برگزیده های پرشین تولز

مشکل در مونیتور کردن

a1234567

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
من در شبکه ای که دارم، یک pc نمی تونه افراد داخل workgroup رو ببینه و باید آی پی یک pc رو بنویسه تا بتونه اون pc رو ببینه.
چکار باید بکنم تا افراد داخل work gruop دیده بشه.
در ضمن fireewall رو off کردم.

katakalle

Registered User
لایک‌ها
1
مطمئنی اسم workgroup ها رو تو دو طرف یکی زدی ؟

msnasiri

Registered User
لایک‌ها
1
من که نفهمیدم عنوان تاپیک چه ربطی به این مطلب داشت ولی یه سوال می پرسم که به عنوانش ربط داره

لطفاً یه برنامه معرفی کنید که تحت win بتونم تمام packet ها رو بتونم مانیتور کنم (خیلی خلاصه)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من که نفهمیدم عنوان تاپیک چه ربطی به این مطلب داشت ولی یه سوال می پرسم که به عنوانش ربط داره

لطفاً یه برنامه معرفی کنید که تحت win بتونم تمام packet ها رو بتونم مانیتور کنم (خیلی خلاصه)
dumeter !

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41

msnasiri

Registered User
لایک‌ها
1
متشکر
ولی با microsoft network monitor کار کردم قبلاً اون میاد تمام پکتهای شبکه رو هم نشون می ده که بهش نیازی نیست اونم در سطح پایین.
یه چیز سبک و جمع و جور می خوام
هدف اصلیم اینه که تمام url هایی که از اون سرور به کاینت ها داده می شه (تمام url هایی که کلاینت ها می خوان)
رو یه جا برام ذخیره کنه و حتی اللامکان با یه فیلتر مشخص کنم که بیاد رو سرور اون فایل رو نگهداره

katakalle

Registered User
لایک‌ها
1
خب تو باید در باره نرم افزار های firwall و internet sharing بپرسی نه net monitor !

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
متشکر
ولی با microsoft network monitor کار کردم قبلاً اون میاد تمام پکتهای شبکه رو هم نشون می ده که بهش نیازی نیست اونم در سطح پایین.
یه چیز سبک و جمع و جور می خوام
هدف اصلیم اینه که تمام url هایی که از اون سرور به کاینت ها داده می شه (تمام url هایی که کلاینت ها می خوان)
رو یه جا برام ذخیره کنه و حتی اللامکان با یه فیلتر مشخص کنم که بیاد رو سرور اون فایل رو نگهداره

دراین صورت بهتراست همانطور که دوستمون گفتند از برنامه هایی مثل GFI Webmonitor استفاده کنید.
درضمن MS NetMonitor قابلیت تعریف فیلتر دارد، بدین ترتیب می توان گفت که فقط پکتهای حاوی مثلا http یا غیره را نشان دهد!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دراین صورت بهتراست همانطور که دوستمون گفتند از برنامه هایی مثل GFI Webmonitor استفاده کنید.
درضمن MS NetMonitor قابلیت تعریف فیلتر دارد، بدین ترتیب می توان گفت که فقط پکتهای حاوی مثلا http یا غیره را نشان دهد!
درسته. خیلی منعطف و کار آمد هست.
مثلا با این میشه همه URI هارو مونیتور کرد
کد:
contains(Http.Request.URI,'')

بالا