برگزیده های پرشین تولز

خيلي جالبه حامد ساليوان با كلاهبردارها مذاكره ميكنه اخطارشو به ما ميده !!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
والا من ديگه زياد پرشين تولز نميام البته نبينيد اين پست هامو من يكي از يوزرهاي قديمي هستم بگذريم ...
يه آقايي كه اگه هر كس يكم تو بخش بازارچه و گفتگي آزاد چرخيده باشه با اونو ديدهخ با يوزرهاي مختلف من الجمله darbee , fazebazi و كمش 5 يوزر ديگه كه لازم باشه براتون درميارم همه يوزراشم بن شده ايشون مياد ميخاد كلاهبرداري كنه تا حالا چنديدن تاپيك فروش موبايل زده و .... حالا http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1610806&posted=1#post1610806
اينجارو ببينيد آخرين تاپيكش من اومدم گفتم اين ريگ تو كفش مدير محترم اون بخش بهم اخطار دئاد كه توهين كردي اونوقت رفته با اون آقايي كه معلومه چيكارست به قول خودشون مذاكره ميكنه
واسه پرشين تولز متاسفم

بايد بگم پي تي هر روز بد تر از ديروز

در ضمن ميخايد منو بن كنيد هر كار كنيد آزاديد از 7 دولت ولي من حقيقتو ميگم كه كسي از دوستانم اينجا متضرر نشه اما متاسفم ....

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
والا من ديگه زياد پرشين تولز نميام البته نبينيد اين پست هامو من يكي از يوزرهاي قديمي هستم بگذريم ...
يه آقايي كه اگه هر كس يكم تو بخش بازارچه و گفتگي آزاد چرخيده باشه با اونو ديدهخ با يوزرهاي مختلف من الجمله darbee , fazebazi و كمش 5 يوزر ديگه كه لازم باشه براتون درميارم همه يوزراشم بن شده ايشون مياد ميخاد كلاهبرداري كنه تا حالا چنديدن تاپيك فروش موبايل زده و .... حالا http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1610806&posted=1#post1610806
اينجارو ببينيد آخرين تاپيكش من اومدم گفتم اين ريگ تو كفش مدير محترم اون بخش بهم اخطار دئاد كه توهين كردي اونوقت رفته با اون آقايي كه معلومه چيكارست به قول خودشون مذاكره ميكنه
واسه پرشين تولز متاسفم

بايد بگم پي تي هر روز بد تر از ديروز

در ضمن ميخايد منو بن كنيد هر كار كنيد آزاديد از 7 دولت ولي من حقيقتو ميگم كه كسي از دوستانم اينجا متضرر نشه اما متاسفم ....
ایشون تنگنای معروف هستن

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
آقا طرز برخورد چيه؟ مگه بگي تو كفشش ريگه برخورد بده واسه يه كلاهبردار ... بچه كه نيستيم چرا خودمون گول بزنيم

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
ایشون تنگنای معروف هستن

والا ما هم همينو گفتيم كه گفتن بي احتراميه!
وقتي يه نفري مطمئنيم كه يه نفر مورد داره ديگه سازش و مذاكره و نميدونم اين حرفا چه توجيهي داره كه حالا بياي به بقيه اخطار بدي كه چرا نميذارين يه كلاهبردار فعاليت كنه آره ديگه؟!

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
والا ما هم همينو گفتيم كه گفتن بي احتراميه!
وقتي يه نفري مطمئنيم كه يه نفر مورد داره ديگه سازش و مذاكره و نميدونم اين حرفا چه توجيهي داره كه حالا بياي به بقيه اخطار بدي كه چرا نميذارين يه كلاهبردار فعاليت كنه آره ديگه؟!

ممکنه اون فروشنده ريگی تو کفشش بوده باشه اما دليل برخورد حامد با شما به نظرم همون بود . ضمن اينکه ، من حامد رو ميشناسم و ميدونم که اين وصله هايی که زديد به ايشون نميچسبه !
در واقع همين نامی که برای اين تاپيک انتخاب کرديد ميتونه موجبات يک اخطار ديگه رو براتون فراهم کنه

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خيلي جالبه حامد ساليوان با كلاهبردارها مذاكره ميكنه اخطارشو به ما ميده !!!!

جالب تر هم میشه وقتی شما الان یه اخطار بگیرید و برای ۳ روز بن بشید.

در صورت تکرار برخورد شدید تری اعمال خواهد شد.

۱. در رفتارتون تجدید نظر کنید
۲. با کاربری مشکل دارید ، خصوصی با مدیر بخش مطرح کنید
۳. با مدیری مشکل دارید ، خصوصی با مدیر ارشد تر مطرح کنید.

موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا