برگزیده های پرشین تولز

يه سيم كارت اعتباري خوب به من معرفي كنيد.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من يه ايرانسل خريدم و الآن بيشتر از 10 ماهه دارم و روي هم رفته ازش راضي هستم. ولي الآن مدتيه يه جا مشغول به كار شدم كه زياد لازم ميشه رئيسم باهام تماس بگيره و هميشه هم براي تماس گرفتن مشكل داره (سيم كارت 0912 داره). ديگه كم كم داره اعصابش خرد ميشه. لطفاً يه سيم كارت اعتباري خوب به من معرفي كنيد كه هم سازگاري خوبي با موبايل هاي مخابرات داشته باشه هم براي شارژ كردنش ناچار نباشم هر ماه به بانك برم.

متشكرم

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
خب شما که با ایرانسل مشکل داری

میمونه تالیا و همراه اول ... تالیا که دیگه داره به تاریخ میپیونده :دی

بهترین انتخاب همین سیم کارت همراه اوله

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
من زین ودافون رو به شما پیشنهاد میکنم !
منم همین رو بهت پیشنهاد میکنم، چون سیم کارت خوب توی ایران پیدا نمیکنی، بهتره خودت هم بری خارج از ایران زندگی کنی !!!

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين سيم كارت هاي اعتباري قابليت پيگيري دارند ؟ مثلا ايرانسل اعتباري كه با شناسنامه ثبت مي كنند و رسيد ميدند فقط به عنوان فاكتور خريد هست يا به صورت سند ثبت به نام شخص و با قابليت پيگيري شماره كه به چه كسي متعلقه هست؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
نظر من روی تاليا'ست / جدای از خط 912 يدونه از حدود 10 ماه پيش استفاده می کنم که از نظر آنتن دهی واقعا مشکلی ندارم و راضی هستم

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
اين سيم كارت هاي اعتباري قابليت پيگيري دارند ؟ مثلا ايرانسل اعتباري كه با شناسنامه ثبت مي كنند و رسيد ميدند فقط به عنوان فاكتور خريد هست يا به صورت سند ثبت به نام شخص و با قابليت پيگيري شماره كه به چه كسي متعلقه هست؟
سيم كارت هاي ايرانسل سنددار هست و قابل پيگيري هم هست. البته اگه موقع ثبت نام، آدرس خودتو اشتباه بدي، فكر نمي كنم كسي بفهمه. حالا برا چي ميخواي بدون پيگيري باشه؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سيم كارت هاي ايرانسل سنددار هست و قابل پيگيري هم هست. البته اگه موقع ثبت نام، آدرس خودتو اشتباه بدي، فكر نمي كنم كسي بفهمه. حالا برا چي ميخواي بدون پيگيري باشه؟
مرسي كه جواب ميديد.
من يه كم گيج شدم. اين زين دافون كه نفهميدم چيه. در مورد شارژ تاليا ميشه يه كم توضيح بديد؟ بايد هر ماه شارژ كنم؟ حداقل هزينه ماهانه چقدره؟ اگه شارژ نكنم چي ميشه؟

متشكرم

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
مرسي كه جواب ميديد.
من يه كم گيج شدم. اين زين دافون كه نفهميدم چيه. در مورد شارژ تاليا ميشه يه كم توضيح بديد؟ بايد هر ماه شارژ كنم؟ حداقل هزينه ماهانه چقدره؟ اگه شارژ نكنم چي ميشه؟

متشكرم

دوست عزيز ن شوخی کردم ، اخه نیست من ساکن بحرین هستم ، و از سیمکارت زین ودافون استفاده میکنم ، این سیمکارت رو هم به شما پیشنهاد کردم !

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ممنون.فقط برام سوال بود كه بدونم .آخه شنيده بودم اين ايرانسل ها رو نميشه پيگيري كرد و تازه اينكه اعتباري هم باشه.من سيم كارت ايرانسل ندارم.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
آقا اگه ميشه يه سايت به من معرفي كنيد كه اطلاعاتي در مورد تاليا كسب كنم.

ضمناً يه سوال:
اگه تاليا بگيرم، مي تونم به شماره هاي داخلي مخابرات هم پيامك بفرستم؟ مثلاً شماره 300005 (چون از ايرانسل نميشه).

خيلي ممنون

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18

ضمناً يه سوال:
اگه تاليا بگيرم، مي تونم به شماره هاي داخلي مخابرات هم پيامك بفرستم؟ مثلاً شماره 300005 (چون از ايرانسل نميشه).

خيلي ممنون
آره میشه، از ایرانسل هم میشه

sadeghi85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ضمناً يه سوال:

خيلي ممنون
سایت خودِ تالیا چطوره؟ http://www.taliya.ir/index.htm

راستی منم میخوام یه سیم کارت اعتباری بگیرم، جداّ تالیا پیشنهاد میشه؟ یعنی از ایرانسل بهتره؟

TakDVD

Registered User
لایک‌ها
2
تاليا خوبه ...
من دارم و مشكلي از لحاظ آنتن هم ندارم و خيلي بي سرو صدا است و مثل ايرانسل هم اينقدر شلوغ نمي كنه ! و جديدا هم سرويس اينترنتش راه افتاده ! و سرويس دهيش خوبه ...

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
تاليا خوبه ...
من دارم و مشكلي از لحاظ آنتن هم ندارم و خيلي بي سرو صدا است و مثل ايرانسل هم اينقدر شلوغ نمي كنه ! و جديدا هم سرويس اينترنتش راه افتاده ! و سرويس دهيش خوبه ...
تالیا تو تهران خوبه ، من به محض اینکه از تهران میرم سمت رودهن دیگه شبکه ای بنام تالیا وجود نداره! ولی ایرانسل پوشش تا خود رودهن داره
اینترنت 14.4K هم که اصلا بدرد نمیخوره و قابل مقایسه با 100K ایرانسل نیست.

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
تالیا تو تهران خوبه ، من به محض اینکه از تهران میرم سمت رودهن دیگه شبکه ای بنام تالیا وجود نداره! ولی ایرانسل پوشش تا خود رودهن داره
اینترنت 14.4K هم که اصلا بدرد نمیخوره و قابل مقایسه با 100K ایرانسل نیست.
اینترنت تالیا رو امروز امتحان کردم، سرعتش فقط و فقط به درد دیدن سایت های متنی میخوره ، اونم تازه خیلی طول میکشه تا لود بکنه (نسبت به GPRS ایرانسل)
در ضمن باید به ازای هر ثانیه ای که به اینترنت وصل میشید باید پول بدین چون از GSM Data استفاده میکنه

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
ميشه لطفاً در مورد شارژ تاليا يه كم توضيح بديد. (آخه توي سايت تاليا چيزي نگفته بود)
وقتي شارژ مي كنم، محدوديت زماني براي مصرف اعتبار دارم يا نه؟ يعني بايد مثلاً هر ماه يك بار شارژ كنم يا محدوديت نداره؟ اگه شارژ نكنم چي ميشه؟

متشكرم

Amir.Mansoury

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من سيم کارت همراه اول را پيشنهاد ميکنم.

بالا