برگزیده های پرشین تولز

مصرف دخانيات (بلي،خير)

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
نمي دونم اين بحث قبلا انجام شده يا نه اما :
مي خواستم بدونم چقدر با مصرف دخانيات موافق يا مخالف هستين؟

به فرض راجع به سيگار اونطور كه من ديدم هر سيگاري اي براي كشيدن سيگار دليلي داره، بعضي ها توو برهه خاصي از زندگيشون، توو سن خاصي،احساس ميكردن اگه سيگار بكشن بزرگتر ديده ميشن! بعضي هاي ديگه آدمهايي هستن كه توو شكستها و مشكلاتي كه براشون پيش مياد ضعيف نشون ميدن و دنبال راهي هستن كه اون موضوع رو فراموش كنن! اونوقته كه يكي از راهها براشون پناه بردن به سيگار هست. بعضي ها توو يك مغازه كوچيك توو يه جاي خلوت صبح تا شب ميشينن! وقتي مي پرسي چرا اينهمه سيگار ميكشي ميگن سيگار نكشم چيكار كنم!وقتم رو چطور پر كنم! بعضي ها سيگار براشون آخر كلاسه! سيگار رو كه روشن مي كنن اينور اونور رو نگاه مي كنن تا كسايي كه دارن به خاطر سيگار كشيدن تشويقش مي كنن رو ببينن!!!!!
بقيه مواد مخدر هم كه دليل هاي بدتر داره، يكي از همين سيگار شروع كرده،بعد از مدتي حس كرده اون لذت اوليه رو نداره‌،‌خواسته ماده قوي تر ي رو استفاده كنه و راههاي مختلف ...

اما اينجا كلا با دلايل اعتياد كار ندارم، چيزي كه مي خوام بگم اينه :
تا حالا شده از مغازه اي جنسي بخرين،مثلا پيرهن، بعد توو اطاقتون كه هستين احساس كنين بوي سيگار داره خفتون ميكنه! متوجه بشين فروشنده اونقدر توو مغازه سيگار كشيده كه الان اين لباس كاملا آلودست!
تاحالا شده توو پياده رو در حال راه رفتن باشين،احساس تنگي نفس كنين،بعد ببينين جلوييتون داره سيگار ميكشه و در حالي كه انگار داره در حقتون لطف ميكنه كه مجاني اجازه استفاده از سيگارش رو به شما هم داده،دود سيگار رو توو صورت شما فوت ميكنه!
تاحالا شده سوار تاكسي اي شده باشين كه وقتي پياده شدين،از اينكه بدنتون دوده جمع شده روي صندلي ها رو تميز كرده! و خاطره فوتهاي تند تند سيگار گازوئيليه راننده تاكسي تو صورتتون ...

توو خيلي جاها ديدم خيلي ها موافق استعمال اين موارد هستن! حتي توو تاپيكهاي توو همين بخش ديدم كه مثلا يكي مي گفت قليون ميكشم آروم ميشم يا حتي من كسي رو ميشناختم كه قليون ميكشيد و مي خنديد و با افتخار ميگفت،ضرر قليون 50 برابر سيگاره چون از آب رد ميشه مرطوب ميشه و توو شش ميچسبه!

با بودجه دود شونده اي هم كه سالانه براي واردات سيگار اعلام ميشه كار ندارم!

فقط مي خواستم نظر شما رو بدونم،آيا موافق مصرف دخانيات هستين يا مخالف؟

نظر من ؟ %100 مخالفم! به شخصه وقتي كسي دود سيگارش رو توو صورتم فوت ميكنه،از عمق وجودم نفرينش ميكنم ! تاجايي كه طاقت داشته باشم پياده بودن رو به سوار تاكسي اي با راننده سيگاري شدن ترجيح ميدم، ولي اگر در اثر سرما سوار شدم ...
اما : با كسي كه براي خودش سيگار ميكشه كاري ندارم! ضرر سيگارش به من نرسه،‌كار مردم به من هيچ ربطي نداره!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من نمیدونم کدوم آدم بی کس وکاری قلیون رو ممنوع کرده
4fvgdaq_th.gif

آخه فلان فلان شده به تو چه که من قلیون میخوام بکشم
Ghelyon.gif

دخانیات آرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
Ghelyon.gif
127fs698873.gif
2zqdf8w.gif

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
خير، خير، خير، خير. خداوند تمام معتادين را به راه راست هدايت نمايد.
Autruche03.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سیگار : نه

قلیان : آری

پیپ: sometimes

قلیون نکش....ضررش خیلیه!!!...یادش به خیر جوونیام پیپ میکشیدم!!!...نکنید آقا زشته زشته!!!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
متنفرم از سيگار و حالم به هم ميخوره ... از ديد من هم كسي كه سيگار نميكشه جايگاه بالاتري داره نسبت

به كسي كه سيگار ميكشه ... تا حالا تو عمرم سيگار نكشيدم به جز معدود باري سيگار برگ :D اونم فقط براي Fun

و در مقاطع خاص ... اونم كمتر از تعداد انگشتان دست ... اما قليون اگر هم بگن 10000000000000 بار بدتره از

سيگار بازم ميكشم چون قيلون خداااااااااااااااااا :) حد اقلش اينه كه كسي از بوش بدش نمياد يا بوي پرتغال ميده

يا ليمو يا هلو

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
4fvgdaq_th.gif

Ghelyon.gif

دخانیات آرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
Ghelyon.gif
127fs698873.gif
2zqdf8w.gif
حسین جان برو کا دارمت :D :D :D :D !

به فرض راجع به سيگار اونطور كه من ديدم هر سيگاري اي براي كشيدن سيگار دليلي داره، بعضي ها توو برهه خاصي از زندگيشون، توو سن خاصي،احساس ميكردن اگه سيگار بكشن بزرگتر ديده ميشن! بعضي هاي ديگه آدمهايي هستن كه توو شكستها و مشكلاتي كه براشون پيش مياد ضعيف نشون ميدن و دنبال راهي هستن كه اون موضوع رو فراموش كنن! اونوقته كه يكي از راهها براشون پناه بردن به سيگار هست. بعضي ها توو يك مغازه كوچيك توو يه جاي خلوت صبح تا شب ميشينن! وقتي مي پرسي چرا اينهمه سيگار ميكشي ميگن سيگار نكشم چيكار كنم!وقتم رو چطور پر كنم! بعضي ها سيگار براشون آخر كلاسه! سيگار رو كه روشن مي كنن اينور اونور رو نگاه مي كنن تا كسايي كه دارن به خاطر سيگار كشيدن تشويقش مي كنن رو ببينن!!!!!

دادا یه مدلش رو یادت رفت بگی ! این که طرف واسه کشیدن مواد ( مثل : حشیش ) ( استفاده از فندک اتمی توصیه می شه ) از سیگار استفاده می کنه ( بپیچید که الان کلان میاد :D ) !

خوب و جواب من :

Ghelyon.gif
: آری
127fs698873.gif
2zqdf8w.gif
: آری

مواد مخدر : نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
سیگار مزخرف اه اه من هرکی میکشه و دم پر من باشه مثلا تو تاکسی تو دلم بهش فحش میدم آخه تو صورتش نمیتونم فحشش بدم میزننم :blush:

قلیون هم تمام جمعیت ذکور و کثیری از جمعیت جنس لطیف خانواده ما میکشن ( یه چیزی حدود خیلی آدم ) ولی من بازم بدم میاد اه اه :wacko:

خلاصه اه اه :p

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
4fvgdaq_th.gif

Ghelyon.gif

Ghelyon.gif
127fs698873.gif
2zqdf8w.gif
کاملا" تایید میشه
276.gif

آخه به کسی چه مربوطه من قلیان میکشم
304.gif

ولی حسین جان این طرح زیاد دووم نمیاره ..تا تابستون سال بعد همه دوباره شروع به کار میکنن
59.gif

maryamarc87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اینم از اون سوالاته که جوابش مبرم حتی کسانی که سیگاری هستن از اینکه تو این منجلاب گیر کردن دست پا میزنن

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کاملا" تایید میشه
276.gif

آخه به کسی چه مربوطه من قلیان میکشم
304.gif

ولی حسین جان این طرح زیاد دووم نمیاره ..تا تابستون سال بعد همه دوباره شروع به کار میکنن
59.gif
توو خيلي جاها ديدم خيلي ها موافق استعمال اين موارد هستن! حتي توو تاپيكهاي توو همين بخش ديدم كه مثلا يكي مي گفت قليون ميكشم آروم ميشم يا حتي من كسي رو ميشناختم كه قليون ميكشيد و مي خنديد و با افتخار ميگفت،ضرر قليون 50 برابر سيگاره چون از آب رد ميشه مرطوب ميشه و توو شش ميچسبه!

چاکرم :D ! منظورت من بودم دیگه :D ؟

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
سلام
اینم از اون سوالاته که جوابش مبرم حتی کسانی که سیگاری هستن از اینکه تو این منجلاب گیر کردن دست پا میزنن

كاملا تاييد ميشه حالا سيگار رو ميشه يه وقتهايي كشيد
ولي قليون خيلي مزخرفه
از اول هم بدم ميومد
با اينكه شايد از همتون بيشتر قليون كشيده باشم اما
الان يه چند وقتي هست نه سيگار نه قليون

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سیگار کاپیتان بلک بد نیست البته!!!!...لول

Damn