برگزیده های پرشین تولز

با روزی 10 هزار بازدید چه قدر میتونم پول در بیارم؟

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

من سایتام روزی 10 هزار بازدید و روزی 2000 ip داره میخواستم بدونم چه جوری و از کجا بهترین و راحتترین پول رو در بیارم ؟

در ضمن فکر میکنید چه قدر ماهیانه میتونم در بیارم

با تشکر

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان

من سایتام روزی 10 هزار بازدید و روزی 2000 ip داره میخواستم بدونم چه جوری و از کجا بهترین و راحتترین پول رو در بیارم ؟

با تشکر
بهترين انتخاب اگه سايتت انگليسي هست گوگل ادسنس هست

اگه هم ايراني هست بي خيال شو

چون سيستم خوب براي در امد دبراي سايتهاي ايراني نداريم

در مورد كسب در امد اصلا اطلاعي ندارم

موفق باشي

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون از کمکتون

متاسفانه سایتم کاملا فارسی هست و با موضوع موزیک

این سیستم های کلیکی ایرانی خیلی کلاه گذاشتن سرم

دیگه کار باهاشون نمیکنم

راه دیگه ای نداره؟

یعنی پول بی پول؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
از کلیک سور ایرانی استفاده کن
ادمینش که برای همه شناخته شده هست و 100درصد پرداخت داره

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اگر روزی 10 هزار نفر از سایتتون دیدن میکنن و سایتتون در زمینه موسیقی هست پیشنهاد میکنم باشرکت های تولید کننده لوازم صوتی تصویری تماس بگیرید. احتمالا تبلیغ بصورت بنر می تونید بگیرید.
در مورد ادسنس؛ قیمت کلیک ها با ip ایران خیلی کمتر از قمیت کلیک با IP کشور هایی مثل آمریکا و کانادا هست ولی امتحانش ضرر نداره. بد نیست یه امتحانی بکنید.

سلام دوستان

با تشکر

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام خدمت دوستان

تعرفه قدیمی ما روی 7 تا 70 تومن بود اما توی دوره ازمایشی یه سری تجربه ها کسب کردیم که تعرفه جدید روی مبلغ 10 تا50 تومن تنظیم شده البته هنوز ویرایشات رو انجام ندادیم و دلیلش دیر شدن گرافیک جدید سایت بود که تصمیم داشتیم توی نسخه 0.2 همزمان با تغییرات کلیه پروژه از امکانات تا ظاهر این تغییرات رو اعمال کنیم

البته این مربوط به خدمات کلیکی هست انشالله با عرضه 6 خدمات دیگر که در لیست خدماتی جدید کلیک سور قرار داره وبمسترهای عزیز میتونند از دیگر قسمت ها هم درآمد کسب کنند
یه سوپراز برای صاحبان انجمن های گفتگو و کاربران این انجمن ها هم دارم که یه روش جدید کسب درآمد به حساب میاد انشالله پس از انتشار مطلع خواهند تا به امید خدا بتونیم خدماتی طلایی و در خور اسم Persian در دنیای مجازی عرضه کنیم

هرچند ارایه 70 تومن هم شرایط داشت که به یک سری از وب سایت های معتبر و پر بازدید ( IP , ملاک ما گوگل آنالیتیک هست ) ارایه میشد

بطور کلی هدف ما جذب وب سایت های معتبر و نامبر وان ایران هست خوشبختانه از نظر مالی سیستم خیلی خوب شارژ شده طبق اطلاعیه ای که در امضا من میبینید 10 سهم برای ارتقا پروژه فروخته شده و سیستم با قدرت مالی و خدماتی حرفه ای آماده بروزرسانی و مهاجرت به نسخه 0.2 Stable هست

موید باشید

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

نه دوست عزیز اینجا هم کسی این رو نگفت توی انجمن سیستم های زیادی معرفی شده یه جستجو کنید هم در مورد درآمدشون صحبت شده و هم از سابقه اونها مفصل تاپیک باز شده

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
Clicksor.ir تائید میشه . هنوز مشکلی در پرداخت هاش مطرح نشده . مدیریتش هم اینجا هستن شماره موبایلشون هم در دسترس همه هست . تبلیغاتشون مثل Sooran هنوز اونقدرا زاغارت نشده ( :D ) , مهم تر از همه سرعت پاسخگوئی شون خوبه .

بهتره با کلیک سور شروع کنید و به تدریج رو بیارید به تبلیغات مستقیم .

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
والا اگه همونطوری که گفتم کل بنر ها و لینک باکس سایت مارو بگیرید روزانه 200 آی پی و ماهانه 6000 آی پی میفرستم طرفتون . البته یه مقدار بالا پایین داره

بالا