برگزیده های پرشین تولز

یه سوال در مورد لثه

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
سلام خدمت همه

راستش من لثه هام یه مقداری حساسن هر وقت سیب میخورم همش خون میاد و امروز یه نفر غیر متخصص بهم پیشنهاد داد این خمیر دندون رو استفاده کنم

9841e92b2e.jpg

خواستم اگر یکی از دوستان دندون پزشک یا پزشک هست میتونه بگه این که ضررش بیشتر از فایدش که نیست :eek:

ممنون

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
الان از چه خميردندوني استفاده ميكني ؟(البته پزشك نيستم)

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اينجوري كه نميشه گفت البته ببخشيد به نظر من خمير دندون هاي ايراني واقعا افتضاحه بهترين كار اينه كه يه دكتر بري چون از راه دور خيلي سخت بشه بهت كمك كرد ولي به احتمال زياد ميگه خميردندونت رو عوض كني ...خيلي تاثير داره

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
البته اشتباه مسواك زدن هم يه همچين عوارضي ميده

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
اينجوري كه نميشه گفت البته ببخشيد به نظر من خمير دندون هاي ايراني واقعا افتضاحه بهترين كار اينه كه يه دكتر بري چون از راه دور خيلي سخت بشه بهت كمك كرد ولي به احتمال زياد ميگه خميردندونت رو عوض كني ...خيلي تاثير داره

البته اشتباه مسواك زدن هم يه همچين عوارضي ميده
ممنون از کمکتون بله فکر کنم راهه عاقلانش دکتر باشه ولی گفتم شاید یه دکتر مفتی اینجا گیرم بیاد نخواد پول بدم طمع کردم :D

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سنسودین خمیر دندون خیلی خوبیه، منتها باید مطمئن بشید که قلابیش نباشه. البته بیشتر برای درخشش دندون استفاده میشه ولی فکر میکنم برای لثه هم بد نباشه. البته منم دکتر نیستم :دی

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون از کمکتون بله فکر کنم راهه عاقلانش دکتر باشه ولی گفتم شاید یه دکتر مفتی اینجا گیرم بیاد نخواد پول بدم طمع کردم :D

منم دقیقا همین مشکل رو داشتم.

رفتم دندونپزشکی وقتی نگاه کرد گفت لثه هات متورم شده و گفت بخاطر اینه که زیر لثه هات ریشه و لخته های خون جمع شده.

بعد برام یه قراره جرم گیری گذاشت و کلی کار کرد و تمام این ریشه ها و لخته ها رو با دستگاه از زیر لثه هام بیرون کشید.

تازه متوجه میشدم که لثه هام سبک شدن!

منم دقیقا همینطوری مثل تو بودم و با گاز زدن از لثه هام خون میومد. حتی دکتره هم قبل از این که این موضوع رو بهش بگم خودش برام مثال همین سیب رو زد که با گاز زدن ...

بنظرم بدون تجویز پزشک هیچوقت اینکارو نکن. قبلش یه جرم گیری برو بعد نتیجه ش رو ببین.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
خمیر دندون سنسودین کلا برای دندونهای حساسه!!!...البته انواع و اقسام مختلف داره که فقط یک نوعش برای سفید کردن دندونه!!!...که فکر میکنم رنگ سفیدش باشه!!!....برای لثه فکر میکنم رنگ صورتیش رو درست گرفتین!!!

hyrcania

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه

راستش من لثه هام یه مقداری حساسن هر وقت سیب میخورم همش خون میاد و امروز یه نفر غیر متخصص بهم پیشنهاد داد این خمیر دندون رو استفاده کنم

9841e92b2e.jpg

خواستم اگر یکی از دوستان دندون پزشک یا پزشک هست میتونه بگه این که ضررش بیشتر از فایدش که نیست :eek:

ممنون

دوسته عزيز

منهم همين مسله را داشتم و هميشه اين خمير دندان را استفاده ميكنم
چاره دردت همينه ولى بايد صبور باشى

در زمن مسواك نرم فقت استفاده كن
من الان حودده 20 ساله ازش استفاده ميكنم

بالا