برگزیده های پرشین تولز

ترور وحشیانه بی نظیر بوتو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
اول از همه از مدیر این تاپیک گله دارم که در عرض 3 ساعت تاپیک قبلی با عنوان " بی نظیر بوتو ترور شد" را بست.
اگر احترام به ازادی بیان این است وای به حال ما ایرانیان که حتی در فضای مجازی اینترنت هم مجال صحببتهای متمدنانه نداریم.
بسته شدن تاپیک قبلی جز توهین به شعور اعضای فروم چیزی را ثابت نمیکند.
بگذریم امیدوارم این تاپیک هم به سرنوشت تاپیک قبلی دچار نشود.

من نیز مثل همه از شنیدن خبر بهت زده شده ام. دیدن آن تصاویر وحشتناک بعد از ترور و اینکه بی نظیر بوتو بعد از چندین سال دوری از وطن وارد کشورش شده و به سرعت ترور میشود دل هر انسان منصف و علاقه مند به دموکراسی و پیشرفت را به درد میاورد.

ترور بی نظیر بوتو بی شک پیروزی طالبان و تفکر طالبانی است. پیروزی جهل و خرافات است. بوتو را هر چند که گروه های تروریستی مذهبی ترور کردند ولی در حقیقت این جهل تعصب فقر و ناآگاهی مردم پاکستان است که مسبب این گونه رخ داد ها میشود.

فراموش نکنیم که ایرانیان نیز جدا از این قاعده نیستیم.
تا وقتی ریشه تعصب جهل و عدم مدارا با دیگران و دیکتاتوری در منطقه هست باید هم منتظر اینگونه رخدادها در منطقه باشیم.
دیدن مردم خشن و عصبانی با چهره هایی برافروخته که در حال اتش زدن وسایل عمومی و خیابانها در پاکستان هستند نشان میدهد که ما همه بیش از از هر چیزی به مدارا و تحمل عقیده دیگران نیازمندیم.

راستی یادتان هست که یکی از شعارهای اول انقلاب " میکشم میکشم آنکه برادرم کشت" بود؟

نظر شما چیست؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اول از همه از مدیر این تاپیک گله دارم که در عرض 3 ساعت تاپیک قبلی با عنوان " بی نظیر بوتو ترور شد" را بست.
اگر احترام به ازادی بیان این است وای به حال ما ایرانیان که حتی در فضای مجازی اینترنت هم مجال صحببتهای متمدنانه نداریم.
بگذریم امیدوارم این تاپیک هم به سرنوشت تاپیک قبلی دچار نشود.

من نیز مثل همه از شنیدن خبر بهت زده شده ام. دیدن آن تصاویر وحشتناک بعد از ترور و اینکه بی نظیر بوتو بعد از چندین سال دوری از وطن وارد کشورش شده و به سرعت ترور میشود دل هر انسان منصف و علاقه مند به دموکراسی و پیشرفت را به درد میاورد.

ترور بی نظیر بوتو بی شک پیروزی طالبان و تفکر طالبانی است. پیروزی جهل و خرافات است. بوتو را هر چند که گروه های تروریستی مذهبی ترور کردند ولی در حقیقت این جهل تعصب فقر و ناآگاهی مردم پاکستان است که مسبب این گونه رخ داد ها میشود.

فراموش نکنیم که ایرانیان نیز جدا از این قاعده نیستیم.
تا وقتی ریشه تعصب جهل و عدم مدارا با دیگران و دیکتاتوری در منطقه هست باید هم منتظر اینگونه رخدادها در منطقه باشیم.
دیدن مردم خشن و عصبانی با چهره هایی برافروخته که در حال اتش زدن وسایل عمومی و خیابانها در پاکستان هستند نشان میدهد که ما همه بیش از از هر چیزی به مدارا و تحمل عقیده دیگران نیازمندیم.

راستی یادتان هست که یکی از شعارهای اول انقلاب " میکشم میکشم آنکه برادرم کشت" بود؟

نظر شما چیست؟

سلام
من زیاد توی سیاست نیستم ولی کر شدم از بس توی شبکه های مختلف دارن میگن بی نظیر بتو ترور شد!
الان هر شبکه ای رو که باز کنید داره میگه بی نظیر بوتو ... ترور شد.
در ضمن مرگ بر طالبان و تفکر کثیفشون یه مشت احمق به تمام معنا که دعا میکنم خدا ریشه کنشون کنه.
من این شعاری که اینجا نوشتی رو تحت شرایطی قبول دارم. ولی لطفا ربطشو به یه سیاست مدار خارجی بگید.
بی نظیر بوتو هم یه سیاست مدار بود!
به هر حال منم میگم اگه انسان خوبی بوده خدا بیامرزتش! از صمیم قلب میگم!

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
شـــد که شـــد !!! ... این وسط چه ضرری به من یا به شما میخوره ؟

قــرار بود حقوق ماهیانه شما رو بده یا آینده شما رو بسازه ؟

viaci

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انسان شریفی بود
شب جمعه هم مرده
جاش تو بهشت است
یک خانم توی هیاهوی مذهبیون شیعه افراطی مثل ج.ا.ا خیلی حرفه بیاد رییس جمهوری بشه

راستی من یک مجله پاکستانی دارم قدیمی است مربوط به زندگی شخصی و بچه ها بی نظیر بوتو
هرکسی خواست بخره پی ام بده

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968

چه جالب ...

من مجبورم طبق قوانین فروم اقدام کنم. ( نه علاقه شخصی ) و تاپیک ها و بجث های سیاسی خلاف مقررات فروم هست . بهتره شما نیز برای آزادی بیانتون جای دیگری را پیدا کنید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا