برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مور اففتاح و ریفای پی پال و ebay

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من می خوام حساب پی پال و ebay باز کنم از طرفی می خوام از طریق یکی از اشنایان که تو دانمارک هست اقدام کنم حالا مساله اینه که من بگم اون با مشخصات خودش پی پال باز کنه بعد یه کارت کریدیت کارت برام بگیره ریفای کنه یا اینکه من خودم ثبت نام کنم و بدم اون ریفای کنه! بعد اون میتونه برا خودش 2 تا پی پال داشته باشه ؟
بعد از همین حساب که برای ریفی کردن استفاده میکنیم می تونیم برای ebay استفاده کنیم ؟ایا امکان داره مشکلی برای اون پیش بیاد ؟ البته خودش ویزا کارت داره اما می خوام یه حساب جدا برای پی پال بگیرم!

ATMSeller

Registered User
لایک‌ها
0
من می خوام حساب پی پال و ebay باز کنم از طرفی می خوام از طریق یکی از اشنایان که تو دانمارک هست اقدام کنم حالا مساله اینه که من بگم اون با مشخصات خودش پی پال باز کنه بعد یه کارت کریدیت کارت برام بگیره ریفای کنه یا اینکه من خودم ثبت نام کنم و بدم اون ریفای کنه! بعد اون میتونه برا خودش 2 تا پی پال داشته باشه ؟
بعد از همین حساب که برای ریفی کردن استفاده میکنیم می تونیم برای ebay استفاده کنیم ؟ایا امکان داره مشکلی برای اون پیش بیاد ؟ البته خودش ویزا کارت داره اما می خوام یه حساب جدا برای پی پال بگیرم!

سلام دوست عزیز
اولا که حتما با مشخصات اون باز کن که اگه احیانا لیمیت شد بتونی از لیمیت درش بیاری. برای وریفای کردن هم می تونی از vcc استفاده کنی همینطور باید یا *** دانمارک با IP اختصاصی استفاده کنی یا اینکه همون دوستت اکانتتو برات Handle کنه. برای وریفی کردن ebay هم می تونی از vcc مخصوص eBay استفاده کنی که قیمتی نداره

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سلام دوست عزیز
اولا که حتما با مشخصات اون باز کن که اگه احیانا لیمیت شد بتونی از لیمیت درش بیاری. برای وریفای کردن هم می تونی از vcc استفاده کنی همینطور باید یا *** دانمارک با IP اختصاصی استفاده کنی یا اینکه همون دوستت اکانتتو برات Handle کنه. برای وریفی کردن ebay هم می تونی از vcc مخصوص eBay استفاده کنی که قیمتی نداره
درود
یعنی من با ای پی اختصاصی کشورهای دیگه نمی تونم وارد یه حساب که از دانمارک باز کردم بشم ؟
من فکر کردم مشکل فقط با کشورهایی هست که جزء پی پال نیست!
فکر نمی کنم ای اختصاصی دانمارک پیدا کنم!
یه چیزی که من دیدم دبی توی لیست کشورهای پی پال هست اگر به نام کشور امارات ثبت کنم
می تونم با ای پی اختصاصی المان یا امریکا واردش بشم ؟
مهم نیست نوع کریدیت کارت و کشور صادر کننده اون کجا باشه و مقدار موجودی حسابش چقدر باشه ؟
تفاوتی داره که مجازی باشه یا فیزیکی
منظور از vcc خود ebay چیه ؟
اسم ایران که جزء کشورهاییی که توی ebay هستن هست پس دلیل مشکل ebay با ایران چیه ؟

ATMSeller

Registered User
لایک‌ها
0
درود
یعنی من با ای پی اختصاصی کشورهای دیگه نمی تونم وارد یه حساب که از دانمارک باز کردم بشم ؟
من فکر کردم مشکل فقط با کشورهایی هست که جزء پی پال نیست!
فکر نمی کنم ای اختصاصی دانمارک پیدا کنم!
یه چیزی که من دیدم دبی توی لیست کشورهای پی پال هست اگر به نام کشور امارات ثبت کنم
می تونم با ای پی اختصاصی المان یا امریکا واردش بشم ؟
مهم نیست نوع کریدیت کارت و کشور صادر کننده اون کجا باشه و مقدار موجودی حسابش چقدر باشه ؟
تفاوتی داره که مجازی باشه یا فیزیکی
منظور از vcc خود ebay چیه ؟
اسم ایران که جزء کشورهاییی که توی ebay هستن هست پس دلیل مشکل ebay با ایران چیه ؟

وارد که می تونی بشی ولی اگه حسابت لیمیت بشه اونوقت خر بیار نقط لوبیا بار کن!!!
البته اگه کسی رو تو دانمارک بشناسی می تونی یه کارایی کنی!!!
Ip اختصاصی دانمارک منم تا حالا ندیدم ولی همونطور که گفتم اگه کسی رو بشناسی می شه یه کارایی کرد!!!
شدنش می شه ولی بازم قضیه لیمیت پیش میاد!!!
نه!!!
لازم نیست فیزیکی باشه با vcc کارت راه میافته!!!
یه نوع vcc هستش مخصوص verify کردن eBay!!!
من زیاد با eBay سر و کار ندارم ولی تو از هرجای دنیام باشی باید verify کنیش ربطی به ایران و بقیه نداره!!!
اطلاعات بیشتر خواستی PM بزن(alexinead1)

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
وارد که می تونی بشی ولی اگه حسابت لیمیت بشه اونوقت خر بیار نقط لوبیا بار کن!!!
البته اگه کسی رو تو دانمارک بشناسی می تونی یه کارایی کنی!!!
Ip اختصاصی دانمارک منم تا حالا ندیدم ولی همونطور که گفتم اگه کسی رو بشناسی می شه یه کارایی کرد!!!
شدنش می شه ولی بازم قضیه لیمیت پیش میاد!!!
نه!!!
لازم نیست فیزیکی باشه با vcc کارت راه میافته!!!
یه نوع vcc هستش مخصوص verify کردن eBay!!!
من زیاد با eBay سر و کار ندارم ولی تو از هرجای دنیام باشی باید verify کنیش ربطی به ایران و بقیه نداره!!!
اطلاعات بیشتر خواستی PM بزن(alexinead1)
خب فرض کنیم من از امریکا حساب باز کردم حالا مسافرت کردم به کشور اروپایی و اینجا می خوام از حسابم
استفاده کنم چرا باید پی پال به این موضوع گیر بده یعنی منظورم اینه که اینکه هر کسی فقط از کشور خودش
بتونه وارد بشه که خیلی مسخرست! پس حساب انلاین چی میشه ...؟
پس ای بی هیچ مشکلی با ایران نداره! درست فهیمدم!
باز هم بابت کمک ممنونم

ATMSeller

Registered User
لایک‌ها
0
خب فرض کنیم من از امریکا حساب باز کردم حالا مسافرت کردم به کشور اروپایی و اینجا می خوام از حسابم
استفاده کنم چرا باید پی پال به این موضوع گیر بده یعنی منظورم اینه که اینکه هر کسی فقط از کشور خودش
بتونه وارد بشه که خیلی مسخرست! پس حساب انلاین چی میشه ...؟
پس ای بی هیچ مشکلی با ایران نداره! درست فهیمدم!
باز هم بابت کمک ممنونم

این دیگه سیاست پی پاله!!!
در مورد مشکل ایران با eBay اطلاعات زیادی ندارم
بازم اگه کمک خواستی می تونی PM بزنی(alexinead1)

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سلام
ممنون پس من به این ایدی پی ام بزنم ؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بچه ها من یه حساب هندی دارم. برای وریفایش سرویس میخوام. کسی سرویس میده؟ قیمت پلیز

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
این پست رو زدم که بگم من از سرویس جناب ATMSeller استفاده کردم و اکنتم وریفای شد. :}

آقا تشکر فراوان
flower[2].gif

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
ip شما اگه آدرس و مشخصات درست باشه و مدرک بتونی ارائه بدی مهم نیست فقط ip ایران نباشه. چک کردن ip پی پال فقط برای امنیت حساب شماست و دخلی براش نداره که شما با چه ip لاگین میشی میخواد چک کنه شما مالک حساب هستی که داری لاگین میکنی.

بالا