برگزیده های پرشین تولز

ایا با طرح خاموشی گوشی های موبایل در 24 بهمن ماه موافقید ؟

آیا با طرح خاموشی گوشی های موبایل در 24 بهمن ماه موافق هستید ؟

• بلی

Votes: 11 64.7%
  • خیر

Votes: 4 23.5%
  • نظری ندارم

Votes: 2 11.8%

• Total voters
    17

69_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1 : دولت حرفش اینه که ما از هزینه های تماس ها راضی هستیم و کسی شکایتی نداره
2 : این کار هیچ لطمه ای به دولت نخواهد زد
3 : این کار فقط به خاطر این هست که ما ثابت کنیم واقعا به این هزینه های گذاف اعتراض داریم
4 : اگه موافق نیستین یاد اون خط دولتیتون بیفتین که به خاطر دقیقه ای 100 تومان و هر اس ام اس 15 تومان قطع شده

دوستانی که میخوان همکاری کنن اگه سایت یا وبلاگی دارن این خبر رو هر چه سریعتر اعلام کنن یا توی انجمن های دیگه پخش کنن
خدمت دوستانی هم که نمیدونن بگم که با این طرح از ساعت 6 صبح تا 18 بعد از ظهر تمام ایرانی ها قراره که گوشی هاشونو خاموش کنن.

همتونو دوست دارم
موفق, سربلند, پیروز,شادکام و ایرانی باشید

بدرود

ویرایش > لطفا دوستانی که موافق این طرح نیستن جواب مبحث رو ندن فقط در رای گیری شرکت کنن

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
1 : دولت حرفش اینه که ما از هزینه های تماس ها راضی هستیم و کسی شکایتی نداره
2 : این کار هیچ لطمه ای به دولت نخواهد زد
3 : این کار فقط به خاطر این هست که ما ثابت کنیم واقعا به این هزینه های گذاف اعتراض داریم
4 : اگه موافق نیستین یاد اون خط دولتیتون بیفتین که به خاطر دقیقه ای 100 تومان و هر اس ام اس 15 تومان قطع شده

دوستانی که میخوان همکاری کنن اگه سایت یا وبلاگی دارن این خبر رو هر چه سریعتر اعلام کنن یا توی انجمن های دیگه پخش کنن
خدمت دوستانی هم که نمیدونن بگم که با این طرح از ساعت 6 صبح تا 18 بعد از ظهر تمام ایرانی ها قراره که گوشی هاشونو خاموش کنن.

همتونو دوست دارم
موفق, سربلند, پیروز,شادکام و ایرانی باشید

بدرود

جامعه ما مثل فرانسه نیست که بشه با اعتراض و اعتصاب بشه کاری کرد ، اینجا ایرانه.... این کارا خریدار نداره
نمیگم مام ساکت باشیم ، و لی اینجور تیتیش بازی ها تا وقتی که برای دولت هیچ ضرری نداشته باشه ، تاثیر نداره ، آب از آب تکون نمیخوره
ضرر دولت ما هم با این یه روز دو روز قطع کردنا نیست ، اون وقتای که 1 میلیون تومن پول نقدتون رو بلوکه میکرد و یه سال بعد سمیکارت میداد اونقدر سود کرده که این چیزا براش هیچه...
اینجا ایرانه ....

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
که با این طرح از ساعت 6 صبح تا 18 بعد از ظهر تمام ایرانی ها قراره که گوشی هاشونو خاموش کنن.
عجب........

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
این طرح ها به نظر من هیچ فایده ای نداره !

چون اولا هیچ وقت هماهنگ نمی شه ... به شخصه تا حالا 10 تا تاریخ مختلف برای اجرای این طرح شنیدم!

دوما ملت با موبایل هاشون کار می کنند! خاموش بودن یه روز تلفن همراه یعنی خوابیدن کلی از کارها ...

پس فکر می کنم فقط خودتون را با این طرح ها خسته می کنید

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
چی بگم با اینکه میدونم فرقی نداره من خاموش میکنمگوشیمو

69_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یکی از دوستان که عربی بلده بیاد به عربی بنویسه
مثل اینکه تعدادی از دستان نفهمیدن

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
یکی از دوستان که عربی بلده بیاد به عربی بنویسه
مثل اینکه تعدادی از دستان نفهمیدن
جان؟!
167.gif

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
این کارها برای اپراتورهای خصوصی خارجی شاید جواب بده ولی اپراتور ایرانی اون هم دولتی...!!
صد میلیارد هم ضرر بدن عین خیالشون نیست

تائيد ميشه
كار از اينا به دره من يه بار با يكي از كاربرا(متاسفانه اسمش يادم نيست)كه خيلي از دست مخابرات شاكي بود شروع كرديم يه طرح ريختيم واسه حال گيري مخابرات كه متاسفانه منجر به بن شدنش شد:f34r: شايد اگه مذاكرات به نتيجه رسيده بود يه حال اساسي به مخابرات داده بوديم:lol:....

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
خودتون رو حتی با بحث کردن راجبه این موضوع خسته نکنید !! :D

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من موافق این طرح هستم. البته اگه تاریخ مشخص و تبلیغ شده ای برای این کار وجود داشته باشه. درسته که به شخصه امیدم به تاثیر گزار بودن این حرکت بسیار بسیار کمه اما همین که مفت خور های این مملکت بدونند که افراد زنده ای هنوز در این مملکت وجود دارند که اعتراض میکنند برام کافیه و به نظرم ارزشش رو داره که یک روز تمام موبایلم رو خاموش کنم...

بالا