برگزیده های پرشین تولز

بخش VIP پرشین تولز

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
نظر مدیران سایت راجب این پیشنهاد چیه ؟

همه موضوعات رو نمیشه همه کاربران ببینند و نظر بدن
میشه تاپیک هایی رو زد که اعضای بخصوصی نظر بدن و بعد از به نتیجه رسیدن به بخش های عادی سایت منتقل بشه

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
مثلا چه اعضای بخصوصی ؟

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
مثلا چه اعضای بخصوصی ؟
به نظر من خوبه ..
فروم هایی هست که یه بخش ویژه دارن و فقط برای اعضای فعال یا مدیران قابل دسترسی هست ...
اگه تو هر بخش یه همچین جایی باشه خوبه ..

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
در مورد اعضاء مدیران بخش های مختلف تصمیم میگیرند
البته قوانین مجزایی هم میخواد

البته ببینم خود مدیران چه نظری دارند

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اصولا قسمت vip رو سایتایی راه میندازن که هدفشون گرفتن پول از کاربرا باشه.

به این صورت که در ازای دریافت یه مبلغی (که معمولا مبلغ زیادی هم نیست) به کاربر دسترسی به این بخش رو میدن و تو اون بخش یه سری امکانات اضافی نسبت به کاربرای عادی در اختیار یوزراشون قرار میدن.

البته اینی هم که مدیرای هر بخشی انتخاب کنن خوبه ولی دیگه اون حالت vip رو نداره.

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
اصولا قسمت vip رو سایتایی راه میندازن که هدفشون گرفتن پول از کاربرا باشه.

به این صورت که در ازای دریافت یه مبلغی (که معمولا مبلغ زیادی هم نیست) به کاربر دسترسی به این بخش رو میدن و تو اون بخش یه سری امکانات اضافی نسبت به کاربرای عادی در اختیار یوزراشون قرار میدن.

البته اینی هم که مدیرای هر بخشی انتخاب کنن خوبه ولی دیگه اون حالت vip رو نداره.

الان مجید آنلاین وی آی پی داره . ولی پول نمی گیره .
خیلی خوبه اگه راه بیفته . منتها مشکلات خاص خودش رو داره .

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اگه به ما هم دسترسی بدن منم بدم نمیاد

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
قاعدتا بايد مشخص بشه که هدف از VIP چی هست !؟
مثال :

افزايش Pm Box
بخش هايی مخصوص این افراد ( مثل لينک داونلود همه چيز )
اختصاص فضای جانبی
و ...

حالا بايد ديد PT اصلا نياز داره به این موارد يا نه ×

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
الان مجید آنلاین وی آی پی داره . ولی پول نمی گیره .
خیلی خوبه اگه راه بیفته . منتها مشکلات خاص خودش رو داره .

تا اونجایی که من خبر دارم مجید آنلاین هم هنوز قسمت vip بصورت خصوصی هست و هنوز بصورت رسمی اعلام نکرده!

قاعدتا بايد مشخص بشه که هدف از VIP چی هست !؟
مثال :

افزايش Pm Box
بخش هايی مخصوص این افراد ( مثل لينک داونلود همه چيز )
اختصاص فضای جانبی
و ...

حالا بايد ديد PT اصلا نياز داره به این موارد يا نه ×

دقیقا درست میگید شما.

تو بخش vip اعضا با پرداخت کردن یه مبلغ جزئی امکانات اضافه تری مثل بیشتر شدن pm box و لینکهای مستقیم دانلود و کلا یه سری امکانات اضافه تر نسبت به سایر اعضا رو خواهند داشت.

بقول شما باید ببینیم مدیرای این فروم اصلا چنین چیزی رو میخوان داشته باشن یا نه؟!

البته مسئله ی مالی اون که بعضی فرومها بهش توجه میکنن از یه طرف اهمیت داره از یه طرف هم بعضی فرومها مثلا میان میگن برنده ی مسابقه ی فلان میتونه بدون پرداخت اشتراک عضو vip بشه که این خودش میتونه یه عامل برای تشویق افراد به شرکت در مسابقه ها و اینجور مسائل باشه.

H@SS@N 06

Registered User
لایک‌ها
0
من هم موافقم . بالاخره یک فرقی بین مدیران و کاربران فعال و کاربران عادی باید باشه دیگه :lol:

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
بحث پول نیستش ....!
PM box هم مهم نیستش ولی میشه به یه سری از اعضا داده بشه
یه سری تاپیک ها میشه زد که بهتره ففط اعضای VIP بتونند ببینند

اطلاع رسانی از هر نوع مثل : user/pass برای سایت های مخصوص ٬ شماره کردیت کارت و سایراطلاعات به درد بخور و جالب .....

البته بعضی از تاپیک ها رو هم میشه بعد یه مدت خاص به بخش عادی سایت برای مشاهده همه کاربران فرستاد

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
البته همین بخش VIP باعث فیلتر شدن سایت Phalls شد ها !! :دی

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
منم موافقم

بنظرم بايد يه سري امتيازات براي كاربرين فعالمو قائل بشيم چون الان زيادي بي بو و خاصيت شده و فرق چنداني هم با كربران عادي ندارن.......

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
درود
ایجاد بخش VIP به هر دلیل اگر منظور پولی کردن سایت نباشه تنها دلیلی که میتونه داشته باشه تبعیض بین کاربران هست و بس!
هیچ دلیلی وجود نداره که کسی که مثلا دو هزارتا پست داره پستهاش بهتر یا بافایده تر از کسی باشه که مثلا صدو پنجاه تا پست داره!
خود افرادی که این پیشنهاد رو دادن آیا مطمئن هستن که به بخش VIP دسترسی خواهند داشت ؟
اگر این پیشنهاد برای ایجاد بخش VIP برای مدیران هست که به ما ربطی نداره و بهتر بود خود یکی از مدیران این پیشنهاد رو میداد! با وجود این در مدت چند سالی که این انجمن دایر شده بدون نیاز به بخش VIP برای مدیران کارها به نسبت معقولی مناسب پیش برده شده.
فراموش نکنین که اصلاحات همیشه باعث بد تر شدن سیستم میشه و برای بهبود سیستم باید اونو تغییر داد.
ظاهرا سیستم کنونی پرشن تولز به خوبی کار میکنه و من بشخصه نیازی برای تغییر یا اصلاح اون نمیبینم.
با سپاس

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
درود
ایجاد بخش VIP به هر دلیل اگر منظور پولی کردن سایت نباشه تنها دلیلی که میتونه داشته باشه تبعیض بین کاربران هست و بس!
هیچ دلیلی وجود نداره که کسی که مثلا دو هزارتا پست داره پستهاش بهتر یا بافایده تر از کسی باشه که مثلا صدو پنجاه تا پست داره!
خود افرادی که این پیشنهاد رو دادن آیا مطمئن هستن که به بخش VIP دسترسی خواهند داشت ؟
اگر این پیشنهاد برای ایجاد بخش VIP برای مدیران هست که به ما ربطی نداره و بهتر بود خود یکی از مدیران این پیشنهاد رو میداد! با وجود این در مدت چند سالی که این انجمن دایر شده بدون نیاز به بخش VIP برای مدیران کارها به نسبت معقولی مناسب پیش برده شده.
فراموش نکنین که اصلاحات همیشه باعث بد تر شدن سیستم میشه و برای بهبود سیستم باید اونو تغییر داد.
ظاهرا سیستم کنونی پرشن تولز به خوبی کار میکنه و من بشخصه نیازی برای تغییر یا اصلاح اون نمیبینم.
با سپاس

اما هدف ما هم ايجاد يه نوع تبعيض بين كاربران فعال و كاربران عاديه......
به نظرتون كسي كه زحمت ميكشه و مطالب علمي يا .... تهيه ميكنه با كسي كه هيچ فعاليت مفيدي نداره برابره؟
خوب طبيعتا بايد فرقي بينشون باشه..........
من خودمم يه كاربر عاديم اما اين رو حق كاربران فعال ميدونم كه بيشتر از كاربران عادي امكانات داشته باشند..................:happy:

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
من خودمم يه كاربر عاديم اما اين رو حق كاربران فعال ميدونم كه بيشتر از كاربران عادي امكانات داشته باشند..................:happy:

درود
اختیار دارین شما با توجه به تعداد پستهاتون حتما کابر عادی نیستین ، بی تعارف بگم حتما شکسته نفسی میکنین.
اما دوست عزیز این درست مثل زندگی هست، اگر خوب دقت کنین توی دنیای واقعی هم یک عده محدودی هستن که کار ، تلاش و مطالعه میکنن و افراد زیادی از این موضوع استفاده میبرن!
در هیچ جای دنیا دیده نشده که شما یک طبقه الیت درست کنی و اونها رو از مردم عادی و یا مثلا اینجا از کاربر عادی جدا کنین و ازاین کار سودی ببرین.
این موضوع باعث جدا شدن این افراد الیت و خبره از کابرای عادی مثل من و دیگران میشه.
از اون گذشته فکر افرادی رو بکنین که قابلیت این رو ندارن که عضو این گروه خبره باشن یا شاید این قابلیت رو دارن اما وقتش رو ندارن ! یا فکر یک بچه دبیرستانی رو بکنین که میاد اینجا و دربین این همه مطلب بلاخره دو تا چیز خوب و مفید میخونه و یاد میگیره ! این افراد چه گناهی کردن ؟
با پوزش باز هم باید بگم به نظر من ایجاد بخش VIP هیچ فایده ای نداره و باعث تبعیض و جدا شدن افراد خبره از سطح عمومی انجمن پرشن تولز خواهد شد.
با سپاس

بالا