برگزیده های پرشین تولز

مشکل حساب بانکی با سن !

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
تصمیم دارم یه فروشگاه آنلاین راه بندازم .. قصد هم ندارم از این سیستمای مثل پرداخت استفاده کنم !
یه سیستم ساده .. + شماره حساب بدم واریز کنن پست کنم براشون
به علاوه هاست و دومین هم ایننجور بفروشم !و...

خب مشکل اینجاس که زیره 18 سالمه و بانک بهم اینمدل حساب رو نمیده !

تنها راهی که فعلا" به نظرم میرسه اینه که بابام برا خودش یه حساب وا کنه کارت سپهر صادرات بگیره و کارتشو بده به من
من شماره حساب سپهرو بدم به ملت واریز کنن برم از عابربانک بگیرم !
اما مشکل اینجاس که بابا هیچ جوره راضی نمیشه و بقیه هم تابع اون :((

راه دیگه ای برای یه شخص زیر 18 سال هست که یه حساب برا این کارا داشته باشه ؟:f34r:

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تنها راهی که فعلا" به نظرم میرسه اینه که بابام برا خودش یه حساب وا کنه کارت سپهر صادرات بگیره و کارتشو بده به من
اما مشکل اینجاس که بابا هیچ جوره راضی نمیشه و بقیه هم تابع اون
عجب! چرا راضی نمیشه؟ حتما فکر میکنه ممکنه واسش دردسر درست بشه.
پسر عمو ، پسر خاله ... نداری؟
تصمیم دارم یه فروشگاه آنلاین راه بندازم .. قصد هم ندارم از این سیستمای مثل پرداخت استفاده کنم !
البته اینجوری فروشت خیلی کم میشه و ارزش نداره.

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
نه مشکلش دردسر نیست !
میگه به درس و زندگیت برس ..
برا اینکه مشکل مالی ای هم ندارم ...
هرچقدر بخوام پول در اختیارم میذاره میگه دیگه فکر کسب در آمد نباش ..
اما خوب دلم میخواد یه مقداری خودم تجربه کنم ..
پسر عمو پسرخاله و .. حتی با اینکه حاضر شدم درصد بدم بهشون از ترس بابام کمک نکردن :d

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
چرا اجازه نمیده !؟ سه پیچ بشو دو روز نهار نخور سه روز خونه نیا اوکی میشه
پسر چندوم خانواده هستی؟

نقش شیطان رو قشنگ بازی کردم؟

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
خوب اگر پدرتون موافق نیست بهتره به حرف پدرتون گوش کنید و دنبالش رو نگیرید. احتمالا می خوان درس بخونید برای کنکور و درگیر این کارا نشید. به نظر من برای این جور کارا عجله نکنید، وقتی برید دانشگاه وقت برای اینکار ها زیاد دارید!

سلام
به علاوه هاست و دومین هم ایننجور بفروشم !و...

خب مشکل اینجاس که زیره 18 سالمه و بانک بهم اینمدل حساب رو نمیده !

اما مشکل اینجاس که بابا هیچ جوره راضی نمیشه و بقیه هم تابع اون :((

راه دیگه ای برای یه شخص زیر 18 سال هست که یه حساب برا این کارا داشته باشه ؟:f34r:

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
ای بابا شما که دارید صورت مساله رو پاک میکنین!

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
چرا اجازه نمیده !؟ سه پیچ بشو دو روز نهار نخور سه روز خونه نیا اوکی میشه
پسر چندوم خانواده هستی؟

نقش شیطان رو قشنگ بازی کردم؟

لول
پسر اول و آخر :d
جواب نمیده تست شده !
---

یه بنده خدایی اومده میگه من بران این کارو میکنم به شرطی که ماهی 5 درصد پولایی که تو اون ماهو دریافت کردی میگیرم برات حساب وا میکنم ..
میارزه ؟

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
لول
جواب نمیده تست شده !
---

یه بنده خدایی اومده میگه من بران این کارو میکنم به شرطی که ماهی 5 درصد پولایی که تو اون ماهو دریافت کردی میگیرم برات حساب وا میکنم ..
میارزه ؟

بستگی به خودت داره. به نظر من می ارزه.
حالا چی می خوای بفروشی. آدرس سایتت چیه؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اول اینکه بهش توضیح بده اصلا وقتی ازت نمیگیره که بخواد از درست بیوفتی.
دومین مرحله اینه که دنبال خواهر برادری چیزی باشی
سوم اینکه قید حساب بانکی رو بزنی و فقط تحویل درب منزل بدی و اینطوری پول رو هم موقع تحویل بگیری
آخر از همه اینکه بیخیال شو :دی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
لول
جواب نمیده تست شده !
---

میارزه ؟

سلام مگه چند سالته؟
من اولین حسابمو که توی بانک صادرات باز کردم 17 سالم هم نبود.
در ضمن خب تو الان دقیقا چی میخوای؟ به حساب بانکی با مرچنت گت وی؟ یا یه حساب بانکی خالی مثل سپهر و ...؟
اگه تهرانی شاید بچه های همین فروم بتونن برات باز کنن. البته اگه اعتماد کنی! مثلا من به تو کارت میدم بعد دسته چک دست خودمه. خلاصه پولا که زیاد شد یه چک میکشم و خدافظ شما! :lol:

hosin39

Registered User
لایک‌ها
0
ای بابا شما که دارید صورت مساله رو پاک میکنین!

خب بعضی از مساله ها صورتش پاک بشه بهتره :lol::lol:

وقتی از سیستم واریز وجه استفاده کنید فروشتون خیلی میاد پایین. :rolleyes:

وقتی هم شما با حساب یه نفر دیگه کار می کنید و فرد میگه 5 درصد میخواد به نظر من به صرفه نیست چون ریسک هم داره ... در واقع اون از شما 5درصد نمیگیره .... شما باید از اون 95 درصد بگیرید :rolleyes::rolleyes::rolleyes::blink:

به نظر من هم فعلاً کسب درآمد رو بزار کنار ... اگر هم می خوای در کنار درسات کاری بکنی برو یه کاری یاد بگیر مثل برنامه نویسی ... گرافیک .... فتوشاپ حرفه ای ... طراحی وب و .....
بعداً برای کسب درآمد وقت هست ولی به شرطی که از نظر فنی حرفی برای گفتن داشته باشی ;);)

شرمنده فضولی کردم :)

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
به نظر منم بشین درس ت رو بخون
وقت واسه تجربه کردن بسیار است

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نظر من هم فعلاً کسب درآمد رو بزار کنار ... اگر هم می خوای در کنار درسات کاری بکنی برو یه کاری یاد بگیر مثل برنامه نویسی ... گرافیک .... فتوشاپ حرفه ای ... طراحی وب و .....
بعداً برای کسب درآمد وقت هست ولی به شرطی که از نظر فنی حرفی برای گفتن داشته باشی ;);)

آقا چه حرف قشنگی زدی . ایشون درست میگن. الان وقتتو میذاری. دردسرشو میکشی بخاطر ماهی نهایت 100 تومن اگه در بیاد . اگه نیاد . که چی بشه ؟ پس فردا که نه وقت داشتی کاری یاد بگیری نه چیزی بلد بودی . اون موقع دیگه این 100 تومن نه در میاد نه بکارت میاد با این همه تورم. گرافیک و فتوشاپ رو هم بیخیال شو . همون بشین برنامه نویسی یاد بگیر. الان برو تو بازارچه . ببین یکی میاد 4 تا اسکریپت رو سر هم میکنه میده دست خارجیه 2000 دلار میگیره . خارجیه هم راضیه چون 1/4 پول اونجا رو داده شما هم که راضی هستی . با 2 ساعت وقت گذاشتن 2000 دلار در آوردی !

وقت واسه تجربه کردن زیاده .

امیدوارم از این تجربه بعضی از ماها درس بگیری .

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
میگم اگه از این خارجیا سراغ داشتید ما رو هم خبر کنید ;)
ولی در کل حرفتون تایید میشه. الان در نت تخصص حرف اول رو میزنه :)

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
میگم اگه از این خارجیا سراغ داشتید ما رو هم خبر کنید ;)
ولی در کل حرفتون تایید میشه. الان در نت تخصص حرف اول رو میزنه :)

سلام
منمم خبر کنی ممنون میشم! والا من تا به حال با دو ساعت کار دو هزار دلار در نیاوردم!
اصلا میخوای پورسانتی کار کنیم؟ توی اون دو ساعت پونصد دلارشو شما بردار هزار و پونصدتا هم برای دو ساعت کار منو راه میندازه!
من ASP کار حرفه ای هستم. کلا یه سایت رو تک تک صفحه هاشو مینویسم تا حدودی طراحی میکنم میدم دستت حالشو ببری.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
حساب قرض الحسنه باز کردن که سن و سال نمی خاد .:wacko:

Sirus-v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز برای باز کردن حساب سپهر فکر نمی کنم نیازی به 18 سالگی داشته باشی . بهرحال پیشنهاد من هم مثل دوستانه این کارها نه فایده ای واسه آینده آدم داره نه پولی ازش درمیاد . فقط وقت تلف کنه ( البته به من ربطی نداره پیشنهاد بود )

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
بستگی به خودت داره. به نظر من می ارزه.
حالا چی می خوای بفروشی. آدرس سایتت چیه؟

ارزش که داره .. چون به هر حال سود توی فروش همیشه بیشتر از 5 درصده !
چیزاییم که میخوام بفروشم چیزای عادی ..
یه مشت فالای دنلودیم که تلنبار شده و چیزای نسبتا" جالبی توش هست
شاید هاست.. یه بنده خداییی یه مقدار زیادی در اختیارم گذاشته
یه مرتبه یه سری کالا از آشنا ها میرسه دستشون که زیر قیمته بخوام اونارو بفروشم ..
به زودی یه سایت رو راه اندازی میکنم که برا دسترسی به بعضی جاهاش باید عضویت پولی داشت
و...
همه ی اینا به یه حساب که بشه باهاش پول دریافت کرد داره

سلام مگه چند سالته؟
من اولین حسابمو که توی بانک صادرات باز کردم 17 سالم هم نبود.
در ضمن خب تو الان دقیقا چی میخوای؟ به حساب بانکی با مرچنت گت وی؟ یا یه حساب بانکی خالی مثل سپهر و ...؟
اگه تهرانی شاید بچه های همین فروم بتونن برات باز کنن. البته اگه اعتماد کنی! مثلا من به تو کارت میدم بعد دسته چک دست خودمه. خلاصه پولا که زیاد شد یه چک میکشم و خدافظ شما! :lol:

سلام 16 سالمه
منم الان حساب دارم تو بانک سپه :D تازه از 7 سالگی دارمش :p
حساب قرضالحسنه رو به همه سنی میدن ! اما بدون پدر مادر نمیشه 1 قرون از توش پول کشید بیرون
الان من فکر کنم چارم یدونه از این حسابای سپهر باشه که صاحابشو یکی دیگه کنم کارتشو خودم بگیرم
اما خوب اون مساله ی اعتماد ... :rolleyes: خوب باید بالاخره تو این موارد یکی اعتماد کنه به اون یکی !
من هم که میخوام جنسمو بفروشم نیاز دارم خریدار بهم اعتماد کنه !
فکر کزدم دیدم من الان بیش از 2 ساله اینجا فعالیت دارم ! و ممکنه بتونم از اعتماد برخوردار شم
سعی میکنم کسیم پیدا کنم که بقیه بهش اعتماد داشته باشن !
اما به هر حال فکر نکنم 1 قرون 2 زار های یه بچه 16 ساله ارزش بالا کشیدن داشته باشه اینقدر که بخواد آبرو خودشو ببره :d

خب بعضی از مساله ها صورتش پاک بشه بهتره :lol::lol:

وقتی از سیستم واریز وجه استفاده کنید فروشتون خیلی میاد پایین. :rolleyes:

وقتی هم شما با حساب یه نفر دیگه کار می کنید و فرد میگه 5 درصد میخواد به نظر من به صرفه نیست چون ریسک هم داره ... در واقع اون از شما 5درصد نمیگیره .... شما باید از اون 95 درصد بگیرید :rolleyes::rolleyes::rolleyes::blink:

فعلا بیخیال سیستم پداختو امثالشم ..نه ریویو های خوبی ازش دیدم .. نه نظمی داره .. بعضی چیزا هم مثه هاست و حق عضویت نیازی بهش نداره !
عضویت تو سیستم پرداخت هم حد اقل 18 سال میخواد ! به علاوه یه شماره حسابتم میخوان ک پولتو واریز کنن :))

اون 5 95 هم بالا توضیح دادم همش اعتماده ..

یاد گرفتن حرفه ایه یه چیزم موازی انجام میدم .. ولی میخوام این فعالیتم بکنم
دوران راهنماییم که بودم هاستو دومین میفروختم و یکم تجربه پیدا کردم
اول اینکه بهش توضیح بده اصلا وقتی ازت نمیگیره که بخواد از درست بیوفتی.
دومین مرحله اینه که دنبال خواهر برادری چیزی باشی
سوم اینکه قید حساب بانکی رو بزنی و فقط تحویل درب منزل بدی و اینطوری پول رو هم موقع تحویل بگیری
آخر از همه اینکه بیخیال شو :دی
مساله توضیح نیست .. مساله اینه که من یه ماه تمام بیام سی دی و هاست بفروشم اندازه یه پول تو جیبی که بخوام از بابام بگیرم نمیشه !
اما خوب این از چیزای مسخره پسراس که دوست دارن خودشون بتونن یه پولی در بیارن
خواهر برادر که ندارم :d
بلا پارسال یادمه یه 5 شنبه ای بچه های بلکمایس میتینگ گذاشته بودن تو کافه موکا منم اومدم .. تو هم بودی ..
اون جمع با اینکه همشون از من خیلی بزرگتر بودن خیلیاشون قبل از من اونجا بودن
اونوقت منی که مدرسه برو بوم و روز 5 شنبه قاعدتا" زودتر باید تعطیل کنن ساعت 4 تونستم برسم
الان 1 سال گذشته برنامم سنگین تر هم شده
اگه بخوام بعد مدرسه راه بیوفتم تحویل حضوری
هم چیزی میشه که بابام میگه .. هم تا شب جنازم میرسه خونه دیگه نمیتونم کار دیگه ای بکنم ! :p

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
بهبين تو اگر نتوني بابتو راضي كني ، كه پدرت هست، چه شكلي انتظار داري بتوني مشتري ها تو راضي كني؟
بعدم خيلي از دوستا اشاره كردن، ماها ايرادومون اينه كه عجوليم، يكي 3 سال بيشتر درس مي خونه ولي وقتي بازار كار شد با يه ايده بهتر (به خاطر بينش و علمش 10 برابر سود ميبره)

بالا