برگزیده های پرشین تولز

مشاوره

tarkhorani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت دوستان این بخش
من با اینترنت زیاد سر و کار دارم و نیاز دارم که هر وقت لازم شد توی راه یا سفر به اینترنت وصل شم. همراهه اول هم گفتهه از بهمن اینترنت رو وصل می کنه البته الان از ایران سل برا اینترمتت اسفاده می کنم. من قصد دارم یه گوشی دیگه بگیرم برای این منظور. یعنی برای اینترنت کاستومایز شده باشه . همچنین بتونم اگه لازم شد با *** یا یه چیزی شبیه اون تو اینترنت موبایل IP رو هم عوض کنم. الان با ایران سل که وصل می شم. همه جا می فهمن از ایران هستم و بعضی خدمات بلوک میشه. اگه کسی راهنمایی کنه ممنون می شم و مدلی که فکر می کنه مناسبه بگه.
ترجیحا دوربین نداشته باشه و GPS داشته باشه . البته ترجیحا چون نمی خوام به این خاطر قابلیت اینترنتش تحت تاثیر قرار بگیره
نظرتون راجع به balckberry 8800 و blackberry 8700 چیه؟

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
با عرض سلام خدمت دوستان این بخش

نظرتون راجع به balckberry 8800 و blackberry 8700 چیه؟

نظر من اینه که balckberry 8800 رو بیخیال شید و کلاً این سری گوشی که یک همچین کیبردی رو به همراه دارند . کسانی رو دیدم که بعد از مدت کوتاهی از استایل این گوشی ها زده شده و در فکر تعویضشون هستند علاوه بر اون وجود کلیدهای زیادی بر روی گوشی در معرض فشرده شدن در جیب و انجام عملیات خواهد بود ( جدای از آن مسئله که می توان آنها رو لاک نمود ) تکنولوژی ساخت گوشی در حال کم کردن کلید ها و افزودن قابلیت های تاچ است همونطور که در مدل های اچ تی سی ملاحظه میکنید .

درنهایت به دلیل اینکه شما برای کار خاصی ( برووزینگ اینترنت ) میخواهید گوشی تهیه کنید - حتماً با مطالعه ی دقیق همون تاپیکی که علیرضا جان معرفی کرد شروع کنید و پیشنهاد من اینه که گوشی با کی برد مخفی و کشویی تهیه کنید . که هم استایل زیبا و هم تایپی راحت رو به همراه دارند .

اینها رو هم یک نگاه بندازید 1 و 2 و 3

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
نظر من اینه که balckberry 8800 رو بیخیال شید و کلاً این سری گوشی که یک همچین کیبردی رو به همراه دارند . کسانی رو دیدم که بعد از مدت کوتاهی از استایل این گوشی ها زده شده و در فکر تعویضشون هستند علاوه بر اون وجود کلیدهای زیادی بر روی گوشی در معرض فشرده شدن در جیب و انجام عملیات خواهد بود ( جدای از آن مسئله که می توان آنها رو لاک نمود ) تکنولوژی ساخت گوشی در حال کم کردن کلید ها و افزودن قابلیت های تاچ است همونطور که در مدل های اچ تی سی ملاحظه میکنید .

درنهایت به دلیل اینکه شما برای کار خاصی ( برووزینگ اینترنت ) میخواهید گوشی تهیه کنید - حتماً با مطالعه ی دقیق همون تاپیکی که علیرضا جان معرفی کرد شروع کنید و پیشنهاد من اینه که گوشی با کی برد مخفی و کشویی تهیه کنید . که هم استایل زیبا و هم تایپی راحت رو به همراه دارند .

کاملاً موافقم​

tarkhorani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ممنون
این سه مدلی که معرفی کردید کدوم برای کار من بهتره

tarkhorani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان دیگه هم اگه مدلهایی رو پیشنهاد بدن و مقایسه ای بکنن ممنون میشم.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دوستان دیگه هم اگه مدلهایی رو پیشنهاد بدن و مقایسه ای بکنن ممنون میشم.

سلام...
میشه با توجه به استفادتون گفت بهترین هارو بهتون پیشنهاد دادن ...البته شما بهتره سقف بودجتون رو هم مشخص کنید که چقدر میخواید هزینه کنید ...اگه از امکانات فون هم بخوایید توی این 3 مورد که بهتون معرفی شد استفاده کنید tytn2 ایده ال تر هست ...
یه o2 زینک هم توی بازارچه یکی از دوستان گذاشته واسه فروش (نو هست) اونم با توجه به اینکه کیبرد داره و به لحاظ performance گزینه خوبی هست من بهتون پیشتنهاد میدم

بالا