برگزیده های پرشین تولز

دعوت به همکاری فوری فوری

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوستان یه فکر تازه به سرم زد و خواستم اونو با شما ها مطرح کنم

یه جا دیده بودم که یکی تو یکی از سایتهای تبلیغاتی عضو بود و با دوستاشیک گروه تشکیل دادهبود که هر کدوم از اون اعضاء خودشون یک عضو بودن ( فرقی نمی کنه تو چه چیزی ) خلاصه کار این افراد این بود که مثلا من یهسایت دارم و تو کلیک شیر عضوم خب ؟ و دوستم و دوستام که مثلا جمعا میشن 100 نفر یا بیشتر یا کمتر خودشون هم سایت دارن که بعضی ها با وی پی ان و بعضی ها با غیره میان و میرن خب؟
حالا این افراد با هم یه قراری گذاشتند و اون اینکه هر روز یا یک روز درمیون یا ... میان و به سایت همدیگه سر میزنن و بروی قسمت تبلیغات کلیک می کنن که مثلا اگه سایت باشه به ازاء هر کلیک 0.06 دلار می ده و حالا حساب کنید و قتی یه گروه بیان و رو تبلیغ کلیک کنند میشه 6 دلار واسه یه روز که ممکنه بگید سایت شک می کنه و اکانتت رو .... می کنه و غیره ولی این افراد واسه این کار هم نقشه ریختن و اینکه 1
1- تو ساعت های مختلف به سایت سر بزنن
2- یک یا دوبار بیشتر کلیک نکنند
3- اگه کافی نت یا هر جای دیگه بودن که ای پیشون با بقیه فرق داشته باشه بازم کلیک کنند و ...

---------------------------------------------
حالا حرف من اینه :
که بیایم و یک گروه تشکیل بدیم و این کار رو واسه هم انجام بدیم به عنوان مثال شما با وی پی ان استفاده می کنی می تونی رو هر تبلیغ 4 تا کلیک داشته باشی 2 تا با وی پی ان و 2 تا با غیره وی پی ان که میشه 2 تا ای پی و 4 تا کلیک که اصلا سایته هم گیر نمی ده
و همینطور بقیه و حساب کنید اگه با هم اینکار رو انجام بدیم چقدر واسه هممون خوب میشه هم تبلیغ طرف رو دیدیم و هم کلی کاسب شدیم
----------------------------------------------
منتظر نظرات دوستان و اساتید محترم هستم:
----------------------------------------------http://spic.webng.com

611

Registered User
لایک‌ها
0
خوب اونوقت سایته نمیگه ، این 100 تا ویزیتوری که هر روز میان کلیک می کنن ،یعنی 90 درصد از ویزیتورهات دارن رو

تبلیغات کلیک میکنن؟ و هر روز هم همین ها میان هی کلیک می کنن؟

تا اون جایی که من میدونم ،وی پی ان هم آی پی اختصاصی نمی ده ، یعنی الآن 100 نفر دارن از یه سرور سرویس

میگیرن .

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
این حرکت ارزنده همه جا منجر به شکست شده!
اینجا هم منجر به شکست خواهد شد.
از این گذشته اصلا فرض کنیم هوش سیستم های تبلیغاتی در حد یابو بود و نمیفهمیدن که ما داریم سرشون کلاه میزاریم که صد در صد میفهمن و تعطیلش میکنن:
اصلا این پول خوردن داشت؟ خدارو خوش میاد شما سر امثال گوگل ادسنس ها کلاه بزاری اون پولو بیاری بخوری؟ :eek: من که نمیتونم. شما رو نمیدونم.

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نسرین خان این فکر تازه نیست و متاسفانه یه زمانی هم واقعا موثر بود.
اما الان دیگه به دلیل هوش مصنوعی بالا و پیچیدگی اسپایدر و روبات ، نزدیک به محاله....

و البته یه قانون نا نوشته که هیچ سایتی اونو مطرح نمیکنه ، اما اجراش میکنه .. " سایت خریدار تبلیغ و سایت فروشنده ی تبلیغ گزارشات روزانه دارند و برای این ریپورت ها یه استاندارد تعیین می کنند. به چه معنا ؟! .. یعنی، سایت canon به google اعلام میکنه که متوسط بازدیدهای منجر به خرید من از جانب گوگل 1.2% هست، اما سایتی هست که به شدت انحراف داره، یعنی متوسط ویزیت منجر به خریدش 0.01% هست!
گوگل هم یه ایمیل میزنه به شما و میگه روبات ها و بازرساش تشخیص دادند شما cheater هستید!!! در حالی که این نتیجه ی نارضایتی اون تیلیغ دهنده بوده!
سایتای ایرانی که تبلیغات میفروختند هم به همین دلیل کلاه بردار خطاب میشن! .. چون قدرت اثبات متقلب بودن من رو ندارند و از اونور هم دارن ورشکست میشن!

سلام دوستان یه فکر تازه به سرم زد و خواستم اونو با شما ها مطرح کنم

یه جا دیده بودم که یکی تو یکی از سایتهای تبلیغاتی عضو بود و با دوستاشیک گروه تشکیل دادهبود که هر کدوم از اون اعضاء خودشون یک عضو بودن ( فرقی نمی کنه تو چه چیزی ) خلاصه کار این افراد این بود که مثلا من یهسایت دارم و تو کلیک شیر عضوم خب ؟ و دوستم و دوستام که مثلا جمعا میشن 100 نفر یا بیشتر یا کمتر خودشون هم سایت دارن که بعضی ها با وی پی ان و بعضی ها با غیره میان و میرن خب؟
حالا این افراد با هم یه قراری گذاشتند و اون اینکه هر روز یا یک روز درمیون یا ... میان و به سایت همدیگه سر میزنن و بروی قسمت تبلیغات کلیک می کنن که مثلا اگه سایت باشه به ازاء هر کلیک 0.06 دلار می ده و حالا حساب کنید و قتی یه گروه بیان و رو تبلیغ کلیک کنند میشه 6 دلار واسه یه روز که ممکنه بگید سایت شک می کنه و اکانتت رو .... می کنه و غیره ولی این افراد واسه این کار هم نقشه ریختن و اینکه 1
1- تو ساعت های مختلف به سایت سر بزنن
2- یک یا دوبار بیشتر کلیک نکنند
3- اگه کافی نت یا هر جای دیگه بودن که ای پیشون با بقیه فرق داشته باشه بازم کلیک کنند و ...

---------------------------------------------
حالا حرف من اینه :
که بیایم و یک گروه تشکیل بدیم و این کار رو واسه هم انجام بدیم به عنوان مثال شما با وی پی ان استفاده می کنی می تونی رو هر تبلیغ 4 تا کلیک داشته باشی 2 تا با وی پی ان و 2 تا با غیره وی پی ان که میشه 2 تا ای پی و 4 تا کلیک که اصلا سایته هم گیر نمی ده
و همینطور بقیه و حساب کنید اگه با هم اینکار رو انجام بدیم چقدر واسه هممون خوب میشه هم تبلیغ طرف رو دیدیم و هم کلی کاسب شدیم
----------------------------------------------
منتظر نظرات دوستان و اساتید محترم هستم:
----------------------------------------------http://spic.webng.com

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
این حرکت ارزنده همه جا منجر به شکست شده!
اینجا هم منجر به شکست خواهد شد.
از این گذشته اصلا فرض کنیم هوش سیستم های تبلیغاتی در حد یابو بود و نمیفهمیدن که ما داریم سرشون کلاه میزاریم که صد در صد میفهمن و تعطیلش میکنن:
اصلا این پول خوردن داشت؟ خدارو خوش میاد شما سر امثال گوگل ادسنس ها کلاه بزاری اون پولو بیاری بخوری؟ :eek: من که نمیتونم. شما رو نمیدونم.
----------------------------------------------------------------
امیر جان در مورد خوردن پولش چرا که نه راحت می خوریم چرا ؟
چون داریم به عنوان یه بازدید کنندهروش کلیک می کنیم این در وهله اوله و بعد کسب درامد .
من که نگفتم هم کلیک کردیم و لود شد ببنیدیم نه صفحات رو هم تماشا می کنیم تا بشه بعدا خوردش

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
خوب اونوقت سایته نمیگه ، این 100 تا ویزیتوری که هر روز میان کلیک می کنن ،یعنی 90 درصد از ویزیتورهات دارن رو

تبلیغات کلیک میکنن؟ و هر روز هم همین ها میان هی کلیک می کنن؟

تا اون جایی که من میدونم ،وی پی ان هم آی پی اختصاصی نمی ده ، یعنی الآن 100 نفر دارن از یه سرور سرویس

میگیرن .
---------------------------------------------------
من که نگفتم هر روز کلیک کنند نه هر چند روز یکبار

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اما الان دیگه به دلیل هوش مصنوعی بالا و پیچیدگی اسپایدر و روبات ، نزدیک به محاله....

و البته یه قانون نا نوشته که هیچ سایتی اونو مطرح نمیکنه ، اما اجراش میکنه .. " سایت خریدار تبلیغ و سایت فروشنده ی تبلیغ گزارشات روزانه دارند و برای این ریپورت ها یه استاندارد تعیین می کنند. به چه معنا ؟! .. یعنی، سایت canon به google اعلام میکنه که متوسط بازدیدهای منجر به خرید من از جانب گوگل 1.2% هست، اما سایتی هست که به شدت انحراف داره، یعنی متوسط ویزیت منجر به خریدش 0.01% هست!

سلام
کاملا درسته قضیه بازدید به درد بخور رو میخواستم بگم ولی حال تایپش رو نداشتم.
کاملا درسته! سایت یکی از دوستانم رو که دقیقا این کارو میکرد به بهونه زیر از سیستم حذف کردن!!!
سایت شما به درد سیستم ما نمیخوره!
فکر کردی الکیه؟
این کار اصلا قابل انجام نیست.
اونها به بهانه نیازی ندارند تا سایت شما رو حذف کنن
در ضمن شما به عنوان بازدید کننده کلیک میکنی یا نمیکنی! مهم اینه که شما برای پولش کلیک میکنی! و این اصلا جالب نیست. خود من اگه بگم شاید باور نکنید که من وقتی یه تبلیغ توی سایت خودم یا دوستانم نمایش داده میشه که خوشم میاد ازش. آدرسشو از زیرش میخونم و توی براوزر تایپ میکنم.
و به نظرمم این پولا خوردن نداره و اصلا غیر ممکن هم هست الان دیگه نمیتونید با این کار پول به جیب بزنید.
به نظر من بهتره که روی بازدید سایتتون کارکنید که از بازدید واقعی کسب درامد کنید. در ضمن میتونید با چند حرکت سی تی آر رو هم تا حدودی بالا ببرید.
پولش هم با خیال راحت بخورید نوش جون.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
تازه یادم رفت بگم که سایتشو قبلا تایید کرده بودن برای سیستم. یه دفه وسط کار زدن زیرش.

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
نمی دونم والا ولی فک کنم حق با شما ها باشه خلاصه من این روش رو چون یه جا دیده بودم گفتم اینجا هم مطرح کنم شاید یه جورایی بشه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
نمی دونم والا ولی فک کنم حق با شما ها باشه خلاصه من این روش رو چون یه جا دیده بودم گفتم اینجا هم مطرح کنم شاید یه جورایی بشه

به هر حال شدنی نیست.
ولی با یه مقدار کار میتونی بازدید خوبی از سرچ انجین ها بیاری داخل سایتت که خود به خود سی تی آر بالایی هم میدن

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
:hmm:بله ، همونطور که سایر دوستان میگن اینکار شدنی نیست . و همونطور که امیر میگه این نوع پول خوردن نداره . حیفه آدم بخاطر دوزار پول سر دیگری و همینطور خودشو کلاه بذاره . اگر چه پول هنگفتش هم از نظر من همون دوزارم نمی ارزه ...

iranjava.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد شدن یا نشدن امکان هر چیزی به نظر من هست . یکم باید تیز بود و تجربه و دقت داشت اما پیشنهاد من اینه که :

بهترین راه محتوای سایت شما هست که خود به خود یوزر رو جذب میکنه و نگه میداره و باعث موفقیت میشه

اما یه نکته خدمت دوستانی که در مورد درست بودن یا درست نبودن این سیستم میگن باید عرض کنم که:

یا رو میاد تبلیغ رو جوری میچینه که حتما یوز گول بخوره و کیلک کنه یا همرنگ متن میکنه مثلا به نظر شما این خیلی درسته ؟ یا تو محیطی میزاره که یوزر اگه دقت نکنه اشتباه کلیک میکنه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
در مورد شدن یا نشدن امکان هر چیزی به نظر من هست . یکم باید تیز بود و تجربه و دقت داشت اما پیشنهاد من اینه که :

بهترین راه محتوای سایت شما هست که خود به خود یوزر رو جذب میکنه و نگه میداره و باعث موفقیت میشه

اما یه نکته خدمت دوستانی که در مورد درست بودن یا درست نبودن این سیستم میگن باید عرض کنم که:

یا رو میاد تبلیغ رو جوری میچینه که حتما یوز گول بخوره و کیلک کنه یا همرنگ متن میکنه مثلا به نظر شما این خیلی درسته ؟ یا تو محیطی میزاره که یوزر اگه دقت نکنه اشتباه کلیک میکنه

سلام دوست من.
از نظر درستی یا نادرستی. باید خدمتت عرض کنم. که الکی کلیک کردن به هیچ وجه موجه نیست.
در ضمن اونایی که بین متن سایتشون تبلیغ میزارن خب بالا و پایین تبلیغ رو حق ندارن دست بزنن یعنی اونجایی که نوشته
ads by google و تا وقتی هم که این کارو نکنن کاربر اشتباهی کلیک نمیکنه. یعنی کاربر میفهمه که این لینک تبلیغاته و کلیک میکنه.
اگه هم کسی تبلیغ رو همرنگ صفحه و ... میکنه که کلیک خورش بیشتر بشه باید بگم که اصلا اگه بخوای خود ادسنس برای این کار تورو راهنمایی میکنه. که چطوری بزاری که سی تی آر بالا تری داشته باشه.
ولی کلیک الکی یه چیز دیگس و درامد بالایی هم نداره
به قول شما باید به خود سایت رسید تا درامد بالایی داشت نه همینطوری الکی کلیک کرد.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
چند سال پیش مبتکر اینکار هندی ها بودند فکر می کنم تو اورکات هم بود که شروع شد
و یه 6 ماهی خوب خوردن! ولی بدش دیگه گوگل یه فکرایی کرد!
زیاد هم کار درستی نیست!

iranjava.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم میدونیم کار درستی نیست اما درمورد درست بودن یا نبودن بحث بود

خود گوگل برای این انتخاب رنگ گذاشته که به دیزاین سایت لطمه نزنه در ضمن سرتاسر یک بنر که اسمه گوگل رو نمینویسه + اینکه تبلیغ swf که اصلا نامی از گوگل نمیاد

حالا از اینا بگذریم گفتم به نظر من ایده + پشت کار + محتوی + دیزاین + تبلیغات ( در مرحله اول فقط ) = موفقیت یک سایت :)

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
ولی دوستان به نظر من این کار شدنیه چرا نگیریم وقتی داریم قانونی کار میک نیم پولشم خوردن داره اقا اصلا ما داریم به عنوان بازدید کننده می ریم رو تبلیغ کلیک کنیم نه به عنوان کاسبی بازم می گم این کار شدنیه و من شدنیش می کنم

nasreen

Registered User
لایک‌ها
23
ولی دوستان به نظر من این کار شدنیه چرا نگیریم وقتی داریم قانونی کار میک نیم پولشم خوردن داره اقا اصلا ما داریم به عنوان بازدید کننده می ریم رو تبلیغ کلیک کنیم نه به عنوان کاسبی بازم می گم این کار شدنیه و من شدنیش می کنم

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

سلام دوست عزیز.
خب ما داریم به عنوان بازدید کننده میریم توی سایت :lol: این یعنی سر خود کلاه گزاشتن.
البته من میدونم که نشدنیه. حتی با مسخره ترین سیستم های تبلیغاتی! دیگه گوگل که جای خود داره!
به نظر من بهتره که بیایم روی بازدید سایتمون کارکنیم. و روی سی تی آر
همین دوتا میتونه برای ما درامد به همراه داشته باشه. نه تغلب و دغل بازی و ...

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
در ضمن من منظورم از این که گفتم سی تی آر رو بالا ببرید این بود که کاری کنید که بازدید کننده بیشتری روی تبلیغ سایت کلیک بکنه.
مثلا اگ سی تی آر ده درصده . سعی کنید با روش های موجود به پونزده درصد برسونیدش.
بازدید سایت رو هم بالا ببرید. یعنی اگه مثلا صد بازدید روزانه دارید بیشترش کنید.
با این دو حرکت میتونید درامدتونو افزایش بدین.

بالا