برگزیده های پرشین تولز

اينترنت،نعمت يا لعنت!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
امروز صبح كه از خواب پا شدم،مثل هميشه قبل از اينكه حتي صورتم رو بشورم،اول خودم رو روو زمين كشيدم و نشستم روو صندليم پاي كامپيوترم :p ديگه چندين ماهه حتي شبها هم خاموش نميشه!

كار هر روز صبحمه،اول دكمه STOP دانلود هامو مي زنم و چك ميكنم ديشب چقدر فايل برداشتم :p بعد 2 تا بلاگي كه دارم (عمومي و خصوصي) چك ميكنم ببينم چه خبر شده،بعد يه سر به آمار سايتم مي زنم و مثل هميشه دعا مي كنم آمار بازديد از مرز 10 نفر نگزشته باشه!(اما هميشه كمش 30تا ميشه:( ) چون اصلا دلم نمي خواد با تجربيات تلخي كه از توو اينجور اجتماعها بودن دارم! دوباره شناس برگردم تو جمع :( . بعد صفحات چندين فرومي كه تووي اونها عضو هستم رو REFRESH ميكنم و تا اونها بالا بيان تازه مي رم يه آبي مي زنم به صورتم! بر كه گشتم تاپيكها و پستهاي تازه رو كه معمولا تا 40-50 صفحه ميشه رو مي زارم باز بشن و مي رم صبحانه مي خورم :D

بعد چند تا جواب و ... دكمه RESUME ‌رو مي زنم و لباس مي پوشم و مي رم سر كارم ... تا مي رسم سر كار دوباره در لپ تاپ رو باز مي كنم و از خط 6 مگ دانشگاه استفاده مي كنم! تا عصري چشمم به مانيتوره و خدا رو شكر مجبور براي چند دقيقه ، مسير تا خونه رفتن،از پاي كامپيوتر بلند شم :wacko: البته توو اين مدت PDAم همراهمه ( هر چند خدا رو شكر توو اين شهر كه فعلا هستم اينترنت ايران سل قطع شده !!!‌ ) خونه كه مي رسم باز هم REFRESH ها و ... شروع ميشه!
تفريحم پاي اينترنته! غم و غصه ام پاي اينترنته!خوشحاليم و ... خلاصه آخر شب معمولا در حالي كه دارم دستم رو به زور از روي كيبورد كنار مي كشم!!!!!‌ خودم رو روي تخت مي ندازم و مي خوابم !!

يه هويه و كلي دم و دستگاه برقي (از پروگرمر تا ... ) دور و بر كامپيوترم ريخته و دل و روده هر 4 تا PCم رووي ميز پخش و پلا شده ! يا يه سيستم مي سازم،يا يه برنامه مي نويسم ! يا ...
اما نه خبري از چت هست نه ...

امروز صبح كه طبق جمله اول مثل هميشه اومدم ... ديدم به بهانه كابل برگردان بين مراكز! با وجودي كه مودم سيگنال ADSL رو مي بينه اما خط ، ديتا نداره!
از چند تا شركت كارت اينترنت اضطراري!!!!!! دارم تا در چنين مواردي با اعلام چراغ قرمز خطر!!‌ از كشو بيرون بيان و ... 4 ساعتي با دايالاپ وصل بودم!‌ خيلي كنده ! واي! چقدر سخت بود! تصميم داشتم امروز به طور كامل به بخش برنامه نويسي برم و ببينم جوابي بلدم بدم به سوالها يا نه! هر صفحه رو كه مي خواستم باز كنم 1 ساعت طول كشيد! تازه چند تا بحث جالب هم پيدا كرده بودم كه داشتم مي خوندم. از بس كند بود خسته شدم! خط رو قطع كردم،نشستم روي تختم.

تازه داشتم حس مي كردم كه : اِ !! من جدا خسته هستم ها! اين همه وقت صبح تا شب همش پاي PC ! چقدر آرومه ! چشمهام ديگه درد نمي كنه! واي! چقدر خوبه! ظهري روو تخت دراز كشيدم و سريال پوارو به زبان اصلي رو با كارنTVم از كانال 4 نگاه كردم ، خيلي آرامش بخش بود!

.....

اين تاپيك رو زدم ببينم چند نفر مثل خودم معتاد داريم :p معتاد اينترنت :D از اونها كه با وجودي كه مي بينن داره خستگيشون در ميره!‌اما بدنشون به خاطر نرسيدن مواد (اينترنت :lol: ) درد مي كنه :lol::lol::lol:

در ضمن اگه كسي تجربه داره چطور ميشه ترك اعتياد كرد،خوشحال ميشم راهش رو به ما غشر درد كش :blink: بگه!

ممنون

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
منم به واسطه کار و زندگیم صبح تا شب آنلاین هستم. البته یه زمانی صبح تا شب واقعا توی اینترنت کار مفید میکردم ولی یه مدته که دیگه پیشرفت کردیم و روش کارمونو تغییر دادیم. به خاطر همین هم روزی یه ساعت کار مفیده بقیه همش بازی و ... هست.
کارم هم به این صورته.
توی فروم هایی که عضوم هستم.
آفلاین های آیدی هامو چک میکنم.
ایمیل هامو چک میکنم.
آمار سایت هامو چک میکنم.
و به کار های خودم میرسم.
بازی میکنم.

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
راستش من هم مثل شما هستم ولي من مفتي تو اينترنت هستم

الان بيش از 5 ساله همينه

مي خواستم بگم امير تو چجوري كار مفيد مي كني تو اينترنت به مت هم بگو ما هم بكنيم لا اقل يه منفعتي داشته باشيم

ايديمو كه بلدي

Never

Registered User
لایک‌ها
10
والا واسه من هم نعمت هم نقمت هست
خدا رو شکر تازگیا فقط می دانلودم و کمتر می فرومم
گاها ای-میلی ول می کنیم، طرف رو بگیره، که میمیرم:rolleyes:یعنی ....(سکرت بمونه بهتره )

راستی از بس صدای فن سیستمم بلنده ، دوستان یه پیشنهاد ( قبل از ترک اعتیاد ) ارائه کنند تا صداش شبا کمتر بگوشم برسه
البته این راهکاره رو امتحان کردم افاقه نکرد:(
1-دور تادور مذکور رو :p با عایق ضد صدا عایق بندی کردم ولی افاقه نکرد اخه واسه خوابیدنم جا نشد
2-فن ها رو انداختم دور ، سیستم رو بردم بیرون ، دیدم گربه داره با همسایه بغل دستی می چته(البته با ویس)خب ، دانلودامو کنسل کرده بی حیا ، باز این راهکار مفید نشد.
3- خیلی فکر کردم بنظرم رسید باید سیستم خنک بشه بهمین خاطر فن هست ، رفتم سر خیابون از اون یخ های 10 کیلویی خریدم فن ها رو انداختم بیرون ، بعدش مثل تشنج دار ها یخ رو از 12 شب بالای سر مریض (سی پی یو) ولوندم ، صبح که بلند شدم دیدم سیستم اصلا بالا نماید ، فهمیدم یه جای کار می لنگه بردم درمانگاه
گفتن خیلی چاییده سکته کرده ، بعد از سه ماه علافی تو گارانتی یه مادربرد نو برام فرستادن :happy:
حالا برای فن ها خفه کن وصل کردم نمی دونم تا چه مدت کارایی داره !

حالا بگین ایا من معتادم ؟..........

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اصن به نت معتاد نیستم
بعضی موقه ها دلو میزنم به چیز تا یه ماه یا 2-3 هفته نمیام نت
االنم که میام نت از کوچه خیابون میام تفریحای بیرونمو میکنم تفریجه تو خونم اینترنته !
که همش یا چته یا فروم

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
اتفاقا دلم تنگ شده بود واسه تو
چند روزي نبودي؟
من فكر ميكردم ما گيره نتيم(نت يم)شما ها اوضاتون خيلي بدتره
خوشحال شدم(واسه خودم كه هنوز زياد معتاد نشدم)
ولي خوب به هر حال
به نظر من كه كاريش نميشه كرد

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
فکر کنم این وضعیت همه کاربران حرفه ای نت باشه یعنی اگه داری توی این مسیر کسب درآمد میکنی راهی گریزی نیست در هر صورت باید توی جمع باشی و از اوضاع حیطه کاریت با خبر بشی
حالا شما درنظر بگیر مردمان اروپا و آمریکا چطوری زندگی و کار میکنند ! من شنیدم اون طرف وضعیت از این هم بدتر

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من اینترنت وقتی نعمت هست که اکثریّت مردم عادّی هم بتونن بهش دسترسی داشته باشن.

611

Registered User
لایک‌ها
0
نعمت ، فکرش رو بکن درباره ی هر موضوعی بخوای میتونی توش مطلب پیدا کنی .

اگر اینترنت نبود ، باید برای هر موضوعی میرفتی یک کتاب ! میخریدی ،تازه اگر پیدا می کردی

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا دلم تنگ شده بود واسه تو
چند روزي نبودي؟
با منی احیانن ؟ :دی

به گفته یکی از دوستام اینترنت دانشه
هرروز اینرتنته خارج وضعش بهتر میشه ولی ایران روز به روز بدتر
یکی از دلایلی که پیشرفت زیادی نکردیم نصبت به کشورای دیگه همینه

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کاری با ماهیت اینترنت و خوبی و بدیش تو ایران ندارم.

فقط اینو بگم که تو عصر ما بنظر من هر کسی کامپیوتر و اینترنت ندونه یعنی چی بی سواد حساب میشه.

دلیلش رو هم 611 عزیز گفت:

اگر اینترنت نبود ، باید برای هر موضوعی میرفتی یک کتاب ! میخریدی ،تازه اگر پیدا می کردی

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
ای بابا انگار جمع معتادها جمعه فقط منو این میون کمه.والله منم شغلم همینه همش تو نتم از صبح تا شب ولی وقتی هم میام خونه باز هم دست بردار نیستم .ولی خداییش این دنیای نامرد مجازی هیچی نداره هیچی.
گاهی اینقدر توی این دنیای مجازی گم میشم که اصلا یادم میره غذا بخورم.............

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
ای بابا انگار جمع معتادها جمعه فقط منو این میون کمه.والله منم شغلم همینه همش تو نتم از صبح تا شب ولی وقتی هم میام خونه باز هم دست بردار نیستم .ولی خداییش این دنیای نامرد مجازی هیچی نداره هیچی.
گاهی اینقدر توی این دنیای مجازی گم میشم که اصلا یادم میره غذا بخورم.............
واقا ها 4000 تا پست دادي كه چي بشه :D

شوخي مي كنم ناراحت نشي ها

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
پنج شنبه امتحان دارم هنوز هیچی نخوندم ولی شبا تا صبح باید اینجا باشم !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دوستان همگی جمعند. ما همگی سبزیم، شبژه شبژژژ
294.gif

بالا