برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی سرویس اینترنت هوشمند (IN)

.BBC

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همگی
از دوستان عزیزی که اطلاعاتی راجع به راه اندازی ISP که صرفا خدمات اینترنتیش رو بصورت IN ارائه بده ... دارید ممنون میشم یه توضیح کوچولو بدید

قبلا شنیده بودم که 40 تا شرکت و بعد از اون هم 90 شرکت خدمات IN میتونن ارائه بدن البته الان رو نمدونم
ولی با توجه به اینکه نیاز به چاپ کارت و سهیم شدن سود با فروشنده کارت نیست طبیعات سود بهتری داره و فکر میکنم 30% از فروش که ساعتی 300 تومن هست برای مخابرات و بقیه برای شما که با توجه به توضیحاتی که در این تاپیک داده شده بخوایم با یه لینک یا دو تا لینک E1 شروع کنیم هزینه اینترنتش شاید بشه ساعتی 100 تومن !

این تاپیک رو خوندم http//forum.persiantools.com/t85904.html که تا حدودی با اونی که من مد نظر دارم نمیخونه مثلا به هیچ عنوان نمیخوام 8 تا E1 داشته باشم (هر خطش فکر کنم 3 میلیون)

راستی خرید این خطها دردسر داره ؟ راحت میدن ؟
حتما باید شرکت ثبت بشه دیگه ! نه ؟
روتر حتما مدلش 5300 باید باشه فکر کنم مدلهای پایین تر رو بشه ارزونتر خرید ؟
خلاصه ما رو هلپ می ! :rolleyes:

katakalle

Registered User
لایک‌ها
1
شاید ساده ترین راه این باشه که با یه ISP به نوافق برسی و به صورت virtual شروع کنی به تبلیغ و فروش
یعنی خط از اونها و تبلیغ و پشتیبانی از تو :happy:

.BBC

Registered User
لایک‌ها
0
شاید ساده ترین راه این باشه که با یه ISP به نوافق برسی و به صورت virtual شروع کنی به تبلیغ و فروش
یعنی خط از اونها و تبلیغ و پشتیبانی از تو :happy:

میشه بیشتر توضیح بدید به چه صورت ؟!
خب خط ای وان از اونا ... مسئولیت هم از اونا(فکر نکنم مخابرات به شخص حقیقی واگذار یا اجازه برپایی چنین سیستم و خدماتی بده) روتر هم از اونا ...
من چی رو متقبل میشم ؟! پشتیبانی کودوم بخش با من ؟! مگه این سیستم های E1 پشتیبانی هم میخواد ؟
(این همه رو نوشتم که بگم معنی اون virtual رو نفهمیدم) :rolleyes:

البته اولوت من داشتن سرویس خودمه هست حتی شروع با یک خط E1

katakalle

Registered User
لایک‌ها
1
من این رو چند سال پیش جایی شنیده بودم ، البته راست میگی در مورد اینترنت هوشمند زیاد معنی نداره !
در واقع یه جور ریسلری هست و برای خط های 56k بود.
مثلا یکی بیاد از پرشین تولز هاست بگیره و بعد به اسم خودش بفروشه ( و امکانات به صورتی هست که کسی متوجه نمی شه)

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان شرایط واگزاری این سرویس میدونه ؟ مجوز ISP میخواد ؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان شرایط واگزاری این سرویس میدونه ؟ مجوز ISP میخواد ؟

باید اسمتون جزو لیست isp هایی که مرکز دیتا قبولشون داره باشه - بعبارت دیگه باید پهنای باند یا از مخابرات داشته باشین یا از یک icp

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون خب گرفتن پهنای باند از مخابرات یا ICP به چه صورته واقعیت اینکه قصد دارم یه شماره IN با پهنای باندی که فقط مخصوص همین سرویس نیاز داره تهیه کنم شرایط و شما اطلاع دارید ؟

salarblacklove

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز این مورد رو فک نکنم که با راهنمایی کسی از اینجا بتونید حلش کنید!فقط راهنمایی دوستان البته به نظر من فقط می تونه به کانفیگ سیستمهات ونحوه نگه داری کمکی بکنهشما باید مراحل قانونی رو از طریق دیتای مخابرات پیگیری بکنی یعنی حتماًمجوز باید داشته باشی وگرنه پولی که بابت هزینه سرویس IN از کاربرا در هر استفاده دریافت میشه به حساب شما پرداخت نمیشه!!!!!پس یادت باشه که کارت رو حساب شده انجام بدی اینم از من نشنیده بگیر :D به حساب کتاب مخابرات مخصوصآ تو شهرها زیاد اعتماد نکن یعنی حساب کاربرات دستت باشه :)
در ضمن در مورد اینکه پهنای باند چقدر میخواد این مورد رو مد نظر بگیرید که چندتا ISP در شهرتون فعالیت می کنن و شما میخواهین با این ISP ها رقابت کنید.و در ضمن چقدر مشتری خواهید داشت؟

erayan.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توروخدا از این DialUp بیایین بیرون. بابا ADSL چه بدی داشت یک بار افتتاح نکردی؟ بخدا پهنای باند کاربران اینترنت ایران واقعا سوهان روحه.

hp76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين نرم افزار بدون وابستگي به سيستم مخابرات امكان راه اندازي اينترنت ھوشمند را به شما مي دھد
در اين نرم افزار سعي شده تا آنجا كه ممكن است بدون دخالت مدير كارھا انجام شود مراحل كار نرم افزار
به شرح ذيل مي باشد:
مدير سيستم مشخصات شبكه خود را در نرم افزار ثبت مي كند
ھوشمند تعلق ميگيرد)
2. ميزان ساعتي كه كاربران بتوانند در روش اعتباري از اينترنت استفاده كنند را مشخص مي كند.
3. نرم افزار به دو صورت كار مي كند
3-1 . فروش كارت ھاي از پيش تعريف شده
3-2 . فروش اكانت با رمز و ميزان ساعت دلخواه كاربر
4. تعيين نحوه تسويه حساب
4-1 . روش نقدي: در اين روش مدير فعال سازي فروش اينترنتي را براي حساب خود در
بانك فعال مي كند و مشخصات را وارد نرم افزار ميكند
4-2 . روش اعتباري: در اين روش كاربر با وصل شدن به اينترنت و باز كردن مرورگر مستقيماً به
صفحه ثبت مشخصات ھدايت مي شود در اين صفحه تلفن كاربر به صورت خودكار از روي روتر خوانده ميشود و كاربر فقط مشخصات خود را كامل مي كند سپس نوع كارت و يا ميزان ساعت مصرفي اينترنت را انتخاب مي كند سپس سيستم كارت را به كاربر تحويل دھد اين كار مي تواند به تعداد دفعاتي كه مدير سيستم
مشخص مي كند اتفاق بيافتد و تا زماني كه كاربر از حد مجاز تعريف شده خارج شود ديگر نمي تواند از اينترنت استفاده كتد و به او پيغام مناسبي داده مي شود تا به دفتر شركت و يا نشاني خواسته شده از سوي مدير براي تسويه حساب مراجعه نمايند.
5.مديريت اشتراك ھاي فروش شده ،تسويه راحت براي اشتراك ھاي فروش شده و ليست بدھكاران به سيستم
6.نياز نداشتن به اپراتور براي ثبت اطلاعات كاربران بر خلاف نرم افزار ھاي ديگر
7.نمايش ليست كارت ھاي تحويل كاربر شده از طرف اينترنت ھوشمند با توجه به شماره اتصال
8. قابليت تغيير نرم افزار با سليقه دلخواه شما

salam dar sorate tamayol man dar khedmatetonam 09155820616 pakdel

moshkforoush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول باید بگید از کدام شهری . یه سری هم برید مخابرات بیبنتد به سرمایه گذاری و وفقتش میصرفه . ترافیک را در بیاره البته با رابطه .بعد هم یه 20 تمان پول و صرف وقت 6 ماه .
من در خدمتدم اگه سوالی داری pm بده
:lol:

بالا