برگزیده های پرشین تولز

دیتا بیس رو برای وردپرس چجور بسازم؟

Maxton

Registered User
لایک‌ها
0
من چطورمیتونم داخل wp-config.php اطلاعاتم رو بریزم و دیتا بیس درست کنم؟موقع نصب وردپرس بهم گیر میده میگه اطلاعات اشتباه است.لازم به ذکره که از فارسی پرس استفاده می کنم.

Maxton

Registered User
لایک‌ها
0
ای بابا یعنی کسی جواب مارو نمیده؟;)

reza699

Registered User
لایک‌ها
0
شما روی هاست دارید نصب می کنید درسته؟
خوب باید به پوشه ای که فارسی پرس (عشق من !!!) داخل اون قرار داره مجوز 777 بدید بعد شروع به نصب بکنید .یه راه دیگه هم این که فایل wp-config.php رو دستی ایجاد کنید و داخل پوشه روتی که فارسی پرس قرار داره قرار بدید شایان ذکر است پس از پایان نصب مجوز 777 رو از روی پوشه بردارید.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
من چطورمیتونم داخل wp-config.php اطلاعاتم رو بریزم و دیتا بیس درست کنم؟موقع نصب وردپرس بهم گیر میده میگه اطلاعات اشتباه است.لازم به ذکره که از فارسی پرس استفاده می کنم.
ببين اول از هاستت بايد يك ديتابيز تعريف كني و بعد يوزر و پسوردش رو بدي به فايل web-config.php !!!

reza699

Registered User
لایک‌ها
0
ببين اول از هاستت بايد يك ديتابيز تعريف كني و بعد يوزر و پسوردش رو بدي به فايل web-config.php !!!
خوب دیتابیس که باید بسازی سر اون که بحثی نداریم اما لازم نیست دستی داخل فایل wp-config.php قرار بدی بلکه فقط کافیه به پوشه ای که فارسی پرس قرار داره مجوز 777 بدی و بعد آدرس رو داخل مرورگر بدی مثلا فرض کن اینجا کپی کردی
www.test.com/farsipress
انوقت یه صفحه میاد که میگه فایل wp-config.php ایجاد بشه کافیه روی لینکی که داده کلیک کنی تا خودش به طور خودکار فایل wp-config.php رو بسازه و بعد هم ازت اطلاعات دیتا بیس رو میخواد که وارد می کنی
به همین راحتی

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
یه سوال!
من چند تا دومین روی هاستم ادد کردم
حالا بری هر کدوم که می خوام وردپرس نصب کنم اررور دیتا بیس می ده!
چرا!!!!؟
خوب فرق ميكنه اد كردن... منظورت دومين‌هاي ديگه پارك كرديد يا ريدايركت كرديد؟

اگر پارك بشه براي همه دومينهايي كه از يك هاست تغذيه ميكنند همان ديتا بيز استفاده ميشه...

بالا