باز هم به مشکل می خوری.

به نظر من، حالا كه اينقدر به اين چيز ها توجه داري ارزش نداره خودرو اذيت كني! به نظر من يه كم پول بيشتر بدي بهتره تا همش دلت بلرزه! تازشم! از نظر شرعي هم مشكل داره! يه آك بخر خودت رو راحت كن! ;):p

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
همه اینا بستگی به خودت داره اگه این احتمال رو میدی که دزدی باشه نگیر
راستی گوشی فقط جعبه نداره !!! یعنی بقیه چیزهاش هست ؟
چون اگه لوازمش کامل باشه احتمال دزدی بودنش خیلی کمه چون اگه بخواد لوازمشو جدا تهیه کنه کم کمش 150 تا 200 تومان پیادس که کمتر دزدی فکر کنم حاضر باشه همچین پولی بده بعد بیاد با قیمت پائین بفروشه. :lol:​

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
به نظر من، حالا كه اينقدر به اين چيز ها توجه داري ارزش نداره خودرو اذيت كني! به نظر من يه كم پول بيشتر بدي بهتره تا همش دلت بلرزه! تازشم! از نظر شرعي هم مشكل داره! يه آك بخر خودت رو راحت كن! ;):p

شدیدا تائید میشه:)

ولی از حق نگذریم که این قیمت خیلی وسوسه کننده هست:happy:

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
شدیدا تائید میشه:)

ولی از حق نگذریم که این قیمت خیلی وسوسه کننده هست:happy:

آره ها حسين جان!:p ولي من اصلا استرس رو دوست ندارم! فكر مي كنم كه آسودگي خيال بيشتر از اينها ارزش داشته باشه!;)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آره ها حسين جان!:p ولي من اصلا استرس رو دوست ندارم! فكر مي كنم كه آسودگي خيال بيشتر از اينها ارزش داشته باشه!;)

دقیقا"
من هم فکر می کنم اگر قیمت پایین هست؛از دو حالت خارج نیست؛یا اینکه دردسر زیادی داره که به خاطر خرابی و یا دزدی بودنشه که به دردسرش نمی ارزه و یا اینکه طرف مشکل داره که احتمال دومی کمتره؛

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

اگر سيم كارت روش نندازين شبكه هم بشناسدش واسه شما مشكلي پيش نمياد. ببينيد! اگر دزدي باشه و سيم كارت بندازين روش و مخابرات پيگيري كنه از روي شماره موبايل و آدرس محل رفتن قبض گير ميفتيد. حالا اگه سيم كارت نباشه پس آدرس و اسمي هم نيست در نتيجه كسي شما رو نمي تونه شناسايي كنه!
اما در هر صورت خريد اجناس دزدي از نظر انساني و اخلاقي صحيح نيست.

بالا