برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد شر کردن ای دی اس ال

great_cyrus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با درود
من یک سوال از دوستان متخصص داشتم من از اینترنت ای دی اس ال استفاده میکنم کاری که من میخام انجام بدم اینه که میخام اینترنت رو با یک اینکامینگ کانکشن با دوستم شر کنم یعنی اون با خط تلفن و مودم معمولی به صورت دیال اپ به کامپیوتر من وصل شه و اینترنت من برای اون هم شر بشه همون طوری که میدونید با اینکامینگ کانکشن میشه فایلها رو شر کرد با نت متینگ به صورت سوتی و... چت کرد همه کار کرد فکر میکنم میشه اینترنت رو هم شر کرد یعنی میشه این کارو کرد یکی از دوستانم این کار رو انجام داده فقط گیر من این هست که دوستم میگفت باید حتما ای پی ولید داشته باشید ای پی که توی روتر کسی که ای دی اس ال به شما میده تعریف شده باشه و اون ای پی رو به کسی که به صورت اینکامینگ بهتون وصل میشه اختصاص بدید دوستان اگر کسی در این مورد اطلاعاتی داره اونو در اختیار من قرار بده سپاسگزار میشم که چطوری میشه اینترنت ای دی اس ال رو با خط تلفن معمولی به وسیله ی دیال اپ با کسی شر کرد راهش همین هست فقط من موندم که ایا میشه بدون داشتن ای پی ولید این کارو انجام داد یا نه چون اگر بخام یک ای پی از روتر اونها بگیرم ماهیانه 8هزار تومن باید پول بدم با سپاس اگر جواب من رو بدهید

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
سلام
این مراحل رو انجام بده.
Control Panel/Network Connections/Create new connection/
Next
setup an advanced...
Next
Accept incoming....
Next
Do not allow....
در این قسمت add رو بزن و یه یوزرنیم پسورد اضافه کن تا دوستت بتونه از طریق اون وارد بشه.
Next
Next
Finish
موفق باشی

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یعنی کسی که با dial up به شما وصل بشه می تونهاز سرعت بالا برخوردار بشه ؟

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
سرعت بالا که نه.
ولی در حد سرعت معمول دیال آپ قابل استفاده است حدود 33

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
سلام
این مراحل رو انجام بده.
Control Panel/Network Connections/Create new connection/
Next
setup an advanced...
Next
Accept incoming....
Next
Do not allow....
در این قسمت add رو بزن و یه یوزرنیم پسورد اضافه کن تا دوستت بتونه از طریق اون وارد بشه.
Next
Next
Finish
موفق باشی

یعنی این ای دی پسورد حکم کارت اینترنت رو خواهد داشت؟

بالا