برگزیده های پرشین تولز

وبلاگ براي صاحبان سايت

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
معذرت مي خوام كه تازه واردم و نتونسم بيشتر از 3-4 صفحه اول پستهاي اين قسمت رو دنبال چيزي كه مي خوام بگردم.
راستش بيشتر بحثهاي اينجا رو پيرامون ايجاد بلاگ توو سرويس دهنده هاي بلاگ ديدم
اما من يك سايت دارم كه دلم مي خواد اگه بشه به جاي اينكه برم توو يك سايت مجابي بلاگ باز كنم و آدرس سايت اصليم رو رووي اون RE DIREC كنم،خودم توو سايتم فروم خوبي داشته باشم

كمي جستجو كردم و 2 سرئيس مجاني رو پيدا كردم :
http://www.spip.net
و
http://farsipress.com

Farsipress رو نصب كردم و استفاده هم مي كنم وSPIP رو تازه آشنا شدم هنوز وقت نكردم تستش كنم اما اولا نميدونم قالبهاي ديگه روي اينها هم نصب ميشه يا نه ؟ و دنبال بلاگهايي با امكانات بيشتر هستم،اگه از دوستان كسي بتونه راهنماييم كنه ممنون ميشم

reza699

Registered User
لایک‌ها
0
فارسی پرس بر اساس نرم افزار معروف وردپرس است.یعنی سیستم وبلاگ دهی هست که از وردپرس بیشتر امکانات داشته باشه؟؟؟؟فکر نمیکنم بتونی پیدا کنی حد اقل اگر هم پیدا کنی منابع فارسی زیادی در رابطه باهاش پیدا نخواهی کرد چون معروف ترین سیستم وبلاگ دهی که تو ایران ازش استفاده میکنند همین وردپرس هستش
در هر حال شما میتونید بیشتر نیاز هاتون رو با وردپرس برطرف کنید کافیه بگید که چی میخواهید

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ممنون به خاطر جوابتون،ما پرتالهايي مثل PHPNUKE و JOOMLA و .. رو داريم كه خيلي ها براي تصويري تر بودن و بعضي امكانات جنبي مثلا امكانات بيشتر براي دانلود گزاشتن و ... از اونها استفاده مي كنن!

اما خوب اونها با وجودي كه همه رو تست كردم فكر كنم براي وبلاگ مناسب نباشن! (حتي اگر كلا لينكهاي فرومش رو از ديد حذف كنيم)

اصولا از اين سوالم دنبال ياد گيري هستم! چون خيلي هم اهل وبلاگ بازي نيستم.

اما به عنوان مثال اگر در آينده براش كاربردي رو بخوام بگم : فرض كنين مي خوام اين صفحه فانتزي سايتم رو
www.khepelesibilo.ir/gift/gift.htm
با يكي از اين ها پياده كنم!‌ وبلاگ ها براش كافي نيستن! اما joomla و ... هم براش زيادن!
چيزي بين اينها رو دوست داشتم پيدا كنم

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
اگر میخواید خیلی ساده باشه میتونید قالب رو ویرایش کنید و منوها و چیزهای اضافه رو حذف کنید و حتی منوهای دلخواه و ماژولهای جالب رو اضافه کنید.
در بعضی سیستم ها هم میشه تنظیم کرد فایل خروجی html باشه(مثل همین مثالی که زدید)

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
اگر میخواید خیلی ساده باشه میتونید قالب رو ویرایش کنید و منوها و چیزهای اضافه رو حذف کنید و حتی منوهای دلخواه و ماژولهای جالب رو اضافه کنید.
در بعضی سیستم ها هم میشه تنظیم کرد فایل خروجی html باشه(مثل همین مثالی که زدید)

ممنون!
من هنوز با اين vBulletin مشكل دارم! كار باهاش به راحتي SMF نيست! هر چند امكاناتش خيلي بيشتره! اين PT هم اونقدر گندست كه آدم تووش گم ميشه! اصلا يادم نمي مونه كي كجا پستي داشتم!!!!!
اون مثال كه زدم يك صفحه از آدرس سايت خودمه كه بدونه هيچ كدوم از اين برنامه هاي بلاگر به صورت HMTL ايجادش كردم! دوستي پرسيدن براي چي امكانات بيشتر ميخوام، داشتم توضيح مي دادم كه مثلا مي خوام اين صفحه رو به جاي اينكه خودم دستي ايجاد كنم، با يكي از اين بلاگر ها ايجاد كنم، اما farsipress و اينها رو براش كافي نمي بينم! يعني كافي هستها ، اما اگه چسز تكميلتري هم پيدا بشه خوب بهتره!

بالا