برگزیده های پرشین تولز

شما وقتی شکست میخورید چکار میکنید؟

maryamarc87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما وقتی شکست میخورید چکار میکنید؟

Last edited:

ARTA_ADOBE CO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قدر شکست ها رو عاظفی مادی علمی و... باید دانست.
شکست ها همون ضربات چکش یک پیکر تراشند که بر سنگ ساده ولی با قابلیت های بذات میخورند و میشند
یه اثر هنری که میلیون ها نفر حض بصری ازش میبردند.

شکست ها رحمت و توجه او به بنده است.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من زیاد اهل شعار دادن و پل و ... نیستم!!

ولی اون چیزی که یه بار تجربه ش کردم این بود که یکی دو سال پیش به سرم زده بود که ازدواج کنم!! :دی

بعد از طی کردن مراسمات سنتی خواستگاری و ... مادرم گفت که زیاد با این ازدواج موافق نیست و خلاصه دلایل منطقی خودش رو هم داشت ولی اون موقع با توجه به جمله ی چو عشق آید عقل رود فکر میکردم همه با من دشمنی دارن و نمیخوان بذارن به اونی که میخواستم برسم و اینو یه شکست میدونستم!

ولی الان که بعضی موقعها با خودم خلوت میکنم میبینم انگار بدم نشد که اون قضیه نشد! چون اولا من یاد گرفتم که این دفعه منطقی تر به این قضیه ی خاص نگاه کنم و اینکه الان متوجه شدم انگار گزینه های بهتری که با معیارهام بخونه هنوز وجود داره.

شاید آدم تو اون لحظه یا تا چند وقت نتیجه ی شکست خوردنش رو نبینه ولی بعدها مطمئنا نتیجه ش رو میبینه.

ولی سعی کن از یه سوراخ 2 بار گزیده نشی. یعنی اگر آدم یه بار از یه موضوعی شکست خورد اگر بازم از همون موضوع شکست بخوره معمولا یه اشکالی تو کارش هست.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
مرد كه شكست نميخوره دي:

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خوب اول کمی افسردگی بعد کمی گریه بعد کمی ترس از اینکه نکنه شکستام تموم نشه بعدش باز افسردگی ولی آخرش فراموشش میکنم

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
من پییاده روی می کنم. خیلی دوست دارم بعد از شکست بدون هدف و تنها پیاده روی کنم. بعدش کارهایی که دوست دارم انجام می دم.

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من پییاده روی می کنم. خیلی دوست دارم بعد از شکست بدون هدف و تنها پیاده روی کنم. بعدش کارهایی که دوست دارم انجام می دم.
جالبه منم همین کا رو میکنم.آخریشم 2-3 روز پیش بود داشت برف میومد و شب بود خلوت بود خیلی آرامش پیدا کردم.

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما وقتی شکست میخورید چکار میکنید:سلام دوستان خیلی وقتها شکست پلی میشه برای پیروزی بشرطی که خودمون رو نبازیم ولی اینکار برای همه امکان پذیر نیست پس بذارید همه از تجربه همدیگه استفاده کنیم
منکه وقتی شکست میخورم تا میام به خودم بیام شکست بعدی رو میخورم
شکست عشقی ( نشده تا حالا ): دختررو می دم دست 4 تا افغانی تا ... ! بعد فیلمش رو تو اینترنت پخش می کنم :D !
شکست تو دعوا ( نشده تا حالا ) : زنگ می زنم بچه ها بیان ، می رم دعوا رو پیروز می شم :D !

شکست تحصیلی : به ...م !

شکست در کار : جبران خسارت مشتری ، پیدا کردن یه کار دیگه یا شروع مجدد !

شکست در رابطه با خونواده : دعوا با اعضای خانواده

شکست درونی ( روحی ) :اول 2 دست قلیون می چوقم و می کشم ، بعد اگه جواب نداد 2 دست دیگه هم می چوقم ، و بعد می پیچم می رم خیابون گردی ، اگه خیلی دردناک بود مجبورم 8 دست قلی بکشم ! حتما" خوب می شم !

شکست جسمی ( همون شکستی استخون :D ) : می رم گچ می گیرم ، بعد واسه تسکین درد 2 دست قلیون می رم تو کارش :D !

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جالبه منم همین کا رو میکنم.آخریشم 2-3 روز پیش بود داشت برف میومد و شب بود خلوت بود خیلی آرامش پیدا کردم.
منم همینطور ! رفتم پارک نصفه شب ، با بچه ها رفتیم تو کار پیاده روی ، ورزش ، سیگار :D !

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
با خودم فکر میکنم چرا اینجوری شد ؟؟؟؟....
کجا رو اشتباه رفتم ...

بعد که دلیشو پیدا کردم موزیک گوشی میکنم
9.gif
تا تقریبا روحیه ام عوض بشه ...

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
من زیاد شکست نمیخورم >>>>>>>>>> چون معمولا اصلا فعالیتی نمیکنم که بخوام شکست بخورم یا پیروز بشم !

maryamarc87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با خودم فکر میکنم چرا اینجوری شد ؟؟؟؟....
کجا رو اشتباه رفتم ...

بعد که دلیشو پیدا کردم موزیک گوشی میکنم
9.gif
تا تقریبا روحیه ام عوض بشه ...

چه جالب منم دقیقا همون کاری که شما انجام میدین رو میکنم

maryamarc87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من زیاد شکست نمیخورم >>>>>>>>>> چون معمولا اصلا فعالیتی نمیکنم که بخوام شکست بخورم یا پیروز بشم !

سلام دوست عزیز بزرگترین فعالیت هر فردی زندگیشه که همین راکت بودن خودش نوعی شکسته

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
شکست عشقی ( نشده تا حالا ): دختررو می دم دست 4 تا افغانی تا ... ! بعد فیلمش رو تو اینترنت پخش می کنم :D !
شکست تو دعوا ( نشده تا حالا ) : زنگ می زنم بچه ها بیان ، می رم دعوا رو پیروز می شم :D !

شکست تحصیلی : به ...م !

شکست در کار : جبران خسارت مشتری ، پیدا کردن یه کار دیگه یا شروع مجدد !

شکست در رابطه با خونواده : دعوا با اعضای خانواده

شکست درونی ( روحی ) :اول 2 دست قلیون می چوقم و می کشم ، بعد اگه جواب نداد 2 دست دیگه هم می چوقم ، و بعد می پیچم می رم خیابون گردی ، اگه خیلی دردناک بود مجبورم 8 دست قلی بکشم ! حتما" خوب می شم !

شکست جسمی ( همون شکستی استخون :D ) : می رم گچ می گیرم ، بعد واسه تسکین درد 2 دست قلیون می رم تو کارش :D !

خیلی کامل و گویا و اینا بود:D موافقتم بد;)

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جالبه ..
اصولا موزیک گوشی کردن خیلی در این مواقع تاثیر داره ....:)
من که موزیک گوش دادن رو کاری نمی دونم ! چون بجز موقع خواب همیشه در حال گوش کردن رپم ! :D !

سیگار شو من نیستم

بیا بریم من سیگاریت می کنم :D !

خیلی کامل و گویا و اینا بود موافقتم بد
چاکرم !

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
شما وقتی شکست میخورید چکار میکنید:سلام دوستان خیلی وقتها شکست پلی میشه برای پیروزی بشرطی که خودمون رو نبازیم ولی اینکار برای همه امکان پذیر نیست پس بذارید همه از تجربه همدیگه استفاده کنیم
منکه وقتی شکست میخورم تا میام به خودم بیام شکست بعدی رو میخورم

سلام من انقدر خسته میشم که میرم تو لاک خودم تا مدتها چون تمام انرژیم رو گزاشتم. و اگه زیان مادی هم در کار باشه مجبورم دوباره پولشم به دست بیارم پس خیلی توی زندگیم وقفه میوفته. از دوستانم خواهش میکنم کاری که خودشون انجام میدن رو بگن نه کاری که درسته.

بالا