برگزیده های پرشین تولز

استخدام در وب سامان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

websamanco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
--------------------------------------------------------------------------------

مهندس طراح 3نفر(کارشناس به بالای رایانه)
بازاریاب 10نفر
حسابدار 2نفر(لیسانس حسابداری)
منشی آشنا به کامپیوتر 4نفر(آشنا با کامپیوتر واینترنت)
متقاضیان میبایست به بخش استخدام سایت وب سامان رفت و فرم های مربوطه را تکمیل کنند
http://www.websaman.com
http://www.websaman.com

websamanco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین و بزرگترین فروشگاه ساز اینترنتی در ایران با قابلیتهای فروان شامل دمو کاملا فارسی هزینه بنسبت جاهای دیگر بسیار کم روانشناسی رنگها برای جذب کاربران به فروشگاه شما پشتیبانی 24ساعته توسط بزرگترین متخصصان وب و کامپیوتر . . .

http://www.websaman.com/

hamedonline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بهترین و بزرگترین فروشگاه ساز اینترنتی در ایران با قابلیتهای فروان شامل دمو کاملا فارسی هزینه بنسبت جاهای دیگر بسیار کم روانشناسی رنگها برای جذب کاربران به فروشگاه شما پشتیبانی 24ساعته توسط بزرگترین متخصصان وب و کامپیوتر . . .

http://www.websaman.com/

فکر می کنم شما دوست عزیز (یا شرکت محترم) بهتر بود عنوان می کردید که این فروشگاه در واقع یک نسخه ی ویرایش شده از نرم افزار اوپن سورس Zen Cart هستش که قالب فارسی روش نشسته، نه یه محصول تجاری شرکت.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
در مورد سیستم سبد خرید چی؟
خیلی اینترفیش مشابه ای دارن !

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام ممنون از این که نظر دادید ولی عزیز من فکر نمیکنید امکاناتی که ما رو این میدیم در اون نسخه رایگانش نیست
البته باز از انتقادتون ممنونم
بله ، له هر حال بهتر بود از ابتدا شفاف عمل می کردید تا دوستان از دستتون ناراحت نشوند.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
فکر می کنم شما دوست عزیز (یا شرکت محترم) بهتر بود عنوان می کردید که این فروشگاه در واقع یک نسخه ی ویرایش شده از نرم افزار اوپن سورس Zen Cart هستش که قالب فارسی روش نشسته، نه یه محصول تجاری شرکت.
تا اونجا که من میدونم سیستم اینا اوندفعه که من نگاه کردم osc بود , که فارسی رو هم خودشون نکردن ,

به نقل از shahed :
در مورد سیستم سبد خرید چی؟
خیلی اینترفیش مشابه ای دارن !

سیستم سبد خرید هم ماله ShopScript هست که یه اسکریپت روسی هست !!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
تا اونجا که من میدونم سیستم اینا اوندفعه که من نگاه کردم osc بود , که فارسی رو هم خودشون نکردن ,

سیستم سبد خرید هم ماله ShopScript هست که یه اسکریپت روسی هست !!
جدی؟؟ کاشکی این رو زودتر میدونستم !!!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دوست عزیز منظورتون واضح نیست مگه از سوی ما زیانی به شما رسیده بخاطر دور فهمیدن این موضوع بفرمائید من حاضرم جبران خسارت کنم
خیر !! جریان چیز دیگه ای بود !
سپاس !

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
ببینید من یه تقاضا از مدیران پرشین تولز دارم بنده میخوام یه تاپیک بزنم که تمام فروشگاهها و سایتهایی که توسط ما راه اندازی شدن بتون بیان اونجا و هر کمو کاستی از سیستم ما دیدن اونجا بذارن البته اینو میخوام اینجا بذارم که مدیریتش دیگه دست ما نباشه که بگن سانسور میکنیم
ببینید ما در حال حاضر حتی به سوالاتی که مربوط به ما نمیشه به کاریرانمون مشاوره میدیم ما کسانی داشتیم که حتی روز اول که اومدن و سفارش به ما دادن قبل از ایمیل خود www. رو مینوشتن ولی الن به جایی رسیدن که قالب فارسی کامرس طراحی میکنن خوب باید اینا رو هم مد نظر داشت و حتی ما آدرس اون تاپیک رو در سایتمون ذکر میکنیم و آدرس تمام فروشگاهها و سایتها رو در اختیار شما میزاریم تا شما به اونها میل بدین و اونها رو دعوت به شرکت در این بحث کنید این دیگه حداکثر کاریه که ما میتونیم برای اثبات خدمات خودمون بکنیم چون اصل یه فروشگاه فروش هستش که ما بیشتر مانور خودمون رو این حوضه بوده شما بفرمائید این تاپیک رو کجا بزنم??
با تشکر مدیر عامل شرکت سامان گستر دلتا پارس (سهامی خاص) محمود منصوری فوق لیسانس تجارت الکترونیک با لیسانس برق قدرت استاد تمام وقت دانشگاه آزاد کازرون
نه شما , دیگه نمیتونی اینکارو بکنی ,
شما هدفت فقط اسپم و گرفتن رتبه تو گوگل هست , که شرمنده اینجا شدید با اسپمر ها برخورد میشه !
سابقه قبلی فعالیتتون اینجا اصلا خوب نیست ;)

در ضمن درصورت تاپیک زدن برخورد میشه !!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
دوست عزیز بیشتر فعالیت ما بصورت آفلاین هستش و کسب رتبه گوگل برای ما اصلا اهمیتی نداره نداره ما الان سالها در مجید آنلاین پست میزارم و یه بار حتی اسم سایتم هم در زیرش ذکر نکردم چون اونجا جوش اینطوریه
ببینید ما تا الان نزدیک 59 تا فروشگاه زدیم ولی در سایتمون حتی اسمشون رو بیان نمیکنیم چون کار ما چیز دیگست من با اعتباری که بعنوان استاد بودن در دانشگاه دارم فقط کافیه به به دانشجو هام بفهمونم که ما فروشگاه سازیم برا خود شیرینی هم باشه بالغ بر سالی 100 فروشگاه از ما خواهند خرید کار یه سازمان دولتی الان زیر دست ماست حتی چندین کار مطرح اینطوری نیز انجام دادیم ولی یه بار روش مانور ندادیم این پیشنهادی هم که دادم فقط برای اثباط به شما بود وگرنه یه دامین با رینک 3 رو میشه با 150تومان راحت خرید به هر حال ممنون فقط یه خواهش دارم تمام پستهای مارو پاک بفرمائید
تاپیک های قبلیتون پاک شدن ;)

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون یکیش هم بنام websamanco بود اگه اشتباه نکنم

شما چه اصراری داريد برنامه رايگانی که در اختيار همه هست را يه سری اديت های ابتدای اون هم در هده اضافه کردن 4 تا لينک بگيد کار خودتون هست؟
من script شما را دارم ميتونم بزارم اينجا دوستان دانلود کنند ببينند و نظر بدن که آيا اين کار شما هست يا نه که بابته اين همه spam ميکنيد و از اين بد تر پول يه سری آدم که اطلاع هم ندارند ميگيريد که يه script متن باز را براشون install کنيد.
البته اميدوار متوجه باشيد اينجا هستند کسانی که 10 برابر شما سواد و اطلاعات دارند و ادامه نديد اين کار را.

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه پستهای قبلی ما رو خونده بودید متوجه میشیدید که عرض کردم مانور ما بیشتر رو سیستم های فروش هستش و روشهای جذب مشتری منظورتون از اسپم نمیدونم چیه اگه منظورتون پست تبلیغاتی هستش بفرمائید کی نمیزاره که ما گزاشتیم لازم بذکر تا الان بالغ بر 35 مورد بوده که من براشون فروشگاه رو با همون امکانات محدودی که شما دارید رو براشون رایگان نصب کردیم
هزینهای که ما میگیریم بیشتر برا مشاورات بازار یابی هستن وگرنه این سیستمهای رایگان تو ایران پرند همینو شرکت پرداخت داره میفروشه 550 تومان همین فارسی کامرس برا همین لینکی که شما میگید 70تومان میگیره فکر نکنم 125 برا مشاوره دائم و 1گیگ هاست و دومین رایگان و نصب این برنامه و آموزش استفاده از آن و طراحی یک لوگو اختصاصی و معرفی ماهیانه به گوگل و یاهو و .. مطالبه زیادی باشه در ضمن اینو بگم همین خودتون بیتر پستهایی که دادین مفت بوده و فقط هدفهی دیگه درش مشهود پس حرف مفت نزن در ضمن آوازه فارسی کامرس اینقدر زیاده که هرکسی قبل از این که بیاد پیش ما اونو حتما دیده اینترنت یعنی حق انتخاب نه نبست کاری

بسيار ممنون از ادب و تربيت شما
و تشکر از اينکه پست های قبلی من هم مطالعه کرديد (اميدوارم که چيزی ياد گرفته باشيد)
شما هم اگر سعی کنيد از 180 تا پستی که داريد 40 تاش هم جواب سؤال و حل مشکل باشه بسيار عالی هست بقيشم تبليغ کنيد ولی پست های id بن شده (websamanco) شما 30 تا 40 تا پست هست و همه بدونه استثنا تبليغ به اين spam نميگن پس چيه؟ حتماً اطلاع رسانی هستش ديگه؟!:blink:
اما در مورده خدماتی که گفتيد جالب برام. شما يه جا دم از سيستم اختصاصی shop ميزنيد يه جا ميبينيد عرصه تنگ شده دم از سيستم پرداخت ميزنيد! به به.
اون خدماتی هم که ليست کرديد جدا خوب هست که انجام بديد البته بعيد ميدونم توانايش را داشته باشيد. مشتری ها تون که اينطور ميگن . شما جای تکذيب و مثال زدن های بی جا بهتر که سرويس که ميديد و در حد حرفتون انجام بديد تا مشتری هاتون از دستتون شاکی نباشن.
البته جای اميدواری هست که شما تا اينجا درک کرديد که oscom سيستمی هست که همه ميشناسن و ديگه جايی تکرار نميکنيد سيستم خودتون هست!

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کدام یک از مشتریهای ما از سیستم ما نالیدن میشه بفرمائید تا ما هم بدونیم ببینید ما هزینه ها رو به این شکل همیشه میگیریم 35% در هنگام سفارش و ما باقی در صورت رضایت مشتری اینو میتونید پرس و جو کنید اگه کسی اومد و گفت خلاف اینه من در خدمتتونم هر امری بفرمائید قبول میکنم شما که اینقدر دم از توانا یی میزینید چرا به این مسءله فکر نمیکنید که یه حاجی بازاری که از اینترنت هیچ حالیش نیست چطور میتونه فارسی کامرس و یا سیستم های مشابه اینو نصب کنه
الان سرچ بزن اکثر فروشگاهها تو 2 اخطار بالای صفحه اصلی موندن ویا بیخیال از بحث خارج نشم کی از ما رنجیده بگید بیاد تا پولشو پس بدی

اون که کی از دستتون شاکی هست اگر دوست داشته باشن ميان و مطرح ميکنن شما سعی کن spam نکنی يا کمتر کنی!
راستی ازکی تا حالا حاجی بازاريها ميان تو pt شما برو دمه دکان های بازار تهران اونجا تبليغ کن اينجا که جاش نيست عزيزه من:D:lol:
راستی يه نکته فنی هم بد نيست بگم ياد بگيريد.
از server تون کمتر spam به صورت email بفرستيد تا email مشتری های بدبخت به عنوان spam نره تو bulk جا خوش کنه. برای spam به صورت email از يه ip ديگه استفاده کنيد.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
این پیشنهادی هم که دادم فقط برای اثباط به شما بود وگرنه یه دامین با رینک 3 رو میشه با 150تومان راحت خرید
شما مطمئنید استاد دانشگاه هستید؟؟؟

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدا رو شاهد میگیرم هنوز یه ایمیل از هاستینگم برای تبلیغات ارسال نکردم حتی ایمیلها رو با جی میلم پاسخ میدم چون بدترین روش تبلیغات تبلیغات با پست الکترونیک هستش و تا امروز هم نشده کسی بیاد ما بپرسیم از کجا با ما آشنا شدید بگه پرشین تولز در ضمن اگر قبل از پاسخ به ما پستهای قبلی رو مطالعه فرمائید بد نیست من که عرض کردم بیشتر فروش ما بصورت آفلاین هستش بعد اون نارضیه که فرمودین هم معرفی کنید اگه واقعا همچین کسی هست

پس بهتر هست با شرکتی که ازشون server گرفتيد تماس بگيريد تا ip چک کنن
وسط بحث فنی هم پای خدا پيغمبر را وسط نکشيد. ممنون

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز منظورتون واضح نیست مگه از سوی ما زیانی به شما رسیده بخاطر دور فهمیدن این موضوع بفرمائید من حاضرم جبران خسارت کنم

QUOTE=mansoori-m;1611558]

کدام یک از مشتریهای ما از سیستم ما نالیدن میشه بفرمائید تا ما هم بدونیم ببینید ما هزینه ها رو به این شکل همیشه میگیریم 35% در هنگام سفارش و ما باقی در صورت رضایت مشتری اینو میتونید پرس و جو کنید اگه کسی اومد و گفت خلاف اینه من در خدمتتونم هر امری بفرمائید قبول میکنم شما که اینقدر دم از توانا یی میزینید چرا به این مسءله فکر نمیکنید که یه حاجی بازاری که از اینترنت هیچ حالیش نیست چطور میتونه فارسی کامرس و یا سیستم های مشابه اینو نصب کنه
الان سرچ بزن اکثر فروشگاهها تو 2 اخطار بالای صفحه اصلی موندن ویا همین تایتل سایتشون هنوز مرکز خرید مونده و یا سالی یه بار آپ دیت نمیشن و... بیخیال از بحث خارج نشم کی از ما رنجیده بگید بیاد تا پولشو پس بدیم
[/QUOTE]

اتفاقی داشتم آخرين تاپيک های بالا اومدرو ميخوندم چشمم به اين تاپيک خورد
2،3 نکته رو در اين تاپيک ديدم که لازم ديدم پست بزنم
من قبلاً از شما فروشگاه گرفتم و شديداً هم تمايل دارم پولمو پس بگيرم و فروشگاه و host رو به شما پس بدم
طبق گفته خودتون 440.000 تومان پوليو که من به راحتی به شما دادمو پس بدين

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر نکنم چون اگه بودن تا این فقط شب پای حرفهای بچگانه نمینشستم

شما زود بزرگ شديد!
اين هم مشتری ناراضی اميدورام رو حرفتون باشيد و عمل کنيد.
من قبلاً از شما فروشگاه گرفتم و شديداً هم تمايل دارم پولمو پس بگيرم و فروشگاه و host رو به شما پس بدم

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0

جناب عالی راستش رو بگو بجزء اون 100تومان که اول کار دادی اول کار رو تحویل گرفتی یا اول تسویه حساب کردی همین خودت نبودی که بعد از تحویل کار رفتی در پرشین تولز تشکر نوشتی خوبه که آقا مهدی هم یکی از کسانی بود که در بحث شرکت کرد من چند ساعت وقتم رو صرف صحبت کردن با شما گذاشتم بالغ بر 25 ساعت که اگه تدریس خصوصی میکردم بیشتر از اینا گیرم میومد اگه دروغ میگم بگو رفتی بعد 2ماه برگشتی به من میل میزنی که کارو نمیخوام کی مشاوره خواستی که ندادیم؟ کی زنگ زدی که من بهت بهت جواب ندادم خوبیش اینه که اکثر شبها من آنلاین هستم و آی دیم هم داری راست راست پا میشدی همین روزهای یکشنبه و دوشنبه که من تدریس داشتم زنگ میزدی و من وقت آزادم رو در اختیارتون میزاشتم بارها میشد بخاطر شروع کلاس بعدی ناهار نمیخوردم تازه هر کاری که انجام میدادیم گزارش میشد و اولش من با شما 125 طی کردم که به اسرار خودتون زیادش کردین خوب ماهم کارو توسعه دادیم
غیر از اینه؟؟؟؟؟؟؟ با دلیل جواب بده
[/QUOTE]

چرا داغ کردی
شما اينجا تاپيک زدی کی راضی نيست
منم گفتم من راضی نيستم پولمو بده
بعدشم چرا جيغو داد ميکنی من اگه بخوام از عدم تعهد شما بگم که 30 صفحه تاپيک ميشه
ول کن آقا نصفه شبی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا