برگزیده های پرشین تولز

e107 نسخه جدید فارسی

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
ضمن عرض تسلیت بابت فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان, تیم پشتیبان فارسی e107team ( وبشهر سابق ) نسخه جدید این سیستم مدیریت محتوا را با اعمال تغییرات جداگانه توسط تیم فارسی ارایه کرد.
از جمله تغییرات میتوان به :
قالب اصلي سيستم
تغيير تصاوير پوشه Image
تغيير تصاوير محيط مديريت
تصحيح و اعمال تغييرات مربوط به اصلاحيه ها
رفع مشكلات امنيتي( توسط سایت اصلی و گروه فارسی ساز )
اضافه كردن محدوده زماني تهران
blogcalendar_menu با تقویم شمسی
تصحيح و ترجمه كاملتر
تغيير تصاوير پلاگين هاي انگليسي به فارسي
تغيير اندكي در محيط نصب سيستم
اشاره کرد..
همچنین برای سهولت کار و تست نسخه جدید اقدام به راه اندازی وبسایتی جهت تست و مشاهده قدرت e107 فارسی کردیم با آدرس www.demo.e107team.com که دوستان میتوانند برای دریافت نام کاربری و رمز عبور مدیریت با مدیران تیم فارسی ساز در ارتباط باشند..
همچنین قالب و پلاگین های فراوانی به محیط دانلود اضافه شد و پلاگین و قالب های دیگری هم بزودی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.
دانلود سیستم مدیریت محتوا e107 فارسی
دانلود بسته بروز رسانی به نسخه 7.11
انجمن های پشتیبانی سایت هم بصورت 24 ساعته جوابگوی سوالات و حل مشکلات کاربران عزیز در دسترس خواهد بود..
موفق باشید
بهنام بهشتی---مدیر سایت فارسی ساز و پشتیبان فارسی e107
www.e107team.com
e107.gif

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام
مبارک باشه
من خودم از e107 خوشم می آد. موقعی که سایت قبلیش جمع شد خیلی تعجب کردم.
البته الان که سایت شما برای من با اشکال باز می شه، شاید هنوز کامل نصب نشده، باید بعدا برم ببینم.

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
متالیک جان ممنون از توجه شما.. البته وبشهر تعطیل نشد بلکه دامینش تغییر کرد و شد این.. در ضمن مشکلش چیه؟؟؟ کامل نصب نشده؟؟؟ اگه کامل نصب نشه که سایت بالا نمیاد.. دقیقا بفرمایید مشکل چیه؟؟ شاید بخاطر تنظیمات و بروز رسانی تجهیزات سرور ما امروز یه مشکل بوجود اومده باشه که البته الان مشکلی نداره..
و سعید جان ممنون از لطفت..:blush:

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
متالیک جان ممنون از توجه شما.. البته وبشهر تعطیل نشد بلکه دامینش تغییر کرد و شد این.. در ضمن مشکلش چیه؟؟؟ کامل نصب نشده؟؟؟ اگه کامل نصب نشه که سایت بالا نمیاد.. دقیقا بفرمایید مشکل چیه؟؟ شاید بخاطر تنظیمات و بروز رسانی تجهیزات سرور ما امروز یه مشکل بوجود اومده باشه که البته الان مشکلی نداره..
و سعید جان ممنون از لطفت..:blush:

حتی امروز هم سایت برای من درست بالا نیومد. مشکل دقیقا اینه که فقط تصویر بالایی که در رابطه با عاشوراست (یعنی این تصویر http://www.e107team.com/e107new4/Moharram/images/logo.jpg ) و نوشته ی پائین صفحه یعنی این "Copyright 2005-2008 .:| Persian e107team |:. . All Rights Reserved" نمایش داده می شه و بقیه ی سایت برای من خالی هستش!!!

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
:blink: نمیدونم والله کسی تا حالا مشکل نداشته.این قالب ما یکم سنگین بود که دوستان الان درستش کردند شاید بخاطرحجم تصاویر بوده

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
مشکلش رو پیدا کردم! با firefox باز نمیشه، سایت رو با internet explorer باز کردم باز شد!

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
مشکلش رو پیدا کردم! با firefox باز نمیشه، سایت رو با internet explorer باز کردم باز شد!

مشکلی نداره من همیشه با FF باز میکنم
اسکرین شات قسمتی که مشخص کردم رو ببینید
lndex نوشته شده به جای Index یعنی L به جای i

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
ببخشید! مرورگر اولیه من Minefield بود که باز نمی شد. با firefox باز می شه.

بالا