برگزیده های پرشین تولز

مشکل جک ورودی کارت صدا 6 کانال مادریورد GA-M57SLI-S4 ADM

itkaran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من مادربورد کامپیوترم GA-M57SLI-S4 ADM هست همه درایور ها نصب هستند ولی نمیدونم چرا ورودی کارت صدا 6 کانال کار نمیکنه و اصلا تو تنظیمات Volume Control فعال نیست که بخوام صدا را کم و زیاد کنم الان هم که کارت tv نصب کردم تصویر دارم صدا ندارم کابل ورودی همه به line کارت صدا دادم ولی باز صدا ندارم چرا ورودی کارت صدا من بسته هست و کار نمی کنه سیستم همه که تازه هست و مشکلی نداره لطفا کمک کنید

FAB81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما باید برید به REALTEK HD AUDIO MANAGER و قسمت AUDO I/O گزینه 6CH رو انتخاب کنید . این دقیق بغل ولوکنتل ویندوز هست . تو SYSTEM TRAY

itkaran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مرسی از راهنمایتون خوب الان رو 6 کانال تنظیم هست امتحا کردم ولی باز مشکل دارم چه کار کنم خیلی نیاز دارم

FAB81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اپ دیت درایور هم امتحان کنید .

ASC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من مادربورد کامپیوترم GA-M57SLI-S4 ADM هست همه درایور ها نصب هستند ولی نمیدونم چرا ورودی کارت صدا 6 کانال کار نمیکنه و اصلا تو تنظیمات Volume Control فعال نیست که بخوام صدا را کم و زیاد کنم الان هم که کارت tv نصب کردم تصویر دارم صدا ندارم کابل ورودی همه به line کارت صدا دادم ولی باز صدا ندارم چرا ورودی کارت صدا من بسته هست و کار نمی کنه سیستم همه که تازه هست و مشکلی نداره لطفا کمک کنید

با سلام

عزيزم اگر اين سوال را در تاپيك خدمات آواژنگ مي نوشتي مطمئناً سريع جواب مي گرفتي.

خدمت شما عرض كنم صداي مادربرد HD است در ويندوز XP قسمت Line In در صداي HD غيرفعال است.

راه حل اين مسئله در اين آدرس است:
http://service.avajang.com/fa/support/faq/others/images/hd_audio.html

موفق باشي:lol:

بالا