برگزیده های پرشین تولز

نیاز به لایسنس جدید؟

1240

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
من می خواهم بخش انگلیسی سایت رو راه اندازی کنم.
یعنی بشه دو قسمت هم فارسی هم انگلیسی اما روی یک دامین
مثال: www.irstarsat.com/forum و www.irstarsat.com/english

باید لایسنس جداگانه تهیه کنم؟
یا مشکلی نداره
چون روی یک دامین هست فقط یک لایسنس نیاز هست.
با سپاس

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
معمولاً برای هر دامین یک لایسنس
اگر قرار باشه هر کی برای هر زبان که توی سایتش فروم ایجاد میکنه یک لایسنس بگیره منطقی نیست

1240

Registered User
لایک‌ها
28
معمولاً برای هر دامین یک لایسنس
اگر قرار باشه هر کی برای هر زبان که توی سایتش فروم ایجاد میکنه یک لایسنس بگیره منطقی نیست

با سپاس از شما
منتظر نظرات دیگر دوستان

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
با سپاس از شما
منتظر نظرات دیگر دوستان

این مورد هم قبلا در همین انجمن مطرح شده بود !! در تاپیک " پرسش و پاسخ در مورد vBulletin " تاپیک هم استیکی شده .....

لینک پاسخ : http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1553467&postcount=338

ضمن اینکه در قسمت members Area محل دقیق پوشه ای که فایل ها ذخیره شده خواسته می شود . که برای یک لایسنس فقط می توانید یک انجمن داشته باشید . در لینک بالا توضیح دقیق این موضوع به زبان انگلیسی از خود license agreement کپی شده ... همین طور لینک قوانین این موضوع در سایت رسمی وی بولتین هم در همین لینک ذکر شده بود ....

1240

Registered User
لایک‌ها
28
You can use the language pack to offer multiple languages to your members, you can install as many as you want on your 1 instance. From the footer your members can switch between them. of course, this doesn't change the actual post content that's posted by members, but it does translate the forum phrases.

To have two real distinctive forums, one with both 1 language and 1 language for posts too, and another one for another language and other language posts too. That is then considered 2 instances, and requires 2 licenses in total.

If you wish to have another forum on a sub domain, then yes, that requires a second license by the sound of what you're trying to do.
=========================
پاسخ بخش فروش

بالا