برگزیده های پرشین تولز

مقاله اي فارسي در مورد تجارت الکترونيک به همراه متن انگليسي

sunrise2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت تمامي دوستان،

من مقاله اي فارسي (در حد 10 صفحه) در مورد تجارت الکترونيک به همراه نسخه انگليسي اون ميخوام ، استاده گير داده که بايد متن انگليسي هم داشته باشه و الا هزار تا مقاله فارسي در اين مورد دارم و الان بايد تا چهارشنبه هم تحويل بدم و نه حوصله ترجمه کردن دارم نه وقتشو :(

sunrise2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان مي دونم اين خلاف قوانين هست که پستي که جواب داده نشده رو براي تأکيد بياريم بالا اما من کارم بدجوري گيره ...

Nemomovies

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام خدمت تمامي دوستان،

من مقاله اي فارسي (در حد 10 صفحه) در مورد تجارت الکترونيک به همراه نسخه انگليسي اون ميخوام ، استاده گير داده که بايد متن انگليسي هم داشته باشه و الا هزار تا مقاله فارسي در اين مورد دارم و الان بايد تا چهارشنبه هم تحويل بدم و نه حوصله ترجمه کردن دارم نه وقتشو :(

عذر میخام ، احتمالا نام استاد شما ، آقای "افطسی" نیست؟

sunrise2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عذر میخام ، احتمالا نام استاد شما ، آقای "افطسی" نیست؟
نه متأسفانه ، جالبه اين درس هيچ ربطي هم به زبان انگليسي نداره ، اسم درس مباحث ويژه 2 هست با عنوان تجارت الکترونيک

sunrise2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان حداقل يه مقاله انگليسي که حداقل 10 صفحه باشه در مورد E-Commerce هم داريد برام بذاريد ، آخه من براي دو تا از دوستاي ديگم بعد از کلي جستجو موارد به درد بخوري پيدا کردم که دادم به اونا و حالا که به خودم رسيده همون انگليسي به درد بخورش هم پيدا نميشه.

sunrise2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان حداقل يه مقاله انگليسي که حداقل 10 صفحه باشه در مورد E-Commerce هم داريد برام بذاريد ، آخه من براي دو تا از دوستاي ديگم بعد از کلي جستجو موارد به درد بخوري پيدا کردم که دادم به اونا و حالا که به خودم رسيده همون انگليسي به درد بخورش هم پيدا نميشه.
خوشختانه حداقل يه متن انگليسي خب در اين مورد پيدا شد ، اما من باز هم به اين تاپيک سر مي زنم تا اگه کسي متن انگليسي و ترجمه گذاشته بود من ترجمه نکنم اون رو الکي

بالا