برگزیده های پرشین تولز

تو بخش معرفی وب سایتهای فارسی نمیشه تاپیک جدید زد ؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
والا اینطور که مدیر سابق اون بخش عنوان کردن ، با مشورت و موافقت ضمنی کاربرها این کار انجام شده ... الان شما می خوای تاپیک جدید بزنی ، درسته ؟ .... و به نظرت تاپیک های موجود ، پاسخگوی شما نیستن ، درسته ؟
169.gif
...

بذار من دقیق تر بررسی کنم ببینم قضیه چی بوده ؛ باشه ؟
detective.gif
...

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
والا اینطور که مدیر سابق اون بخش عنوان کردن ، با مشورت و موافقت ضمنی کاربرها این کار انجام شده ... الان شما می خوای تاپیک جدید بزنی ، درسته ؟ .... و به نظرت تاپیک های موجود ، پاسخگوی شما نیستن ، درسته ؟
169.gif
...

بذار من دقیق تر بررسی کنم ببینم قضیه چی بوده ؛ باشه ؟
detective.gif
...
راضی به زحمت شما نبودم .
میخواستم اولین فروشگاه عکس و تصاویر موضوعی رو معرفی کنم .

ممنونم.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ظاهرا مدیر سابق اون بخش نظرش این بوده که تاپیک جدیدی زده نشه و هر معرفی ای که قراره صورت بگیره ، در قالب همون تاپیک های موجود باشه .. گو اینکه مخالفت هایی هم با این نظر ایشون بوده ، بهرحال این کار انجام شده ...

بهرحال من می خوام یه یادداشت توی اون بخش واسه ادمین ها بذارم ، اگه میشه یه توضیح کوتاه بده تا منتقل کنم ... (منظورم اینه که معایب وضعیت فعلی چیه از نظرت)

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
ظاهرا مدیر سابق اون بخش نظرش این بوده که تاپیک جدیدی زده نشه و هر معرفی ای که قراره صورت بگیره ، در قالب همون تاپیک های موجود باشه .. گو اینکه مخالفت هایی هم با این نظر ایشون بوده ، بهرحال این کار انجام شده ...

بهرحال من می خوام یه یادداشت توی اون بخش واسه ادمین ها بذارم ، اگه میشه یه توضیح کوتاه بده تا منتقل کنم ... (منظورم اینه که معایب وضعیت فعلی چیه از نظرت)
ممنونم که پیگیرید .

خوب یکی از معایبش محدود شدن کاربر برای چند دسته بندی خاص هست و مشکلی که دارم این هست که این فروشگاه تازه تاسیس من که میخوام معرفیش کنم تو هیچ دسته بندی جای نمیگیره .
اما مزایایی هم داره این کار که نمیشه نادیده گرفت ، مثل جلوگیری از Spam کاربرها با تاپیک های بی مورد در اون بخش هست !

من چون فروشگاه گرافیک رو اولین بار تو این انجمن معرفی کردم ، میخوام اگر امکانش بازم وجود داشته باشه فروشگاه عکس رو هم برای اولین بار تو انجمن تو همین تاپیک معرفی کنم .

بازم تشکر

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
متوجه شدم ... مرسی از توضیح ...

من یادداشتی میذارم برای ادمین ها که بررسی کنن... ولی بهرحال شما کارت رو یه جوری راه بنداز ، چون مشخص نیست که در مدت زمان کمی به نتیجه برسه یا نه ...

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
متوجه شدم ... مرسی از توضیح ...

من یادداشتی میذارم برای ادمین ها که بررسی کنن... ولی بهرحال شما کارت رو یه جوری راه بنداز ، چون مشخص نیست که در مدت زمان کمی به نتیجه برسه یا نه ...
همین که پیگیرید و پیگیری میکنید یه دنیا ارزش داره از شما ممنونم .

تو بازارچه یه تاپیک میزنم اونجا معرفی میکنم فروشگاه رو .

با تشکر .

بالا