برگزیده های پرشین تولز

ایمیل مارکتینگ

goldbazar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اعجاز تبلیغات با ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ جدیدترین شیوه تبلیغات در دنیای پیشرفته ی امروزی میباشد واکثر سایتهای اینترنتی وشرکتها خصوصا در کشورهای آمریکا ژاپن وچین از این شیوه ی نوین جهت معرفی خود استفاده میکنند زیرا علاوه بر اینکه نسبت به دیگر روشهای تبلیغات فوق العاده ارزانتر است وجنبه های روانی مثبت نیز ایجاد میکند . زمانی که ایمیل شما مستقیما از طرف شما به شخص گیرنده ارسال شود این احساس در آن شخص بوجود می آید که به او احترام گذاشته شده و توجه و علاقه او به ایمیل دریافتی بیشتر خواهد شد.
تبلیغات آنلاین امروزه در سراسر جهان به عنوان یکی از بهترین روشهای تبلیغات بکار میرود .این نوع تبلیغ در شرایط مختلف هم در مواردی که نیاز به یک تبلیغ سریع و انفجاری می باشد کاربرد دارد . وهم در تبلیغات گسترده ومستمر هنگامی که در اینترنت کار میکنید ایمیل وسیله ارتباطی اصلی شماست و در نتیجه این بازاریابی با ایمیل را یک ابزار با کارآمدی بالا می سازد و تقریبا هر کسی میتواند آنرا بکار ببرد. ثانیاً : در بازاریا بی با ایمیل به جای اینکه منتظر بمانید تا مشتریانتان سایت شما را از یک فهرست یا یک موتور جستجوگر پیدا کنند ،خودتان پیغامتان را برای آنها می فرستید .در واقع شما زمان و محتوای پیغامتان را تعیین میکنید .

سی دی 1 : 2.500.000 ایمیل ایرانی + برنامه های ارسال و آموزش ارسال با گوگل در روز تا 50 هزار ایمیل قیمت 10 هزار تومن

سی دی 2 : 11 میلیون ایمیل ایرانی + برنامه های ارسال قوی + فایلهای فارسی
قیمت : 15 هزارتومن

سی دی 3 (2 سی دی ): 340 میلیون ایمیل بین الملی + برنامه های ارسال + آموزش فارسی + آموزش آمارگیری ایمیلها و.....+برنامه صددر صد عملی برای ارسال به اینباکس
قیمت : 35 هزار تومان

تا قیمتها تموم نشده زود تماس بگیرید .
منتظرتان هستیم

ایمیل . ترافیک سایت . مارکتینگ . برنامه ارسال .
با ما باشید
تماس : 09141662349
وب سایت :
www.8gardoon.com

611

Registered User
لایک‌ها
0
ایمیل مارکتینگ جدیدترین شیوه تبلیغات در دنیای پیشرفته ی امروزی میباشد

ببینید اگر می خواهید سی دی هاتون رو بفروشید ، لازم نیست قبل از اون برای خواننده ی مطالبتون جک تعریف کنید.

ایمیل مارکتینگ یا اسپم کردن ، از وقتی سرویس ایمیل بوجود اومد ، اختراع شد.

واکثر سایتهای اینترنتی وشرکتها خصوصا در کشورهای آمریکا ژاپن وچین از این شیوه ی نوین جهت معرفی خود استفاده میکنند

اکثر سایت ها و شرکت های درپیت.

زیرا علاوه بر اینکه نسبت به دیگر روشهای تبلیغات فوق العاده ارزانتر است وجنبه های روانی مثبت نیز ایجاد میکند . زمانی که ایمیل شما مستقیما از طرف شما به شخص گیرنده ارسال شود این احساس در آن شخص بوجود می آید که به او احترام گذاشته شده و توجه و علاقه او به ایمیل دریافتی بیشتر خواهد شد.

من که شخصا ، این ایمیل ها رو اسپم میکنم ، و به حال صاحب سایت تاسف می خورم که اینقدر بدبخت هست ، که

برای معرفی کالای خودش ، به حریم خصوصی من وارد میشه و باعث میشه من نتونم ایمیل های ضروری ام رو پیدا

کنم.

تبلیغات آنلاین امروزه در سراسر جهان به عنوان یکی از بهترین روشهای تبلیغات بکار میرود .این نوع تبلیغ در شرایط مختلف هم در مواردی که نیاز به یک تبلیغ سریع و انفجاری می باشد کاربرد دارد . وهم در تبلیغات گسترده ومستمر هنگامی که در اینترنت کار میکنید ایمیل وسیله ارتباطی اصلی شماست و در نتیجه این بازاریابی با ایمیل را یک ابزار با کارآمدی بالا می سازد و تقریبا هر کسی میتواند آنرا بکار ببرد. ثانیاً : در بازاریا بی با ایمیل به جای اینکه منتظر بمانید تا مشتریانتان سایت شما را از یک فهرست یا یک موتور جستجوگر پیدا کنند ،خودتان پیغامتان را برای آنها می فرستید .در واقع شما زمان و محتوای پیغامتان را تعیین میکنید .

کاملا برعکس ،اسپمینگ یکی از منفور ترین شیوه های تبلیغات هست ، و کاربران از این ایمیل ها فرار میکنن،و

شرکت های مثل جی میل و یاهو دارند ،حداکثر تلاششون رو میکنن ، که سریعتر ایمیل های اسپم رو تشخیص دهند و آنها به اینباکس راه پیدا نکنن.

سی دی 1 : 2.500.000 ایمیل ایرانی + برنامه های ارسال و آموزش ارسال با گوگل در روز تا 50 هزار ایمیل قیمت 10 هزار تومن

سی دی 2 : 11 میلیون ایمیل ایرانی + برنامه های ارسال قوی + فایلهای فارسی
قیمت : 15 هزارتومن

سی دی 3 (2 سی دی ): 340 میلیون ایمیل بین الملی + برنامه های ارسال + آموزش فارسی + آموزش آمارگیری ایمیلها و.....+برنامه صددر صد عملی برای ارسال به اینباکس
قیمت : 35 هزار تومان

تا قیمتها تموم نشده زود تماس بگیرید .
منتظرتان هستیم

ایمیل . ترافیک سایت . مارکتینگ . برنامه ارسال .
با ما باشید
تماس : 09141662349
وب سایت :
www.8gardoon.com

این رو هم باید بدونید ، شما از این 340 میلیون ایمیل که مثلا اگر بتونید بفرستید ، امکان اینکه حتی یک درصد این

ایمیل ها به اینباکس طرف برسد ، خیلی خیلی کم هست.حالا با هر نرم افزاری .

و اگر سایتتون رو در اون معرفی میکنید ، بهتر هست بدونید که گوگل شما رو به عنوان اسپمر میشناسه واین کار رتبه

ی سایت شما رو در سایت های جستجو ، کاهش میدهد.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اگر از طریق ایمیل تبلیغاتی بخواید یه سایتی رو معرفی کنید (اون هم با gmail، یاهو و ...) کار به کاهش رتبه تو موتور جستجو ختم نمیشه و به احتمال زیاد سایت بسته میشه.
به این صورت که اگر گزارش اسپم ها به یه حدی برسه یا خود گوگل، یاهو و ... تشخیص بدن که اسپم هست از طریق IP سایتی که تو ایمیل معرفی کردید، هاستیگ رو پیدا میکنن و IP میره تو black list و شرکت هاستیگ سایتتون رو میبنده و احتمالا حدود 100 دلار هم ازتون میگره (چون باید تقریبا این مقدار خرج کنن تا IP رو از black list خارج کنن.)

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
اگر از طریق ایمیل تبلیغاتی بخواید یه سایتی رو معرفی کنید (اون هم با gmail، یاهو و ...) کار به کاهش رتبه تو موتور جستجو ختم نمیشه و به احتمال زیاد سایت بسته میشه.
به این صورت که اگر گزارش اسپم ها به یه حدی برسه یا خود گوگل، یاهو و ... تشخیص بدن که اسپم هست از طریق IP سایتی که تو ایمیل معرفی کردید، هاستیگ رو پیدا میکنن و IP میره تو black list و شرکت هاستیگ سایتتون رو میبنده و احتمالا حدود 100 دلار هم ازتون میگره (چون باید تقریبا این مقدار خرج کنن تا IP رو از black list خارج کنن.)

خوب يعني هيچ راهي براي تبليغات گسترده ي يك سايت از طريق ايميل نيست ؟ كه حداقل بلك ليست نشيم . چون من براي سياست تبليغاتي سايتم خيلي رو اين روش حساب باز كرده بودم

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
شما باید ببینید سایتتون تو چه زمینه ای هست. بعد تو اینترنت بگردید ببینید چه شرکت هایی در این زمینه فعالیت میکنن و mailing list دارن (double opt-in) بعد به اونها پول بدید تا سایت شما رو هم تو newsletter خودشون معرفی کنن.

خوب يعني هيچ راهي براي تبليغات گسترده ي يك سايت از طريق ايميل نيست ؟ كه حداقل بلك ليست نشيم . چون من براي سياست تبليغاتي سايتم خيلي رو اين روش حساب باز كرده بودم

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
خوب سايت مورد نظر من كه مشخصا فروشگاه اينترنتيه . شما چه سيستمي رو پيشنهاد مي كنيد . با حداقل هزينه ارسال و فرستاده شدن ايميل به اينباكس و اسپم شناخته نشدن آدرس URL ؟

البته فروشگاه خودمون هم امكان خبرنامه داره اما مشكل اينجاست كه اولا ليست اعضامون فعلا خاليه ! ( سايت هنوز افتتاح نشده ) و دوم اينكه همين پيغام هاي معمولي هم مثل خوش آمدگويي هم به بالك ياهو ميره .

در ضمن من دنبال تبليغات گسترده هستم . نه براي مثلا چندصد نفر ...

earnofnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
salam
age kasi khast bekhare be manam pm bede ba ham bekharim , hadaghal injori arzontar miofte
:cool:
thx

jomeha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من حاضرم شراکتی بخرم - اگه 4 -5 نفر بشیم خوبه !

بالا