برگزیده های پرشین تولز

تله

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان:)
دوره بره خونه ي ما پر از مرغ ميناي هندي هست كه خيلي جالبن آزادن ولي حرف ميزنن:eek:
ميگم دوستان روشي تله ي داريد بگيد ما چندتا شو دستگير كنيم:happy:
ممنون:happy:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
جدی؟
بچه کجایی؟
در ضمن دور و بر خونه ما هم پر طوطیه ولی لامسبا از صد متری پایین تر نمیشینن باید با دوربین نگاشون کنی حالا چطوری میخوای بگیریشون؟
فکر کنم مینا هم همینطور باشه درسته؟

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه تفنگ ساچمه ای بگیر بزنشون

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
از این تله ها که با الک و چوب و نخ درست میکنن فکر کنم جواب بده .

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
جدی؟
بچه کجایی؟
در ضمن دور و بر خونه ما هم پر طوطیه ولی لامسبا از صد متری پایین تر نمیشینن باید با دوربین نگاشون کنی حالا چطوری میخوای بگیریشون؟
فکر کنم مینا هم همینطور باشه درسته؟
من بريزبين هستم اين عكس از مينا :)
image005.jpg

یه تفنگ ساچمه ای بگیر بزنشون
تفنگ گير نمياد اينجا :(
حيف...
از این تله ها که با الک و چوب و نخ درست میکنن فکر کنم جواب بده .

ميشه بيشتر توضيح بدي؟:blush:
من از تشت هم استفاده كردم جواب نداد:D:D

thanks all:)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
تله ای که میگه همون تله هاست که یه سبد میزاری یه چوب زیرش که به یه نخ وصله بعد زیر سبد دونه میریزی که بیان.
من بچه بودم تابستونا باور کن صبح ساعت 9 تا 1 بعد از ظهر مینشستم که گنجشک بگیرم. میگرفتمم آزاد میکردم.
بعدا دیگه تفنگ دار شدم هرچی گیرم میامد با تفنگ میزدم.

در ضمن خیلی دوری حیف شد. من فکر کردم تهرانی کرجی همین دورو برایی که بتونم بیام اونجا کلی کاسبی کنم. :lol:

راستی امین جان مگه میخواد بخوره که با تفنگ بزنه؟

در ضمن واسه چی تفنگ گیر نمیاد یه تفنگ ساچمه ای بگیر دیگه. میخوای من از تهران یکی برات میخرم میفرستم؟ :)

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
تله ای که میگه همون تله هاست که یه سبد میزاری یه چوب زیرش که به یه نخ وصله بعد زیر سبد دونه میریزی که بیان.
من بچه بودم تابستونا باور کن صبح ساعت 9 تا 1 بعد از ظهر مینشستم که گنجشک بگیرم. میگرفتمم آزاد میکردم.
بعدا دیگه تفنگ دار شدم هرچی گیرم میامد با تفنگ میزدم.

در ضمن خیلی دوری حیف شد. من فکر کردم تهرانی کرجی همین دورو برایی که بتونم بیام اونجا کلی کاسبی کنم. :lol:

راستی امین جان مگه میخواد بخوره که با تفنگ بزنه؟

در ضمن واسه چی تفنگ گیر نمیاد یه تفنگ ساچمه ای بگیر دیگه. میخوای من از تهران یکی برات میخرم میفرستم؟ :)

جدن ميشه با سبد گرفت؟:lol:
آره حيف شد...:(
خيلي ممنون از لطفت:):happy:
فكر نكنم اجازه بدن بفرستي:)ممنون:)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
آره میشه گرفت گنجشکو البته اونم نه هر جایی مثلا اگه یه جایی پر دونه باشه نمیرن زیر سبد.
راستی تیرکمون سیمی بلدی درست کنی؟ با تیر کمون سیمی بزنشون!
راستی یه مطلب دیگه, میتونی بری اونجایی که میشینن چسب موش بریزی :) من این کارو کردم یه بار یه گنجشک گرفتم. :) ابله پرید تو چسب یه دفه.

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
آره میشه گرفت گنجشکو البته اونم نه هر جایی مثلا اگه یه جایی پر دونه باشه نمیرن زیر سبد.
راستی تیرکمون سیمی بلدی درست کنی؟ با تیر کمون سیمی بزنشون!
راستی یه مطلب دیگه, میتونی بری اونجایی که میشینن چسب موش بریزی :) من این کارو کردم یه بار یه گنجشک گرفتم. :) ابله پرید تو چسب یه دفه.

:D:lol::lol:
جدن؟:lol::lol:
چه جالب سقط نشد وقتي طرفش رفتي؟:lol:
تيركمون سيمي :rolleyes:
از همونا كه سيم رو تا ميكنيم؟:rolleyes:
امتحان ميكنم:)

Thats_Love

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا رضا!
قبلنا یکی از بچه محلامون که خیلی قالتاق بود ( :f34r: )، برای گرفتن گنجیشک اول یه تور ( مثل تور ماهیگیری ولی با سوراخهای تنگتر) با خودش می آورد و می رفت بالای درخت( بی وجدان عین یه میمون می رفت بالا... :lol:) بعد که می رفت بالا یه 10 دقیقه همون بالا می نشست تا شاخ و برگا از تکون خوردن بیافتن؛ بعدش تورو پرتاب می کرد طرفشون، یه بار که خودم شاهد و ناظر ماجرا بودم دیدم که تونست 4 تا و نصفی گنجیشکو بگیره... اون نصفیشم برا این بود که یکیشون در رفت...
خلاصه دیگه خودت می دونی که چیکار بکنی... اگه گرفتی خبرمون کن... :D

راستی حالا دیگه اون هم محلیمون به همون روش قدیمی تفنگ بادی متوسل می شه... :(

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
:D:lol::lol:
جدن؟:lol::lol:
چه جالب سقط نشد وقتي طرفش رفتي؟:lol:
تيركمون سيمي :rolleyes:
از همونا كه سيم رو تا ميكنيم؟:rolleyes:
امتحان ميكنم:)

سلام نه بابا سقط نشد.
آره تیر کمون سیمی همونیه که سیم رو تا میکنن!
باید کش قیتونی بگیری بعد کشاشو از توی پارچش بیرون بکشی برای کش تیر کمون. از سیم مفتولی درست حسابی هم برای بدنش استفاده میکنی.سیم باید انقدر سفت و محکم باشه که به راحتی دست قادر به خم کردنش نباشی که البته میتونی از دو سیم در هم تنیده هم استفاده کنی ;)
برای اتصالات هم از کش باید استفاده کنی.
بلدی تیر کمون درست کنی؟
در ضمن گرفتی یکیشو برام بفرس :)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
آقا رضا!
قبلنا یکی از بچه محلامون که خیلی قالتاق بود ( :f34r: )، برای گرفتن گنجیشک اول یه تور ( مثل تور ماهیگیری ولی با سوراخهای تنگتر) با خودش می آورد و می رفت بالای درخت( بی وجدان عین یه میمون می رفت بالا... :lol:) بعد که می رفت بالا یه 10 دقیقه همون بالا می نشست تا شاخ و برگا از تکون خوردن بیافتن؛ بعدش تورو پرتاب می کرد طرفشون، یه بار که خودم شاهد و ناظر ماجرا بودم دیدم که تونست 4 تا و نصفی گنجیشکو بگیره... اون نصفیشم برا این بود که یکیشون در رفت...

دوستت رو بفرست برای رضا صفر بیست و یک که براش مینای هندی بگیره! بعد بفروشن کلی کاسبن! ثروت مند میشن.

Thats_Love

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستت رو بفرست برای رضا صفر بیست و یک که براش مینای هندی بگیره! بعد بفروشن کلی کاسبن! ثروت مند میشن.

گفتم که اون مال قبلنا بود...:(
تازه چون گفتم که قالتاق بود بدبخت به راه راست هدایت شد... (البته با آب خنکو این چیزا...)
ولی چند روز پیش که دیدمش گفت اگه پا بده دوباره می خوام با روش خودم (تور ماهیگیری و ... :D ) چند تا گنجیشک درجه یک برات بگیرم... انگار هنوز مثل ما نیومده تو راه راست...:lol:

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
آقا رضا!

عجب:blink::D
شما آيدي چيزي از ايشون داري؟:lol:
حتما خبرتون ميكنم:happy:
سلام نه بابا سقط نشد.
آره تیر کمون سیمی همونیه که سیم رو تا میکنن!
باید کش قیتونی بگیری بعد کشاشو از توی پارچش بیرون بکشی برای کش تیر کمون. از سیم مفتولی درست حسابی هم برای بدنش استفاده میکنی.سیم باید انقدر سفت و محکم باشه که به راحتی دست قادر به خم کردنش نباشی که البته میتونی از دو سیم در هم تنیده هم استفاده کنی ;)
برای اتصالات هم از کش باید استفاده کنی.
بلدی تیر کمون درست کنی؟
در ضمن گرفتی یکیشو برام بفرس :)
با ني قيلون؟
بلد نيستم والا حالا يه تست ميكنم:)
حتما!:)

:lol:
راست ميگه ها:lol:
گفتم که اون مال قبلنا بود...:(
تازه چون گفتم که قالتاق بود بدبخت به راه راست هدایت شد... (البته با آب خنکو این چیزا...)
ولی چند روز پیش که دیدمش گفت اگه پا بده دوباره می خوام با روش خودم (تور ماهیگیری و ... :D ) چند تا گنجیشک درجه یک برات بگیرم... انگار هنوز مثل ما نیومده تو راه راست...:lol:

:lol::lol::lol:
عجب آدمي هست:lol:
ميگم يه چيزي بذار ما با ايشون كانكت كنيم:lol:
:)

Thats_Love

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:)[/QUOTE]

:eek: بابا دارم می گم طرف تقریباً ( اگه دروغ نگفته باشم) به خاطر کارهای خلافی که می کنه یه ماه یه بار حوس می کنه که بره آب خنک بخوره...
تازه از آیدی و این چیزا هیچی که سرش نمی شه هیچ، بهم می گه اگه بخوام با یکی رفیق بشم باید حتماً ببینمش... :cool:

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19

:eek: بابا دارم می گم طرف تقریباً ( اگه دروغ نگفته باشم) به خاطر کارهای خلافی که می کنه یه ماه یه بار حوس می کنه که بره آب خنک بخوره...
تازه از آیدی و این چیزا هیچی که سرش نمی شه هیچ، بهم می گه اگه بخوام با یکی رفیق بشم باید حتماً ببینمش... :[/QUOTE]

عجب آدميه:lol:
اينجا رو نميشه معرفي كني بهش؟:rolleyes:
حداقل چند روش ازشون تعريف كن:happy::D

Thats_Love

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تازه از آیدی و این چیزا هیچی که سرش نمی شه هیچ، بهم می گه اگه بخوام با یکی رفیق بشم باید حتماً ببینمش... :

عجب آدميه:lol:
اينجا رو نميشه معرفي كني بهش؟:rolleyes:
حداقل چند روش ازشون تعريف كن:happy::D
:)[/QUOTE]

به روی چشم!
بذار بیاد بیرون از اون خراب شده، حتماً ازش می پرسم...:D

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بابا خشونت به خرج ندید فقط چند تا دونه یا هر غذایی رو که دوست دارن با موا خواب آور مخلوط کن بریز زیر درخت.حله!باور کن

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
بابا خشونت به خرج ندید فقط چند تا دونه یا هر غذایی رو که دوست دارن با موا خواب آور مخلوط کن بریز زیر درخت.حله!باور کن

این کار شدنی نیست!
اولا که من از مینا خبر ندارم چطوریه. اصلا روی زمین میشینه؟ یا مثل خیلی از پرنده های دیگه مثلا همون طوطی که گفتم از انسان به شدت فاصله میگیره؟
دوما وقتی ماده خواب آورو میخوره که همون لحظه خوابش نمیبره! ممکنه ده دقیقه بعد بخوابه. توی این ده دقیقه میتونه بره یه جایی که دستت عمرا بهش نرسه! اصلا نتونی پیداش کنی.
به نظر من از یه سری تله باید استفاده کنی که روی درخت و امثال اون کار گزاشته بشه!

بالا