برگزیده های پرشین تولز

كمك از اساتيد (به نظر شما مي ارزه(

viper_bloodsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يكي از دوستاي من يه Imate pocket PC داره هموني كه شبيه PDA2 ولي دكمه هاش سياه نيست فني سالمه ولي دكمه استند بايش افتاده و رو قابش(نه شيشش)خط و خش زياده ميگه 100 تومن مي ارزه؟ خواهشا سريع كمك كنيد

viper_bloodsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعد مي خواستم بدونم قاب و دكمه استند بايش گير مياد يا نه آخه خيلي نياز دارم.بعد چقدر خرجش ميشه؟

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
شما اگه از گوشي يه عكس ميگرفتين واسه بچه ها ميگذاشتين خيلي بهتر بود و اينكه آيا كارتون داره يا نه !!!

آخه دوست من هم يه گوشي imate pda2 داره بدون كارتون فقط صفحه ال سيدي يه نقطه (وقتي گوشي روي عمودي هست جاي عدد 9 ) مشكل داره ميگه 150 تومن حالا نميدونم كسي بخره يا نه ....
مشكلشون اين هست كه ويندوز اين گوشي قابل ارتقا نيست !!! :(

بله تهران همه چيز گير مياد فقط بايد بگرديد ...

عكس يادتون نره ...

viper_bloodsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
i-mateppcphone.jpg

اينم عكسش دقيقا همينه ولي Imate در ضمن همه چي داره الاقلم رفيقمم با قلم p990 باهاش كار مي كنه اگه بگيرم ضرر مي كنم؟ من تو كفشم چون CPU 400 داره حالا اگه WM قابل ارتقاع نباشه مثلا همون 2003 روش بمونه عيبي داره؟

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
i-mateppcphone.jpg

اينم عكسش دقيقا همينه ولي Imate در ضمن همه چي داره الاقلم رفيقمم با قلم p990 باهاش كار مي كنه اگه بگيرم ضرر مي كنم؟ من تو كفشم چون CPU 400 داره حالا اگه WM قابل ارتقاع نباشه مثلا همون 2003 روش بمونه عيبي داره؟

چون كه ميخواد 100 تومن بده ارزش داره ...
از نظر من كه ضرر نميكنيد چون با اين پول چيز ديگه اي نميتونيد بگيريد آره سي پي يو 400 داره و به غير از اينكه سي پي يو 400 داره در مورد سرعت گوشي بايد بگم واقعا بالاست ...
اما ويندوز 2003 كه داره مشكلش اينه :
قابل ارتقا نيست و ..
الان شما به بخش نرم افزار ها بريد خيلي از برنامه ها روي 2005 جواب ميدن البته كه اين با توجه به نيازتون به پاكت پيسي ميتونه متغير باشه

از نظر من ارزشش رو داره 100 تومن ... تا اينكه نظر ديگر دوستان چي باشه...

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من این گوشی رو داشتم اصلا پیشنهاد خرید این گوشی رو نمیکنم:blush:

باطریش فاسد شده 100% و الان باطری گوشی نیست

تعطیل ترین ویندوز موبایل روش هست

و....

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
البته منظور مهرداد فکر کنم این بود که از خود گوشی (که دکمش کنده شده و خش داره و اینا...) عکس بزارین..

viper_bloodsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عكس خودشو ندارم ولي مي گم فقط قابش خش داره و دكمه استندبايش نيست!

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
البته منظور مهرداد فکر کنم این بود که از خود گوشی (که دکمش کنده شده و خش داره و اینا...) عکس بزارین..

دقيقا... و چون كه اين موقع شب نميتونه بره پيش دوستشون و عكس گوشي رو بگيري جمله تو رو نگفتم

حسين جان در مورد باتري گوشي ميتونه اون رو تست كنه !!!!

و در مورد ويندوزي كه روش هست و ميگي تعطيله من توي پريويت مسيج خدمتشون گفتم !!!

و چيز ديگه اين كه با اين 100 تومن و يا 100 تومن ديگه بزاره روش آيا ميتونه ويندوز موبايل بگيره كه كارتون هم داشته باشه ؟ !!! :happy:

البته من ديدم pda2k رو كه 200 تومان ميداد ( بدون كارتون )

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دقيقا... و چون كه اين موقع شب نميتونه بره پيش دوستشون و عكس گوشي رو بگيري جمله تو رو نگفتم

حسين جان در مورد باتري گوشي ميتونه اون رو تست كنه !!!!

و در مورد ويندوزي كه روش هست و ميگي تعطيله من توي پريويت مسيج خدمتشون گفتم !!!

و چيز ديگه اين كه با اين 100 تومن و يا 100 تومن ديگه بزاره روش آيا ميتونه ويندوز موبايل بگيره ؟ !!! :happy:

مهراد جان من یادم 4 سال پیش این گوشی رو داشتم خودت فکر کن 4 سال از باطری گوشی هیچ استفاده ای نکنی فاسد میشه چه برسه به.... اون هم با اون lcd بزرگ

در مورد ویندوز هم یادم هست که 2003 معمولی بود نه 2003 ce

البته این حرف شما کاملا تائید میشه:)که با 100 تومان چی میخواد بگیره ولی اگر این گوشی رو گرفت باید باهاش عقد دائم رو بخونه:)

viper_bloodsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا از نظراتتون ممنونم خيلي تو تصميم گيري كمكم كرد چون تصميم گرفتم بخرمش بالاخره هر چه قدر پول بدي همون قدر آش مي خوري.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
واقعا از نظراتتون ممنونم خيلي تو تصميم گيري كمكم كرد چون تصميم گرفتم بخرمش بالاخره هر چه قدر پول بدي همون قدر آش مي خوري.

مبارک به سلامتی:)

انشاالله شما رو بیشتر تو بخش پاکت پسی ببینیم:)

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
خب حالا که به سلامتی به جمع ppc داران پیوستین, این ترد رو حتما بخونین تا بیشتر با دستگاههای ppc اشنا بشین:happy:

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
خب حالا که به سلامتی به جمع ppc داران پیوستین, این ترد رو حتما بخونین تا بیشتر با دستگاههای ppc اشنا بشین:happy:

بابا ای ول رفقا چه آماده به کمکند - دست همگی درد نکنه .

دوست عزیز شما دارید پول ال سی دیش رو میدید - 100 تومن ( من سال 82 اینو داشتم عالی هستش هنوزم یکوقتای اندر کف سرعتش میرم ) حتماً بگیرید قلمش که به راحتی گیر میاد باتریش رو نمیدونم - ممکنه در بازار باشه .

راجه به ویندوزش که نمیشه آپگرید کرد ولی با این ویسبار میتونید روح و روانش رو شاد کنی . الان از نظر قیمت دارید یک کا هفتصدو 50 میخرید ;). اما عملاً یک پاکت پیسی دارید ... ( خودمونیم ها چی گفتم :f34r:)

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
بابا ای ول رفقا چه آماده به کمکند - دست همگی درد نکنه .

دوست عزیز شما دارید پول ال سی دیش رو میدید - 100 تومن ( من سال 82 اینو داشتم عالی هستش هنوزم یکوقتای اندر کف سرعتش میرم ) حتماً بگیرید قلمش که به راحتی گیر میاد باتریش رو نمیدونم - ممکنه در بازار باشه .

راجه به ویندوزش که نمیشه آپگرید کرد ولی با این ویسبار میتونید روح و روانش رو شاد کنی . الان از نظر قیمت دارید یک کا هفتصدو 50 میخرید ;). اما عملاً یک پاکت پیسی دارید ... ( خودمونیم ها چی گفتم :f34r:)

:rolleyes: كاملا تائيد ميشه ...

پ.ن = چند مدتيه مهدي جان باهال صحبت ميكني و ما هم لذت ميبريم :happy:
موفق باشي

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام
در نگاه اول میگم اصلا نمیارزه چون واقعا ppc با wm 2003 واقعا عذابه (راه حلش برای ظاهر هم همون طور که بچه ها گفتن با wisbar حل میشه) ولی در هر حال 2003 هست دیگه خودت رونمیتونی گول بزنی که :)

در نگاه دوم هم میگم چون قطعاتش کمه و در و داغون هم شده به درد نمیخوره

در نگاه سوم میگم چون lcd ایش سالمه مشکلی نیست چون مهمترین چیز ppc ال سی دیشه دیگه :) چون هر چیزی هم بگیری بعد از یه مدت میزنیش به درو دیوار میشه همینی که الان هست

در نگاه چهارم چون فقط میخوای 100 تومن بدی بخر :blush: چون هم صاحب یه دنیا برنامه وکارایی میشی با wm
هم گوشی تاچ کلاس داره دیگه (البته با وجود این گوشی های درپیتی چینی گوشی تاچ مثل سابق کلاس نداره یا بهتر بگم کلا نداره :wacko:)

در نگاه آخر نظر من اینه چون با 100 تومن هیچ چیزه بهتری گیرت نمیاد گزینه خوبی هست برای خرید
و اول و آخر هم خودت باید بیبنی که به کارت میاد یا نه

ولی یک چیزی هم هست که باید در نظر داشته باشی که با خرید این گوشی شدیدا معتاد میشی
و دیگه تا آخر هم هر گوشی بخوای بخری مطمئن باش که سیتم عاملش wm هست

همین !

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
در نگاه اول میگم اصلا نمیارزه چون واقعا ppc با wm 2003 واقعا عذابه (راه حلش برای ظاهر هم همون طور که بچه ها گفتن با wisbar حل میشه) ولی در هر حال 2003 هست دیگه خودت رونمیتونی گول بزنی که :)

در نگاه دوم هم میگم چون قطعاتش کمه و در و داغون هم شده به درد نمیخوره

در نگاه سوم میگم چون lcd ایش سالمه مشکلی نیست چون مهمترین چیز ppc ال سی دیشه دیگه :) چون هر چیزی هم بگیری بعد از یه مدت میزنیش به درو دیوار میشه همینی که الان هست

در نگاه چهارم چون فقط میخوای 100 تومن بدی بخر :blush: چون هم صاحب یه دنیا برنامه وکارایی میشی با wm
هم گوشی تاچ کلاس داره دیگه (البته با وجود این گوشی های درپیتی چینی گوشی تاچ مثل سابق کلاس نداره یا بهتر بگم کلا نداره :wacko:)

در نگاه آخر نظر من اینه چون با 100 تومن هیچ چیزه بهتری گیرت نمیاد گزینه خوبی هست برای خرید
و اول و آخر هم خودت باید بیبنی که به کارت میاد یا نه

ولی یک چیزی هم هست که باید در نظر داشته باشی که با خرید این گوشی شدیدا معتاد میشی
و دیگه تا آخر هم هر گوشی بخوای بخری مطمئن باش که سیتم عاملش wm هست

همین !

در ادامه حرفهای حسین, حالا که احتمالا گوشی رو خریدی اما بدون صاحب اول و اخرش خودتی:cool:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
در ادامه حرفهای حسین, حالا که احتمالا گوشی رو خریدی اما بدون صاحب اول و اخرش خودتی:cool:

در ادامه حرفهای علیرضا،
شما حالا که این رو خریدی،سعی کن ازش استفاده کنی و لذت ببری،امیدوارم که نیازهات رو برآورده کنه؛
موفق باشی؛

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ادامه حرفهای علیرضا،
شما حالا که این رو خریدی،سعی کن ازش استفاده کنی و لذت ببری،امیدوارم که نیازهات رو برآورده کنه؛
موفق باشی؛
در ادامه حرفای مجتبی ,
میتونی بیای توی بخش پاکت پیسی و با مطالعه مقالات و ترید ها و همچنین هم صحبتی با دوستان خودتو خیلی سریعتر وفق بدی!!

viper_bloodsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سعي ميكنم از راهنمايي دوستان استفاده كنم و عليرضا جان واقعا ترد خيلي مفيدي بود كلا حال كردم بحر حال از كمك تك تك دوستان و از راهنمايي همه واقعا ممنون منو از گمراهي نجات داديد.

بالا