برگزیده های پرشین تولز

دوتا سوال در مورد vb

bluedream

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1. چطوری یه صفحه لاگین بذارم واسه فرومم تو خارج از فروم .میخوام صفحه اصلیم یه باکس لاگین داشته باشه
2.من چرا ادیتورم وقتی میخوایی عکس وارد کنی فقط آدرسشو نشون میده من میخوام کامل نشون بده یعنی خود عکس رو چی کارک نم

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
جواب قسمت دوم : در کنترل پنل یوزر خودتون می تونید تنظیمات رو روی ادیتور پیشرفته یعنی WYSIWYNG قرار بدید.

اگه ادمین فروم هستید می تونید این ادیتور را به این ترتیب فعال کنید :

در قسمت vBulletin option روی Message Posting Interface Options کلیک کنید . در اولین قسمت Enable Standard & WYSIWYNG CONTROL را انتخاب کنید.

در قسمت تنظیمات گروه های کاربری می توانید ادیتور پیشرفته را برای همه ی کاربران به طور پیش فرض قرار دهید. همین طور اگر بخواهید این ادیتور برای کاربران قدیمی (که قبلا ثبت نام کردند ) هم به طور پیش فرض انتخاب شود می توانید از SQL Query استفاده کنید.

البته به طور کلی بعد از تنظیمات شما کاربران می توانند به دلخواه نوع ادیتور خود را عوض کنند. از طریق کنترل پنل خودشان ..

kolompeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
منظور از صفحه اول چبه ؟
مصه پرشين تولز‌؟

bluedream

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
منظور از صفحه اول چبه ؟
مصه پرشين تولز‌؟

منظورم اینکه که صفحه اول داشته باشیم مثل پی تی اما یه باکس ورود بذاریم که کاربران بتونن دره مون صفحه اول با نوشتن نام کاربری ورمز عبور خودشون مستقیم وارد سایت شن
من خودم فکر کنم باید اکشن فرم به login.php باشه

kolompeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بايد php بلد باشي
مي توني به اين سايت هم سر بزني : www.vbsaz.ir

bluedream

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جواب قسمت دوم : در کنترل پنل یوزر خودتون می تونید تنظیمات رو روی ادیتور پیشرفته یعنی WYSIWYNG قرار بدید.

اگه ادمین فروم هستید می تونید این ادیتور را به این ترتیب فعال کنید :

در قسمت vBulletin option روی Message Posting Interface Options کلیک کنید . در اولین قسمت Enable Standard & WYSIWYNG CONTROL را انتخاب کنید.

در قسمت تنظیمات گروه های کاربری می توانید ادیتور پیشرفته را برای همه ی کاربران به طور پیش فرض قرار دهید. همین طور اگر بخواهید این ادیتور برای کاربران قدیمی (که قبلا ثبت نام کردند ) هم به طور پیش فرض انتخاب شود می توانید از SQL Query استفاده کنید.

البته به طور کلی بعد از تنظیمات شما کاربران می توانند به دلخواه نوع ادیتور خود را عوض کنند. از طریق کنترل پنل خودشان ..
بازم اومدم من اینکارو کردم اما به جان خودم نشون نمیده دیگه...

bluedream

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انگار من باید تو جوابم یه بار خواهش کنم تا کسی نگاهش به این طرف معطوف شه..:blink:

kolompeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگه كسي بلد باشه صد در صد ميگه
1 = بايد php بلد باشي
2 = بايد در امكانات وي بي حرفه اي عمل كني

از اين جا بپرس = www.vbskin.ir

bluedream

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
,والله من از جواب شما چیزی جز این نفهمیدم که آدم هایی مثل من که مثلا به زبان php کمتر مسلطا باید قید vb رو بزنن دوست عزیز اینو حتم بدونین که لگه دست من بود میرفتم رو انجمن های دات نت:lol:
بابا مدیر این بخش هلپ می:(

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
,والله من از جواب شما چیزی جز این نفهمیدم که آدم هایی مثل من که مثلا به زبان php کمتر مسلطا باید قید vb رو بزنن دوست عزیز اینو حتم بدونین که لگه دست من بود میرفتم رو انجمن های دات نت:lol:
بابا مدیر این بخش هلپ می:(
آخه این بخش مدیر داره؟؟
spock.gif

/

فقط یه فرم میخوای که جای دیگه بزاری و از اون طریق یوزرنیم و پسورد رو وارد کنن و بیان تو فروم؟

bluedream

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه این بخش مدیر داره؟؟
spock.gif

/

فقط یه فرم میخوای که جای دیگه بزاری و از اون طریق یوزرنیم و پسورد رو وارد کنن و بیان تو فروم؟

دقیقا منظوذم اونه شاهین جان
...

بالا